Opinie o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FALLWORK - WARSZAWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FALLWORK - WARSZAWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

afrykaner

zgadzam się 100% pracowałem tam 5 dni jako wyrobnik ,miałem sortować listy a rzucałem paczki na taśmociąg przez 12 godzin ,pakowałem worki i później je wiązałem i kładłem na wózki,złożyłem wypowiedzenie i miałem 10 dni odpracować ale poszedłem na zwolnienie bo coś strzyknęło mnie w kręgosłupie,(usunięte przez administratora),nie można odezwać się do innego pracownika,do mnie też zaczęły pyskować ale dostały parę wujów ,miało być szkolenie ale nie było więc mam haka na nich ,mają odtrącić za niby szkolenie(usunięte przez administratora)

SWeronika

A mi się dobrze współpracuje z tą firmą, znaleźli mi szybko pracę, z której jestem zadowolona i mam satysfakcję z tego co robię, wreszcie na uczciwych warunkach

SWeronika

Nie opowiadajcie głupot, pracuje na sortowni przez FALLWORK, firma płaci, jak robisz nikogo w balona, to problemów nie ma.

Ajax
@SWeronika

Racja, (usunięte przez administratora)ludzi pchają ich na minę , kart za byle co jak za granicą . Nawet jak L4 zgłosisz to że na chatę się wbijają sprawdzają czy nie kłamiesz. (usunięte przez administratora)

afrykaner

uwagi o Fall Work odnosiły się więcej do sortowni listów na Służewcu na ul. Łączyny, kobiety i mężczyźni pracujący na śmieciówkach przebierają się w jednej szatni.

afrykaner

umowa o świadczeniu usług jest napisana niejasno,pracownik nie ma żadnych praw tylko jest (usunięte przez administratora)karami umownymi które mogą być nałożone za byle co,nie przyjmujcie pracy w sortowni listów bo będziecie tragarzami worków i ciężkich paczek przez 12 godz.,listy sortują wybrańcy,w sortowni pracują więźniowie bo ludzie omijają tą pracę,kierowniczki zmian to opryskliwe wiedźmy które bez powodów wydzierają się na ludzi,ja im też nawtykałem i poszedłem na chorobę bo coś strzeliło mnie w plecach,już tam nie wracam,nie polecam ,Fall Works to padająca praca. Moje sugestie dla FALLWORK - WARSZAWA: więcej kultury i zmiany przy wykonywaniu ciężkiej pracy,np . co godzina.

afrykaner

(usunięte przez administratora) agencja nie mówią prawdy o netto zarobkach, miał być kontrakt na miesiąc napisali,że na dwa co sprawdziłem później w domu,nie wolno odstąpić od podpisanej umowy pod groźbą kary,za byle jakie przewinienie kary finansowe,np. nie wyrabiasz się w czasie ,naraziłeś firmę na straty bo majster miał kiepski dzień ,nie podali jaką normę musimy wykonać pracodawca może sztucznie zawyżać limit ,żeby mieć darmowego pracownika ale prawniczka powiedziała ,że firma musi udowodnić ,że naraziłeś ją na straty,umowa napisana jest niejasno i jest szkodliwa dla pracownika. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nic,chcę zakończyć kontrakt i nie mieć z nimi nic wspólnego.

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się os(usunięte przez administratora) kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Tery

Wyróżniają się na tle konkurencji, szybkością w znalezieniu pracy i wynagrodzeniami tygodniowymi. POLECAM.

Ona

Tam pracują niekompletne osoby, na rozmowie rekrutacyjnej nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytania jakie potencjalny pracownik chce znać odpowiedź.

@Ona

Byłaś na rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez tę agencję pracy? Rozumiem, że nie na wszystkie pytania dotyczące pracy uzyskałaś odpowiedź. Przeszłaś rekrutację i dostałaś pracę? Czy inne osoby, które były na rozmowie kwalifikacyjnej mają podobne zdanie, czy odnieśli inne wrażenie? Na stronie https://www.fallwork.pl/Oferty-Pracy agencja posiada dużo ofert pracy w różnych lokalizacjach. Warto tam zajrzeć.

Darek

Wygląda na rzetelną.

Zostaw merytoryczną opinię o FALLWORK - WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w FALLWORK - WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy FALLWORK - WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FALLWORK - WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FALLWORK - WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w FALLWORK - WARSZAWA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FALLWORK - WARSZAWA