Green Point

Kraków

Opinie o Green Point

maaaajkaaa 2011-12-14 18:33:25
nie polecam, choć pewnie zależy od załogi w sklepie, ale ci w biurze tez maja niezły burdel, i ogolnie atmosfera do kitu, warunki pracy na dwa razy, pracowałam w lepszych sieciówkach, GP nie zalicza się do tych co miło wspominam
pAT 2014-12-05 11:08:55
Popieram całkowicie gnębienie pracowników przez regionalnego dopóki nie zaczął gnębić także kierowniczek to te nawet tyłka nie ruszyły żeby bronić pracownika tylko mu klaskały ale wziął sie i za nie to poszedł płacz haha patologia. Umowa o prace nie może korzystać ze swoich praw trzeba to przychodzą ściągnie nawet z urlopów itd a zlecenie ma robić wszystko i nic nie znaczy. Jeszcze ciągłe kontrole nawet po kilka razy dziennie czepianie się głupot od tak dla zabawy - A ubrania ?- NIE Z POLSKI ;))- NIE POLECAM !!!!!
Anonim 2016-09-02 13:36:04
Wiecie co ? byłam jakiś czas temu na rozmowie z kierowniczką i wszystko super fantastycznie jaka ta praca nie jest cudowna itp, po rozmowie zostałam umówiona na dzień próby po czym przychodze na ten dzień próby od wejścia oschle powitał mnie SZEF i zaprosił najpierw na rozmowe. Po zadaniu trzech bezsensownych pytań stwierdził, że nie przypadłam mu do gustu, że ma lepsze kandydatki i nie zamierza rezygnować z którejś z nich dla mnie. Oczywiście mi niczego nie brakuje ale one są 'lepsze'. Zachowywał się jakby szukał dziewczyny, a nie pracownika. Skreslił mnie na dzień dobry oceniając z góry.
Serdecznie nie polecam ! to najgorszy potencjalny pracodawca z jakim miałam styczność w swoim życiu !
Może gdybym się mocno pomalowała (czego nigdy nie robię) i ubrała wyzywająco i skąpo to by mnie zatrudnił. Pokazał jakim jest człowiekiem. Brak mi słów...
Zostaw swoją opinię o Green Point - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Green Point