Opinie o Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. w Kraków

Irmina Nowy wpis
Inne

Witam. widziałam, że jak teraz poszukiwana jest pielęgniarka to podczas pracy na B2B może mieć liczona stawkę godzinowa od 60 do 70 zł od godziny. Od czego tak konkretnie jej wysokość będzie zależna? Tylko doświadczenie?

ego4 Nowy wpis
Inne

Niestety nie miałam szczęścia napotkać w placówce z żadnego miłego pracownika.. to chyba standard bo począwszy od recepcji ( te Panie wyglądały na wymęczone ludźmi i upałem) , poprzez pracowników którzy prowadzą badania nie zetknęłam się z nikim kto wywarłby na mnie pozytywne wrażenie. Pracownica robiąca badanie opryskliwa, nieuprzejma.., druga milcząca jak grób zachowująca się jakby była tam za karę. Jedynie uśmiechnięty, rozgadany personel to ten schodzący z piętra do domu o godzinie 15. Długo zastanawiałam się czy napisać swoją opinię ale doszłam do wniosku że nie można tolerować nieprzyjaznej energii w takim miejscu jakim jest placówka medyczna. Dodam jeszcze, że Pani która kontaktowała się ze mną przed wizytą była zniecierpliwiona, dzwoniła jakby oczekiwała że zrezygnuję z wizyty na którą czekałam ok 1,5 miesiąca. Z przykrością wystawiam opinię negatywną.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ola
Pracownik
@Pytanie

Nigdy prze nigdy nie idź do pracy tam

Omg
Inne
@Pytanie

pANI przez małe p ;) pani koordynator glowniara do potęgi chcąca wejść wszystkim na głowy

Bejbs
Inne
@Pytanie

Chyba wiem o tym mowa wole się nie wypowiadać żenada z góry do dołu obsługa na koszmarnym poziomie zero nauki i wychowania

Kaśka
Kandydat
@Omg

Myśle iż wiele osób przewinęło się przez ta robotę i wie oraz posiada nauczkę na zawsze ze powinno się sprawdzić opinie na temat przyszłego pracodawcy u którego będziemy pracować- nie polecam. Kontaktowałam się z byłymi osobami które podjęły prace w 2016roku i nie maja miłych wspomnień na temat tego otóż centrum

Mariusz
Inne
@Kaśka

To co takiego się działo?

Hela
Kandydat
 Pytanie
@Mariusz

Kasiora za mała? Też nie wiem

Izabela
Były pracownik
@Pytanie

Pracowałam tam pare miesięcy - dla mnie wielka jedna porażka nigdy więcej - szefunio który wyzywa swojego pracownika ;)

Pauli Nowy wpis
Były pracownik
@Pytanie

Minutę bo odrazu mnie wzięli a ja się zwolniłam bo wyjechałam do Maroko

Jolanta Nowy wpis
Inne
@Izabela

Bez powodu to robi? :/

Pyla

Praca w tej firmie to porażka, praca na recepcji to jakieś dno kompletne dziewczyny nie pomocne, zazdrosne.Zero szacunku do ludzi. Pani kierownik okropna nie można ustalić nic. Wymagają jak najwiecej za marne pieniądze. Odradzam prace w tym miejscu

Izabela
Pracownik
@Pyla

Zgadzam się w każdym stopniu największa porażka i pani M .

Marti
Były pracownik
@Pyla

Dla mnie żenada koleżanka mnie namawiała na prace tam poszłam na rozmowę ale podziękowałam osoba młodsza ode mnie 10 lat nic nie wie o życiu wie tylko jak w kulki lecieć i wziasc cała wypłatę dla siebie

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pracownik

Praca sama w sobie nie jest zła, ale ludzie którzy tam pracują są strasznie zakłamani. Szczególnie kobiety, które jedna na drugą nadają, a potem miło się do siebie uśmiechają udając najlepsze koleżanki. Okropna atmosfera, każdy się obgaduje, nigdy nie wie się do końca kto jest szczery a kto tylko udaje. Niektórzy pracownicy mają urobionych przełożnych, przez co mają mniej obowiązków lub są zwalniani z pracy w terenie. Tak praca w terenie też się zdarzy. Jeśli (usunięte przez administratora) Sobie wymyśli rozdawanie ulotek na ulicy musisz to zrobić, nie ważne, że tego nie masz w umowie i nie należy to do Twoich obowiązków. (usunięte przez administratora) nie potrafi rozstać się z pracownikiem kulturalnie, tylko wyręcza się osobami, który zajmują się totalnie czym innym. Nie informując nawet wcześniej pracownika, że będzie on zwolniony. Ogólnie medyczna Moda na Sukces, wszyscy robią dobrą minę do złej gry.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marika
Były pracownik
@Pracownik

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Zwłaszcza z ostatnimi zdaniami. Zero szacunku do pracownika w jego ostatnich dniach pracy. Traktowanie jak szczura, którego należy jak najszybciej się pozbyć, wyręczając się innymi. Wiecej szacunku do ludzi !

Izabela
Były pracownik
@Marika

Jestem w stanie potwierdzić wszystko ! Gdy więcej takich pracodawców

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Izabela
Pracownik
@Pytanie

Najlepiej byle kogo aby dać 1000 zł

Bieżan
Inne

Ta przychodnia to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Trzy osoby siedzą w recepcji i nikt nie odbiera (usunięte przez administratora)Kiedyś było inaczej lekarz był uczynny i otwarty na każde kwestie ,a teraz siedzi i nawet się nieruszy z fotela.

Justyna
Inne
@Bieżan

Może dzwonisz w złych godzinach, kiedy nikogo nie ma na recepcji? Tam przyjmuje tylko ten jeden lekarz czy więcej ich jest?

Jolanta
Inne
@Bieżan

A może ciężko się dodzwonić, bo są takie szczyty, że pełno telefonów dzwoni i ciężko. Najlepiej dzwonić już po pierwszych dwóch godzinach otwarcia.. tak mi się wydaje, że wtedy luźniej jest. Może warto wypróbować ? No chyba że było dzwonione w różnych porach

Irena
Inne

@Lola dlaczego nie polecasz?

Sibi
Były pracownik
@Irena

Porażka totalna ale spoko idź sama i zrozumiesz

Marta
Inne
@Sibi

Taki wpis niestety ale nic nie wnosi do wątku i nie można z niego wywnioskować za wiele. Może napiszesz dlaczego określasz firmę w taki sposób? Osoby niezwiązane z firmą nie będą wiedziały do czego konkretnie się odnosisz i fajnie by było jednak dowiedzieć się czegoś więcej.

Klaudia
Inne

A w ogóle to są prowadzone teraz rekrutacje? Wiecie jakich pracowników potrzeba?

Pytanie
 Pytanie

Czy Krakowskie Centrum Medyczne oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Ola
@Pytanie

Najpierw jest umowa zlecenie na okres próbny A potem umowa o pracę.

Ala

Zostałam złowiona przez reklamę w internecie , jako pacjent , z obietnicą profesjonalnego, wszechstronnego zdiagnozowania i wyleczenia , a na miejscu otrzymałam wykład medyczny młodej lekarki o preparatach biologicznie czynnych , które są proponowane , ale nie w każdym przypadku , a w moim nic się nie da zrobić , jedynie propozycję leczenia bólu ibupromem. Zmarnowany czas, kpina z medycyny i pacjenta !

Kowalska

Praca w krakowskim Centrum Medycznym jest specyficzna. Sam(usunięte przez administratora)chyba już dawno powinien przejść na emeryturę bo jemu tylko "wydaje" się, że ma wszystko pod kontrolą, a to jego podwładni mają go ustawionego pod siebie i pociągają nim jak sznurki kukły. Najgorsze co tam spotkałam to atmosfera i ludzie. Skupisko kobiet i to całe towarzystwo okropnie zakłamane (usunięte przez administratora). Każda przed każda gra miłą, a ledwo się odwróci i już sobie nawzajem (usunięte przez administratora) obrabiają. Niby atmosfera rodzinna, wielkie wigilie itd, a tak na prawde to pic na wode fotomontaż. (usunięte przez administratora) Umowa umową, ale jak (usunięte przez administratora)wymyśli sobie coś dodatkowego, czyli zachęcanie ludzi na zewnątrz do przyjścia na akcje to musisz iść i to robić nie ważne jaka jest pogoda. To co napisała @Dewotka to prawda niestety w dużkej mierze. Nikt nie jest tam doceniony czy szanowany. Płaca to ok 1800-2000. Na prawde ludzie wszędzie są okropni w pracy dla siebie, ale praca z samymi kobietami to jest mordęga.

Wiktoria
Inne

@Dewotka Przede wszystkim, zanim napiszesz komentarz na forum, zapoznaj się z jego regulaminem. Niedozwolone jest podawanie danych osobowych, czy informacji które mogą ułatwić identyfikację danej osoby na forum. Ponadto, niedozwolone jest obrażanie innych. Niemniej, skoro twierdzisz, że w firmie Krakowskie Centrum Medyczne pracuje się za dwóch, to czy sam fakt braków kadrowych, które Twoim zdaniem są, został zgłoszony bezpośrednio komuś decyzyjnemu w tej kwestii? Liczę na odpowiedź zgodną z regulaminem.

Ania

Porażka! Nigdy nie wiadomo, o której skończysz pracę, pomimo ustalonych godzin. Jaśnie Pan profesor i jego protegowana pani K mają głęboko gdzieś prywatny czas pracownika. No ale w zamian dostaniesz 300 zł ponad najniższą krajową, więc dziękuj i całuj po rękach. I wychwalaj najwyższego!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kopernika 32
    Kraków
  • NIP: 9441734003 REGON: 351365600 KRS: 0000068437
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Krakowskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii