Opinie o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FALLWORK - WARSZAWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FALLWORK - WARSZAWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

Tom

Dzień dobry, pragnę podzielić się moimi spostrzeżeniami przy rekrutacji za pośrednictwem FallWork w Warszawie. Po miłej wstępnej, jak się wydawało rozmowie telefonicznej, zostało umówione spotkanie rekrutacyjne online za pośrednictwem platformy do rozmów video z pracodawcą ISON Care. Niestety o umówionej godzinie nikogo po drugiej stronie ze strony pracodawcy nie było. Po telefonie do pracownicy FallWork zostałem zapytany, czy byłem punktualnie, po potwierdzeniu otrzymałem informację, że pani z oddziału agencji w Warszawie pracuje zdalnie i w ogóle mogą być burze i zakłócenia na łączach ;-) Otrzymałem propozycje przełożenia spotkania na dzień następny o innej godzinie, z zapewnieniem, że aktualny link do spotkania zostanie zaraz wysłany. Uspokojony, czekałem na wiadomość z linkiem do następnego dnia. Na próżno jak się okazało. Pani już telefonów ode mnie nie raczyła odbierać. Po wysłaniu maila z prośbą o ponowne wysłanie linku do spotkania, Pani odpisała, że poprzednie łącze jest aktualne. Po ponownym wejściu o umówionej godzinie okazało się, że znów po drugiej stronie ze strony pracodawcy nikogo nie było. Pani Agnieszka z agencji oczywiście nie odbierała telefonów ode mnie. Po wysłanym sms odpisała cyt." Co link znów nie działa?". Pełna ignorancja. Straciłem dwa dni przez kompletny brak organizacji i profesjonalnego podejścia do mojej osoby, jako potencjalnego kandydata do podjęcia pracy za pośrednictwem tej kompletnie nierzetelnej agencji pośrednictwa pracy, zatrudniającej nieprofesjonalnych pracowników. Jest mi z tego powodu bardzo przykro.

No No No

Nie polecam. Współpracowaliśmy jakiś czas temu (ja jako wykonawca umowy). Miały być do wyrobienia godziny w call center. Jak nie wyrobię ich X (tyle co w umowie) należy im dopłacić za obsługę kadrową/prowizję. A tu nagle klops, bo przyjeżdżam do pracy w call center, pracodawca odsyła do domu, bo nie ma godzin i tak codziennie przez 2 miesiące. Czyli tracę czas na dojazd w obie strony, a na koniec jeszcze muszę dopłacić do Fallworku, bo godziny nie były wyrobione. Informacja od call center o odwoływaniu godzin i braku zleceń mieli w nosie. Czyli tyle co się udało zarobić w jeden miesiąc, gdy zlecenia były, to później połowę trzeba było oddać agencji zatrudnienia. Nigdy więcej z nimi współpracy.

Wkurzony.
@No No No

Miałem podobnie w dpd. Obiecywali premie frekfencyjna po czym specjalnie przełożyli rozpoczęcie pracy z pierwszego na trzeciego żeby tej premii nie otrzymać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Czy w FALLWORK - WARSZAWA zatrudniani są obcokrajowcy?

No No No

Wkurzony. Nowy wpis
@No No No

Wkurzony Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam pracy poprzez ta firmę. Praca 6godz max po czym zwalniają do domu. Zero zainteresowania ze strony agenta, zero informacji. Zawsze kiedy jedziesz godzinę do pracy, na miejscu dopiero firma dla której świadczą usługę mówi ci dziękuję dziś nie pracujesz. Kpina i marnowanie czasu poważnym ludziom.

Czy w FALLWORK - WARSZAWA są szkolenia zewnętrzne?

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się os(usunięte przez administratora) kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pytajnik

W czwartek rozmawiałem z babką z tej agencji ws pracy. Miała się skontaktować po 13 i do dzisiaj (Niedziela) cisza. A miejsce pracy jest, tylko dostępne jedynie przez ta agencję. 0/5

Danuta Holecka

Witam czy ta firma jest wypłacalna??? Czy opłaca się brać oferty od tej firmy?

Tom

Czy pracodawca FALLWORK - WARSZAWA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Witam ja zgłosiłam się do pracy 3 tygodnie temu mieli oddzwonic. Ogłoszenia są aktualizowane co kilka dni piszą że potrzebują osób do pracy a jak się do nich dzwoni to brak miejsc. Wreszcie chcecie pracownika czy kit wciskacie. Człowiek dzwoni w sprawie ogłoszenia a słyszy już nie aktualne a po kilku godzinach widzi to samo ogłoszenie tylko zaktualizowane i tytuł poszukujemy pracowników.

Wykonanie wyroku SR Poznań

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się (usunięte przez administratora) i kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

Jeden/na z kandydatów/ek

Bardzo niski poziom rekrutacji wewnętrznych, do struktur agencji. Rekruterka zadająca kilkukrotnie te same pytania, tylko ubrane w inną szatę słowną. Dodatkowo absolutny brak feedbacku po spotkaniu, mimo, że był obiecany. Cisza. Ogólnie niesmak.

niedoszła
@Jeden/na z kandydatów/ek

fakt, bardzo im spieszno do pozyskania danych osobowych bo po jedynej rozmowie telefonicznej zamiast spotkania j np. w Carrefourze w Podkowie Leśnej czy Grodzisku żeby zobaczyć ewentualne miejsce pracy od razu przysyłają formularz do wypełnienia: dane osobowe. nr dowodu osobistego, nr konta i właściwy Urząd Skarbowy!! A gdzie najpierw rozmowa twarzą w twarz z kandydatem przed podpisaniem umowy?

Warszawiak
@Jeden/na z kandydatów/ek

znalazłem ogłoszenie na Koordynatora Biura w Warszawie. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacji na to stanowisko? Jakie oferują warunki? Już już jakiś czas temu widziałam to ogłoszenie- to znaczy że jest tam taki przemiał ludzi? To stanowisko kierownicze (samodzielne) czy podlega jakiemuś kierownikowi w biurze? Ma ktoś doświadczenie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w FALLWORK - WARSZAWA?

Były Pracownik fallwork

Atmosfera jest ciężka, bo zatrudniając się jako tymczasowy pracownik w fallwork nie należą się tobie żadne prawa pracownicze. Nie posiadasz prawa do urlopu, nie mówiąc o tym, że pracodawcy mają tymczasowych za nic i jawnie dyskryminują na co agencja nie zwraca uwagi

Roberto Carlos

Katastrofa totalna ta agencja pracy typowo wali ludzi na pieniądze kobitka która ogarniała prace wglądu nie odbiera telefonu a pieniędzy jak nie było tak nie ma miały być płacone tygodniowki zostało mi tylko przelane za poprzedni tydzień radzę uważać uważać

Wściekły Johnson

Jeśli chodzi o tę agencje pracy to jest katastrofa pieniądze nie przychodzą na czas a miejsca pracy zazwyczaj to Patol przez duże P nie polecam DPD w Pruszkowie praca ciężka a do tego pełno panoszących się Ukraińców którzy zachowują się jak małpy wypuszczone z klatki a łysy kierownik w okularach chyba jest lekko upośledzony i ma syndrom niedopchniecia bo nie rozumie baran co się do niego mówi

Polecam współpracę z Agencją Fallwork. Wynagrodzenia wypłacane są zawsze na czas, osoby zatrudnione w biurze bardzo miłe i pomocne. Bezproblemowy kontakt telefoniczny z Koordynatorem, nie rozumiem zarzutów odnośnie nie odbierania telefonów, ja nigdy nie miałam problemów, aby skontaktować się z Paniami w biurze. Jeśli ktoś poszukuje pracy to polecam kontakt z firmą Fallwork.

Nieeeeeeeee,tylko nie tam

Alicja

Jestem zadowolona ze współpracy z Agencją. Pracuje w Carrefourze w Podkowie Leśnej i przyznam że od momentu kiedy opiekę nad nami przejął oddział w Poznaniu, znacznie się poprawiło. Zawsze są odbierane telefony kiedy dzwonimy z pytaniami, można ustalić szczegóły z grafikiem i oraz o kwestie dotyczące umowy jak i samej współpracy. Bardzo profesjonalne podejście Pani z Poznania. Bardzo dobrze że NIE współpracujemy już z odziałem Warszawskim, ponieważ zawsze były kłopoty z telefonami, nigdy nie można było się do nich dodzwonić, unikali kontaktu. Stawki przez Panią Patrycje był przekłamywane, bo w ogłoszeniach były podawane jako brutto a w rozmowie tel tego nie uwzględniła. Kiedy, zadzwoniłam do kierowniczki oddziału Warszawskiego p. Anny Dudało, zrobiła ze mnie idiotkę i wmówiła mi że nie dosłyszałam, a kiedy dodałam że w takim wypadku zakańczam współpracę z Agencją, Szanowna kierowniczka nie raczyła, z grzeczności przeprosić, ani wyjaścić sytuacji, tylko zaczęła mnie straszyć karami i że jak nie przyjdę do pracy nie wypłacą mi tego za co zapracowałam !!!! - PORAŻKA!.

@Alicja

Witam chciałbym podjąć pracę w Podkowie,czy mógłbym prosić o jakiś namiar do Pani w celu dopytania się jak to wszystko wygląda?Pozdrawiam

@Alicja

Może dzwoniła Pani pod zły numer telefonu? Ja NIGDY nie miałam problemów, aby skontaktować się z Paniami w biurze. Pani Kierownik, Anna Dudało jest bardzo miłą osobą, nie było także żadnych problemów z kontaktem z tą Panią. Jeżeli ktoś wywiązuje się z powierzonej mu pracy, nie sądzę, aby mógł być straszony karami.....

Zdegustowana

Widzę że Pani "Kierownik" w końcu zajrzała sobie na tę stronę i nauczyła się odpisywać na komentarze. Może zakończyły się sprawy sądowe których miała w cholerę i ciut ciut z znalazła chwilę czasu na zajęcie cię faktycznie pracą. Nikomu nie polecam współpracy z tą kobietą. Wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej prawdziwe.

Pracownik2

Ja byłem chwilowo pracownikiem biura i miałem bezpośredni kontakt z Panią Anną. Nierób i (usunięte przez administratora) największy w biurze, nie potrafi kompletnie rozmawiać z kierownikami a jak dzwonili na jej telefon to oddawała swój telefon pracownikom, bo nawet nie wiedziała co ma mówić. Dlaczego jest taki przemiał pracowników w biurze? - tyle było skarg na nią do Prezesów a oni nic z tym nie robili, tylko cały czas trzymają tego nieroba, a ludzie musieli za nią wszystko robić, co wykraczało poza ich obowiązki, więc nie wytrzymywali i rzucali te robotę. Przychodziła do pracy na 10:00 a wychodziła o 15:00. Już nie wspominając o tym że godzinami zamykała się w pokoju obok do którego nie mają dostępu pracownicy biura i spała na krześle, a o godzinie 16:00, zamykała biuro aby mieć święty spokój by ludzie już nie przychodzili i Pani Szanownej Kierownik, głowy nie zawracali, a przypominam że biuro pracuje do 17:00.

Jarosław
@Pracownik2

Jakie godziny pracy aktualnie obowiązują w firmie FALLWORK - WARSZAWA? W przypadku, gdy jest to praca od 8 do 16, to ciekawi mnie, czy istnieje np. szansa pracy od 7 do 15. Z góry dziękuję.

Prawda

Nie polecam! Fatalny kontakt, brak przepływu informacji. Ciężko się skontaktować. Niemiłe Panie w tym szczególnie Pani Kierownik biura w Warszawie!

Lech

Ale z tego co wiem to w Warszawie jest Pan Kierownik ???? No chyba, że coś się zmieniło.

Pracownik były

Nie polecam tej agencji uzgodniłam z nimi coś inne a zrobili coś innego nie da się do nich dodzwonić, za każdym razem piszą z innego numer i na dodatek złodzieje za zrezygnowanie z pracy od nich płaci się karę śmiech na sali jeszcze są bardzo nie mili. Nie polecam niech każdy się trzyma od nich z daleka

Gacek

Coś o tym wiem.To prawda.

Gacek

Musisz mieć orzeczenie o niepełnosprawności.Tylko nie licz że będą respektować twój czas pracy.

Czy FALLWORK - WARSZAWA zatrudnia studentów?

Brak

Zatrudnia ale jeżeli chcesz zarobić normalnie szukaj innej agenci

Brak

Pracowałem w tej firmie ok 3 miesięcy ale od pewnego czasu nie odpisują na maile ani nie odbierają poprostu zwolnili i mają w (usunięte przez administratora) swoich pracowników ( wybaczcie za słowa wulgarne)ale nie traktują swoich pracowników poważnie pewnie dlatego nazwa to jest agencją pracy tymczasowej licz 3 4 miesiące a później kop w (usunięte przez administratora) i radź sobie sam

Zostaw merytoryczną opinię o FALLWORK - WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w FALLWORK - WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy FALLWORK - WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FALLWORK - WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FALLWORK - WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w FALLWORK - WARSZAWA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FALLWORK - WARSZAWA