AD Stachura

Opinie o AD Stachura

Agata

Jak często w AD Stachura występują rekrutacje? Warto, z uwagi na osoby chcące zatrudnić się w tym miejscu, żeby ktoś z Was zdecydował się na napisanie kilku słów na ten temat. Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Czy ktoś z Was wie coś aktualnego na ten temat?

Romek

Pewnie zapomniałeś dodać, że do tej stawki dochodzi prowizja. Chyba,że mała sprzedaż to i kasy nie ma.

Bobas

Pracowałem tam dawno temu chyba ok 10 lat temu jeszcze z Franka zanim przyszli Francuzi, dużo się tam nauczyłem jeśli chodzi o pracę w magazynie najpierw starym potem tym, który widać z ulicy. W 2008 roku zarabiałem tam ok 1800 zł jako wydający czyli całkiem nieźle, trzeba było się szybko poruszać ale dało się. Potem Francuzi zaczęli ciąć premie bez powodu bo mieli zbyt małe zyski i nastąpił wypływ większości sprytnych pracowników. Zostali nieudolni leserzy bez pojęcia i Proszowiccy rolnicy na czele z kierownikami. Dziś mam tam jeszcze jednego znajomego i z tego co mówi nie zmieniło się na lepsze. W branży motoryzacyjnej w ogóle jest kicha i lepiej w tym nie pracować. Te firmy to dobre pole do wyzysku młodego pracownika. Na początku jest okej a potem zaczynają kombinować na premiowaniu. Ci którzy odeszli z AD pracują dziś w: Intercars, Motorol, Suder czy Opoltrans ale to zawsze są podobni ludzie, podatni na okradanie z kasy na którą sami przecież pracują. W Motorol np. kierownikiem jest pan G. który ucinał mi przed laty premie bez powodu, żeby firmie opłaciło się handlować i straszyli kryzysem oraz zwolnieniami, w końcu sam odszedłem. Teraz masz wybór i nie musisz pracować gdzie Ci nie pasuje- na szczęście.

Agata

@Gutek, fakt, że często ludzie komentujący pracę w danej firmie to osoby nie do końca z niej zadowolone, więc przeważająca ilość komentarzy na tym forum to negatywy. Ludzie rzadziej piszą o pozytywnych aspektach danej pracy Myślę więc, że jest to dobre miejsce i czas do poproszenia większej ilości pracowników by dodali swoje obiektywne opinie na temat pracy w AD Stachura.

Odkrywca

Wynagrodzenie dla przedstawiciela handlowego to ok 1700zł na rękę, własna działalność, bidnie...

Gutek

Tak rzadko zaglądacie na forum, tak dobrze się pracuje?

Agata

Czy ktoś z Was aktualnie zatrudnionych w AD Stachura w Krakowie i mógłby przedstawić konkretnie warunki zatrudnienia jakie mogą zostać zaproponowane nowemu pracownikowi? Wasze rady będą bardzo cenne dla osób zainteresowanych pracą w AD.

Chili
@Agata 04.04.2018 10:43

Zależy od stanowiska przedstawiciel handlowy ma własna działalność przez pierwsze dwa lata jest ulga w ZUS wiec wychodzi na rękę Ok 2500zl na rękę +auto wyjazdy za granice za sprzedaż. Plus jest duży ze jest przyjemna atmosfera pracy . Na jakie stanowisko aplikujesz?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w AD Stachura? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Johhnyyy

Powiem krotko z zarobkami troche lepiej.ale dalej sa konfidenci i lizodupy typu koń Rafał albo pucek łozowski .i 90procent magazynierow to proszowickie kalafiory.soboty oczywiscie maja wszystkie ale tylko 2woch przydupasow .cos zle zrobisz koń leci cie podjebacc takze uwazajcie i szukajcie lepszej pracy.na swieta wszedzie bony nawet w supermarketach a w ad tylko kalendarz mozna dostac hahaha

Maciej
@Johhnyyy 27.12.2017 12:30

Zastanawiam się „Johhnyyy” kim jesteś i jak małe masz jajeczka że boisz się oficjalnie przedstawić. Hahaha

Agata

Na stronie internetowej AD Stachura można znaleźć informacje o tym, że firma docelowo chce stworzyć sieć hurtowni. Nie dziwi więc fakt wcześniej wspomnianego otwarcia nowego oddziału w Koninie. Czy ktoś wie, które lokalizacje są przez firmę planowane następnie?

Agata

Wcześniejsze posty mówiły o niskich zarobkach. Ktoś wie jak sprawa przedstawia się teraz? Firma otworzyła nowy oddział w Koninie więc czy za rozwojem działalności idzie też rozwój pracowników?

daniel

no ja właśnie nie widziałem nowych ofert gdzie wy je szukacie? Bo jestem na stronie u nich ale nie ma tak szybko by ktoś znaleźli dziwne trochę, ale jeśli ktoś coś słyszał o pracy niech da tu znać dzięki

piotr

Kasa nie jest ważna, ważne jest, że w firmie jest możliwość rozwoju, praca pod dachem, kawę dają, herbatę dają nawet ( usunięte przez administratora ) ukier ! Szanuj szefa swego , możesz mieć gorszego...

piotr

Kasa nie jest ważna, ważne jest, że w firmie jest możliwość rozwoju, praca pod dachem, kawę dają, herbatę dają nawet kuźwa cukier ! Szanuj szefa swego , możesz mieć gorszego...

adam

Na filiach najnizsza krajowa

rolnik

Adam

Jako klient stwierdzam krótko, bo szkoda mi cennego czasu: chcą tylko sprzedać, reszta ich nie obchodzi. Zero odpowiedzialności. 100% NIE uznanych reklamacji!

rolnik

Pozdrawiam kiekiekierownika pupupupdelłko.

pani samochodzik

czy jako mechanik samochody z dużym doświadczeniem (Warszawa) mam szansę na prace w polsce, a konkretnie w AD Stachura? szukam właśnie jakiegoś atrakcyjnego pracodawcy który przede wszystkim zapewni mi umowę o prace na czas nieokreślonym. Przede wszystkim, czy ta firma nie ma problemu z zatrudnianiem kobiet jako mechanikó?

wrócił z emigracji

Pracowałem w tym burdelu w 2005 roku. Po kilku miesiacach poszedlem na L4 i siedziałem 6 miesięcy ;) a pozniej emigracja była. Burdel na kółkach, zapierdziel co nie miara i na owe czasy cięzko było zarobić 1100-1200 zł. Nie wiem jakie tam zarobki ale podejrzewam że wiele nie zarobi się. Nigdy więcej nie wróciłbym do tej pracy. Moje najgorsze doświadczenie zawodowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Za moich czasów to ten Kaziu cały był mega popieprzony a do tego był też taki jeden ch*j co był kierownikiem po zawodowce od rodziny ze stachury - Embrion chyba na niego mówili ;) Teraz znowu jestem w Krakowie i w tym kraju nic sie nie zmienia, także długo tu nie będę i radzę wam wszystkim wypieprzajcie jak najdalej stąd ;) Co chwilę od znajomych słyszę, że pracodawcy robią przekręty albo jakieś śmieciowe umowy, albo kasa pod stołem. jak ktoś ma już dobrą pracę to chwała mu za to i niech zostaje ale młodzi ludzie nie mają tu żadnych perspektyw na normalne zycie i dobre wakacje co roku.

bulas
@wrócił z emigracji 09.04.2014 12:48

Jak już wróciłeś z tej jak ty to piszesz z emigracji to może już nie pisz tych bzdetów na ludzi którzy pracują tam jeszcze lub pracowali.Oceń sam siebie czy ty byłeś taki wzorowy pracownik.

MAX

w jednym oddziale juz jednego hu............. nie ma co gnoił ludzi zgadnijcie gdzie ?

cc

..przedstawiciel handlowy -podstawa 1500netto , kierowca 1700netto,genialna firma do rozwoju :) systemy premiowe godne pożałowania, (usunięte przez administratora)

ja tu pracuje

Ja tu dalej pracuje(usunięte przez administratora) zarobki mizerne atmosfra pracy straszna. Najlepiej maja tylko Ci co sa znajomymi lub rodzina do kierownikow. Reszta osob niestety skazana na przegrana. Nie polecam.

były klient

firma i przedstawiciele którzy pamiętają o swoich klientach tylko na koniec miesiąca jak muszą wyrobić normę. przez cały miesiąc słyszę tylko o promocjach ufo których nie ma. dziekuje za współpracę, mam tyle hurtowni które są profesjonalne że bez tej waszej pseudo obejdę się. w tym fachu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się nic nie zdziała pani przedstawicielko.

krzysiek

firma i pracownicy porażka. nic nie ma, obiecuja złote góry, promocje a jak przyjdzie co do czego to czesci brak. do przedstawicieli nie mozna sie dodzwonic bo albo zajete albo nie odbieraja. zamiast pracowac jak nalezy to sie obijaja albo włóczą po krzakach. dobra reklama dla firmy w wawie, samochod ad w lesie.

!!!

Niestety wszystko co powyżej potwierdza się w 100%. Nic nie mają do zaoferowania, a jak już coś się trafi to ceny z kosmosu. Personel nieogarnięty, części przywożą z opóźnieniem albo wcale, bez żadnej informacji, poza tym zamawianie tam czegokolwiek trwa pół dnia. Nie chce mi się bawić w takie podchody bo nie mam na to czasu. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś przedstawiciel po za panią, na moim terenie ale ona za dużego pojęcia nie ma o tym co robi. Przykład pewnie płynie z góry więc nie ma się co dziwić. Skoro narzeka się na szefostwo głośno to niezły bajzel tam musi być.

niezadowolonyklient

Witam.W ostatnich latach,może pięciu robiłem zakupy u stachury. Trzy miesiące temu dokonałem ostatniego zakupu w tej firmie.Jeden [usunięte przez administratora] sprzedał mi pasek wieloklinowy do nie mojego auta (za długi} a drugi idiota na reklamacjach stwierdził że jak poczekam 15 min to mi wystawi opinie od producenta na któą czeka się dwa tygodnie.Był nie miły wstrętny i nie dało się z nim rozmawiać.Czytając posty pracowników tej firmy to uważam że i tak mi się udało,bo mogłem dostać np.tylne drzwi do coupe. Firma tandeta ale najgorszy to ten rudy wstrętny trol na reklamacji . Myśle że go wykopali gdzieś na kamczatce z pod lodu.nawet precli na tomeksie nie potrfił by sprzedawać.Jak stachura bedzię zatrudniał takich orków to życze powodzenia.Zostawiłem w tej firmie trochę kasy i pewnie dalej bym zostawiał gdyby nie pasek za 75 zł i ten tuman od reklamacji. Ostatnio spotkałem się z moim kumplem który handluje olejami.Pytam o stachure a on że buraki i mało kto chce z nimi prowadzić interesy.Jako klient wystawiam pytę z wykrzyknikiem.Mój kolega też. Naprawdę nie mogę zrozumieć gdzie oni tego kolesia na reklamacjach znaleźli chyba gratisa dostali do pizzy jak sobie pracownicy zamówili .

CV.

Możecie napisac kto jest teraz głównym kierownikiem magazynu w AD Sta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ra ??

WW

Z powyższymi opisami tej firmy się zgadzam w 100%!!!! Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , we wszystkich odziałach jest tak samo!! Żądzą same głąby po zawodówkach pomysły maja zajebiste- dno szkoda czasu nie da się tam zarobić- chyba że dorobić garba!!!!!

Wszyscy narzekacie że było wam tam tak źle to może się pochwalicie gdzie teraz pracujecie i ile zarabiacie.Najlepiej jechać nazwiskami po ludziach i po jakich szkołach są. To co tam robiłeś na magazynie jeżeli byłeś taki wykształcony.

Zostaw opinię o AD Stachura - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD Stachura