Opinie o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FALLWORK - WARSZAWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FALLWORK - WARSZAWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FALLWORK - WARSZAWA w Warszawa

Po rozmowie rekrutacyjnej tsl

Witam, zadzwonili do mnie po wysłaniu cv w branży TSL. Pierwsza rozmowa ok. Nie ma kontynuacji, ucięli kontakt pomimo, że czekałem na umówienie spotkania z pracodawcą. Zmarnowany czas. NIE polecam tej agencji jako rekrutera do TSL. Beznadzieja ! zmarnowalem 30min na wypociny. Brak profesjonalizmu. PORAŻKA ! Panie rekruterki, prosze pamiętajcie, że wielokrotnie biorąc gdzieś udział, potem sam korzystalem z takich usług dla pracodawcy.

Ja kiedyś pracowałam w tej firmie i nie wypłacili mi kasy. Wiem, że w Mławie w Carrefour w ogóle nie wypłacają po pół roku.

megi

Nie polecam. Musiałam milion telefonów wykonać, aby dali mi jak najszybciej świadectwo pracy czego i tak nie zrobili więc zasiłek dla bezrobotnych otrzymałam odpowiednio później. Zapisali mnie do PPK i nie poinformowali, że powinnam sama złożyć rezygnację. U poprzedniego pracodawcy składałam rezygnację i nie przyszło mi do głowy, że u nowego znowu muszę. W innych firmach wspominają, że zapisują do PPK chyba, że ktoś zrezygnuje. Poza tym ciężko uzyskać jakąś informację. Na maila nie odpisują. Dopiero jak zadzwoniłam Pani powiedziała, że mail jest i odpisze. Gdyby byli bardziej przyjaźni i zorganizowani mogłabym polecić, a za tyle utrudnień i nerwów niestety nie polecam.

Robert

Zdecydowanie nie polecam tej firmy .Za przelew na konto pobierają prowizję 1 zł.Za koszulkę firmową którą powinienem dostać podczas pracy przy inwentaryzacji z krótkim rękawem ,nie wiem po co mi ta koszulka bo pracowałem na chłodnych i jej nie dostałem potrącili mi 8 zł..Stawka (usunięte przez administratora)zł brutto na umowę zlecenie co daje 17 zł netto a zapłacili (usunięte przez administratora)

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU W związku z prawomocnym orzeczeniem Sądu Rejonowego w Poznaniu z dnia 15.07.2022 uznającym roszczenie o naruszenie dóbr osobistych spółki FALLWORK poprzez wystawiania negatywnych opinii na portalach i forach internetowych, realizuję nakaz zamieszczenia prostującej informacji, niniejszym oświadczam , że: " wszelkie zamieszczane przeze mnie na portalach i forach internetowych stwierdzenia w formie opinii jakoby Agencja Pracy FallWork była nierzetelna dopuszczając się os(usunięte przez administratora) kradzieży wobec mojej osoby - wycofuję je jako nieprawdziwe i użyte bez podstaw faktycznych". Moje działanie nie opierało się na prawdzie , zgodnie z prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego przepraszam firmę FallWork i jej pracowników. - były zleceniobiorca Jacek Adamczewski

REALIZACJA NAKAZU SĄDU REJONOWEGO W POZNANIU

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Maria

Miałam nieprzyjemność właśnie rozpocząć pracę dodatkową w Carrefour jako studentka dzięki tej firmie. Po pierwsze, dziwne zmiany w grafiku, umawiałam się z szefową na konkretne dni a przez internet pokazywało że te zmiany nie zostały mi przydzielone, a jak już pokazywało to nie moje zmiany. Po drugie, ze względu na kwarantannę nie mogłam przyjśc do pracy w jednym tygodniu o czym szefowa została poinformowana - nałożono mi karę za "niestawienie się" w pracy, mimo anulowania zmiany. Po wielu kłótniach, telefonach i ogólnych nieprzyjemnościach zmieniam agencję. Serdecznie nie polecam .

Megi

NIE polecam!!!! Bałagan i nieprzyjemni ludzie!!! :(((

Bardzo nie polecam , stałe zmiany w grafiku oraz(usunięte przez administratora)to mimo współpracy od 7 miesięcy . Dodzwonić się do księgowości , bądź biura graniczy z cudem , na sms potrafią odpisać na drugi dzień albo wcale ...

Marcin11

Polecacie pracę w biurze w Warszawie? Jaka panuje atmosfera, czy warto tam złożyć CV?

olaola
@Marcin11

Nie polecam. Pracowałam długo....Kamera nad każdą głową łącznie z tym, że Zarząd słyszy każde wypowiedziane słowo i obserwuje cały czas. Nie ma komfortu rekrutacji. Czułam się tam bardzo źle. (usunięte przez administratora)co chwila mówi uważaj, bo Poznań patrzy. Mimo, iż do mojej wykonywane pracy nie było zastrzeżeń odeszłam i nie polecam.

Jaka umowa obowiązuje w FALLWORK - WARSZAWA podczas okresu próbnego?

Cały czas umowa zlecenie. Podpisana tylko i wyłącznie przez Internet

Jarosław
@Hannibal

Możesz powiedzieć coś więcej o procesie podpisywania umowy przez internet? Nie ma opcji, żeby spotkać się z nimi osobiście?

@Jarosław

Nie ma. Firma tylko i wyłącznie przez Internet podpisuje. Mają biuro w Poznaniu i filje między innymi w Warszawie ale to są filie gdzie opiekuni siedzą. A w biurze jest tylko ksiegowe i informatycy. Gdzie te księgowe nic nie potrafią i zbytnio nie znają się. Wrażenie ma pracownik jak by to byly osoby wzięte z ulicy nie mając zielonego pojęcia o tym zawodzie i uczą się dopiero go

@Hannibal

No jak nie? Pracowałem w Gdańsku i nigdy nie było problemu żeby podjechać podpisać. Później przeniosłem się do Wawy i koordynatorka faktycznie wolała podpisać przez internet, ale jak się oparłem i poszlem do biura to po chwili dyskusji pod pisali na miejscu.

Iga

Witam, Czy ktoś wie czy p. Anna Dudało Nadal jest kierowniczką biura w Warszawie?

Poczytajcie opinie na google. Tam się nie da nabić oceny.

Hannibal

Firma cała to kpina. Umowa podpisywana przez Internet. Jako kasjer tylko. Pracę możesz zacząć Od razu następnego dnia. Przyjeżdża pracownik gdzie nikt nie powiadomił kierownika o nowym pracowniku. Na danym stanowisku pracuje 3 dni. Następnie z kasjera robią jako kasjer-sprzedawca. Ale dalej za tą samą stawkę, gdzie powinna być większa. W październiku został zanizony podatek. (usunięte przez administratora)po telefonie do firmy dowiaduje się pracownik, że ta końcówka w groszach jest zaokrąglona i przeznaczona na poczet podatku i zusu ponieważ księgowa nie umie i ponoć nie da rady obliczyć podatku i zusu przy stawce tygodniowej. A na pytanie to co się dzieje z tymi zaokrąglonieniami po całym miesiącu jak będzie więcej to odpowiedź była prosta że idzie to na poczet firmy. Następnie jak np. Komornik wejdzie Ci na wypłatę to firma nie powiadomi Cię o tym gdzie ma taki obowiązek. Następnie jak powiadamiasz firmę, że jest coś takiego jak wolna kwota od zajęć komorniczych (usunięte przez administratora)brutto to firma najpierw mówi że nie ma czegoś takiego A potem że na pewno Pana nie dotyczy. I że muszą przesłać wszystko komornikowi. Jak komornik wystawi Pismo że jednak dotyczy i chcesz szybko żeby to do nich doszło i dzwonisz do firmy to księgowa odp że musisz przyjechać do Poznania do siedziby jak chce szybko dostarczyć i dostać najbliższą wypłatę. A co do grafiku. Na początku mówią Ci że grafik ustala kierownik sklepu i tak jest na początku. Gdzie i tak firma sama sobie ustala grafik, gdzie co innego jest w realu w grafiku A co innego firmy wysyła smsy. Teraz to już firma ustala grafik gdzie nie powiadamia o tym pracownika i po długiej nieobecności pracownik nie wie jak ma iść do pracy. Gdzie kierownik sklepu nie ma nic do gadania. Robią pracownikowi pod górkę cały czas.

duch
@Hannibal

kwota wolna od zajec komorniczych dotyczy tylko umowy o prace nie dotyczy umow cywilno prawnych smieciowek ze zlecenia komornik moze zajac cala wyplate

Resia

Kompletnie się nie zgadzam w wcześniejszymi opiniami. Warunki dobre, wynagrodzenie na czas zgodnie z umową. Uważam że nie ma na co narzekać.

Hopsa
@Resia

Jeżeli jest tak świetnie to dlaczego co chwilę na olxie są wciąż te same ogłoszenia że poszukują pracowników??????? Dopiero po zmianie kierowniczki coś może tam się zmieni na lepsze......

@Hopsa

Może dlatego, że składane jest zamówienie na większą liczbę osób?

Asazz

Witam , dwa tygodnie współpracowałem z tą agencją pracy aż miałem dość . Kilkukrotnie zdażyło mi się pójść do pracy i dowiedzieć się ,że na dziś nie byłem potrzebny mimo iż dzień wcześniej dzwonili do mnie z agencji i zapraszali do pracy , podobno firma dostała aż 8 maili ,aby nikogo więcej nie przysyłać na sklepy ponieważ nie ma zapotrzebowania na pracowników . Takie sytuacje zdażały się średnio 3 osobom w tygodniu . Już nie mówiąc o dużej prowizji 17.50 brutto , z tego płacili 12.50zł netto . Ciekaw jestem kto mi zwróci za te dojazdy do pracy i dowiadywania się 4 razy ,że na dziś nie ma zapotrzebowania . Przez takie sytuację straciłem 80zł . Jedym słowem MASAKRA

@Asazz

No właśnie, jeżeli jest praca poza miejscem za to liczy się zwrot za dojazd do pracy, czy na zlecenie czy na etacie. Ja dostałem jeden ponoć wolny sklep który,, potrzebował,, pracowników czyli carrefour Leszno gdzie ja mieszkałem wtedy pod Żyrardowem nie dostałem żadnego zwrotu za dojazdy do pracy. Następny przeprowadziłem się do Pruszkowa to tak samo nic nie dostałem. Dzwoniąc opiekun wysyła księgowej. A księgowa najpierw mówi że Panu nie przysługuje ponieważ jest Pan przez agencję zatrudniony a potem że panu podam numer telefonu do P. Kierownik to pan jej wszystko wytłumaczy. Po telefonie okazało się że nie przysługuje ponieważ to samo że pracuje przez agencję. A to nie mało km było robione. Bo z tamtego domu było prawie 30km w jedną stronę. Czyli 60km w obie strony. I tak jeździłem codziennie przez miesiąc. Czyli 60 razy 24dni. Czyli 1440km zrobione w ciągu miesiąca. Potem jak się przeprowadzilem to było 25km w jedną stronę czyli 50km w obydwie. I jeździłem tak przez 2 miesięce. Czyli 50 razy 50dni. Czyli 2500km. Razem wychodzi 3940km przez 3miesiqce. Gdzie nadmienię że jak wróciłem z choroby do pracy we wtorek gdzie w poniedziałek gadałem z opiekunem co do wynagrodzenia i grafiku i nic mi nie powiedział że już tam nie pracuje przyjeżdżam do pracy tak jak miało być w grafiku a tu po przebraniu się dowiaduję że już nie pracuje tam i to od nie kierownika tylko od os. Funkcyjnej. Od menagera. I przyjazd na marne.

Czy można liczyć w FALLWORK - WARSZAWA na prywatną opiekę medyczną?

Miamia

Niestety nie. Pracowałam w biurze i nie zaproponowano mi opieki medycznej, tylko kierownik miał pakiet medyczny.

Kaloryfer

Dzwonią po kilku miesiącach po otrzymaniu cv, następnie jak najszybciej chcą umówić się na wstępne spotkanie rek. na którym to chwalą cv kandydata ,zachwalają daną ofertę pracy jak i samego potencjalnego pracodawcę i szybko umawiają na spotkanie już z klientem. Dodam że termin rozpoczęcia pracy jest za nie cale 2 tygodnie a przyszłego pracownika obowiązuje okres wypowiedzenia z obecnym pracodawcą. Jak zawsze obiecują że poinformują jak będzie ostateczna decyzja nawet gdy ona będzie negatywna- nie robią tego.

Olo

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje?

Zdegustowany

Sama firma to jedna wielka kpina. Nic tam nie jest na miejscu i wszystko jest palcem na wodzie pisane. Miałem "przyjemność" w samym "sercu" w Warszawskim biurze i każdemu odradzam. Przynajmniej do momentu aż Pani (usunięte przez administratora)nie zostanie zwolniona a to bez wątpienia całe biuro przyjmie z wielkim entuzjazmem

?
@Zdegustowany

Nie rozumiem skąd tyle skarg na kierowniczke oddziału. Aż tak ciężka to osoba we współpracy?

Wadzik

Niestety nie uda się wszystkich zadowolić. Dla mnie to dobra agencja, polecam.

Domin

@Don a co dokładnie chcesz wiedzieć? Ja osobiście nie pracowałem w FALLWORK - WARSZAWA ale kilku moich kumpli tak, zawsze dużo opowiadali o pracy i zawsze raczej pozytywnie. Najbardziej zachwycali się atmosferą w pracy, której im w zasadzie zazdrościłem.

Ajax
@Domin

Tak , specjalnie wszedłeś na for napisać, że koledzy opowiadali o dobrej atmosferze. Śmierdzi na kilometr jak cała wasza agencja , niebawem prawda wyjdzie na jaw !

Zostaw merytoryczną opinię o FALLWORK - WARSZAWA - Warszawa

• Jak się pracuje w FALLWORK - WARSZAWA?

Zobacz opinie na temat firmy FALLWORK - WARSZAWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FALLWORK - WARSZAWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FALLWORK - WARSZAWA?

Kandydaci do pracy w FALLWORK - WARSZAWA napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FALLWORK - WARSZAWA