Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Opinie o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska

Magazyn eliciu

Teraz już tylko lepiej! Towar dostępny, magazyny pełne i dobre ceny. Nic tylko sprzedawać.

?
@Magazyn eliciu

Jeśli się komuś coś nie podoba w dobie sukcesu firmy Elit Polska to nie musi tego czytać! Malkontentów nie potrzebujemy! Tylko optymistów!

Zastanawiam się nad aplikowaniem do firmy Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska - aktualnie poszukują osób na stanowisko Planista. Jak oceniacie tego pracodawcę?

Mały

To nadal się zastanawiaj-a raczej poszukaj gdzie indziej. Pracowałem tam ponad dwadzieścia lat-znam ten s..f od wewnątrz. Nie polecam z całego serca!

alojz

daj se spokój dobrze ci radze

Ciekawy

Cześć ,odpowiecie mi na pytanie ,czy warto aplikować na stanowisko PH ? Czy jest szansa na umowę o pracę ? Widziałem że szukają PH na Małopolskę.

Mały
@Ciekawy

Tm tylko własna działalność, brak premii-i ciśnienie na każdym kroku!! Ponad dwadzieścia lat pracy-i nerwica!! Koledzy przy mnie dostawali zawału, bo mieli taką nerwówkę!!!Dziesięć razy się zastanów-to jest raczej praca dla masochistów-nie dla ludzi, którzy chcą normalnych warunków. Jest na rynku kilka dobrych hurtowni ,w których możesz zacząć karierę-tu tylko się zniechęcisz!

chętny

Szukam jako kierowca - Busko-Zdrój. Może być na 1/2 etatu

@chętny

To szukaj na portalach z ogłoszeniami o pracę.

Czy po rozmowie w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Elit

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko kierowca dostawca. Mam pytanie czy firma planuje podwyżki wynagrodzeń? Kwota 3300zł brutto wygląda śmiesznie w dzisiejszych czasach. Czy poza podstawą są jakieś dodatki do wynagrodzenia?

Elitowy bombowiec
@Elit

Cieszcie się że tyle macie bo jak przewoźnik wejdzie na trasy to o 50% obetnie koszty związane z obsługą tras. Elit nie ma możliwości przewoźnik ma takie pole manewru.

Nikt

Mam pytanie, w Dębicy wymagania ciuchy robocze buty, kamizelki dla kierowców a kierownicy z klapkami na nogach chodzą po magazynie, ten zakład to normalnie jakieś żarty na każdym kroku.

@Nikt

Pewnie szykują się na wyjazd w Tatry. Sztyl musi być!

Bob

Brawo Radomsko!

Magazyn M
@Bob

Dzięki a za co?

Paczo
@Magazyn M

Co się na tym Radomsku dzieje?

X
@Paczo

Praca. Tylko i wyłącznie ciężka praca.

Elicio
@X

Patrzajta skasowali wpis że osoby się zwolniły z Radomska. To ściśle tajne że ludzie uciekają? Chyba że to nieprawda. A takie fajne bylo... Amerikanskie.

Fajnie będzie od poniedziałku przychodzi nowa ekipa.

Hm

Trzymaj się mocno, teraz towar będzie tylko furczec wychodząc z magazynu! Zacznie się prawdziwą sprzedaż!

Eli z elit

Brawo Częstochowa!

Taxel
@Eli z elit

o co kaman?

@Taxel

Że jeszcze istnieją!

Xyz

Pracowałem w tej firmie dość długo poświęciłem 10 lat swojego życia po czym dostałem kopa w dupe z dnia na dzień....nie polecam,nie odpowiedni ludzie na stanowiskach,byle jaki kierownik uważa się za dyrektora wyżej stają niż dupe mają, jeden plus że konkurencja z otwartymi drzwiami wita pracownika,unikać tej firmy szerokim łukiem niech upadnie,ceny mają też wysokie,przedstawiciele handlowi też mają.w dupie klientów dużo spraw za nich załatwia kierowca sory ale taka prawda(z własnego doświadczenia) PH zamiast jechać do klienta to śpią po krzakach gdzieś pod klientem byle aby GPS wykazał że jest u klienta a później płaczą że mała wypłata,no ale jak pozwalniali poważnych handlowców którzy wynagrodzenie mieli po 10tys zł A zatrudnili osobe której dali 3tys i samochodu i się cieszy nie znając branży to takie efekty,z całego serca życzę aby ktoś z zaoceanu w końcu otworzył oczy i zobaczył co się tu dzieje, chociaż niewiem czy to możliwe gdyż jak pewna Pani kierownik z pewnej filii wysłała maila gdzieś wyżej z prawdą jak wygląda sytuacja w PL natychmiast straciła prace,sami widzicie szkoda zdrowia i czasu dla tej firmy,liczą się tylko wykresy na pracownika mają głęboko,"sytuacja ciesz się że masz pracę bo na twoje miejsce już czekają przy drzwiach" ta chyba teraz Ukraińcy będą tam pracować najlepiej nich już wygrają język ukraiński do skanerów. PS nie pozdrawiam nikogo z jeszcze obecnych pracowników,

Szef szefów

Szczera prawda

@Xyz

Nie chcesz ty znajdą się inni. Idź szukać szczęścia gdzie indziej.

ejjjlyyt
@Xyz

dobrze że pracowałeś a nie pracujesz, od ludzi na własnych działanościach jak np PH to wara sam sobie zapłacisz podatki to sobie bedziesz robił jak uważasz nawe spał gdzie lubisz,problemem są w tej firmie takie persony jak ty skamlące że nikt za nich nie chce robić ich roboty,już widzę powitanie takiego płaczka w innej firmie szczota zjeby i do roboty

Jeszcze chwila

Prawda

Elit extra

To ciekawe że wszyscy tu narzekają jak to jest źle, ojoj. A w niektórych filiach zarówno kierowcy jak i pracownicy oddziału dostali ostatnio podwyżki, jasne że nie ma szału, ale zawsze coś. Może to zależy od kierownika filii żeby skapnelo coś więcej? Mniej narzekania, więcej zabiegania. Północ Śląska pozdrawia.

@Elit extra

Odezwał się przypupas kierownika...

Krystaliczny

Tak nie ma na nic pieniędzy w firmie a palety jak były sprzedawane tak są. Pytanie do kogo te pieniądze trafiają, bo w kasie pusto, brak faktur.

Podobno pracując w firmie Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska można liczyć na zarobki 10500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Elit praca

Oczywiście. Zarabiasz ile chcesz.

NowyŁad

10500 zarobicie w 3 osoby ????

@NowyŁad

Oczywiście, w 3, w 1, w 16 - pełen zakres dostępności pensji. Tylko że w sumie już plajtujeny więc po co się tu zatrudniać?

Jak wam się podobają rządy nowego dyrektora ?

Git
@Piotr

A kto jest nowym dyrektorem? Jest jeszcze takie stanowisko po Panu Jacku?

Czy w firmie Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska można pracować zdalnie?

Eliciarz

Tak, będziesz dla szefostwa jak zdalnie sterowany samochodzik.

Ольгерд

Чи є вільні місця на складі чи в офісах? Ви бачите, що хочете працювати, тому ми вас замінимо. Заздалегідь спасибі!

@Ольгерд

Ви, поляки, все одно. Багато розмов, мало вчинків.

@Ольгерд

Wy Ukraińcy pracujcie w swoim kraju ????I dbajcie o swoją (usunięte przez administratora) !!! Jak nie pasuje to po co tu siedzicie ???

@Pracownik oddziału

Для чого ці нерви? Ми захищаємо вас від Путіна, ми заслуговуємо на невелику вдячність. Тепер це наша країна, не тільки поляки.

@Ольгерд

Що ти тут робиш? Іди захищай свою країну.

не сміши мене

Pepe
@Pracownik oddziału 1

Nie rób z siebie większego buraka niż jesteś.

не сміши мене

@Ольгерд

Jesteś w Polsce , pisz po polsku !

@Pracownik oddziału

Мені не треба, а тобі потрібно. Інакше ви будете зайвими

@Ольгерд

Dawaj Bohun do nas będzie czad.

Dobre zmiany!

Ponoć (usunięte przez administratora)opuszczał firmę z prędkością światła... Jednak da się szybko załatwiać sprawy papierkowe w tej firmie.... Ciekawe czy pamięta jak się kupuję bilet na pociąg? :)

@Dobre zmiany!

No miał wyjechać na taczkach a i tak mu się udało bo wyjechał pociągiem : ) Jednak karma wróciła za to co ten nieudacznik zrobił , mam nadzieję że już nigdy nie zrobi tyle złego co zrobił w naszej firmie ... 20 lat pracuje w branży ale pierwszy raz miałem do czynienia z takim ...... i mam nadzieję że ostatni : )

Miecio
@Dobre zmiany!

No to teraz pora na (usunięte przez administratora),który stosuje (usunięte przez administratora)i wydaje się mu ze wszystkie rozumy pozjadał. Ciekawe ile towsru brakuje...a w kasie wszystko gra? Centrala nadal udaje ze tego nie widzi?

Płaci Ukraińcom pieniędzmi z kasy firmy, dodatkowo przydałoby się zrobić inweteryzacje ale taka niezapowiedziana , oj wtedy wyjdą cuda , a dyrektora majtasa już nie ma , który jakoś to ukryje

Dobre zmiany..
@Miecio

To jaki problem kierownika zmienić? Chętnych jest pełno! Może któryś z pracowników wsoczy na jego miejsce? I sprawa rozwiązana....

Pracownicy
@Miecio

Mieciu dobrze że kierownik cię zwolnił bo byłeś najgorszą szują która podburzała pracowników i klientów, w końcu jest atmosfera do pracy, i nie śmierdzi a ty nadal nie możesz pogodzić się ze zwolnieniem.

Procownik

Bo to jest prawda.

Pracownicy
@Pracownicy

Były pracownik nie może pogodzić się z decyzją.

Mati

Prawda boli.

kolega
@Pracownicy

to nie pracownicy tylko kierownik,ktory jest jeszcze gorszy od miecia-trafił swój na swojego.

O mamo

Zysk netto Inter Cars w 2021 r. wyniósł 699,6 mln zł, czyli wzrósł o 109,5 proc. rdr. Przychody wzrosły o 33,7 proc. rdr do 12,24 mld zł - podał Inter Cars w raporcie rocznym. Kiedy o nas tak napiszą.....

Klient

Co to się dzieje w Elicie że ostatnio takie braki magazynowe? z trasami też nie najlepiej słyszałem że kierowcy mają przejść na działalności.

Prawdziwy
@Klient

Tworzysz nieprawdziwe informacje. Po co ?

?
@Prawdziwy

Które informację są dla Ciebie nie prawdziwe?

@Klient

To nie braki. Po prostu większości potrzebnych części nie ma. Jak potrzeba do starych modeli lub polskich fiatów tudzież żuków to a i owszem się znajdą. Targetujemy na oldskulowe modele.

Pracownik Elit
@Klient

Powoli się robią braki kadrowe. Z tego co wiem w Krakowie zaczelinludzie składać wypowiedzenia. Niedługo to nowy magazyn będzie chyba układał zarząd. Z takim podejsciem do ludzi.

Szachrajka

Lukasz sz (usunięte przez administratora) wszystkich pracowników elit warszawa/legionowo.nie wypłacił kasy za pracę.wywalili go w końcu a on twierdzi że sam zrezygnowal.ciekawe gdzie teraz będzie (usunięte przez administratora).na szczęście karma wraca,zapłacisz za wszystko.nikt nie zapomni.dalej mieszkasz tam gdzie mieszkasz?zostawiles bony sodexo w samochodzie dla klientów,niestety wykorzystane.chcieli byśmy zwrócić...

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska? Z tego, co widzę, poszukują kogoś na stanowisko Operator

Elit

Miejsce pracy w firmie która się tak prężnie rozwija jest marzeniem każdego potencjalnego pracownika. A szczerze to radzę omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska - Kraków

• Jak się pracuje w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 23 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtownia motoryzacyjna Elit Polska