Opinie o Hand-Prod Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hand-Prod Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hand-Prod Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hand-Prod Sp. z o.o. w Kraków

Gregor

Nie czytaj głupot. Składają Cv. Warunki dobre. Kasa taka jaką sobie wynegocjujesz. Auta astry. Nie nowe ale zadbane. Tereny duże ale będą zmniejszać dlatego szukają ludzi. Jeden księgowy robi co moze dlatego opóźnienia w zaliczkach są. Ale to też nie wynika z jego niechęci do pracy. Pracujesz zarabiasz A premie 50zł to sciema

Prius

Ja dostałem 20pln tak ze Tys Bogini firmy xd

Witold

@Gregor Do tych informacji warto dodać, że firma jest dobrym pracodawcą i atmosfera w pracy również dobra.

Sylwek
@Witold

To dlavzego w takim razie tylemosob odchodzi? Skad ta rotacja? Slabe to jest. Atmosfera milczaca. Masz racje. Niczego sie nie dowies, dopoki opr nie doataniesz dlavzego yabelka nie jest zrobiona. Leze sobie dalej bo nikt mnie nie pilnuje bo dyrwk sam nie pracuje w piatekni to jest fajne. Daje 1 gwiazdke

Magda Nowy wpis

Ile firma daje gruszkowego i vzy w ogóle daje bo nie wiem czy opłaca mi się aplikować. Wiem że dużo pracy nie wymagają to mi odpowiada jako młodej matce. Ale bonusy ważne są a to oni za mną latają a nie odwrotnie

BYLY Nowy wpis
@Magda

kOBIETO ,TU NIE MA NA PENSJE W TERMINIE I POWAŻNE PREMIE ,A CO DOPIERO NA GRUSZKĘ,UCIEKAJ

Alex
@Gregor

Jakie Astry? Pomyliłes firmy. Są Toyoty, Golfy i Hyundaie. Premie symboliczne. Ogólnie nie widać kasy w firmie. Zmniejszanie terenów? Jasne. Naprawdę pomyliłes firmy. Z negocjacja kasy też bzdura. No chyba, że wolasz 3500 netto to dostaniesz od reki

Trener
@Gregor

@gregor Ty chyba pracowałeś w 2012 wtedy były Opel Astra niebieskie :). Dzisiaj to stare Hyundai i30 białe, Toyota Auris Hybrid 2 letnie i 5 VW które są w najmie 2 rok więc jakie Ople chłopie :). Tereny będą zmniejszać ? a niby kto to zrobi jak tam nikt nie wie co to Pex czy IMS :) Jest 3 księgowych z tym że żaden nie pracuje stricte dla HAND-PROD :) Premie po 50 pln to nowy system wdrożony przez „Zarząd” i jego świtę i to jest prawda.

@Alex

Mój kolega podobno dostał 5000 na rękę. Bez doświadczenia. Dlatego ja też składam cv. Paski jak każde inne a kasę dobrą płaca. Nie która firma dziś da ci 5k na reke

Mietek
@Magda

Niestety (usunięte przez administratora)najważniejsze słowo w Twojej wypowiedzi to „podobno” :)

@Mietek

A na ile można liczyć w tej firmie? Bo ze flota i budżety to (usunięte przez administratora) już wiem. Zastanawiam się czy w ogóle składać tam aplikację

Alex
@Gregor

Jaka ściema? Jakie Astry? Wiesz co piszesz człowieku? Mam Ci pokazać przelewy z 30 zł premii?

Maria
@Alex

30 pln to Masz szczęście ja mam przelew za ostatni miesiąc : premia uznaniowa 10 PLN :) Kpina jakaś !

Edyta
@Maria

Prezentujecie dość rozbieżne zdania, trudno wyczuć, kto ma rację w sprawach pensji, premii i aut służbowych. Proszę, napisz, jak na koniec roku wygląda wysokość zarobków PH i czy kandydat musi mieć medyczne wykształcenie? Z góry Ci dziękuję.

nnnnnnnnn
@Magda

nie ma takich stawek na dzień dobry bez doświadczenia

Prius Nowy wpis

Ja dostałem 20pln tak ze Tys Bogini firmy xd

Witold

@Witold

Jaka atmosfera ? totalna porażka, przepływ informacji żaden i jeden duży bałagan !

Witold? Chyba Witkowski

....
@Witold

bo ,tam pracuję ,i jest super !!!Atmosfera wspaniała ,wszyscy są w stosunku do siebie mili i pomocni !!!Polecam gorąco !!!!

Sylwek
@Witold

Czy w Hand-Prod Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Pracownik Nowy wpis

Tu nie zmienia sie nic j nie zmieni sie dopoki, dopoty ktos przypilnuje tych (usunięte przez administratora) Ale nie ma co narzekac. My mamy luz i kasa sie zgsdza. Szkoda tylko ze sciezka rozwoju jest zerowa. Ale to juz bylo...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Hand-Prod Sp. z o.o..
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Hand-Prod Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Gruby

Nie

Joasia

Przedstawiciele podobno otrzymują 6 000 / 7 000 netto na rękę podstawy + drugie tyle premii a samochody to Toyoty Auris i Corolle w hybrydzie, czy ktoś to może potwierdzić?

Dawid
@Joasia

Skąd masz takie dokładne info?

Nicky
@Dawid

To nie jest żadna tajemna wiedza. :)

@Joasia

Nie klam. Pracuje w tej firmie i przedstawiciel ma max 5tys na reke. Bez premii a flota to hujdaye i30. Hybryde to Ty widzialas w salonie chyba vis a vis firmy

n

bzdura ,6200 brutto ,o premiach zapomnij 60 -100 pln masakra jakaś

M
@n

A ile bys chciala zarabiac za nic nie robienie? Jaka praca taka placa. Przedstawiciele hand prond udawaja ze pracuja a kierownik im na to pozwala. Rudego zakrecic i wciskac mu kity to pestka. A tak to kasa wplywa na konto co miesiac za nic nie robienie. Auta za free wiec o co chodzi? Kazdy by tak chcial. Szczecin jezdzi kolo komina a reszta z wiosek zadowolona jest z pensji. Prezes na to pozwala i biznes sie kreci. Firme polecam i daje duzego plusa

Robert

Dzień dobry. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc obserwuję osądy pracowników. Podejrzewam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Hand-Prod? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest tam opcja na obiady w pracy? Jakaś kantyna lub SmartLunch żeby nie nosić obiadu do roboty? Pozdrawiam Robert

@Robert

człowieku, wybij sobie z głowy tę firmę. Tam nigdy nie było pieniedzy. Wiecznie problemy z przelewami. Zapomnij, że ta firma istnieje.

@Robert

Dzień dobry Robercie. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Odpowiadając na pytanie dotyczące jedzenia w pracy to zwracam uwagę na firmę Grafotronic z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Wybieraj pracodawcę mądrze. Kasia.

@Kasia

Dzień dobry Pani Ktarzyno. Fajnie widzieć że pracownikom zależy na tak zwanym dobrostanie, miło to widzieć. Firma Grafotronic, której nazwę Pani przytacza organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Bronisław

Jak to z przelewami ? Piszesz tutaj o wynagrodzeniu ? Czy firma opóźnia się z ich wypłacaniem ? Nie bardzo rozumiem wypowiedź, można prosić o wyjaśnienie ?

@Robert

Obiady? Tam nie ma wypłaty na czas a Ty obiady chcesz?

Seba
@Robert

Szukaj gdzie indziej. Tam CBA wkrotce wpadnie. A potem bedzie po firmie jak juz to bylo kilka lat wstecz

Pedro

Taka ze premie wciąż nie są wypłacane albo są w wysokości 20pln. To obraza dla.mojego wkładu w tą firmę. Odchodzę. Dość tego

@Pedro

Niestety to prawda. Siedzisz cichoni jest w porzadku. Pyskujesz i jest slabo. Firma jest ok. Nikt Cie nie pilnuje. Nie.musisz zbytnio sie produkowac. Byle w tabelke cos wpisac. Ktos na mazowszu szaleje i to wystarczy. Do mnie to i tak nikt nie przyjezdza bo za daleko. Pensja wplywa. Dla bardziej ambitnych. Brak premii

Maria

Kultura? Żarty sobie robisz?

Na jakie benefity można liczyć w Hand-Prod Sp. z o.o.?

Wredny rudy

Na zadne. A niby kto Ci je da. Obudz sie

Jesteście zadowoleni z grafiku pracy?

Hand-prod

Moim zdaniem już dawno powinno się zajac ta firma ABW i NIK Premie premiami wieksza część pensji rozliczana w delegacjach. Powiązanych spółek z firma Hand prod jest mnóstwo. Hand prod Hand prod diagnostyka Pmtmedical.... Grupy kapitałowe Sp. Komandytowe.... Wiele innych kto pracuję doskonale wie cosie dzieje tam Pozdrawiam

Retro
@Hand-prod

No to jedziesz tylko dodaj do listy jeszcze CBA w Camisoft, PK1B, Hiperbarium i koniecznie gdzie jest i był drenaż siana w Macrolife. Powodzenia!

Lock
@Retro

Atrium jeszcze ludzie

Igor

@marek a stawka?

Premię to są nawet i po 20zl. Miesięcznie. Reszta by się zgadzała

Magda

@gregor a na jakiej umowie pracujecie ?

@Magda

A jaką sobie życzysz ? Jest działalność, zlecenie, etat + zlecenie albo najmniej korzystna wersja etat.

Jaki jest wkład kierownictwa Hand-Prod Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

John

Krótko i na temat ŻADEN

Wena

No właśnie struktura nie jest jasna ponieważ jest niby Regionalny Kierownik z Południa ale odpowiada za cały kraj i Pani Dyrektor która jednocześnie pełni funkcję Przedstawiciela w tej samej firmie w ortopedii. Zgadzam się, że Kierownictwo nie robi nic co mogłoby motywować nie mówiąc już o rozwoju czy możliwości awansu dlatego rotacja jest spora. Osobiście sama też szukam pracy bo jestem wypalona :(

Sam

Zarobki i flota samochodowa jaka jest w hand prod?? Orientuje się ktoś? Bo dziś zauważyłem ogloszenie

Jureczek
@Sam

Jednym słowem odradzam... Szukaj dalej bo pracy nie brakuje a premie po 50 zł miesięcznie

Sam
@Jureczek

Słyszałem właśnie że premii brak. Auta z limitem albo swoje. Braki towarowe. Bida z nędza

Jak wygląda ścieżka awansu w Hand-Prod Sp. z o.o.?

Brak takich mozliwosci

Rowerek
@John Doe

Możesz awansować tak jak ja z jednego terenu na dwa tereny a im jesteś lepszy tym masz większy teren za takie same pieniądze. W tej formie chce się żyć i podróżować sobie i zwiedzać bez żadnego efektu :)

Gienek

Jaki awans i gdzie ?

Eryk

@artur Rotacja jest na normalnym poziomie ale w każdej firmie jest , ja polecam pracę!

Miarka
@Eryk

@Eryk możesz napisać coś więcej ? czemu polecasz bo same negatywne opnie słyszałam przez ostatnie 3 miesiące... Oszczędności straszne i żadnych materiałów nie ma dostępnych, pasków brakuje i glukometrów, premie jakieś groszowe. Ścieżka kariery jest, ale podobno w lesie z Żubrami pod Białymstokiem. Ludzie wartościowi albo odeszli, albo szukają pracy...

@Eryk

Zostały same ochłapy :) Ludzie niereformowalni albo brązowe noski...

artur

jak duża jest rotacja pracowników w tej firmie? ktoś się wypowie?

@artur

Nie ma rotacji. Są tylko zwolnienia i powiększanie terenów

Jędrek

Totalna porażka - dużo ludzi szuka pracy, brak towaru, wieczne outstocki... Firma sypie się bo nie ma kasy. Premie po od 90 do 200 zł miesięcznie - komedia jakaś. Zaliczki wypłacane z 2-3 tygodniowym opóźnieniem. Nie ma kto zarządzać bo brakuje kompetencji...

@Jędrek

Dokładnie. Wstydem jest otrzymanie takiej tzw. premii, ale jeszcze większym zaproponowanie obecnego systemu premiowego pracownikowi. Kpina!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hand-Prod Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hand-Prod Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hand-Prod Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hand-Prod Sp. z o.o.?

Hand-Prod Sp. z o.o.