Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Maka

Dlatego, że od 1 sierpnia reklamy Mango będą teraz emitowane na kanale Tele5.

Ona89

Hej, czy wiecie kiedy będzie prowadzona rekrutacja do Warszawy na stanowisko konsultanta? Czy jest nadal możliwa praca zdalna? Pozdrawiam

@Ona89

Dzień dobry, planujemy jeszcze w lipcu rozpocząć rekrutację :) uprzejmie proszę o cv na adres rekrutacja.pl@studio-moderna.com pozdrawiamy

nowa

Cześć Mam rozpocząć szkolenie do pracy w Studio Moderna w Gdańsku i mam pytanie czy od razu po szkoleniu zostaliście zatrudnieni na czym polegał test po szkoleniu ?

Cygan

Brałem u was expres do kawy proszę mi podać nr konta bo tu są 2 i nie wiem na kture mam zapłacić ratę

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Xxxxxxx

Szczerze mówiąc jestem zaskoczona niektórymi opiniami; sama pracuję tutaj około 7/8 miesięcy i prawdę mówiąc nie mam jakichś szczególnych zastrzeżeń. Ludzie wokół są mili i pomocni, na spokojnie tłumaczą przydzielone do Was obowiązki (cóż, przynajmniej w moim dziale). System ośmiogodzinny, poza którym mam w pełnym tego słowa znaczeniu "czas wolny". Nie dostaję telefonów z prośbami o pojawienie się w biurze, tak samo podczas urlopu - zaznaczam, że MNIE się to nie przydarzyło. O zarobkach nie mogę wiele powiedzieć, to moja pierwsza praca i nie orientuję się w stu procentach sumami, ale już raz dostałam podwyżkę oraz jednorazową premię netto. Kierownictwo jest nieco onieśmielające, ale nie wymachuje kijem i nie zagania do roboty. Zdarzają się zwolnienia lub wypowiedzenia, ale podobno jest to część uroku pracy w firmie. Podsumowując (jeszcze raz zaznaczę, w MOIM PRZYPADKU), naprawdę można się dogadać i wydaje mi się, że są jakieś perspektywy dalszego rozwoju.

Ło matko
@Xxxxxxx

Podwyżkę dostałaś z mocy ustawy a nie decyzji kierownictwa. Przez 8 mcy tylko raz dostałaś premię. Wow! To zaszalałaś

Pracowałem w tej firmie przez okres 3 miesięcy i polecam. Na rozmowie od razu poinformowali mnie że pracuje się w godzinach 5:30- 23 przez 7 dni w tygodniu w systemie zmianowym a grafik układany jest odgórnie z uwzględnieniem preferencji. Jeśli jest się dobrym sprzedawcą to można zgarnąć niezłe prowizje. System prowizyjny jest jasny i czytelny. Wypłata zawsze się zgadzała i była w terminie. Minus to tylko 30 minut przerwy prywatnej

Praca tak cudowna ,że najczęściej pojawiającym się ogłoszeniem na olx jest propozycja pracy od nich. Ludzie wgl nie uciekają.(usunięte przez administratora)Jeśli zastanawiacie się nad pracą w studio moderna zadzwońcie na infolinię w celu zamówienia czegoś (usunięte przez administratora) Jeśli jesteś osobą empatyczna naprawdę nie polecam. Mam porównanie do innych firm . Z przyjemnością odszedłem z firmy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Dzień dobry, Uprzejmie prosimy o wysłanie cv na adres rekrutacja.pl@studio-moderna.com z nazwą stanowiska jakim jest Pan/Pani zainteresowany/a pozdrawiamy serdecznie:)

Witam czy towar zakupiony w sklepie stacjonarnym podłego zwrotowi.

Pracowałam
@Ania

Nie podlega nie ma zwrotów... jest tylko wymiana na nowy po reklamacji lub wcześniej naprawa jezeli produkt jest uszkodzony

ANONIM

Polacy często narzekają - rzadko chwalą . Postanowiłem to zmienić :) w tym call center pracuje krótko ale mam doświadczenie z innych i nie ma porównania - pod kątem atmosfery, normalnych wyluzowanych supervisorow i trenerów. Jak ktoś chce sprzedać to zarobić można , jak ktoś chce posiedzieć i ponarzekać licząc na to że samo się sprzeda, to niech nie szuka pracy w call center sprzedażowym ;)) wiadomo dobry okres w handlu, przeceny bo święta wiec wszystko wskazuje na to że premia będzie wysoka :) jak zaczynać to teraz ;)

Czytam komentarze i jestem pod wrażeniem pracy w marketingu. Że też wam się chciało tu wchodzić i pisać pozytywne komentarze. Teraz na poważnie. Jak chcecie tu pracować to przygotujcie się na duży stres, nie realne plany, ciągłe kłody pod nogi. Pieniądz jest słaby. Nooo dobra jest parę osób które dobrze zarabiają ale zdecydowana większość zarabia bardzo słabo. Ciśnienie duże ale w zamian figa :). Proszę kierowników i resztę o nie pisanie bzdur. Pozdrawiam.

jest nieźle ;)

zaczęlam prace niecałe dwa miesiace temu - pomyslalam że to dobra opcja polaczenie studiow z praca, dla mnie praca wg grafiku jest ok bo cenie sobie elastycznosc i mozliwośc pracy w niepelnym wymiarze co dobre, skrócili ostatnio godziny otwarcia biura do 21 :)) fajna ekipa , kasa dla mnie git czasem tylko glosno, ale do przeżycia przynajmniej sie cos dzieje

@jest nieźle ;)

Co prawda pracę w Studiu Moderna rozpoczęłaś dopiero dwa miesiące temu, ale na pewno przez ten czas zdążyłaś trochę poznać tego pracodawcę. Elastyczny grafik to zdecydowanie na plus. A czy przed podjęciem pracy miałaś jakieś szkolenia wdrażające?

Byłam tam

(usunięte przez administratora)Ja pracowałam na zmiany od 5:30 do 23:00. Świątek i piątek. Trzy weekendy pracujące(usunięte przez administratora)No i te chore koła fortuny z deklaracją kto i ile ma zrobić nadgodzin bo nikt tam nie chce pracować. Zgroza.Aż miło było ich pożegnać. Prawdą jest tylko jedno. Tam nie zwalniają za wynik. Tam ludzie sami oknami uciekają jak zobaczą swoją wypłatę. W Biedrze 2x więcej się zarobi i to z wolnymi niedzielami i świętami.

Pracownik SM

Weszłam tu z ciekawości żeby zobaczyć jaką opinią cieszy się firma, w której pracuję (sklep stacjonarny Mango) i widzę, że dużo negatywnych komentarzy jest od osób, które zakończyły pracę na etapie szkolenia... bądź osoby, które poszły w sprzedaż myśląc, że nie będą musieli sprzedawać? Dziwne :) ale takie opinie są totalnie niewiarygodne. Szczerze jest to pierwsza firma, w której naprawdę się można rozwijać... Wczesniej premia 200-400 to było dla mnie wow... teraz premie są często 4cyfrowe i na prawdę do wyrobienia... wypłaty na czas albo i wcześniej. Szefostwo, regionalny nie wywyższają się, nie ma mowy o mobingu lub czymś podobnym, wszyscy są bardzo pomocni, mili! Wiadomo, na premię trzeba sobie zapracować, ale jak ktoś lubi pracę w handlu, lubi rozmawiać z ludzmi, nawiązuje pozytywne relacje i ma też trochę dryg do sprzedaży to juz w ogóle premia gwarantowana. Z resztą wszystkiego mozna sie nauczyc, tylko trzeba chcieć! Jak ktos przychodzi do pracy żeby tylko minęła zmiana i najlepiej nie robić nic no to sorry... W tej firmie ile damy od siebie taką kasę zgarniamy :) umowa o pracę, po okresie próbnym na 2 lata następnie na nieokreślony, biorą pod uwagę Twoje zdanie... podwyżki co pół roku jesli są wyniki, multisport, medicover, rozne konkursy... A ta firma caly czas idzie do przodu :) Jesli ktos lubi pracę z ludzmi, w handlu to polecam!!!

@Pracownik SM

A jak wygląda system premiowy? Naliczany jest od obrotu, marży, czy w jeszcze inny sposób? I ile czasu obejmuje ten okres próbny w Studio Moderna Polska?

Pracownik SM
@Magdalena

Okres próbny to 3 miesiące. Premie są nie tylko od realizacji targetu obrotu, ale za to owszem są bardzo dobre pieniądze. Premie można dostać jeszcze za inne cele założone w targetach indywidualnych, ktore nie są trudne do zrealizowania, ale o tym już wiedzą więcej pracownicy;) Osobiscie odkad pracuje to realizuje wiekszosc targetow i na pewno nie jest tak, jak opisała tu jedna osoba, że jeśli się nie zrealizuje targetu to zwalnianą - pierwsze slysze... oczywiscie, ze jest nacisk na realizacje ale bez przesady. Pierwsze 3 miesiace to taka tez taryfa ulgowa... a potem jak ktos sie nadaje to nie ma problemu z realizacja.

@Pracownik SM

Bardzo serdecznie dziękuję Ci za tak obszerną odpowiedź. Wiem już jak w Studio Moderna wygląda system wynagradzania i premiowania, wiem wiele na temat umów i benefitów. Ale jestem jeszcze ciekawa, co rozwojem zawodowym w tej firmie. Czy jest on możliwy?

Magdalena

Zaniepokoiła mnie Twoja opinia. Studio Moderna to firma z ponad 20 letnią tradycją - myślałam zatem, że to byłby godny polecenia pracodawca. Skoro pracuje się tam także w Święta, to zapewne macie sporo nadgodzin. Ale chyba macie wypłacane za nie dodatkowe wynagrodzenie. Mam rację?

Twój nick

Wspaniała atmosfera i wspaniali ludzie, a narzekaczom polecam wziąć się do roboty.

Me
@Twój nick

Nie w każdym punkcie jest tak samo wiec polecam się nie wypowiadać...

Twoj nick
@Twój nick

Niestety bardzo się zawiodłam i odwołuje to o czym wyżej wspomniałam.

Karol

Miałeś taką sytuację, że zostałeś zwolniony przez firmę Studio Moderna Polska z dnia na dzień? Skoro napisałeś, że takie sytuacje mają miejsce, to ciekawi mnie, jak pracodawca argumentuje takie zwolnienie? Jest jakiś uzasadniony powód? Mam nadzieję, że napiszesz coś więcej na ten temat.

Meg

szukałam, szukałam i znalazłam :) mega pozytywni ludzie uśmiechnięci i pomocni. Dla mnie ważne ze czuje się szanowana a nie jak trybik w maszynie. Środowisko zróżnicowane - bardzo młodzi ale też pracownicy 50+ , daje to fajną mieszankę ;) no i elastyczność w grafiku teraz jak mogę pracować nawet przez trzy dni i to tylko przez 6 godzin to mam szanse i pracować i korzystać z wakacji :) a dzięki premiom mam w te wakacje za co z nich korzystać POLECAM!!!!

Byly pracownik

Zdecydowanie odradzam pracy w Studio Moderna firma, która wymaga bardzo dużo a nic w zamian nie daję. Kierownik jest miły i pomocny owszem ale tylko wtedy gdy pracownik ma zostac po 10-11 godzin codziennie w pracy! Przychodzisz do pracy masz grafik na 8h po kilku godzinach pada pytanie"mozesz dłużej zostać?" Ok raz drugi raz sie zglaszasz ale jak pozniej nie mozesz zostac to nagle jest olewka ze strony kierownika. Brak komunikacji miedzy kierownikami pracownik jest na zwolnieniu informuje o tym a pomimo zwolnienia otrzymuje o 7 rano sms powinnas byc w pracy o ktorej bedziesz... beznadziejne podejscie. (usunięte przez administratora)

maturzystka

Ja w tym roku napisałam maturę i chciałam od czegoś zacząć . Skusiły mnie propozycje wysokich premii i obietnica atmosfery. Póki co od dwóch tygodni - bo tyle tu jestem- wszystko się potwierdza :D Bardzo otwarci ludzie , szkolenie super. Krok po kroku została mi przekazana wiedza sprzedażowa i co ważne mam poczucie wsparcia i od supervizora i trenerek. Cele udaje mi się realizować także moja premia wyglada obiecujaco :D jako pierwsza praca super

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o