Lingua Perfecta

Opinie o Lingua Perfecta

2013-09-13 10:59:15
Pracują tu świetni lektorzy, atmosfera jest rewelacyjna. Widać postępy w moim języku angielskim, nie boję się już nim posługiwać. Polecam
Kamila 2013-10-14 09:23:32
Bardzo dobre specjalistyczne tłumaczenia z i na angielski. Jestem zadowolona ze współpracą. Bardzo dobra cena jak na Warszawę.
Lidia 2013-11-06 13:43:41
Znakomita szkoła, uczą w niej doświadczeniu i wykształceni lektorzy z dobrym podejściem do ucznia, świetnie tłumaczą tajniki językowe, dzięki nim mój angielski jest dużo lepszy, polecam.
Lenka 2013-12-20 09:43:20
Na prawdę mogę polecić tę szkołę, oferują najwyższej jakości naukę języka
obcego przez doświadczonych nauczycieli, dzięki nim mój angielski przez semestr
zmienił się nie do poznania, już mówię płynnie, mam bogatsze słownictwo, a gdy
przychodziłam na kurs nie potrafiłam prawie nic.
Judyta 2014-02-12 17:48:28
Wysoko postawiona poprzeczka w nauce,co motywuje kursanta do nauki,jestem zadowolona z efektow Polecam
An 2016-04-20 21:04:24
Wiesz co, to prawda, kadra lektorska jest super, włąściwie to nawet lepsza niż w innych tego typu przybytkach, ja osobiście uważam, że nie ma się nad czym rozwodzić, trzeba próbować się tutaj dostać, bo Lingua Perfecta to lider w całym regionie, polecam
Zostaw swoją opinię o Lingua Perfecta - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lingua Perfecta