Opinie o Neo Focus Forum w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Neo Focus Forum. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Neo Focus Forum o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo Focus Forum w Kraków

MP

Ja nie wiem co wy tu za bzdury wypisujecie, pensje dostaje na czas, praca fajna w milym zespole, szef bardzo ludzki i wszystko mozna z nim zalatwic, a jak sie komus cos nie podoba to zawsze moze poszukac innej pracy a nie pisac oszczerstwa na forum.

Wielbiciel Marka

Same nowe managery w tym focusie :) jakiś zaciąg nowy

zadajcie sobie pytanie dlaczego wyjazdy się kończą? (usunięte przez administratora).A tak na marginesie o kim piszesz że udają że niby wszystko wiedzą? Jest tylko jeden gość w tej firmie który naprawdę wie wszystko o magazynie i rzeczach które sie tam znajdują i do czego są.

ania

wyjazdy się kończą bo klienci się koncza!!!! na wskutek indolencji firmy,czesta fluktuacja pracowników w oczach klienta to wyrazny sygnał że jest coś nie hallo z firmą fokus forum

Oj ludzie ludzie. Kłapiecie ozorami już dobre dwa lata a przecież nikt na siłę Was tam nie trzyma jak jesteście tacy biedni to trzeba(usunięte przez administratora) i poszukać sobie innej pracy a nie ciąglę ględzić. Bo tak wam jest żle a siedzicie i pazurami sie trzymacie tej roboty bo co jak co jak nie płaci to jest kiepsko ale każdy z was doskonale wie że nigdzie indziej tyle nie zarobi.

Telemarketer

Bardzo wiele sobie obiecywałem po tej firmie: ma świetną ofertę, wydaje się że dobrą, luźną atmosferę. Aplikowałem na stanowisko telemarketera, rekrutowała bardzo miła pani Paulina Stępniewska i z rozmowy z nią wynikało, że ma być to ciekae, kreatywne stanowisko - poszukiwanie dużych klientów biznesowych,przygotowywanie im oferty i umawianie spotkań, czasem jeżdżenie i podpisywanie umów, robienie prezentacji oferty. Wow, ciekawie to wyglądało. Co prawda w ogłoszeniu nie było słowa, że praca w Krzywaczce, a nie w Krakowie - ale dla mnie nawet lepiej, mieszkam blisko. Odezwali się po tygodniu od złożenia, najmniej profesjonalna rozmowa kwalifikacyjna z jaką miałem nieprzyjemność się zetknąć. Najpierw z p. Pauliną-okay, miła pogawędka. Potem z kilka dni czekania, rozmowa z "szefem" - nie rozumiem chamstwa z jego strony, totalna zlewka, brak przygotowania, zjebka na dzień dobry; szok, przedszkole. Myślałem, że to tylko nieżyczliwe głosy wymyślają historie na temat złego traktowania ludzi przez właściciela firmy Focus Forum, ale przekonałem się że to prawda - niby młody, inteligentny człowiek a w praktyce cham w garniturze. Irracjonalne pretensje, brak profesjonalizmu i tekst: jak sobie poczytasz o telemarketingu, to przyjdź jutro i spróbuj jeszcze raz, 1000 zł na rękę i może jakaś prowizja. Niepoważna sprawa, odradzam zwłaszcza osobom z poczuciem własnej godności i wartości. Uczciwość wymaga, by napisać, że Pan Żak po przeczytaniu, co napisałem na gowork.pl, zadzwonił, przeprosił i próbował namawiać i negocjować warunki finansowe. Niestety, finansowe warunki mam lepsze w innych ofertach pracy, a czar kreatywnej pracy z dobrą atmosferą na której mi zależało prysnął bezpowrotnie.

Dlaczego chce Pan u nas pracować?Jest Pan telemarketerem czy nie? Przechodził Pan kurs telemarketingu? Dlaczego Pan kłamie?!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

...może to nie jest forum ale każdy ma prawo pisać i powiedzieć swoje zdanie

A ja się ciesze że już tam nie pracuje.

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Neo Focus Forum - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neo Focus Forum?

Kandydaci do pracy w Neo Focus Forum napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neo Focus Forum