Opinie o Mat-Medic w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mat-Medic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mat-Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-Medic w Poznań

gloria

pracuję w tej firmie i nie narzekam. jest świetna atmosfera i niezła kasa. malkontentom mówimy stanowcze NIE! :P

J13

Rekrutacja w Łodzi - brak profesjonalizmu Pani od HR przyszła po czasie (15 minut) z koleżanką z którą rozmawiała dalsze 10 minut Zupełna - olewka - osób oczekujących BRAK SŁOWA PRZEPRASZAM WSPÓŁCZUJE WŁAŚCICIELOWI FIRMY !!!!! Osoba rekrutująca nie zna produktów firmy Może to i dobrze - ale jeśli jest taki poziom rekrutacji to jaki jest poziom firmy Firma z POZNANIA Peeerfekcja.........

michal wa-wa

Zgadzam się z opiniami negatywnymi poprzedników.Tego typu firmy na zachodzie nie mają prawa bytu ,tam takie przekręty robiono w latach 60 teraz mają eldorado u nas bo zachłysnęliśmy się wolnością i można robić tego typu przekręty.Garnki ,cudowne lampy ,odkurzacze,pościel itp badziewie wciskają nam jako towar luksusowy i unikalny.Wina niestety jest po obu stronach,tych co idą do takiej pracy i tych co dają się wkręcić i kupują to badziewie jako luksus i splendor.

zenek

wiatm wybieram sie na rozmowe w sprawie pracy do mat-medic i jestem zszokowany tymi wpisami na forum, może ktoś ma jakieś świeże wrażenai z kontaktów z tą firmą ????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mat-Medic. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
kick

Anonim - 2013-08-04 09:15:05 Czy w mat-medic Poznań dają coś więcej? Multisport czy tym podobne?tak, jest multisport.

Przedstawiciel

PH - 2013-05-15 16:35:49 Jakie narzędzia dostaje PH(samochód , itp;) i jaką podstawę ? Byłem wczoraj w Łodzi na rozmowie , ftopa za ftopa 1. kobieta sie spóźniła na rozmowę i nawet nie raczyła przepościć 2. umówione 2 osoby na te samą godzin 3. nie przygotowana do rozmowy- nawet nie przeczytała mojego CV przed rozmową i zadawała pytania co robiłem a jak byk sa napisane obowiązki jakie wykonywałem w poszczególnych firmach. 4. padały pytania o wady i zalety , gdzie jestem przedstawicielem od 15 lat i takie typu pytania padały 10 lat temu 5 najlepsze pytanie: " wole pracować w dzień czy w nocy- dlaczego?" 6 podstawa 1500 zł za miesiąc, przy czym Pani twierdzi ze to za pół miesiąca bo pracuje sie 3 dni w tygodniu tylko nie umiała mi odpowiedzieć czy wracam do domu na noc w ciagu tych dni, jesli nie to policzmy miesiac ma 4 tygodnie czyli 3 dni w tygodniu mamy 12 dni co daje nam ilość godzin 288 poza domem. W normalnej pracy gdzie 20 dni po 8 godzin to jest 160 godzin 7. Podsumowując , strata czasu i pieniędzy Żałuje ze nie zajrzałem tutaj przed rozmową

Rajmund

Hejka...w mat medic jest tak super, że zamknęli oddział w Białymstoku. P O R A Ż K A. Nie marnujcie czasu na pracę dla wykolejeńca i jego dwóch firm. Bardzo słabe zarobki - w Białymstoku było tylko 2 chętnych do pracy po pół roku działalności oddziału, choć tam bezrobocie jak nie wiem co. Tych 2 chętnych przerzucono do Poznania. Bardzo wysokie kary za cokolwiek, tylko po to aby jak najwięcej kasy zostało w firmie. Zarobki TYLKO NA PAPIERKU, wciskanie kitu i obietnic bez pokrycia. Wszystko po to, aby na tobie i dzięki tobie firma zarobiła jak najwięcej, ale nie Ty. Kary przekraczają nawet 1000 zł za jedno potknięcie - zapytaj o dziewczynę, która pracuje w mat medic i mieszka w krainie 1000 jezior...mat medic to jedna wielka nadmuchana ściema...aż dziw bierze, że nie staje się to przedmiotem rozpracowania przez prokuraturę...poczekamy :-)

?

Tak, jest karta Multisport

neno

a jak wygląda praca w telemarketingu na rezonatorach mam iśc na szklenie wić wolala bym wiedzieć czy znowu w jakiś kanal nie wpadne

?

to jak to jest w końcu z tymi wekslami? niby "realni pracownicy", a każdy inną kwotę podaje. coś mi to mało wiarygodne...

arabia saudyjska

Irmina z Lublina - 2013-07-29 17:54:18 Rysio - 2013-07-29 16:58:07 Wow, no prawie prawnik się rozpisał...Szkoda, że nie mówicie tego na DZIEŃ DOBRY. Czy KolebkaZiemi'aków powie, dlaczego nie informuje się pracowników rozpoczynających przygodę z Mat Medic o karach finansowych? W każdej, szanującej się firmie, jest coś takiego jak regulamin zakładowy czy inna fraza. Chodzi o zbiór zasad, kar i nagród, co, jak i za co? Tu będzie prościej, nagród nie ma, a kar od pyty...same kary. Więc KOLEBKO napisz, jak to u was jest? Czy pracownicy podpisali, że zgadzają się na taki system kar? Czy znają swoich przełożonych i ich numery telefonów? Czy znają strukturę organizacyjną firmy? Czy znają procedury? :-) Myślę, że nawet Wy, sługusy Prezesa tego nie znacie. Bałagan, kto wcześniej wstanie ten rządzi, wyzysk w majestacie prawa i chaos - to najpełniej określa zwyczaje w firmie. Zarządzanie smsami :-) ...czas pokaże... gdyby to była nie prawda, to prawdziwa cnota krytyk się nie boi... :-) Tak, są nagrody, ja nie raz dostałam premię, tak, uświadomiono mnie, że są tzw. "kary", znam mojego przełożonego i jego nr tel służbowy, znam strukturę organizacyjną firmy i obowiązujące procedury. Bardzo mi przykro, Rysio, że nie sprawdziłeś się u nas zawodowo, może gdzie indziej Ci sie uda. Pozdrawiam!Irmino,jestes sługusem,tego dowodzą twoje opinje..A każdy,kto podpisał umowę,podpisał również weksel na ..250 tys zł i wszystcy w tej chwili jestesmy w dupie.

arabia saudyjska

[usunięte przez administratora]. Do tego powrót do firmy po morderczej pracy, bo mało samochodów. Ludzie zasypiają za kółkiem. Pieniądze to około 1000 - 1500 zł za przepracowany cały (CAŁY) miesiąc, bez gwarancji wypłaty bo są kary, o których nawet nie informuje się kandydata do pracy. Ogólnie lipa na resorach. Brak poszanowania godności ludzkiej. Dupa z korbką...Nie wydaje mi się, aby to była dupa z korbką. Ludzie nie jeżdżą jak sardynki, bo kierowca też człowiek i swój rozum ma. Nie zabierze nikogo ponad stan, bo mu taki mandat wlepią, że odechce mu się voyagów po Polsce.Cały sprzęt upakowany jest z tyłu pojazdu i nikt nie siedzi na produktach, pod głową zamiast zagłówków też nie ma garniturów. To nie transport do ubojni. Prezes doskonale wie, że wkur...ony pracownik nie przyniesie zysków. Z kolei 1000 - 1500 zł? Wolne żarty... Chyba nikt z czytających komentarze o mat-medic nie uwierzy, że przedstawicielowi handlowemu zaoferuje się takie ochłapy. Handlowcy dostają tyle ile powinni i na pewno jest to więcej niż średnia pensja w naszym kraju na ph czyli 2500 zł na miesiąc.Rysio dobrze opisał-bo tak jest.Owszem,jezdzimy po 5 osób,bo zawsze dojdzie obserwator.Byłam uczestnikiem wypadku,gdzie kierowca po tak morderczych szesciu dniach pracy zasnął.Jestem realnym pracownikiem m-m i ze wszystkim,co Rysio powiedział,sie zgadzam.

arabia saudyjska

Dobre,dobre,zgadzam się! Takiego systemu kar mało gdzie się da spotkać,co więcej,nie jest to żaden system,tylko wciskają kary jak popadnie,aż zostanie ci 800 zeta wypłaty-i żadnego wytłumaczenia.Wypłaty nie zgadzaja się z rozrachunkiem ogólnym.Ja jeszcze pracuję,ale myślę o odejściu.

Roisin112233

czy ktoś się przypadkiem nie orientuje czy ten "Rysio" to nie jest jakiś troll? większość ludzi jest zadowolona, tylko on tak brynczy...

Rysio

Dziwne, że odpisywanie jest tylko w czasie gdy pracują biura Mat Medic. Ja się sprawdziłem u was w pracy. Sam zrezygnowałem. To raczej firma nie sprawdziła się zawodowo - firma Mat Medic to amatorszczyzna. Ja znam swoją wartość. Wy to takie pospolite ruszenie, folkssturm, dziadowanie i nabieranie pracownika. W dobie szalejącego bezrobocia nie szanujecie ludzi, którzy z wami pracują. Dobre i dwa, trzy miesiące pracy, zanim pracownik połapie się, jak jest nabijany w balona. I w ten sposób ten cyrk działa... :-) Powodzenia. A innym proponuję szybko szukać pracy. Upadek takiej firmy to kwestia czasu. W wy pieski Prezesa szczekajcie, a karawana idzie dalej... :-)

Irmina z Lublina

KolebkaZiemi

Rysio - 2013-07-29 11:51:14 FIRMA [usunięte przez administratora] PRACOWNIKÓW !!! U W A G A ! ! ! ! ! Są dwa rodzaje umowy - umowy zlecenia. Podpisujesz niby umowę stała część pensji + prowizja. Kłamstwo. W rezultacie wypłacają tylko prowizję (jeśli prowizja przekroczy stałkę). Stałka to 125 zł za dzień, gdzie masz 3 prezentacje. Lipa. Podkładane są umowy po szkoleniu i słyszysz: "szybko, szybko podpisuj, bo dyrektor czeka, też musi podpisać", a później (po 2 miesiącach) słyszysz: "taką umowę podpisałeś"... [usunięte przez administratora] L U D Z I ! ! ! ! ! ! Standardem jest nabijanie pracowników w butelkę. Wlepiane są kary za cokolwiek. Nawet nie informuje się ludzi jaki jest system kar finansowych. Dlatego nie ma wglądu w wyliczenie pensji. Mętna woda. Mętne przepisy. Mętne charaktery i sumienia osób funkcyjnych. Ja dziękuję za taką pracę w takiej firmie. Wrogowi nie życzyłbym tego. Stres. Kłamstwo. Wyzysk. Bezwzględne traktowanie. To określa relacje i pracę w tej firmie. Umowy zlecenie są oparte o są na prostej zasadzie: Pracownik, który to napisał miał zagwarantowaną kwotę stałą 1500 zł i jeżeli z prowizji przekroczy tą kwotę - otrzymuję wyższą kwotę. Jeżeli z prowizji wychodzi poniżej 1500 zł otrzymuje 1500 zł. Osoba, która to napisała jest po prostu nie zadowolona z pracy bo była słaba. Tak tylko mogę odpisać na tą wiadomość. Umowy są do przeczytania przed podpisem to jest ich prawo.

RamonMamon
@KolebkaZiemi

Jeśli firma jest rzetelna i uczciwa to dlaczego nie zatrudnia na umowę o pracę?

Romana
@RamonMamon

bo w tym chorym kraju podatki i zusy są tak wysokie, że jakakolwiek uczciwa i rzetelna firma, która chciałby zatrudniać na umowę o pracę szybko by zbankrutowała

Justyna

Pracowalam w firmie kilka mcy i wierz mi,nie bylam zlym handlowcem,ostania moja pensja ,to porazka,a firma nie jest w stanie mi odpowiedziec ,z jakiego powodu?Tak,jak Rysio tu pisze,bezpieczenstwo podrozowania w Mat-Medic to zart! Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu,kto nastawia sie na duze zarobki.Hmmm,co to znaczy duze?Nie masz wglądu w skladowe wynagrodzenia,bo masz naliczane nielegalne kary,nie wiesz ile umow ci spadlo,ani ile zarobil zespol z ktorym pracowales.....Gdyby bylo tak cudownie,nie byloby ciaglych rekrutacji....

Rysio

Widać, że firma dba tylko o PR, a nie o ludzi. Widać, że pracujesz w Poznaniu, za jaką kaskę? Pracuj, pracuj...wciskaj ludziom kit. Grunt to dobry bajer.

GeorgeCloooooooooney

Rysio - 2013-07-28 11:03:44 Chyba Cię głowa szczypie. Ludzie jeżdża jak sardynki w puszeczce, dodatkowo sprzęt do prezentacji, urządzenia do sprzedania, dokumenty, ekran...i ludzie z bagażem na 3-4 dni...razem 5 osób i sprzęt. Do tego powrót do firmy po morderczej pracy, bo mało samochodów. Ludzie zasypiają za kółkiem. Pieniądze to około 1000 - 1500 zł za przepracowany cały (CAŁY) miesiąc, bez gwarancji wypłaty bo są kary, o których nawet nie informuje się kandydata do pracy. Ogólnie lipa na resorach. Brak poszanowania godności ludzkiej. Dupa z korbką...Nie wydaje mi się, aby to była dupa z korbką. Ludzie nie jeżdżą jak sardynki, bo kierowca też człowiek i swój rozum ma. Nie zabierze nikogo ponad stan, bo mu taki mandat wlepią, że odechce mu się voyagów po Polsce.Cały sprzęt upakowany jest z tyłu pojazdu i nikt nie siedzi na produktach, pod głową zamiast zagłówków też nie ma garniturów. To nie transport do ubojni. Prezes doskonale wie, że wkur...ony pracownik nie przyniesie zysków. Z kolei 1000 - 1500 zł? Wolne żarty... Chyba nikt z czytających komentarze o mat-medic nie uwierzy, że przedstawicielowi handlowemu zaoferuje się takie ochłapy. Handlowcy dostają tyle ile powinni i na pewno jest to więcej niż średnia pensja w naszym kraju na ph czyli 2500 zł na miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Medic - Poznań

Mat-Medic