Opinie o Mat-Medic w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mat-Medic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mat-Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-Medic w Poznań

Rysio

Chyba Cię głowa szczypie. Ludzie jeżdża jak sardynki w puszeczce, dodatkowo sprzęt do prezentacji, urządzenia do sprzedania, dokumenty, ekran...i ludzie z bagażem na 3-4 dni...razem 5 osób i sprzęt. Do tego powrót do firmy po morderczej pracy, bo mało samochodów. Ludzie zasypiają za kółkiem. Pieniądze to około 1000 - 1500 zł za przepracowany cały (CAŁY) miesiąc, bez gwarancji wypłaty bo są kary, o których nawet nie informuje się kandydata do pracy. Ogólnie lipa na resorach. Brak poszanowania godności ludzkiej. Dupa z korbką...

Sylwko

Hej. Od trzech miesięcy jestem przedstawicielem handlowym w Mat Medic. Chyba nie muszę tłumaczyć, że fajna wypłata jest w momencie gdy się o nią postaramy. Po drugim miesiącu pracy wleciało mi w końcu na konto powyżej trzech koła. Powoli się rozkręcam. Myślę, że do czterech jeszcze dobiję, a wtedy to życ i nie umierać.:) Pozdro dla kolegów:)

miniu

ja też pracuję i nie narzekam. kasa leci. ;)

ja pracowałem w tej firmie, fakt faktem, bywa tam różnie, ale jedno trzeba przyznać: kasa faktycznie się zgadza, a i ludzie są świetni. gdybym nie musiał się przeprowadzić, to pewnie pracowałbym tam do dziś.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mat-Medic. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
dowcipniś

ano widzisz, można w tym kraju zarobić. :P

U-boot

Kasa może nie najwyższych lotów, ale idzie z tego wyżywić rodzinę. Zawsze te 5kafli wpada na konto. ;) A jeśli chodzi o pracę, to wypłata adekwatna do obowiązków, umiejętności i poświęcenia jakich wymagają od pracownika. Zatem nie jest łatwo. :)

Klaudia

Z tego co wiem to jest to mają jakieś fiaty lub fordy, nie jestem pewna. Handlowcy jeżdżą grupami i mają swojego kierowcę. A zarobki to chyba coś ok 7 tys./m-c. Więc nie jest najgorzej. Najlepsi dobijają do 10 :)

PH

Jakie narzędzia dostaje PH(samochód , itp;) i jaką podstawę ?

karol

urządzenia są naprawde bardzo dobre. Dzieki nim kolano w koncu przestalo mnie bolec. Duzo wydałam, to prawda, ale i tak na te rehabilitacje wydalam 10 razy wiecej. Tylko ze rehabilitacja nic nie dawąła.

doris

Ludzie przestancie naciagac biedny i starych ludzi na takie tysiace ze glowa mala. Sprzedajecie sprzet ktory do niczego nie sluzy.. Starsze osoby podpisuja wyrok na siebie (jak to okreslila pewna wasza pracownic) i splacaja badziewia narazajac rodziny na straty bo nie sa w stanie splacac .Moj ojciec kupil sprzet biohomizer za ponad 4 tys. a ja musze splacac bo on nie jest w stanie. Ma on juz inne kredyty. Ja mam dziecko niepelnosprawne i do tego te wasze trupy do splacenia.!!!!

Aneta
@doris

Moja siostra też kupiła takie urządzenie i sobie je chwali.M.in. dlatego postanowiłam złożyć cv w tej firmie. Teraz czekam na ich odp., czy ktoś też ubiega się o pracę w tej firmie?

Mania

porządna firma jak i porządny sprzęt. Cenią się, ale chyba jak każde firmy które sprzedają sprzęt medyczny. Wydaję mi się, że ich urządzenia są dość dobre jakościowo. Chociaż nie ukrywam, że niższa cena bardziej by mnie zadowoliła.

circle

Gdyby nie pomagaly, to by nie byly kupowane - proste. jakoś dzieki temu pleca w koncu przestały mnie bolec. A mam dopiero 25 lat, wiec wiem o czym mowie i na nic mnie nikt nie naciagnal..

angelina

ja jutro ide na rozmowe kwalifikacyjna na szkoleniowca grup sprzedazowych. moze mi ktos cos o tej firmie powiedziec? opinie raczej maja dobre, lae ciekawa jestem jak to bedzie jutro .

andon

praca jako przedstawiciel, to jest dopiero fajna praca. :) sprzedaje sie bardzo dobry jakosciowo sprzet, duzo osob kupuje. :) zarobki sa bardzo wysokie, narzekac nie mozna. No i fajni ludzi, to chyba najwazniejsze.

kristina z jarina

ja jestem telemarketerem, również chwalę sobię tą prace. :)

krokodyl

pracuje w tej firmie juz od 6 miesiecy. Jestem przedstawicielem handlowym. praca super, bardzo mi sie podoba. Do tego sprzedajemy bardzo dobre produkty, ktore naprawde poprawiaja zdrowie. Ludzie sa zadowoleni, co jest dla nas najwazniejsze. Zapraszam wszystkich chetnych. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Medic - Poznań

Mat-Medic