Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

girl

Ludzie i ten zakład jedna wielka porażka;P

gratka79

Wogole jak ona sie odzywa do ludzi warto sie zapoznac ze znaczeniem slowa SZACUNEK.

girl

Ja nie jak można pisać takie pierdoły że jak ma l4 to chodzi po mieście jeśli ma zaznaczone na l4 że może wychodzić to niech wychodzi ludzie co wam to tak przeszkadza?masz problem jakiś to podejdź do tej osoby i powiedz co masz do powiedzenia ..na solarium jak lubi to niech chodzi ...porażka po prostu z tymi waszymi opiniami...

job

Zwyczajny [usunięte przez moderatora] jak w kazdym najgorszym zakladzie zwalniaja sie przychodza nowi i tak caly czas.

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
girl

No cóż cudów tam nie ma teraz praktycznie wszędzie są agencje ale trzeba próbować szukać i na pewno się uda:) A takie akcje jak tu, są w każdym zakładzie.Moim zdaniem niech sobie robią po 130 % to ich sprawa ludzie mają większe problemy a tu wypisywanie takich rzeczy normalnie zachowanie jak w gimnazjum zacznijmy patrzeć na siebie naprawdę ....i nie mówię tego złośliwie..:)

office

Z tymi paniami nikt nie rozmawia tyle co musimy :) . Po mordzie walic mowisz no przydałoby sie moze ktoras w koncu z nimi nie wytrzyma. Z reszta tez sie niedlugo zwalniam.

party men 69

jak ja żałuję ze się stamtąd zwolniłem jak tam teraz takie jaja lecą ubaw jak (usunięte przez administratora)tam widzę ze macie :):) tylko powiedzcie mi ludzie po co wy takie pierdoły piszecie na tym forum nie lepiej jest to zachować dla siebie i się wcale nie odzywać bo i tak jak się spotkacie z tymi 2-ma Paniami w robocie to to się zachowujecie i rozmawiacie jakby nigdy nic się nie stało wiec powiedzcie mi po co to wszystko? :) A skoro się tak strasznie nie cirerpicie to umówcie się po robocie dajcie se po razie i sprawa załatwiona albo albo uwalić co niektórym palce żeby takich norm nie walili, a pozatym nie dziwie się ze robią takie normy na 140 % bo jak sie człowiek nudzi w robocie to normalne ze się szuka jakiegoś zajęcia:) pozdrowienia dla kierownika(usunięte przez administratora) :)

moc

A jak tam blondi z pieca? Widzę że już trochę uśmieszek znikną z twarzyczki. Ciśnienie skoczyło. Teraz będzie zemsta na 140 % lutowanie, ale damy rade odebrać.

abcC

To chyba lipnie szukasz bo pracy na produkcji jest pelno tylko trzeba umiec wyslac cv :) a jak ktos jest sierota to szuka ale tylko slownie. Kto szuka znajduje.

masakra

Zaklad jest dramatyczny. Dziwne ze to jeszcze sie wszystko w ogole kula. Kierownicy jak nie gonia i podnosza normy to jeszcze nie rowno traktuja ludzi. Maja swoje pupilki. Jesli chodzi o brygadzistow to w wiekszosci sa ok. Brakuje jednak wiekszosci kompetencji i umiejetnosci. Kierownicy mysla ze jak brygadzisci beda darli mordy na pracownikow to bedzie dobrze i w ogole a to chyba nie o to chodzi bysmy sie ich bali ale zeby byli pomocni gdy trzeba. Na niektorych mozna liczyc, chociaz i oni maja swoje ulubione... Dwoch AK jest OK bo duzo potrafia i podchodza na spokojnie chociaz jak jeden z nich sie zdenerwuje (gowniarz) to potrafi sie odgrysc... kierownik zajmuje sie duperelami zamiast zadbac o zaklad i pracownikow. nic nie potrafi dla nas wywalczyc. ogolnie pracuje tam od okolo roku i szukam pracy ale niestety jest jak jest.

fack!!!

Ale spoko ludzie są awanse z adecco zawsze mozna po 18 miesiacach przejsc pod Trenkwalder:)):):):):):)

q

Na nasza zmiane ona tez niestety przylazi bleee.

batman&trol

Przez agencje grubo dostaniesz radocha bedzie :)

dsfasd

Jakieś ochłapy dostaniesz za ciężką prace :)

nnnnn

wszystkie takie hale są blaszane, więc wszędzie jest ciepło w taką pogode. Jaka jest rotacja ludzi w tym zakładzie? Ludzie sami się zwalniają czy są zwalniani? ile się wychodzi na m-c przez agencje pracy?

xxx

No święta racja ale nie ma się czym przejmować tylko uciekać a znajdą się nowi trzeba będzie szkolić:P A z taką umową to można przyjść zarobić na wakacje ....

Xl

Taki naród ... sami kierownicy jakby nie wiadomo co za super prace wykonywali

ktoś

Moim zdaniem w tej firmie są sami fałszywi ludzie niby Cię lubią a za plecami obgadują i przekręcają plotki niech sie lepiej każdy patrzy na siebie ...

nick

Nie ma źle fajnie się robi na zepsutych maszynach :)

bu!

taaaak robią po 110% i więcej ale 50% z tej wywalonej normy to braki. śmieszne haha

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska