Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Opinie o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Red Nowy wpis

Od razu nie,po paru dniach

Red Nowy wpis

Od razu nie co kilka dni

rampa pampa tiu tiu Nowy wpis

bo tak jest

Gabriela

dzień dobry. przeglądam właśnie oferty dla handlowców i zauważyłam, że w tej ze specjalizacja w branży motoryzacyjnej jest oferowana umowa o pracę oraz B2B, natomiast w samej branży automotive jest tylko B2B. od czego to zależy i czemu nie można być na umowę o pracę w drugim wariancie?

Sebus

I to wszystko za najnizsza krajowa ?

Jak wam sie podobają świateczne prezenty na zajączka od firmy ? Super ta firma, podwyżki, prezenty świateczne. Oby tak dalej, brawo dla zarzadu że tak dbaja o swoich pracownikow.

Sebus

Co Ty piszesz-odstresowac sie- od czego ,przeciez praca w Elicie nie jest stresujaca a wrecz uszczesliwiajaca

Czy po rozmowie w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Tak na marginesie to co jeszcze wchodzi teraz w ten cały zakres benefitów oferowanych przedstawicielom handlowym? ktoś akurat nawiązał do świat ale w ofercie piszą ogółem o pakiecie benefitów. Czy na dniach coś jeszcze do niego dodają?

Zastanawiam się od czego to zależy, że PH może być na własnej działalności lub na umowie o prace. ktoś teraz niedawno podkreślił, że koszty są coraz większe jeśli o jakieś składki chodzi i tym podobne. ciekawe na przy umowie o prace się wychodzi? akurat w jeden ofercie dla PH, widzę ze można na nią się zatrudnić, pytanie czemu tylko w Oławie tak można?

Piter

W tej firmie- nic się nie zmieni. PH na wałasnych działannościach, niewiele wiecej, niż dzisięć lat temu! Ale ZUS jest znacznie wyższy, opłaty za prowadzenie działalności znacznie wyższe- sufit premiowy. Jak wszystko podsumujemy- nadal zostaje około trujki na rękę!! No jakaś paranoja! Kto mądry- już dawno z tej firmy uciekł!!!

Na jakiej zasadzie można się ty zasiedzieć z 10 lat i potem żałować? Czy ktoś może to wyjaśnić? Na samym początku warunki są ok i dopiero po dłuższym stażu pracy zaczyna się coś dziać czy jak?

Marcelek

Co kwartał obiecuja Ci podwyzke, czekasz i myslisz ze kiedys ten kwartał nastanie aż nagle po 10 latach orientujesz się że dalej jestes w tym samym miejscu co byles i pracujesz za najnizsza krajowa a przychodzi "nowy zielony" i dostaje wiecej niz Ty.

@Marcelek

Faktycznie będzie to aż 10 lat? po tyle ludzie pracują na tych samych stanowiskach? Zdarza się ze praca bywa wręcz identyczna? Płacą za te same normy i tak dalej? zastanawiam się czy nie dochodzi jednak do jakiegoś większego wypalenia

Szef szefów

Tak, jeżeli jesteś pracownikiem elit, zajrzyj do swojej umowy jakie masz stanowisko i wpisany zakres obowiązków

Szef szefów

A dlaczego nadgorliwy, ,kierowcy zatrudnieni w elit mają w umowie o pracę zawarte ,że mają pracować na magazynie , więc w czym problem, nie wymagany nic to nie jest zawarte w umowie , Sebuś ????

#Pracownik

Zaobserwowana przeze mnie sytuacja dzieje się tu i teraz praktycznie każdy nowy pracownik kótry przyjdzie tutaj do pracy szczegulnie mowa tutaj o (pokoleniu Z )ma duże wymagania co do wszystkiego nażeka a mniej czasami pracuje od osób na tym samym lub podobnym stanowisku.Jest to moim zdaniem tzw (usunięte przez administratora) pracy bo osoby przełożone niewidzą tego lub nie chcą widzieć!Miłego dnia.

Czyli w tym roku ile handlowiec zarobi? widzę, że jeszcze w zeszłym ktoś pisał o piątce z przodu na rękę. Czy teraz jest jeszcze więcej? jaki jest średni staż pracy? dalsza ścieżka kariery? Dbają o rozwój?

Szukam pracy

Kolego może możesz coś więcej napisać.Jak się u was pracuje, czy atmosfera jest do zniesienia. Kierownictwo jakie ma podejście do załogi. Góra docenia zaangażowanie i starania. Czy jesteś tylko komórką w exelu i za kogoś niekompetentnego musisz więcej pracować.

Człowiek

Jak się podobał super prezent na święta? W końcu coś konkretnego, a nie biedny bon na 100 zł.

nie łapię co tak naprawę udało się wam dostać w takim razie? chce dopytać, bo chyba nie bardzo rozumiem? Te 100 zł wpadło tak czy siak i cos jeszcze czy o co chodzi?

Jvi
@Człowiek

Co było na prezent świąteczny?

wino, otwieracz,czekolada, kalendarz, zapakowane w worek z logo lkq.

Co z tego myślenia tak w sumie wychodzi? jak szybko rekrutacje trwają i jak szybko miejsca są zapełniane? Pod tym względem nie ma aż takich problemów? I tak ktoś przychodzi?

Praca za najniższą krajową, w innych hurtowniach za tą samą prace zarobki wyższe o średnio 500 zł. Mowa o tym samym mieście. Plus taki ze umowa o prace. To by było na tyle z plusów.

Mariusz
@pracownik

Nie wiem jakie macie umowy My dostaliśmy nowe umowy i płaca jest 4 000 brutto więc o 500 zł więcej niż najniższa krajowa nie jest to szczyt marzeń Ale nie jest najniższa krajowa

To 4 tys o których tu piszą wyżej to i tak nie ulegnie przypadkiem podwyżce? Ja tu w sprawie pracy jako specjalista ds. inwentaryzacji. Właśnie taka oferta widnieje w internecie i mnie interesuje. Piszą w niej o jakichś dodatkach ale dla przykładu multisporta nie widzę, czy tez paczek świątecznych, czy integracje w ogóle się zdarzają?

Nie ma nic takiego, integracje masz jedynie sam jak się z współpracownikami dogadasz. Na święta nędzne 100 zł i to jak dobrze pójdzie

Jacek
@Mariusz

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

I to jak dobrze pójdzie? To w tym roku jak mieliście na przykład? I jak tu jest właśnie w święta czy tez sylwestra? Normalnie się pracuje? po jakich ewentualnych stawkach?

Przedstawiciel

Witam, jakie zarobki maja przedstawiciele handlowi w tej firmie?

Krzysiek
@Przedstawiciel

Przy duzym zusie zostają Ci okolice najnizszej krajowej. Premia nie istnieje.

Ph
@Przedstawiciel

Spokojnie wychodzisz 5k na rękę. Plus samochód służbowy oraz zniżka na części samochodowe. Żyć nie umierać. A klienci się sami garną żeby kupować w takiej firmie. W końcu żeby kupić w elicie musi Cię być na to stać... Ceny elitarne jakość niska.

Prawda
@Ph

Dużo prawdy piszesz dziękuję ! W końcu ktoś napisał jak jest, a nie swoje gorzkie żale. Z cenami można się dopasować. Jest ok.

Witek
@Przedstawiciel

Uwierz mi-zarobki są mierne!! W stosunku, do innych graczy motoryzacyjnych, na rynku- może prócz IC- bo tam to zupełnie tragedia. Jak masz możliwość- szukaj gdzie indziej pracy!!!

@Witek

A są tu w okolicy jakieś fajnie i przede wszystkim na 100% dostępne opcje żeby od tak sobie przejść? Odległościowo jak to się spina? I te warunki i ich ocena, którą przytaczacie to od kiedy trwa? Nie zawsze tak było?

Stary
@Witek

W Dębicy grupka pracowników w okresie ochronnym przed emeryturą pracując za najniższą krajową nie zasługuje po kilkudziesięciu latach pracy na premię , bez żadnych dodatków programu socjalnego czy talonach na święta. Dla odchodzących na emeryturę tylko współpracownicy składają się na prezent a firma się na nich "wypina" . (usunięte przez administratora)

Pytanko o strukturę firmy. Jest oferta dla przedstawicieli handlowych do Białegostoku, Jabłonny i Warszawy. Chcę aplikować na Wawę i nie rozumiem, jak jest "rewir" podzielony, że powiat legionowski jest oddzielnie? A może ktoś z was zna planowane widełki płacowe dla PH? Przyjmę z wdzięcznością :3

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Jakie rejony masz na myśli przy tej wzmiance o zamykaniu? Widzę parę ofert na różne miejscowości dla PH. Czyli te przedstawione są bezpieczne? Co się dzieje w tych pozostałych i co z pracownikami?

Aldona

Ja tez chyba nie, niczego nie widziałam wcześniej na ten temat. co do przyjęć PH to wiecie czy aktualne oferty są wynikiem rotacji czy może jakiegoś rozwoju? Widzę, że na takim portalu szukają teraz na Milicz, Oleśnicę oraz Syców, jedno z tego to mój rejon i chce obadać warunki

Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Planista.

Ina

Z tego co tu czytam, to PH mają tak sobie, a co ze Specjalistą ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta? Właśnie firma zatrudnia, jestem zainteresowana aplikowaniem. Dodatki mam wymienione w ogłoszeniu, ale widełek niestety nie znam, a chętnie poznam. Ktoś pomoże?

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 23 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska