Opinie o Ericsson w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ericsson. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ericsson o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ericsson w Kraków

Cześć, ja również chciałbym polecić zawód masażysty :)

former employee

Tak, na pewno chce sie ustatkowac za ochlapy jakie dostaje po 10 latach w jednej firmie (w porownaniu do stawek rynkowych). I nie chodzi mi tu tylko o Ericpol ale w ogole o wszystkie firmy

ITProgramista

Musicie pamiętać ze wasza pensja na umowie to nie to samo co dostaniecie na rękę. Nie mam tu na musli brutto/netto. Ale to ze wypłacane masz 70% pensji zawsze + 30% jeśli nie masz żadnych opóźnień w projekcie. Wiec jak traficie do kiepskiego projektu(taki który od początku ma już opóźnienia) to na starcie masz 30% mniej niż wynegocjowaliście. Do tego nie jasne kryteria przyznawania premii.

@ITProgramista

Ta informacja jest nieprawdziwa. Nie ma możliwości, żeby pensja była obniżona przez "opóźnienia w projekcie".

janusz

e tam, trochę moim zdaniem źloe zadajesz pytanie mój drogi Mikonie. ja szukając pracy raczej chciałbym zapytać jakie plusy są z zatrudnienia w Ericpol Telecom Sp. z o.o. i co ta firma lepszego może zaproponować jako pracodawca od konkurencji. w sumie to wybór jest spory w branży, trzeba wybierac najlepsze oferty

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ericsson? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mikon

Chciałem się dowiedzieć czy według pracowników Ericpola, która świadczy usługi takie jak outsourcing IT, konsulting, szkolenia telekomunikacyjne, rozwiązania dedykowane IT, customizacje, na terenie Krakowa jest jakaś lepsza firma działająca w tej samej branży? Zastanawiam się czy nie byłoby warto tu aplikować?

ioiii

Czesc wszystkim a jaka jest atmosfera w tej firmie ? co dla przełożonego jest najważniejsze ? czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje

sranonim

anonim - 2013-06-21 15:42:20 dobre i te 3000. Wiesz no raczej z takim systemem wynagrodzeń czyli negocjowanie to nie spotkałem się. Okres próbny trwa 3 miesiące?Spotkałeś się, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy. Widać jesteś bardzo świeży na rynku. Każda propozycja pensji jest negocjacją. Kwestia tylko tego czy masz po swojej stronie jakieś atuty, którymi możesz negocjować wyżej niż to co zaproponowane. Jeśli nigdzie nie pracowałeś wcześniej to nie masz raczej żadnych, oprócz tego, że rynek pracy IT jest rynkiem pracownika. Ale trzeba jeszcze mieć jakieś umiejętności/doświadczenie, żeby to wykorzystać. Jak już popracujesz 2-3 lata i poinformujesz kierownika, że zmieniasz miejsce pracy, to zobaczysz, że mimo iż wcześniej o byle podwyżkę było ciężko, a widełki były rzekomo nieprzekraczalną barierą, to nagle okaże się, że da się dać nawet i 50% podwyżki ;) Oczywiście podwyżka niemożliwa wegług widełek...

sranonim

@anonim: Odpowiedź jest taka jak w przypadku każdej innej firmy: tyle ile wynegocjujesz. Są widełki, ale one są jedynie po to, żeby kierownicy mieli wymówkę dlaczego po 3 latach uczciwej pracy możesz dostać jedyni 5% podwyżki. Możesz w Ericpolu dostać i 2000 i 10000 na rękę. Zależy co umiesz i jak negocjujesz. Jeśli zadajesz takie pytania to raczej jesteś kandydatem na te 2000 ( niecałe 3000 po okresie próbnym ).

pajac

jak wyglada proces rekrutacji i sama rozmowa kwalifikacyjna ?

Eloma

Kilka lat pracy i o firmie mogę powiedzieć że u mnie ma plusy za: + przyjemna atmosfera + niezły socjal Praca z różnymi językami programowania (Zależy gdzie się trafi) Ja do tej pory miałam kontakt z javą, C, perlem, pythonem, plex-em i assemblerem. Jedyna rzecz która mogła by być lepsza (skoro to branża IT) to zarobki.

realista

anonim - 2012-10-12 17:09:42 zen - 2012-10-11 12:35:24 O 3K netto na dzień dobry to możesz zapomnieć. Chyba ze jesteś bardzo dobry i doświadczony.Pakuj walizke i wiej z kraju...Nie trzeba wiać z kraju, wystarczy wysłać CV do firm, które płacą więcej, a takich w Krakowie jest sporo. Ericpol opiera się na taniej sile roboczej. Bardzo często zatrudnia się ludzi prosto po studiach, bez żadnego konkretnego doświadczenia. Skutek jest taki, że płacą mało jak na realia IT i mało kto doświadczony tam zagląda. Pewnie można tam dostać lepsze pieniądze po paru latach, ale jeśli można je dostać od razu w innych firmach, to po co czekać?

zen

Ericpol, Kraków programista C++ - czy warto?

Cześć jestem jedną nogą w Ericpolu - być może już wkrótce będę dwoma (w przyszłym tygodniu mam spotkanie z teoretycznie przyszłym szefem, projekt związany z RNC) - ale czy gra jest warta świeczki? przeszukałem sobie opinie - no i aż strach się bać - od negatywnych aż się roi - chociaż pozytywne też się zdarzą (głównie na zasadzie, że dobra na start na rok dwa lata, ale też i całkiem pozytywne opinie) - powiedzmy, że doświadczenie jakieś mam i na starcie mi aż tak bardzo nie zależy - czy wobec tego warto się tam pchać, czy dać sobie spokój (obecnie mam pracę, firemka jakich wiele w Krakowie, pieniądze poniżej średniej krajowej i lepiej w przyszłości raczej nie będzie i to jest główny powód szukania nowej pracy) - i jak już to próbować gdzie indziej No i kto wie na ile można liczyć - (podaje w netto bo żyję za netto) - na początek 3000 czy więcej? a na stałe ile do tego dorzucą 200, 500 - czy w ogóle coś dodadzą? Dodatkowo jeśli by można prosić - jak tam jest - pod względem pracy, można się czegoś nauczyć? jaka atmosfera (przyznam, że to w mojej obecnej firmie jest OK) w pracy? jakie jest kierownictwo? szkolenia? czy wykazywanie się daje wymierne efekty (dam coś od siebie to mogę na coś liczyć czy niekoniecznie, nie warto się starać, bo to czyste frajerstwo, nic z tego nie ma) z góry dziękuję za odpowiedzi

madierfakier

Nie polecam aplikowania na programistę C++ w tej firmie w Krakowie. Kod przedpotopowy, można się tylko uwstecznić. Nudna i żmudna robota, do tego zespół składa się ze starych nieprzyjemnych cwaniaków, przez co praca nie jest przyjemna. Młodsi kierownicy rekrutowani chyba po jakiejś kosmetologii, 0 wiedzy technicznej, po prostu na tyle bezczelni i aroganccy, żeby myśleć, że mogą kierować zespołem IT. Jedynym plusem są bardzo dobre warunki pracownicze, ale na kasę nie liczcie. Firma dobra, jeśli nie macie doświadczenia. Po roku, dwóch jest wiele przyjemniejszych i lepiej płatnych opcji do wyboru.

SOKOL
@madierfakier

Jaki jest sens odchodzenia z firmy po 10 czy więcej latach? Jeśli jest tam dobrze to po co odchodzić? Jeśli jest źle, to po co siedzieć 10 lat? Ja uważam, że najlepsi, postępowi i inteligentni ludzie nie pracują w firmach na terenie Polski (bez względu na zarobki). Niby dlaczego? Co firmy w Polsce (wszystko jedno czy Polskie czy zagraniczne) mają do zaoferowania pracowitemu, produktywnemu i inteligentnemu człowiekowi?

ziutek

Z lekka kitujecie. Jakoś nie zauważyłem, aby ludzie siedzący w Ericpolu nawet i 10 lat mieli jakieś problemy w znalezieniu pracy. Nikt ich nie taktuje jak "trędowatych" i bez problemów odnajdują się w Motoroli, Sabre, Nokia Siemens itp. Zasiedzenie powyżej 2 lat nie jest jakąś nieulezalną chorobą.

Bo - 2009-12-24 02:25:26 Firma dobra na maksymalnie 2 lata, bo jak utkniesz na dluzej to nikt cie nie bedzie chcial. Zatrudnia prawie 1000 ludzi, zarzadzana jakby bylo ich 20. Brak sensownych szkolen, slaby socjal, nieustanna rotacja stanowiskowa - kazdy musi umiec robic wszystko, brak mozliwosci rozwoju, niedouczeni managerowie. Z plusow diety na wyjazdach. Filma moze i jest normałna dla klientów, ale niestety nie dla pracowników.... Lubi zwodzić!!! to tyle, jesli sie da to prosze ją omijać!!!

Bo

Zostaw merytoryczną opinię o Ericsson - Kraków

• Jak się pracuje w Ericsson?

Zobacz opinie na temat firmy Ericsson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ericsson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ericsson?

Kandydaci do pracy w Ericsson napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ericsson