Opinie o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD w Kraków

Likom

Jako były pracownik tej firmy powiem Wam jaka jest prawda Zacznijmy od plusów + rodzinna atmosfera (naprawdę) + wszystko da się załatwić bez korporacyjnych idiotyzmów + pieniądze (marne) zawsze na czas + bardzo fajna ekipa z nowego sącza Teraz minusy - kierownik działu sprzedaży G.B. zapatrzony w siebie, niepomocny, samolubny - bracia G = dyrektorem i kierownikiem jest dwóch braci, jeden lepszy od drugiego, nie ma opcji żeby ci pomogli, kablują prezesowi, nic ale to nic się z nimi nie da załatwić. - jedna wielka spychologia i na dziale sprzedaży i serwisu - bardzo marna kasa dla zwykłego pracownika, bracia G zgarniają większość kasy - z tego co słyszałem ciężko jest dostać prowizję od sprzedaży na dziale sprzedaży - zabiera ją kierownik GB Ogólnie nie polecam. Chyba że lubicie pracować za 1700 lub lubicie się podlizywać baranom.

P.P.
@Likom

Nie zgodzę się. Jeden z braci G jak to pisałeś posiada dużą wiedzę techniczną i chętnie się nią dzieli wielokrotnie spędzając z mechanikami czas na hali napraw i pomagając. Drugi to bardziej organizator i nie mi oceniać jego kompetencje lecz pracodawcy. Co do działu handlowego i pana G.B. jestem mocno zaskoczony poziomem Twojej wiedzy w tym zakresie, ale z tego co wiem to każdy ma prowizję. Jak nic nie sprzeda to i nie zarobi. Co do zarobków w firmie to o tym decyduje właściciel a nie kierownicy, natomiast pensja w WIKAR jest mocno uzależniona od wyników (sprzedaż, przeroby, marża)

J.G
@P.P.

To co napisał Likom to cała prawda tak to prawda że zarobki są uzależnione od wyników tylko jest jeden problem tam niema roboty, niema klienta.

IDS

W samym tym roku zwolnił o się pięciu pracowników, to świadczy o tym jak ciężka jest tam atmosfera zwłaszcza za kierownika nie mylić z dyrektorem.

SBD

Ćwierkają wróble na mieście, że o jednego pracownika mniej.

Starość nie radość, młodość nie wieczność. Tutaj liczy się obiektywne podejście do sprawy i opisanie co się dzieje u tego pracodawcy. Zatrudniajcie jeszcze więcej stażystów a pozbywajcie się doświadczonych pracowników wymyślając coraz to ciekawsze powody zwolnienia. Nie panujecie nad firmą a myślicie, że zapanujecie nad opiniami w necie. Piszesz poziom uczestników niestety niski - masz rację, poziom proporcjonalny do oferowanych usług firmy, przecież to te same osoby. Dziwić się, że klientów ubywa.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Renifer Swiętego Mikołaja

Tak tak! A zabawa trwa. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na następne wpisy. Im więcej wpisów, tym zabawa lepsza, a czas teraz jest. Choć poziom uczestników niestety niski... Może to z powodu młodego wieku...

Święty Mikołaj

Z uwagi na to,że jest duże zainteresowanie tą stroną przez pracowników teraźniejszych i byłych pragnę wszystkim złożyć Świąteczne Życzenia Wesołego Alleluja!!!

Doradca
@Święty Mikołaj

Święty Mikołaju miejmy nadzieję, że przede wszystkim przeczyta to potencjalny przyszły pracownik i sam zdecyduje czy chce tam pracować...

Jaś

wiecie co? najbardziej tragiczne jest to, że wszyscy po nim jadą. I klienci i pracownicy i szef a on tu dalej siedzi, trzyma sie rekami i nogami. Bez honoru i ambicji.

Wąski

Wikar Ford - o ja (usunięte przez administratora) !!!

Z.

Pracowałem w Wikar Kraków krotko ale wystarczy. Kasa ok dla studenta ale na normalne życie nie starczała no chyba że jest druga robota. Zawsze nie brakowalo tam mend i cwaniaków niechętnych pracy i innym a klienci przeszkadzali. Widać po tym forum że to sie nie zmienia a kto chciał to zmienić prędzej czy później odpuszczał albo się zawijał gdzie indziej. Gdy nie zmienią tam się ludzie ich postawa nawet Biedronka tam nie przetrwa a najgorsi ci są co sami srają na firmę a niewiele potrafią najlepiej gdyby calkiem robili co im się podoba.

Kazek

Masz problemy i jesteś zdenerwowany, bo nie możesz robić co chcesz. Nie ma jak robić fuch w pracy, nie bardzo jest jak kraść, jest problem z prywatnymi wypadami samochodami klientów, zamiast dopieszczać swojego szrota w godzinach pracy musisz robić samochody przyjęte do serwisu. No to masz problemy... Szukaj pracy gdzie indziej, bo z takim podejściem będziesz się w Wikarze bardzo męczył.

Kolega Norwida
@Kazek

''Nie ten ptak zły, co własne gniazdo kala, lecz ten co o tym gada a i się przechwala''

Janusz

Nie polecam tego miejsca pracy, brak organizacji pracy serwisu kierownik nie zorientowany w temacie jak jest jego zmiana jest najwięcej problemów, szkoda czasu i nerwów.

Jasiu
@Janusz

To na (usunięte przez administratora) tam tyle czasu pracujecie? Jak coś nie pasuje to droga wolna. Mamy demokrację!!!

Szczurek
@Jasiu

Jasiu co tak się denerwujesz ? Napij się melisy.

exWikariusz

Nie polecam tego miejsca pracy a wręcz odradzam osobom zainteresowanym, które nie są w temacie. Przynajmniej do czasu jak właściciel tego przybytku nie zrobi porządku z kierownictwem. Była taka bajka pt. ''O dwóch takich co...'' Historia pokazuje, że bracia raczej się nie sprawdzają. Źle nie życzę ale pewnie za jakiś czas ktoś otworzy w tym miejscu Biedronkę.

Mateusz

Dla czego tutaj nie ma opcji by kliknąć ,,Lubię to! "

Zimą na obiekcie jest tak zimno że zostają tylko gorące źródła ale kasę na to trzeba umieć tam wykombinować ale się da.

Szwajcar
@Tomek

A w Warszawie cieplej na obiekcie ?

Hanna

Pracują tam ludzie którzy nie mają już innego wyjścia desperaci bez ambicji.Dla przykładu mechanik który został młodym tatą dostaje 1500 netto . To totalny brak ambicji co taka osoba może naprawić.

Kazimierz

Trwonimy czas na glupie zarty. To dopiero zart. Zapachnialo "kierownictwem", ktore za wszelka cene probuje ratowac swoj marny obraz w oczach pracownikow.

Janek
@Kazimierz

I tu się przyjacielu mylisz! Portal ten służy do wyrażania opinii o pracodawcach, a nie prywatnych rozgrywek. Odnoszę wrażenie, że w tej swojej zawzietosci w dokuczaniu innym zapomniałeś kto Cię zatrudnia.

Janek

Pracuję aktualnie w WIKAR i jedynym problemem są sami pracownicy - czyli MY. Nieżyczliwi dla siebia, a wręcz przeciwnie dokuczamy sobie i tylko czekamy na potknięcie kolegi aby mieć temat do komentowania. Niejednokrotnie pomagając w tych "potknięciach" narażając firmę i klientów na koszty. Trwonimy czas na głupie żarty, a potem narzekamy na niskie płace. Praca w nerwach? Sytuację nerwową sami tworzymy!

Praca jak praca. Podstawa plus premia od przerobu - warunki jasno określone przy zatrudnieniu. Jak komuś zależy i wypracuje godziny to jest wiarę przyzwoicie. Jak ktoś planuje leserować albo jest budowlancem, który myśli, że będzie mechanikiem - niestety nie zarobi. Są tam mechanicy pracujący 7 lat i sobie chwalą. Właściciel szanuje ludzi, a kierownictwo ocenia obiektywnie. Niestety ilość klientów zależy od jakości usług, a z tym w WIKAR trochę gorzej. Kierują na bardzo dużo szkoleń w centrali. Ogólnie polecam tą firmę dla osób ambitnych chcących się czegoś nauczyć.

Lepiej sobie darować i poszukać innym miejscu pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD - Kraków

• Jak się pracuje w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD?

Zobacz opinie na temat firmy FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD?

FORD WIKAR Autoryzowany Dealer marki FORD