Opinie o PSMM Sp.z o.o w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PSMM Sp.z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSMM Sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSMM Sp.z o.o w Poznań

K.

ohoho odezwał się mądrala. Dziecko drogie, nie wiem kto Ci to kazał napisać, ale ochłoń. Wszedłeś żeby się pośmiać? To musisz mieć bardzo smutne życie, skoro bawią Cię takie rzeczy. Widać, że od klikania już Ci padło na głowę. Pojęcia nie masz, co się dzieje poza działami, które kodują. Każdy kto ma minimum pojęcia o ludziach w tej firmie i jej działaniu nie neguje pracy studenciaków. Dorywczej pracy, do dorabiania. Bo dorobić można, na umowie zlecenie i tyle. Osobną kwestią jest pogarda, z jaką do tych ludzi odnosi się większość osób, ale to już o nich świadczy. Poza monitoringiem, jako praca na stałe, w firmie, to już robi się mniej śmiesznie jak zaczynasz widzieć za dużo. Więc wróć do kodowania i nie wysilaj się komentowaniem na forum o sprawach, o których nie masz pojęcia, bo śmiać można się z Twojej naiwności. Bez odbioru

Janek

Ja tam pracowałem i nigdy nie zarobiłem takiej sumy o której Ty piszesz a nawet się do niej nie zbliżyłem. Ty piszesz o 2000? To chyba brutto. A co do reklamacji to jest idiotyzm bo nie masz prawa się pomylić jako człowiek bo Ci zaraz odejmą od wpłaty i to całkiem sporą sumę. Ja rozumiem z 20 czy 30 zł z wypłaty ale w okolicy 200-250 zł? To jest przesada. I o dziwo zawsze raz na miesiąc przychodziły reklamacje... Hm... Ktoś szuka na siłę? Pewnie tak bo nie problem jest znaleźć JEDNEGO błędu w setkach tysiącach kliknięć miesięcznie.

xyuz
@Janek

To słabo pracowałeś najwidoczniej skoro nigdy się do tej kwoty nie zbliżyłeś. Co do reklamacji już mówiłem - widziały gały, co brały. A teorię spiskową o jednej reklamacji miesięcznie musisz chyba zgłosić do komisji Macierewicza :) Ponad 100 osób w DMP, ale akurat na Ciebie (taka ważna osobistość!) raz w miesiącu szukali haka, dokładnie tak było!

xyuz

Jak to zwykle w internecie prawie same negatywne opinie, frustraci się zebrali, ci którzy pracują raczej nie piszą opinii, wszedłem tu się pośmiać :) dla studentów praca idealna - bez niektórych składek, bardzo elastyczna, możliwość pracy zdalnej, poza tym z kasą nie jest tak źle jak piszą wyżej - w monitoringu prasy jeśli pracujesz normalnym tempem (czyt. nie(usunięte przez administratora) się), to spokojnie można zarobić powyżej 2000, im więcej punktów tym więcej zarobisz, wiadomo - przy bardzo dobrym tempie idzie wyciągnąć całkiem przyzwoitą sumkę. wiele buntów o reklamacje, a przecież podpisując umowę widzisz na co się piszesz, więc sorry :) poza tym 90% reklamacji zewnętrznych to bardzo, ale to bardzo głupie błędy ze strony kodujących... dlatego zresztą wprowadzone są premie za polecenie znajomego do firmy, a takich osób jest całkiem sporo, więc trujcie się tu dalej, niech tumani wiedzą jaka to zła i bezwzględna korporacja :) kolezanka, ktora pracowała 7 lat sama napisala ze pracowala ZDALNIE, wiec nie wiem jakie ona chciała mieć mozliwosci awansu, perspektywy, skoro tylko klikała sobie spokojnie w domu... ludzie pracuja w siedzibie firmy, maja zdecydowanie wiecej funkcji, obowiazkow niz zdalni, ale to zdalna osoba pisze o awansie, nie czaje :) ogólnie polecam każdemu spróbować pewnych rzeczy na własnej skórze, nie tylko w tym przypadku, bo internet to jednak faktycznie śmietnik...

czujnik
@xyuz

A skąd Ty wiesz, jakie są reklamacje zewnętrzne, jak pracujesz zdalnie, aaaaa? i jeszcze ten podział procentowy? :)

Agata

XX - Dzięki za słowa otuchy. Dałam sobie radę, pracuję u siebie i zarabiam na siebie i to duuuużo więcej niż w Presie. Szkoda, że tyle lat tam straciłam. Teraz jestem wolna i mam dużo lepsze perspektywy niż w tej (usunięte przez administratora) firmie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PSMM Sp.z o.o odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
xx

Agato. Nie masz się czym przejmować, choć rzeczywiście za dużo lat tam straciłaś. Ale firma bazuje na ludziach, którzy (nie wiadomo czemu) uważają, że nie stać ich na więcej. Każdy, kto się angażuje, jest niemile widziany, a spróbuj się odezwać to już po tobie. Nie żałuj, idź dalej. Wielu dobrych pracowników już stracili. Nie tylko w działach monitoringu. Większość wie dlaczego, ale to nie temat do internetu.

Agata

Pracowałam w monitoringu internetu 7 lat. Bo nie miałam innych perspektyw. udało mi się opracować system, że miałam dość mało reklamacji, przez co w miarę się opłacało, gdybym miała reklamację to byłoby zupełnie do (usunięte przez administratora) Wywalili mnie jednak za reklamacje tzw wewnętrzne... Oni NIE SZANUJĄ pracowników. Zero przyszłości w tej firmie, żadnych umów o pracę. Jak masz reklamację to 200 zł w plecy za jedną reklamacje. Upierdliwi kierownicy. JEDYNY PLUS. - praca zdalna. Poza tym DNO, DNO, DNO.

Janek

Masz racje Adamie reklamacje są bardzo "drogie". Jeden nieumyślny błąd i 25 % twojego akordu ucinają. Jeśli się wyrobi np. 500 to koszty reklamacji to 125 zł. To bardzo drogo. Co do dodatków to raczej reklamacje dostaniesz niż dodatek.

cóż nic dobrego o tej firmie powiedzieć nie można, wykorzystuje studentów, brak jakichkolwiek perspektyw na awans w innych działach, najpierw naobiecują złotych gór, powiedzą jak ważne jest dla nich posiadane doświadczenie a później zatrudnią kogoś z zewnątrz:) Jeśli zastanawiasz się czy warto pracować w presie:) odpowiem Ci nie warto, każda reklamacja kosztuję pracownika 200-300zł z wypłaty, brak reklamacji wcale nie wpływa na podwyższenie wypłaty to się nazywa cudowny program motywacyjny! Każdy uwielbia zaczynać pracę o 4 przecież to taka normalna pora! ps. pracownicy pół godziny przed końcem pracy uwielbiają dowiadywać się, że muszą zostać dłużej przecież nikt nie ma życia prywatnego, ani żadnych planów- ogromny szacunek do pracowników:)

Dodatki? Chyba sobie żartujesz. Dla studenta robota ok, wymaga wbrew pozorom myślenia i ogarnięcia - na pewno nie dla tumana. Jak nie masz reklamacji to coś tam zarobisz, ale bez szału. Reklamacje możesz dostać za zwykłą ludzką pomyłkę i nie ma zmiłuj, kasa leci mocno w dół. Możliwości rozwoju żadne z wyjątkiem bardzo nielicznych pupilków zarządu, do których byle pracownik się nie zalicza, nieważne jak dobry jesteś. A im wyższe piętra tym wcale nie jest lepiej, jak to się niektórym w RTV czy MP wydaje. Trzęsie tym osoba, która nie powinna.

Ja2013

TAŚMÓWKA –to najlepsze określenie na pracę w dmp. Pocieszające jest to że jak nie masz reklamacji kasa nie jest mała. Kodowanie nie jest trudne jak dobrze przeszkolą. Dużo zależy od szczęścia już na samym początku. Z tego co wiem to szkoleniem zajmuje się kilka osób. Ja miałam pecha –trafiłam na mało kompetentną osobę .(usunięte przez administratora) Moja koleżanka trafiła lepiej –szkolił ją ktoś inny i nie miała takich problemów. Tak naprawdę to ona nauczyła mnie póżniej kodować. Reklamacje czasami dostaje –ale ogólnei nie jest źle! Student wyżyje –lepsze to niż Mac

?

Ta praca się jedynie w dwóch przypadkach opłaca: albo jak siedzisz z rodzicami na chacie albo jak jesteś uczniem bądź studentem do 24 r.ż. wtedy masz mniejszy albo zerowy ZUS. Jeśli pracujesz na umowę zlecenie i oprowadzają cały ZUS to możecie zarobić max. 1300 netto. A czemu tak mało się zarabia? Bo Rząd ich "kroi" a oni kogoś muszą też przyciąć. Wiec wypada na pracownika na samym dole w hierarchii.

M

Cześć, jestem pracownikiem DRTV od ponad dwóch lat. Pracuję w weekend. Praca od początku bardzo mi się podobała. Niestety od jakiegoś czasu obserwuje się, ze zaczęliśmy pracować 'taśmowo'. Ludzie się zmieniają, 'nowych' ciężko zapamiętać, bo po miesiącu czasem już ich nie ma. Kierownik woli zatrudnić wiecej, niż dać podwyżkę tym, co pracują bardziej wydajnie. Więc w efekcie mamy wiecej osób i mniej roboty. Przykładowo: zarabiałem ok. 1400 zł brutto (zlecenie), po obecnych zmianach ciężko mi wyrobić 800-900 brutto. To niestety tonący statek. A było na serio dobrze...

Na temat działu rtv słyszałam pozytywną opinię. Ponoć jest lepiej niż w dziale monitoringu prasy. Na ile nie wiem. Natomiast praca w DMP/ weryfikator materiałów prasowych to totalne dno! Dobrze ktoś napisał na początku, że to jest uwsteczniająca taśmówka. I w dodatku wystarczą dwie reklamacje i leci połowa premi. A ich nie da się uniknąć, szczególnie na początku. W dodatku macie racje, że firma nie szanuje pracowników, z których pracy się de facto utrzymuje cała "góra". Sama rekrutacja bardzo profesjonalna. Natomiast praca już w samym DMP tragiczna.

Marcik

Tedi Twoja odpowiedź wygląda jak wypociny kogoś początkującego z PR tej firmy. Ocena ludzi, którym się coś ma święte prawo nie podobać jako sfrustrowanych jest dość odważna. Dla studentów zaczynających pracę, takie zdalne wykorzystywanie na akord ujdzie, zawsze kasa. Ale firma nie proponuje innym w zasadzie nic, z wyjątkiem garstki osób, wiadomo jakich. Niby kreuje się na przyjazną ludziom, a nie robi w tym kierunku nic. Może czasem warto przyjrzeć się tym "sfrustrowanym", a nie cieszyć z byle czego, bo po prostu "jest".

500 zł, w porywach 600 ;)

Umiecie powiedzieć, jak wygląda praca w dziale weryfikacji materiałów prasowych? Wysłałam CV i zaznaczyłam w liście motywacyjnym opcję czasu wykonywania zleceń dla studentów dziennych - minimum 12 dni w miesiącu (łącznie z weekendami). ile można zarobić min/max w takim układzie (oczywiście z umową zlecenie)?

Question

Proszę o informacje na temat Press Service Monitoring Mediów? Czy warto tam aplikować na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta (Warszawa). Obecnie trwa proces rekrutacyjny (dodam, że bardzo długo), czyżby tak często tam były rotacje pracowników? Jakie są zarobki, tzn. jaka jest podstawa wynagrodzenia a jaka premia? Jaka jest atmosfera w pracy i czy jest duży nacisk na plan sprzedaży?

nar

Viola - nie dziwię się, że Cię nie wzięli, skoro takie podstawowe błędy robisz (ortograficzny w tak krótkim tekście...)

Viola

ja mam znajoma na uczelni, ktora pracuje zdalnie w dziale radia i telewizji i jest bardzo zadowolona. wysylalam do nich cv po kilku dniach typowa rozmowa z pania od rekrutacj ale schody zaczely sie jak przysedl kierownik i zrobim mi test. Podobno warzne dla nich jest to aby osoba szybko pisala i bez bledow z polskimi znaczkami. Dostalam odp ze sie skontaktuja ale po tescie rozmowa szybko sie skonczla wiec chyba mam male szanse a szkoda bo mila atmosfera i bardzo pozytywne wrazenie w porownaniu do innych firm, w ktorych pracowalam

megi

Udało mi się przejść pierwszy etap rekrutacji i teraz mam mieć drugie spotkanie i jakiś test do działu RTV ? Czy ktoś wie jak on wygląda ? Wrażenia po samej rekrutacji bardzo pozytywne.

Zostaw merytoryczną opinię o PSMM Sp.z o.o - Poznań

• Jak się pracuje w PSMM Sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy PSMM Sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PSMM Sp.z o.o