Opinie o ICAR w Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICAR w Kraków

icar

Naszym największym atutem, a przy okazji czymś co nas wyróżnia, jest przedstawiona wycena przejazdu przed rozpoczęciem kursu. Dzięki temu pasażer wracający ze spotkania, szkolenia, pracy, imprezy dokładnie wie, ile za powrót do domu zapłaci. Kolejnym argumentem przemawiającym za firmą ICAR jest niewątpliwie brak dopłat za kursy w niedziele i święta, oraz w godzinach nocnych. Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie wtedy iCar taxi Kraków jest najczęściej zamawiane, dlatego nie chcemy pobierać od Państwa dodatkowej opłaty. Następny, ale równie ważny argument, to brak opłat za postój w korkach. Właściciele tradycyjnych sieci taxi naliczają dodatkową opłatę za wszelkie komplikacje związane z ruchem miejskim. Dla Klientów biznesowych ICAR przygotował specjalną ofertę. Zdajemy sobie sprawę z pilnych spotkań, zleceń realizowanych „na wczoraj”, spotkań z prezesami, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystkie zamówienia realizować szybko i na czas. Oferta biznesowa obejmuje zarówno tradycyjną pomoc: - transport do/ze spotkania - przejazd na szkolenie - transport do/z lotniska - obiór ważnej osobistości Jak i zamówienia indywidualne, które w pełni realizujemy. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas udogodnienia dla klientów indywidualnych i biznesowych pozytywnie wpłyną na wizerunek taxi Kraków i sprawią, że będziemy mogli je wszystkie Państwu udowodnić. Zapraszamy do zamawiania naszych usług siedem dni w tygodniu, całą dobę. Przy okazji informujemy, że nasza działalność obejmuje nie tylko Kraków, ale całe województwo.

jajcar
@icar

Już was nie stać na reklamę? Trzeba podnieść abonament!

gggggg
@icar

Icar i klient biznesowy ????? No ja pier.....

jaja jak berety
@gggggg

Najbardziej poďoba mi sie ostatnia linijka odbior waznej osobistosci o kur............ ha ha ha ha ha ha juz widze jak gow nojad stoi z kartka po wazna osobistosc i czeka czasem nawet 40 min by powiesc ta wazna osobistosc swoim wozem asenizacyjnym (np bordowa 21 letnia astra 1 w sedanie) za cale 30 zl ha ha ha no kur..... parodia a jeszcze gow nojad musi miec roboczy stroj kazdego icaruska krotkie spodenki biale skarpety frote pod kolana czarne sandalki oraz kremowy podkoszulek na ramiaczkach tak ubrany moze zasiasc za kierownica wozu asenizacyjnego i do dziela jedzie kosic pozdro

to nie jaja to scienie fiction
@jaja jak berety

Wazna osobistosc dostanie 1. Doswiadczonego kierowce 2. Najbardziej ekskluzywna siec w krakowie jak nie w polsce 3.najlepszy z mozliwie dostepnych samochodow na rynku 4.pelne wsparcie od poczatku do konca 5. Kierowce z plynna znajomoscia 3 jezykow 6. Devi tax oraz paw piwny gratis

były kierowca icar
@icar

Informacja dla wszystkich klientów firmy icar. To, że nie ma: - opłat za postoje to prawda, - stawka za kilometr jest niska - prawda, - brak taryfy nocnej i świątecznej - prawda ale należy zadać pytanie SKĄD SĄ TAKIE OSZCZĘDNOŚCI ????. Oto byli kierowcy Taxi Barbakan Sławomir Raś i Dariusz Czerwiec założyli icar i obiżyli stawki za taxi ale abonament dla kierowców jest NAJWYŻSZY w Krakowie i wynosi 500zł na miesiąc. Uważam, że chcąc być uczciwym to koszty powinny ponosić obie strony!!! Fajnie jest być hojnym czyimś kosztem!!! Sobie panowie RAŚ i CZERWIEC każą płacić abonament 1 lub 2 każdego miesiąca, a później wyżywają się na kierowcach. Panowie RAŚ i CZERWIEC rżną wszystkich a tylko udają Prawych i Sprawiedliwych.!!!!!!!!

ajkarek na finiszu

ładna ta ich strona, tej EM i warunki dla kierowców też wydają się być ciekawe, te 12 groszy niczego nie zmienią i wyjdzie to samo co w szambowozach ale przynajmniej jest taryfa świąteczna i 3 strefa jak należy a nie od granic miasta co jest jakimś absurdem i tylko biedni wieśniacy się cieszą i koczują na szamboauto po 2 godziny bo 7 zł taniej. Ja tam się cieszę z każdej konkurencji im więcej sieci tym lepiej dla kierowców!

taki tam
@ajkarek na finiszu

następny pajac! Im więcej sieci tym gorsze warunki dla nas bo nowa sieć nie powstanie proponując wyższe stawki i dłuższy czas dojazdu. Tylko taki osiołek jak ty tego nie pojmuje.

olo :)
@ajkarek na finiszu

Ty jakiś ślepy jesteś albo założyciel tego EM taxi. Gdzie ty w cenniku widzisz stawkę świąteczną? 2,86zł to gorzej niż w icarze gdzie jeździsz za 2,99zł. Masakra. To już lepszą ofertę ma alfa bo 24zł czasówka, w nocy 2,30zł a w święta 2,99zł,ponoć ma być 3,50zł.I to lepsza propozycja. Po zaniżonych cenach już kierowcy mają dość jazdy. Po 1,86zł jeździjcie sobie sami,a bez czasówki to nierealne.

były icar
@olo :)

OK!! 2,99 w icar???? Ja już tam lecę chyba, że "... Ty jakiś ślepy jesteś albo założyciel tego EM taxi"

dr Wiktor Wektor

ale się uśmiałem. wejdźcie sobie na stronę tej em taxi (usunięte przez administratora) i zerknijcie w zakładke praca. przecież od razu widać po stylu pisania że pisze to jakiś analfabeta taksówkarz który ledwie ukończył szkołę podstawową a w dodatku robi byki na oficjalnej stronie : np.. własny samochód 4 dzwiowy... pytanie: co to sa dzwi? albo inny kwiatek: system android pośadajacy... no ludzie.. tak to nawet analfabeta nie pisze i to na swojej oficjalnej stronie.. a co do strony merytorycznej to ten pan ( kilka razy widzialem takie auto oklejone jako em ) to chyba najzwyklejszy debil i dureń proponując stawki 1,86 bez czasówki... jestem ciekawy tylko ilu innych kretynów sie do tego przyłaczy :)

Please come back!!!!
@dr Wiktor Wektor

tao tao prosze wroc!!!!!!!!!

Please come back!!!!

tao tao prosze wroc!!!!!!!!!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
nowy icar

Co za osły wymyśliły jazde za 1,86zł na 1-ce i 2-ce bez czasówki.Jakaś nowa paranoja się ogłasza EM Taxi.Pewnie kierowcy walą drzwiami i oknami. W icarze nie da się jeździć za 2zł a ten z 1,86 wyjeżdża.

zen zen

Tao tao wroc i wyprostuj bialych bosonogich murzynow z tarczami z bambusa na plecach tao tao wroc !!!!!!!!!

nerwus

A może by ktoś pomyślał jak wykończyć koniczynki,bo się mnożą jak króliki. Było ich 3 miesiące temu 150 aut a teraz już prawie 200. A wy zamiast działać to sami siebie na wzajem opluwacie.Jeden na drugiego warczy a trzeci korzysta.

@nerwus

Jak by było mało to jeszcze uber się ogłasza z naborem kierowców w Krakowie. Dramat jakiś.

nowy icar

Tak jak w święta to by mogło być częściej. Zero aut na strefach a terminal hulał jak szalony.Tylko jakby stawka trochę większa była to było by ok. Bo 2 zeta to ciut przymało bez czasówki,ale zarobić się dało,tylko dlatego ,że nie było kierowców.

ixi
@nowy icar

i ileż tych kursów w godzinę zrobiłeś zarobasie? dwa? trzy? klienci już czekali? miny żadnej nie miałeś? dojazdu po klienta też nie? Zarobić się dało....brak słów do takiego...

@ixi

W porównaniu do tej lipy co się dzieje w icarze to był chłopie raj. Wyszło 50zł/godź. obrotu. Dlatego napisałem,że jakby była trochę większa stawka i czasówka to było by miło.To nawet w barbakanie lepsza stawka bo tam chyba po rabacie 2,10zł/28zł a w medze też słabo bo 2zł/20zł,już w alfie by było podobnie do barbakanu i lepiej niż w medze,bo 2,30zł/24zł ale tam jeszcze nie zaczęli.Co do jazdy w święta to nawet miałem farta i jakoś się składało ,czasem dolot niestety był ale to tutaj normalne.Jak by nie rzucało po strefach było by ok.Ciekawe czy we wszystkich sieciach takie doloty do stref obok?

icar-usek
@nowy icar

Przerobiłem kilka sieci i doloty niestety masz chyba wszędzie. Na pewno u nas czyli w icarze są doloty od zawsze,rzuca jak bumerangiem czyli dolot 5km i powrót z klientem 3km.W medze jest to samo, w MPT też robisz duże doloty,w barbakanie nie jest lepiej pod tym względem niestety nie wiem jak w pozostałych sieciach. Widziałem gdzieś ogłoszenie jakieś nowej sieci co się reklamuje,że zlecenie masz tylko ze strefy,ale nie pamiętam gdzie możliwe,że na gumtree ale nie jestem pewien. Ogólnie mówiąc to prawie wszędzie są doloty i niestety jest to uciążliwe,czasochłonne i kosztowne, wiadomo,bez dolotów do stref obok było by lepiej, a zlecenia na WK i tak by brali.

Janek

Nie mówiąc, że kilometr gratis przy 400 zleceniach w miesiacy to jest prawie caly zus... tipa nie uswiadczysz, ludzie czekaja nawet na zlotowke przy kursie za 9 !

Janek

Na 450 zł zdarza się i więcej kilometrów, w tygodniu po 16 godzin jeździsz? to powodzenia, ja jeżdze po 8 godzin, ok. 200 zł zrobie, ale 120-150km, doloty w centrum gdzie z galerii krakowskiej wysyła na kazimierz, a to jest 15 minnut drogi, pozniej jeszcze czekasz na klienta i Ci mowi: poproszę na kalwaryjską, ponad pol godziny cały czas jeżdzisz i 10 zł wychodzisz!!! trzeba stąd uciekać, najlepiej do innego kraju!!!

mega

tak robie 450 w nocy w czwartki piatki i soboty i 300 dzień. w nocy za 12 godzin w dzien za 16 godzin srednio. Niestety trzeba duzo siedzieć i duzo sie najeździć a towarzystwo też jest nie zbyt fajne

xxxx

Chlopie 450 obrotu w nocy w medze to jakies 300 km

ajkarek jajcarek

a ja pomykam sobie w ajkarku i 450 zawsze mam do alfy sie nie wybieram na taxi jest fajnie

ajo
@ajkarek jajcarek

450 obrotu? , to możliwe jak jezdzisz 24/h, a miedzy zleceniami ucinasz sobie drzemkę! !!

iiiiiiiiiiiiiiii
@ajo

panowie o czym wy piszecie szambowozy wozy asenizacyjne robia po 600 zl za 5 godzin wozenia bydla te nowe osiedle luksusowych domkow jednorodzinnych wybudowano z mysla o kierowcach megi icaritasa i barbulow :) sami milionerzy i zarobasi ;prawdziwi biznesmeni prowadzacy na maxa dochodowa dzialalnosc gospodarcza ave cezar p.s tao tao gdzie jestes???????? potrzebujemy cie

xyz
@iiiiiiiiiiiiiiii

jak to gdzie jest tao tao, wrócił do rodziny,znajdziesz go gdzieś na tandecie wśród swoich braci i sióstr.

Jajo

W medze kilometrowka nocna na przestrzeni miesiaca wychodzi okolo 1.80zl. Jest to srednia z calego miesiaca I jazda tylko nocna! Do tego w 95% wozi sie schlane buractwo i wali w aucie wszystkim co mosci panstwo zarli.

mega

tak myslalem, że cieżko będzie się czegoś dowiedzieć, tylko się przekamazacie i kłocicie nikt wam nie kazał iśc na taksówke jak nie pasuje to idzcie wykonywać inny zawód. Kto jeszcze się wypowie ile robi kilometrów na 300zł obrotu w dzień a ile w nocy na 450zł obrotu. pozdrawiam Panowie i troche odpuscie te nerwy.

@mega

czego chcesz sie dowiedziec????? 300 zl obrotu okolo 160-200 km zalezy jakie sa dojazdy w pewnych godzinach tam gdzie skonczysz gasisz samochod i jak masz w miare bliskie doloty km wyjdzie ci okolo 1.7 czasem 1.8 w najlepszym wypadku 2.0 zl ale to bardzo zadko teraz ci cos napisze kolego jesli pozwolisz liczmy ze pracujesz 30 dni po 12 godzin czyli jestes robokopem 2 etaty w jednym zaczynamy 30dni po 300 zl zakladam ze zawsze zrobisz 300 zl za 12 godzin czasem mniej czasem wiecej ale srednio jak ktos zapiernicza 360 godzin w miesiacu robi 9000 tys obrotu liczmy ze srednio km wychodzi ci 1.7 (w dzien kolo 2.0 zl w nocy 1.5 jak trzeba rano wracac do centrum na pustaka ) liczymy przebieg miesieczny 9000zl/1.7 km(liczmy ze tylko urzywasz auto do jazdy na taxi bez twoich przebiegow )czyli 5300 miesiecznie co daje 64 000 tys rocznie srednio na taxi wymieniasz auto co 5 lat czyli robisz ponad 300000 tys!!!!!!!! musisz kupic w miare mloda skode czyli jakies 25000 tys zlotych minimum liczymy dalej kupujac octavke 2 z dieslem 1.9 srednie spalanie korki dzien noc itd musisz liczyc 8 litrow jak ktos pisze ze na taxi spali mniej to jest kompletnym oslem mam taka octavie i wiem ze 8 litrow spokojnie spali na 100 km liczymy dalej 9000 zl obrot miesieczny za 360 godzin wychodzi 25 zlotych na godzine brutto!!!!!!! dla tepych wiesniakow 25 zl brutto!!!!!!! wychodzi nam 5300 km miesiecznie czyli dzielimy wychodzi nam 430 litrow ropy po 4.6 zl za litr czyli paliwko daje nam 2000 tys miesiecznie zus 1110 zl miesiecznie abonament 400 zl miesiecznie karta podatkowa 15 zl no to odejmujemy 9000-2000 paliwo-400 abonament -20 karta podatkowa zostaje nam juz 6580 zl i to jest czysty zysk??? niezle ktos powie hmmm..... ale czy na pewno jedziemy dalej ubezpieczenie octawki rocznie caly pakiet 1300 zl w ciagu 5 lat musimy odlozyc na nastepna czyli 450 zl miesiecznie (biorac kredyt zwiekszamy sobie koszta na maxa) robiac 64000 tys rocznie musimy raz w roku wymienic rozrzad 900 zl oraz 5 razy olej z filtrem 800 zl i jakies drobne naprawy czyli jakies 300 zl miesiecznie myjnia 10 zl dziennie jakies plyny zapaszki itd liczymy dalej 6580-450 nowe auto 100 zl ubezpieczenie 300 zl amortyzacja oraz 300 zl myjnia zapaszki itd itp (wychodzi 10 zl dziennie)-rozrzad 80 zl (mechanik mowi ze na taxi trzeba zmienic co 60 co 70 tys)oraz 70 zl oleje(w skali miesiaca) jedziemy wychodzi 5200 zl acha a opony 800 zl rocznie czyli na czysto wyjdzie nam okolo 5000 tys zlotych wow ale kasa ktos powie ale zaraz zaraz za ile godzin 360 podzielmy to i co ??? wychodzi ze zarabiamy 14 zlotych za godzine orajac w swiatek piatek i niedziela bez urlopu nadgodzin bez niczego to masz wyliczenie dla robokopow dla zwyklego kierowcy liczylismy to wychodzi 11 zl za godzine w mc donaldzie placa juz 9 zl do 11 w nocy masz caly obraz taxi jest jeszcze druga strona medalu rozbite zycie rozwody seperacje bo nagle sie okazuje ze ktos inny na twoja babe siada a dziecko prawie cie nie zna???? chcesz tego to zapraszam cie na krakowskie taxi najlepiej do tanich lini lotniczych zobaczysz co to znaczy hard core jak pare razy dosstaniesz zlecenie w hucie i zabierzesz bande blokersow ktorzy beda kontynuowac party w twoim szambowozie czesto dostaniesz pawia piwnego gratis albo nikt ci nie zaplaci i uslyszysz (usunięte przez administratora) nauczysz sie zycia tyle

@mega

to reklama megi?? Chłopie 300 zł w dzień i 450 zł w nocy?? Nie wiem czy płakać czy sie śmiać

poprawka
@mega

przepraszam pomylka od kwoty 5000 zl odejmnij sobie jeszcze zus 1100 zl czyli za 360 godzin 3900 zl miesiecznie czyli 10.80 za godzine reszta sie zgadza tyle

xxxxx
@poprawka

W bangladeszu w dzien liczac doloty i powroty 1km wychodzi max 1,5 zl.w nocy oscyluje ok 1,7 max a czasmi mniej gdyz z podkrakowskich wiosek czeba wracac tez kilanascie km na pustaka

Allah Akbar

Allah Akbar!!!!!

mega

czekam na dalsze wypowiedzi ile kilometrow Panowie robicie w medze na 300zł obrotu

@mega

mnie na ogół wychodzi 200-220 bo jak widzę ile jest zapisanych aut to wracam do centrum!!

@mega

twoje pytanie powinno brzmieć raczej kiedy ktoś ostatni raz zrobił w medze 300 zł obrotu? Ja pomimo złej pogody w tym tygodniu zrobiłem najwięcej 264 zł za 13 godz. Uparłem się że nie zjadę dopóki nie zrobię 300 zł,ale się nie udało i musiałem się poddać. Te kursy po 9-11 zł doprowadzają mnie do szału, albo klienci którzy przyłażą po 8 min i zamiast powiedzieć dzień dobry zaczynają od: "ja tak nie daleko ale nie chce mi sie iść"

kierowca megi

Panowie Tak średnio na 300 zł obrotu ile robicie kilometrów?mi wychodzi średnio 170-180km wydaje mi się ,że dużo, chciałbym zrobić rozeznanie jak to u innych. pozdrawiam( i proszę o nie wypowiadanie się jeśli coś nie w temacie)

vodo
@kierowca megi

Na 300 obrotu 180 km? W medze?. Przy takich stawkach trzeba zrobic ponad 230 km. Cos zle liczysz

@vodo

W wawelu 180 km to okolo 400 zl obrotu bez tipow

Errata tyle wychodzi w dzien. Wnocy zwyklej jakies 550 zl obrotu

@wawel

no w szczególności jeżdżąc z capgemini.Z niektórymi firmami jeździcie z takimi rabatami że wychodzi taniej niż u nas !!!

@mega

Cap gemini w nocy 1 taryfa czyli 2.30. Poza strefa 4.60. Iles tam kursow jest dalekich a Praktycznie oni jezdza tylko w nocy. W dzien rabat 10 albo15 %. To i tak oscyluje okolo 2 zl za km. Porownaj sobie teraz z cennikiem megi. Do tego dochodza kursy ze slupa , hotelu lub nakarte bankowa na pelny zegar. Pomijam jakosc klienta o ktorym w medze mozecie pomarzyc.Porownujesz syrenke do mercedesa

@wawel

dobra przekonałeś mnie, po świętach idę do sławcia się przyjąć, jak będzie tak jak mówisz to przekonam jeszcze paru kolegów

@mega

Haha nie masz szans taxi wawel jest zamkniety,,,,,to jest stowarzyszenie. Mozesz sie ewentualnie zapisac na liste oczekujacych gdy ktos odejdzie. I tak dla twojej i innych ciekawosci ., jezdze tylko w dzien 30 dni w miesiacu po okolo 7_8 godzin za miesiac marzec ....obrotu 5300 i przejechane 2200 km. Fakt nie nadwyrezam sie bo mi sie nie chce. Masz tez troche racji ze znizkami dla3-4 firm mamy je z sentymentu i braku laku....ostatnio oddalem pyrzowice za 300 zl dla mnie za malo. Poza tym taxi wawel to radiodlacierpliwych duzo kursow bezgotowkowych. . I ostania rzecz takiejatmosfery jak tu nie ja i nue bedzue gdzie inndziej Dalszych szczegolow nie podam ....tajemnica handlowa

Wawel II
@wawel

Powiedz mi kto Cie zrobił to Cie pomszczę. chłopie po co ty udzielasz takich info na forum murzynów środkowo afrykańskich noszących tarcze z bambusu na plecach. Wiem że są święta i coś chlapnąłeś/.....ale przestań szpanować i robic im przykrość

come back
@Wawel II

Tao tao to ty????

wawel ii
@come back

Tao tao bo ja nie jestem .....taki kto ? .....Co oszczędza w PKO

taxi
@wawel

ta jest zamknięte, śmiechu warte!!Nawet nie wiecie ilu icarusków tam jeździ!! Teraz sobie z nimi gawędzicie na postojach i piszecie o super atmosferze. Pajace

emeryt

zdecydowałem sie dorobić do mojej emerytury na taksówce ze składek zamierzam płacic tylko zdrowotne myśe ze te 3000 zł wpadnie na czysto

kolo manolo

nowy icar chyba dzisiaj za długo jezdziłeś i bredzisz. alfa jeszcze sama nie wie czy wystartuje czy nie bo niby z czym ma wystartować jak chetnych brak nikt nie bedzie nabijał kasy typowi swoim kosztem jak rozkręca firme to niech ma na utrzymanie centrali a kto mi da na utrzymanie auta jak zleceń nie będzie przez pierwsze 6 miesięcy. icar powstał tylko temu bo mogły wieśniaki przez pewien czas jezdzić bez licencji ,teraz juz taki nr.nie przejdzie ...

nowy icar

Nie chce tu nikogo bronić ani nikogo wyzywać. Ale mam wrażenie że sami nie wiecie co piszecie.Najpierw narzekacie ,że jeździcie za zbyt niskie stawki /sam jeżdżę w icar/ do sieci,które oferują wyższe stawki za kurs to nie pójdziecie,dlaczego? bo brak klientów.Klient pójdzie zawsze tam gdzie taniej dlatego jeździ icar i mega i niestety eco, dla klienta nawet 10 groszy robi różnicę jak byście nie zauważyli.Tak jak w hipermarkecie,TAKIE CZASY. Więc za 1,65 pewnie też będą jeździć.Albo jeździmy trochę taniej i mamy klientów a co za tym idzie robotę albo stoimy po lepszych stawkach na postojach i czytamy gazety.Wybór należy do każdego indywidualnie. Panowie z megi jak by nie wiedzieli to grubo ponad setka kierowców od nas zasiliła megę ale tylko wtedy jak mega zjechała z ceny na 1.80zł i jakoś kierowcy lgnęli jak muchy do lepu bo był klient i wcale na niego nie trzeba było czekać rok.Reklamy zrobiły swoje bardzo szybko. Jak byś nie liczył to w dzień zarobisz więcej na kursie niby 15groszy tańszym ale czasówka Ci dobije więcej i masz płatne za pierwszy kilometr normalnie a nie jak w medze, nie mówię już o icarze bo wiadomo. Tak narzekacie na to że trzeba się ujeździć ale jak ktoś wam proponuje lepsze warunki to narzekacie,pewnie byście chcieli żeby wam jeszcze dokładali te 200 czy 250 na koniec miesiąca. Kolejna sprawa, jak masz w sieci 500 aut o ile nie więcej to dlatego masz mniej zleceń. Jeśli są zlecenia to ci co chcą jeździć zawsze zarobią bo im mniej aut tym więcej roboty. W icar jak nas było 400 do 500 aut to się zapie..ało ale zarobiło, w medze jak było o połowę aut mniej to też każdy był zadowolony mimo stawek. Teraz jak nie ma limitów i przyjmują kierowców na potęgę to każdy narzeka że brak roboty i nie wciskaj mi kitu ,że w medze tyle roboty bo rozmawiam ze znajomymi co jeżdżą i widzę ilu starych kierowców przechodzi do dwójek, wawelu albo wraca do icara.Jak by tak dobrze było to sam bym poszedł do megi ale po co jak to samo mam w icarze. Nie jestem mściwy jak większość tutaj ale ja tej alfie dobrze życzę bo może będzie kiedyś alternatywa, żeby przejść. Teraz nie ma gdzie iść. Większość kierowców błądzi między icarem a megą i na tym wybór się kończy.

Do Matki"Alfa Taxi" Teresy
@nowy icar

Ciekawe czemu ci starzy kierowcy przechodzą do dwójek czy wawelu mimo dużo mniejszej ilości zleceń?? hmmm pomyślmy bo już im się nie chce dymać za darmoszke? bo już sobie policzyli że nie chodzi tylko o samo jeżdżenie tylko o to żeby coś z tego jeżdżenia zostawało?. Ty tego nie kumasz, Ty tu Matko Tereso wyskakujesz z jeszcze niższymi stawkami i pieprzysz farmazony o lepszych warunkach, znaczy się co w nich jest lepszego?? te 150zl mniej przy ogólnych kosztach ok 3000zl?. Kapujesz że trzeba by stawki podnieść solidarnie choćby np o 10% we wszystkich sieciach i to jest ważne i korzystne dla wszystkich a nie tworzenie kolejnej bieda sieci. Frajerów szukasz?, to pewnie znajdziesz parunastu co ich za cwaniakowanie powyrzucali z innych sieci i nie mają co ze sobą zrobić. Tu trzeba się modlić bo są święta żeby Jaśnie Panowie Prezesi raczyli stawki z 1999 roku dostosować do 2015 a nie karmić kolejnego darmozjada co będzie niby charytatywnie prowadził działalność obniżając te żałosne stawki jeszcze bardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o ICAR - Kraków

• Jak się pracuje w ICAR?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ICAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ICAR?

ICAR