Opinie o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RoKo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RoKo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

limanowszczak

To powyżej pisał ktoś z kierownictwa lub rodziny. Powiem tak że jest ciężko. Ale powiem też że firma Roko jest w 100 procent wypłacalna,wypłata zawsze na czas i tyle jak ustalona stawka. Zus jest opłacony,składki Zusu pracownicze są. Ja chciałbym żeby w firmie było więcej spokoju i poszanowania i mniej rotacji ludzi i w tym temacie bedę rozmawiał z Panem S. Powtarzam jeszcze że finansowo firma jest całkowicie wypłacalna, na czas,jest składka ZUS i umowa o pracę.

Marco

Jak ci tyle płacą to jedna morzliwosc - jesteś cienias! i to zaj---sty cienias:), A jak takie bajki piszesz ze po 20 na jednym mieszkaniu!!! to w tej firmie ni pracowałeś- spadaj

szalony Antek

Pracowałeś? -Pisz ale jak nie robiłeś to nie zmyślaj- a opinie typu dobre opinie to biuro a złe to prawda bo koleś powiedział to wes se w .....wsadź a nie doradzaj bo koleś spod kościoła powiedział. Wrozka jesteś?Masakra- jak tu czegoś sie dowiedzieć o robocie jak takie bzyki piszą?

były

Tak jak ktoś to doceni i dobrze zapłaci.A w tej firmie tego niema.

były

Tak jak ktoś to doceni i dobrze zapłaci.A w tej firmie tego niema.

mikun

w kozienicach na elektrowni to było u nich w pracy bardzo ciężko,na dodatek bardzo częste zmiany kwater,nawet na takie kwatery gdzie ludzie inni nie chcieli mieszkać,paliwa do busa na własny koszt żeby pojechać do sklepu pod wieczór po chleb,było tak że i na pieszo trzeba było iść do sklepu w ryczywole 5 km w jedna strona,w robocie duży akord,aby do przodu i do przodu,było tak że ludzie wykręcali wielkie normy,jak ktoś ceni swoje zdrowie psychiczne i fizyczne to zastanów się mocno

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RoKo Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Się wie...

Stawki jak wszędzie, robota cały czas.

a jakie stawki w niemczech maja? i robota jest cały czas?

sam były pracownik

ogólnie napisze tak: W Polsce jest ciulowo w Niemczech jeszcze gorzej w Szwecji w miarę dobrze 10 euro i za mieszkanie nie płacisz i ubezpieczenie od średniej krajowej,ci co nie znają języka szwedzkiego lub angielskiego polecam prace w Roko bo w Szwecji czy Norwegi bez języka ciężko znaleźć prace na lepszych warunkach. a tym co znają język odradzam bo jest dużo firm co dają lepsze warunki. ale tylko to jest moje zdanie w tym temacie

interesuje mnie pracaw terj firmie w Niemczech na budowie i chce sie zapytac jak wyglada sytuacja zima czy sie siedzi w domu na przetrzymaniu a czy jakos idzie przerobic zime, bo w ostatnij firmie co pracowałem to zima sie siedziało o w domu do wiosny,

luks

SIEMA pwiem am tyle ja pracuje juz dbre kilka lat w tej firmie i nie narzekam.Pracowalem za granica kilka lat szefstwo spoko nic im nie mozna zarzucic teraz pracuje w Polsce i tez jest ok.Obiady mamy stawki jak na prace w kraju naprawde sa w porzadku a co najwazniejsze mamy premie prawie co miesiac.owszem pracuje sie p godzinach ale t kazdego wybor zostajesz albo masz to gdzies i konczysz o 18. Tyle w tym temacie to jest moje zdanie a kazdy robi i mowi co uwaza

to jak wkońcu wyglada praca zima jest robota czy sie siedzi w domu na przetzymaniu, i sa może jakie przyjecia teraz czy trzeba do wiosny czekac

ciekawy

Hej obserwator ale ci musiał zaleźć za skórę. Pewnie niezły z Ciebie lewus i robić Ci się nie chce, a jak już opierniczą to najlepiej obsmarować i jesteśmy kwita. Racja takie to już Polaki zawistne są. Zrobiłeś sobie we wigilię rachunek sumienia jaaak prawdziwy katolik.

janosik

cie piernicze, aleś napisał o tym piotrze. Chyba ci zapierdaczył, to co sam chciałeś ukraść. Hahhahaah no islamista by nie ukradł, a ponad to trza odebrać Niemcom, to co nam zabrali podczas wojny. Wódke też pewnie sam stawiałeś jak Piotrusiowi w (usunięte przez administratora) właziłeś. Teraz masz cowke bo coś ci nie wyszło i to we wigilie hahhahahhaha te polaki zawistne - udane są

a poruszmy może kwestie pracy w Niemczech zimą w tej firmie, jest robota zimą czy sie idzie na przetrzymanie do domu na 3 czy 4 miesiące ?

znam go

Tak tak ja wiem kto to- kierownik mu kazał coś zrobić a ten sie obraził i zwolnił a tera zapłakany nadaje hehehe niech jedzie spokój bedzie

Szefszefów

O przepraszam, to nie Pan "Młoteczek", to Pan "B"udka kłamczuszek, który jak sam twierdzi nie jest dźwigowym.

Szefszefów

Panie "Młoteczek" stary kawalerze Pan znowu narzeka, a jednak siedzi Pan w tej robocie od lat. Pewnie stabilizacja, pewność roboty i pensji że zapłacą przeważa nad wszystkimi rozterkami. Nieprawdę Pan pisze, a jak Pan bierze po 1800 i wiecej to Pan szybko zapomina.

asdfg

Wszystko zależy gdzie będziesz pracowal i jaki z ciebie fachura, zapytaj najlepiej w ich biurach naboru

,bvcyryghv

a czy płacą delegacje i jakie sa stawki godzinowe dla ciesli i xbrojarzy

gość

Firma ROKO ogólnie ok kasa na czas choć mogłaby być lepsza ale jest tam taki majsterek Adamczyk straszna gnida nie liczy się z pracownikami i uważa się za ważniejszego od kierownika i ogólnie wprowadza bardzo nie miłą atmosferę ,jak rozmawia z kierownikiem to bez mydła włazi a jak to znowu tak nadaje na kierownika i całe szefostwo że aż strach taki typowy szuja

naj łatwiej po krzyczeć i po straszyć o pracodawcach jest taka sama strona!!

Zostaw merytoryczną opinię o RoKo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RoKo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

RoKo Sp. z o.o.