Opinie o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RoKo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RoKo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

SamPanPrezes

To co napisał kolega Frankfurt jest nieprawdą :-) W firmie pracują w większości pracownicy zatrudnieni już od lat. Przyjmowani są ciągle nowi i młodzi pracownicy - jeżeli są sumienni i uczciwi pracują dalej. Jeżeli nie nadają się nawet na pomocnika to dostają wypowiedzenie. Wysokość pensji jest zależna również od jakości pracy pracownika, a nie tylko przepracowanych godzin "czy się stoi czy się leży...". Do tego podany miesięczny czas pracy to nieprawda. Nie podano, że pracownik nie płaci za kwaterę - ok. 300 euro/mc. Nie podano, że pracownik nie płaci za transport do i na budowę oraz za przywiezienie do pracy z Polski i odwiezienie do Polski na koniec budowy - sami policzcie, ile musielibyście zatankować w miesiącu. Nie podano, że pracownik dostaje za okresy urlopów zgodnie z przepisami wynagrodzenie z ULAK - ok. 300 euro/mc. Wszystko jest oZUSowane i opodatkowane, a z rozliczeń podatkowych pracownicy uzyskują jeszcze ok. 200 euro/mc. Panowie życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i samych sukcesów! PS. We Frankfurcie tylko jedna osoba wzięła pensję w kwocie podanej przez szanownego kolegę buaaahahahahahaha , ale jest regulamin więc ten nooooo :-))))))

Ciekawy

Panie XYZ proszę o odpowiedz bo nie wiem czy warto się tu zatrudnić ? Pan dalej pracuje w ROKO skoro wszyscy dobrzy odeszli ? cytat ;; Sami nieraz się zastanawiamy na budowie co oni tu robią ;; To ci Kosmici to właściwie dobrzy nowi jak pan pisał poprzednio tu cytat ;; Każdy kto pojawi się tam nowy może być pewien że będzie traktowany jak kosmita i długo tam nie posiedzi chociaż jest dobry ;; Czy Kosmici to cieniasy oderwane od pługa ? pozdrawiam

PrawieSamPanPrezes

„Podczymuję” pisze się inaczej :-))) a jak jest uczciwość i sumienność, to będzie pracowitość. Jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT!

@SamPanPrezes

P.Prezesie czy przyjmujecie do pracy pomocników nie czytających rysunku technicznego.

willi

Jest bardzo duża rotacja w tej firmie,szkoda czasu tracić w tej firmie w kraju jest dużo roboty .Pojedziesz to otworzysz oczy Wybór należy do ciebie.

Moskwa

Frankfurt przesadzasz))) Chyba , że liczysz czas pracy od porannego przetarcia ocząt i zobaczenia busa przed kwaterą do wyjścia z niego po zakupach - wtedy się zgadza )))Bus przecież firmowy to czas pracy się liczy )))

nik

Nie polecam małe zarobki (usunięte przez administratora)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RoKo Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
cvc

mam

Alex

Czy ktoś może napisać jak jest w Norwegii ile płacą zbrojarzom i w jakiej walucie ja słyszałem że w koronach a większość pisze na forum że w euro to jak to rozumieć z góry wielkie dzięki za odpowiedź pozdrawiam wszystkich ambitnych

Szukam

Widziałem ogłoszenie do Niemiec, jakie są stawki dla operatorów i co ile zjazdy do kraju..?

Exportowiec

Witam.... Mam prosbe ..czy może ktos cos wiecej powiedziec na temat pracy w Skandynawi...(interesuje mnie jak to wyglada finansowo, oraz co ile mozna liczyc na jakis wyjazd do PL ) inne sprawy niekoniecznie gdyż pracuje w tej firmie kilka lat w Niemczech i wiem jak to wyglada.. Bede bardzo wdzieczny za info... Pozdrawiam Kolegów...

PRO

Gorszej firmy nie znalem - dopóki nie zatrudniłem się gdzie indziej ) Nie wiem po co to forum - dla paru procent cieniasów , frustratów , alkoholików , chcących zostać milionerami po paru miesiącach pracy w budownictwie . NIKT nie ponosi odpowiedzialności za to co napisze , każdy o każdym czy każedej firmie może napisać cokolwiek ) Czyli ponad 300 osób pracujący w Polsce , NIemczech , Skandynawi , Islandii to debile ? Wypłaty pewne , zusy , zwroty podatku , zasiłki rodzinne , żadnych opłat za kwatery czy busy . Narzekajcie dalej - za parę lat już nie tylko w Polsce ale w całej Europie będą pracowć zamiast nas inne tańsze nacje . Proszę o jeden link do jakiejkolwiek Firmy z pozytywnymi opiniami od budowlanych polskich internetowych hejterów

On

Gorszej firmy nie znalem

Lechia

Szkoda w tym wszystkim tylko tego chłopaka piotrka

Żuraw

Witam ma pytanie jak wygląda praca jako operator żurawia? Ile płaci i po ile godzin się pracuje? Czy operator to też murarz, cieśla, zbrojarz itp itd? Czy może ktoś pomóc.

Andreas
@Żuraw

Tak w DE jak sterujesz z dołu to musisz robić wszystko co Ci powiedzą czyli ogólnie do pomocy cieśli ,murarza czy zbrojarza , bo wiadomo jak siedzisz w kabinie to nic innego Cie nie obchodzi.Ogólnie ok ,robisz 10 +1hprzerwy . Pieniądze nie za duże ,bo co miesiąc ok .(usunięte przez administratora)Nie sprubujesz ,nie zobaczysz. Aha, duże rotacje.

Eksport

Jestem na budowie w timro w szwecji robi się różnie czasem trzeba przycisnąć czasem luz płacą na czas +zaliczki kwatery I dojazdy zapewniaja pieniadze jak w kazdej innej polskiej firmie Mniej wiecej dycha wychodzi jedyny minus to majster staszek chuja sie zna I gnebi ludzi dogadujacych sie po angielsku lepiej sie nie chwalic I nie pokazywac ze sie zna jezyk

Szukam

Witam. Chciałem się zapytać o warunki w Niemczech...? Jakie pieniądze ? I co ile są zjazdy do kraju? Jest to jakoś wyznaczone przez firmę czy tak jak większości innych firm na wydre jak się uda. Pozdrawiam

nie znajomy

Witam mam takie pytanie jak wygląda rekrutacja w roko trzeba znaleźć ich jakieś aktualne ogłoszenie czy po prostu zadzwonić do nich zapytać

Lump zapchlony , waligrucha

Witam, pracowałem w roko prawie rok w Opolu "elektrownia opole" na wstępie powiem tak, robota fajna tylko dzień za krótki, opór godzin a ludzie sami sobie na to pozwalają bo 11 godzin to jest wystarczająco dla człowieka, ale są ludzie którzy się boją i są ze stron nowego Sącza i będą pracować ile będą im kazali. Więc reszta ludzi Ci co się burzą za godziny są odrazu najgorsi. Wypłacalni są ale w miesiącu 250 godzin można zrobić spokojnie. Więc komu pasuje robić na okrągło to jest praca dla niego.

Ma ktoś jakieś informacje jakie są zarobki w Norwegi, Szwecji czy Finlandi?

Trubadur

10 euro na godzinę i za przejazd płacą.. Ale czy to jest dużo? Ja tam nie pojadę mi się nie opłaca bo w Niemczech jest tak samo

Aron

No powiem Wam, że Menadżer Zarządzający Zakładem Produkcji Mebli to ma się tutaj całkowicie dobrze, nie można mu zarzucić niczego negatywnego, ale tak już chyba jest w tej firmie, co jest przecież wiadomo nie od dziś

sampanprezeszdyrektorem

Podejrzliwy w środku sezonu w godzinach pracy ma czas na pisanie komentarzy w internecie? Hmmm... Roko potrzebuje do pracy w Polsce i w Niemczech zbrojarzy, cieśli i murarzy. Płacą jak wszędzie, ale robota stała i kasa pewna. Pozdrawiam malkontentów!

podejrzliwy2

Antek co ty taki nerwowy? za mało ci w roko płacą? Jak firma jest dobra to zamiast ją zachwalać w necie to w niej pracuje... ja akurat wszedłem tu bo znalazłem też na innym profilu informacje, że potrzeba ludzi, a co mi kolega kiedyś opowiadał o tej firmie to co innego, najbardziej wierzę w to co widzę . Nie trzeba być wróżką, żeby widzieć, że połowa wpisów to biuro ale jak ktoś chce myśleć inaczej jego sprawa, pojedzie to sam się przekona na własnej du.. jak jest. Prawda jest taka, że jak firma dobra i płaci dobrze to pracownicy sami chcą w niej pracować bo ktoś zawsze poleci a nie słucha bajeczek z internetu, ale czarujcie dalej, że jest lepiej niż wszędzie a kto mówi inaczej to konkurencja lub lewus, ja wysiadam z tej "pięknej bajki".

podejrzliwy3
@podejrzliwy2

Nerwa ma na pewno jak to antek.... Ale ty podejrzliwy2 poprostu zmien strone i pisz o firmie w jakiej robiles. Ciekawy jestem w jakiej firmie robisz i jako kto bo cos za pieknie piszesz.. Moze w redakcji pracujesz? Albo u konkurencji? Napisz tam opinie o swojej firmie i tam wystaw cenzurke. Tak cie razi ze jad nie leje sie strugami na tej stronie, ze ktos smie napisac ze nie tragedia? Nie wiem czy pozytywne opinie pisze biuro czy pracownicy al powim ci tak- zle tam nie bylo - pracowalem kilka lat- moze jescze i sie wroce. Napewno nie tragcznie. Ludzie pracuja tam od lat i wracaja. Ci nie pisza- pracuja. Nazekaja tu ci co sie nie sprawdzili albo szukaja ciagle czegos nowego i to widac na stronach innych firm tez. Taka prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o RoKo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RoKo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

RoKo Sp. z o.o.