Opinie o Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego w Wrocław

Kinia

Ja osobiście nie polecam. Brak wsparcia merytorycznego. Premii na umowie. Brak planu na przyszłość. Niestabilne zatrudnienie.

Przemysław
@Kinia

Jak premia nie jest zawarta w umowie to w ogóle jest wypłacana, czy tylko podstawa wynagrodzenia? Ile teraz płacą? Więcej niż najniższa krajowa?

józef Nowy wpis
@Przemysław

Niewiele więcej , no chyba że premia będzie większa.

Przemysław Nowy wpis
@józef

Ile tej premii jak już o tym wspominasz? Kilka setek się wyciągnie?

Andrzej Nowy wpis
@Przemysław

Tak.

Luidzi

Powiedzcie czy warto teraz aplikować , pytam bo czas dość niepewny?

Andrew
@Luidzi

Tak, warto. Mimo pandemii wypłaty na czas, miła atmosfera w firmie :)

Kinia
@Luidzi

Nie polecam. Czas nadal niepewny nadal. Zwalniaja ludzi albo dawaja glodowe stawki.

Przemysław Nowy wpis
@Kinia

To jak jest naprawdę bo widzę, że opinie są sprzeczne. Piszesz, ze stawki są głodowe. Czyli co? Najniższa krajowa się kłania?

Jestem zadowolona, fajna atmosfera i przejrzyste zasady zatrudnienia. Polecam aplikować jak będzie wolne miejsce :)

Wiki

Również polecam. Pracuję tu już ponad 3 lata i nie zamierzam zmieniać zatrudnienia. PCZK to bardzo stabilny pracodawca ;)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Anka

Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. PCZK to świetny pracodawca ;)

Zawsze chciałam pracować w branży kosmetycznej i w końcu się udało. Firma fajna, stabilna, panuje tu przyjazna atmosfera. Nie nudze się a to chyba najważniejsze, no i wynagrodzenie zawsze jest na czas ;)

pracownica

Pracuję już tu ponad rok i jestem zadowolona. Nie ma się do czego przyczepić .Pracodawca rzetelny, atmosfera fajna, pieniądze na czas. Czego chcieć więcej ;)

Super atmosfera i dobre warunki pracy, jestem zadowolona z umowy i z chęcią będę ją przedłużać :) Polecam

@Ania

Dzięki, że piszesz. Bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z pracy, bo to jednak najważniejsze, chciałem Cię jednak o coś dopytać. Wspomniałaś o przedłużaniu umowy, czy to znaczy, że firma nie oferuje stabilnego zatrudnienia? Jak oceniasz zarobki, bo o tym nie wspomniałaś?

Nowa

Pracuję w PCZK od niedawna, ale już mi się podoba. Atmosfera jest bardzo przyjazna, a warunki zatrudnienia satysfakcjonujące. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej.

Julia

Bardzo fajna atmosfera i dobre warunki na produkcji, a przerobiłam już różne miejsca pracy tego rodzaju. Tutaj są stabilne warunki pracy i jestem zadowolona.

Tomek34

Jedno na pewno można powiedzieć o PCZK, że to bardzo rzetelny pracodawca. Jeśli podchodzi się poważnie do pracy, to jest się też poważnie traktowanym.

@Tomek34

Czy również można liczyć na satysfakcjonujące warunki zatrudnienia? Mam tu na myśli pensję oraz umowę, którą podpisuje z nami pracodawca. Czy jest to umowa o pracę?

Antek

Bardzo się cieszę, że w końcu znalazłem miejsce, gdzie mogę się rozwijać. Atmosfera jest przyjazna, zarobki odpowiednie - tak właśnie powinny wyglądać dobre warunki pracy.

Ada34

Jest git. Praca fajna, zarobki stabilne. jak szukasz czegoś na dłużej to Ci się spodoba.

Wiktoria

Naprawdę spoko firma. Bardzo szybko się tu odnalazłam i mam nadzieję, że zostanę na dłużej ;)

Karolina24

Choć pracuję od niedawna, muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. Pielęgnacja urody to moja pasja, więc dowiaduję się w PCZK wiele ciekawych informacji. Poza tym ludzie są spoko, hajs się zgadza ,więc nie ma na co narzekać ;)

Daria

Długo szukałam czegoś stabilnego, cieszę się, że trafiłam do PCZK. Po różnych przebojach zawodowych w końcu znalazłam miejsce, gdzie jest miła atmosfera i fajni ludzie, a kasa nie jest poniżej moich kompetencji. Jak ktoś się zastanawia, czy aplikować, to nie ma się co wahać.

@Daria

Na jakim stanowisku pracujesz? Napisz jaka umowa praktykowana jest na początek zatrudnienia.

rzetelna firma, można liczyć na stabilne zatrudnienie ;)

Sebastian
@Kasia

W Twojej ocenie można liczyć na stabilne zatrudnienie u tego pracodawcy, dlatego chciałem zweryfikować, czy również warunki płacowe są atrakcyjne dla nowo zatrudnionej osoby? Mam nadzieję, że zechcesz wypowiedzieć się w tym zakresie.

Aga

Bardzo cenię sobie pracę w PCZK. Można liczyć na stabilne zatrudnienie i dobre warunki . Ludzie różni jak wszędzie, ale ogólnie dobrze się pracuje.

Edyta
@Aga

Miło przeczytać taką opinię. Czy pracownicy Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego dostają umowę o pracę? Jeśli możesz, napisz coś więcej o tym, jakie są twoje obowiązki w pracy i jak wygląda rozmowa?

Zuza

Firma jest świetna i wystarczy dobrze pracować, polecam!!

Anka

Jako stała pracownica przyznam, że bardzo chwalę sobie PCZ za stabilne warunki zatrudnienia, do tego ludzie są fajni i pieniądze też się zgadzają ;) Jeśli zastanawiasz się czy aplikować, to szczerze polecam ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego - Wrocław

• Jak się pracuje w Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego?

Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego
4.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Przednia 71 lok. 1
    54-518 Wrocław