New Pinto Poland

Bielsko-Biała

Opinie o New Pinto Poland

mmmmmmm 2012-02-04 14:20:39
jest poprostu (usunięte przez administratora) !
pop 2012-02-04 14:28:10
:( - 2012-01-30 13:34:32

Wychodzi na to że nie wiesz co sie w tym zakladzie dzieje... Jak można było to podpisać? Nie mialyśmy wyjścia... Większość nie może sobie pozwolić na brak pracy.
Niestety ma takie prawo,przepisy jasno to określają.może zmieniać regulamin pracy,bez żadnego podpisu pracowników.Ma tylko obowiązek wywieścić na tabl.ogłoszeń ową informację. To co rzekomo podpisałyśmy ,to nie akceptacja lecz poświadczenie że jesteśmy otym fakcie poinformowani. Ma obowiązek zapłacić najniższą krajową,reszta to jego (jak sam sie wyraził) DOBRE SERCE. pozostaje więc tylko znależć sobie nową pracę..
gość 2012-02-05 19:15:25
Tak .
gosc 2012-02-21 11:54:44
Tu powinno być też ogłoszenie o tym , że Sigit przyjmuje pracowników na Słowacje.
;;; 2012-02-26 16:48:02
był audyt ostatnio na elektronice. widzieli wszyscy jak gonili w kolo tego działu a i tak z tego co słyszałam nie poszło im dobrze. dziewczyny zapiepszały sprzatały i co?? na kurze patrzyli a maszyne zepsute!! zdj autek powiesili jakby to miało jakies znaczenie!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!
lubie tu pracowac 2012-02-26 18:08:50
Mam dosc tego jak laza i ciagle nas sprawdzaja i upominaja o check liste zamiast sprawdzac i chycic sie tego co naprawde jest wazne :| wszyscy wszystko maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ie. mowi sie po 10 razy ze to nie idzie..ze to zepsute ale nie... najwaniejsza jest check lista. najwazniejsze by nic na podlodze nie lezalo.. itd. (usunięte przez administratora)wrocil znow do nas na hale i zamiast cos zrobic by bylo dobrze tylko uprzyksza zycie innym. Co by tu zrobic by im jeszcze bylo gorzej. nie bede komentowac naszych mechaników bo jakbym napisala o nich prawde szef wyrzucil by ich z miejsca.Wiecznie pretensje ze cos musza zrobic!!! to sie zwolnijcie. Caly dzien potraficie nic nIE robic raz sie was zawola i wielkie haloo!!! wszystko jest zepsute , stare.. Ale najlepiej powiedziec ze to baby psuja. Niz przyznac sie,. ze stare i nie idzie, ze popsute albo ze NIE POTRAFICIE POPROSTU TEGO NAPRAWIC!!!!!!! kiedys rzeczywiscie kobiety bedzie trzeba wybrac sie do szefa!!!! by sie dowiedzial wkancu prawdy!!!
jj 2012-02-27 16:30:34
Bo same jesteście sobie winne. Zepsute ?- niepracuje ! a nie naginać jak tylko moge zeby norma była..
gość 2012-03-01 21:50:12
Nie pracować czyli co robić ?
rr 2012-03-04 12:34:29
A co masz robić według procedury gdy jest niesprawna maszyna ? Zgłosić liderowi,czyż nie tak ?
gość 2012-03-05 18:43:18
No to jak się to ma do naginania normy . Co ma jedno do drugiego .
NEI ODZYWAJ SIE 2012-03-10 12:08:54
TYLKO ZE GDY ZGLOSZONE TO ZOSTAJE LIDERCE ONA MA W (usunięte przez administratora) TO ZE JEST AWARIA!!! I TAK KARZE CI ZROBIC NORME!!! WSZYSCY MAJA TO GDZIES!! PAMIETAM JAK BYLA TAKA SYTUACJA. ZGLOSZONE ZOSTALO I CO ? MUSIALYSMY (usunięte przez administratora)!!! łATWO SIE MOWI!!! TY ZAPIERDALASZ A ONA SOBIE IDZIE NA PAPIEROSKA I OBGADYWAC :)
ALE TO SIE KIEDYS SKONCZY!!!!!! KIEROWNIKU I LIDERKI CHCECIE NORME? TO SIADAC I (usunięte przez administratora) !!! ZOBACZYCIE JAK TO FAJNIE JEST NADRABIAC AWARIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc 2012-03-15 15:51:13
Szefie czy Pan to czyta ?
.. 2012-03-27 17:46:12

Szefie jest pan (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!
w grudniu na zebraniu obiecał pan że jeśli sie zgodzimy na likwidacje premii , nikogo pan nie zwolni ! ten transpalent powinien ktoś wywiesić nad drzwiami wejściowymi ,dla przypomnienia panu o obietnicach bez pokrycia.
gość 2012-04-06 15:05:18
Wesołych , pogodnych Świąt .
KLJ 2012-05-11 22:05:10
szefie dziekujemy za cudowne wypłaty . wstyd i hańba w dzisiejszych czasach płacić ludziom takie grosze
lidka 2012-05-12 12:12:04
szef ma pewnie dużą rodzinę do utrzymania
niko 2012-05-16 16:25:00
trzeba było nie dopuścić do tego aby nie było związków zawodowych a teraz macie wodzi was za nos i myśli sobie jakie te polki są głupie i mało się cenią . Wykorzystywane jesteście jako tania siła robocza!!!!!!!!!
gosc 2012-05-24 12:32:05
Pracowałam tam kiedyś i nie odniosłam takiego negatywnego wrażenia .Porównując to z innymi zakładami nie było tak żle . Przynajmnej wiecie kto jest waszym prezesem i możecie z nim pogadać . Gdyby się nie pojawiał tak często wśród ludzi to nie byłoby na niego takich gromów . Zwolnij się jak jesteś niezadowolony ( zrobiłam tak osobiście ) a nie obrażaj człowieka .
gość 2012-05-28 12:01:39
Czy tam pracowałaś kiedykolwiek że możesz stwierdzić ,, nadal jest bez zmian ,, ? Nie wiem czy miałam klapki na oczach ale wiem , że miałam pracę . Jesteśmy w Bielsku a nie w Anglii .Liczą się tutejsze realia . Szef jest całkiem sympatycznym człowiekiem . On jest bosem a my pracownikami .
niko 2012-06-09 13:32:31
Zgadzam się z tobą tam nie da się powiedzieć jaki jest problem na zebraniu bo nikt tego nie wysłucha ponieważ nikt a zwłaszcza Szef nie przyjmuje innego zdania . Jestem za Związkami Zawodowymi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gr 2012-06-17 15:35:10
ale dla Ciebie chyba niezbyt istotne ILE PŁACIŁ. bo odnosze takie wrażenie
gosc 2012-06-23 22:00:27
gr - 2012-06-17 15:35:10

ale dla Ciebie chyba niezbyt istotne ILE PŁACIŁ. bo odnosze takie wrażenie
Odnoś sobie jakie chcesz wrażenie .
jola 2012-07-09 18:02:09
Chory zakład , chora kadra...
gosc 2012-07-15 21:49:55
Jasne lepiej siedzieć w domu i nic nie robić .
anonim 2012-07-17 19:47:21
Tak naprawde to jest to dla mnie niewiarygodne , narzekacie a jednak pracujecie . Więc albo albo .
??? 2012-10-16 10:33:35
Ile osób zwolnił ?
pimpek 2012-10-23 11:26:49
Nie ma co żałowac tej roboty.Mnie też zwolnili jakiś czas temu.Po kilku latach w tej firmie myślałam że mi sie świat zawalił ! Ale niedługo szukałam nowej pracy,bo już po tygodniu dostałam nową,lepiej płatną i dwie zmiany.Wcale nie jest tak ciężko ze znalezieniem jak sie tego obawiałam,byłam na dwóch rozmowach za takie pieniadze jak tu ,ale trafiłam na lepszą i jestem zadowolona bardzo.Ciesze sie że mnie wtedy zwolnili,w końcu nadarzyła się okazja że żeby wyjsć z tej nonotomi i kompletnego braku jakichkolwiek perspektyw dla pracowników. pozdrawiam wszystkich cieplutko.
anonim 2012-10-23 14:34:59
pimpek - 2012-10-23 11:26:49

Mam pytanie , czy nie można spotkać się z Nim osobiście i reklamowac decyzji o zwolnieniu ? Tym bardziej po kilku latach pracy w tej firmie ma się chyba do tego prawo ?
nn 2012-10-23 17:48:07
pimpek - 2012-10-23 11:26:49

( usunięte przez administratora )-zapamietaj to sobie.
anonim 2 2012-10-26 14:12:05
nn - 2012-10-23 17:48:07

pimpek - 2012-10-23 11:26:49

( usunięte przez administratora )apamietaj to sobie.
Sami sobie tworzycie mity . Firma jak firma i nie ma co przesadzać .
XYZ 2012-12-16 19:33:11
URLOP WYPOCZYNKOWY

Terminy skorzystania z wypoczynku powinny być ustalone z wyprzedzeniem w planie urlopowym. W przypadku gdy pracodawca nie musi go sporządzać, termin urlopu ustala w porozumieniu z pracownikiem, biorąc pod uwagę wniosek podwładnego oraz konieczność zapewnienia normalnego toku pracy w zakładzie.

Jeżeli firma naruszy przepisy o udzielaniu urlopu wypoczynkowego, pracownik może złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. W razie sporu z pracodawcą może też wnieść przeciwko niemu pozew do sądu pracy.

NATOMIAST BEZPŁATNY

Pracodawca nie może bowiem w jakikolwiek sposób zmuszać podwładnego do skorzystania z takiego rodzaju wolnego. Trzeba zaznaczyć, że udzielenie pracownikowi urlopu bezpłatnego z inicjatywy pracodawcy (bez pisemnego wniosku pracownika) jest prawnie bezskuteczne.

Jeśli zdarzy się tak, że pracodawca stosuje w swym zakładzie praktykę polegającą na wysyłaniu pracowników na urlop bezpłatny (np. w okresie braku zamówień na produkowane przez siebie towary), to zatrudniony wysłany przymusowo na taki urlop może wystąpić przeciwko firmie do sądu pracy, domagając się dopuszczenia do wykonywania dotychczasowej pracy.

Mogą one mieć także postać niedopuszczenia podwładnego do pracy, w tym wypadku wskutek zmuszenia do korzystania z urlopu bezpłatnego. Za czas takiej gotowości do pracy pracownikowi przysługuje wynagrodzenie wynikające z jego osobistego zaszeregowania określonego stawką godzinową lub miesięczną.

Do wynagrodzenia przewidzianego w art. 81 par. 1 k.p. nie mają zastosowania zasady obowiązujące przy ustalaniu wynagrodzenia za urlop i wobec tego nie mogą być uwzględnione w nim inne składniki niż te, które wynikają z zaszeregowania pracownika i są określone stawką godzinową lub miesięczną (wyrok SN z 16 listopada 2000 r., I PKN 455/00, OSN 2002/11/268).

Przez wynagrodzenie wynikające z osobistego zaszeregowania zatrudnionego Sąd Najwyższy rozumie wynagrodzenie zasadnicze wraz z dodatkiem funkcyjnym (tak w uchwale składu siedmiu sędziów z 30 grudnia 1986 r., III PZP 42/86, OSNCP 1987/8/106).

W sytuacji gdy nie została określona stawka osobistego zaszeregowania, pracownikowi przysługuje 60 proc. ogólnego wynagrodzenia za pracę, a jeśli tak ustalona kwota jest niższa od minimalnego wynagrodzenia, należy wypłacić kwotę w wysokości minimalnej pensji ustalonej zgodnie z przepisami ustawy z 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz.U. nr 200, poz. 1679 z późn. zm.).
lola 2013-01-29 16:02:31
takie byłyscie zawzięte...a teraz to wszystko powoli olewacie.....szkoda.....trzeba sie trzymać razem.....to jedyne wyjscie na obecną sytuacje w naszym zakładzie.zmobilizyjcie sie!!!!!
ghgkliun 2013-01-30 11:02:59
to prawda. Ask ma bardzo dobre kontrakty podpisane ,więc praca i sprzedaż będzie na dobrym poziomie.Co za tym idzie i zyski wiec nie pozwólcie sobie wmówić że z pracą krucho i ogólny kryzys.Naprawde mamy dobrych klientów. Pozdrawiam starych pracowników Ask.
pola 2013-04-12 11:45:50
ghgkliun - 2013-01-30 11:02:59

Co u was dobrego ?
benia 2013-04-28 13:25:53
..zarobki..ha ha
:-) 2013-08-13 23:11:42
Anonim - 2013-06-28 03:15:05

Można wziąć urlop dłuższy niż dwa tygodnie?
Dobre poczucie humoru. Dwa tygodnie urlopu tak w czasie postoju.
uwielbiam swoją zmianę 2013-08-23 20:00:07
Pozdrawiam całą ekipe ( usunięte przez administratora ) :D :D :D
Nasza zmiana rządzi :D
blablabla 2014-01-13 20:36:46
kiedy w tym roku postojowe (urlop)
TAK TAM JEST 2014-02-24 19:23:12
CIEZKO DLA TEJ FIRMY PRACUJEMY.. STARAMY SIE JAK MOZEMY. DLACZEGO SZEFIE NAM TO ROBISZ? NIE MAMY KRYZYSU W FIRMIE I TY I MY DOBRZE O TYM WIEMY. NIE OBCHODZA MNIE LIDERZY BO ONI PREMIE MAJA 1.7 IM WYSTARCZY :p CHOC TO MY TAKIE PIENIADZE POWINNISMY OTRZYMYWAC. BO MY PRACUJEMY REKAMI A ONE GĘBĄ!!!!!!!!!!!!!!
pipi 2014-03-09 18:08:08
dziwie sie ze jeszcze pracujecie za takie grosze. pracowalam tam pół roku.gorszego zakładu pod wzgledem zarobków jak i kadry nie spotkałam.naprawde nie jest tak zle na rynku pracy, jezeli chodzi o bielsko.tymbardziejze znalezc nowa prace z doswiadczeniem w branzy motoryzacyjnej jest duzo latwiej.
@ 2015-01-23 12:22:41
ZADZWOŃ SOBIE DO FIRMY
Pracownik 2015-03-05 17:47:24
Nie ma co dzwonić... pieniądze małe goła pensja czyli minimalna i premia uznaniowa teraz ją wycofał i nie przyznaje.Upadek i jeszcze raz upadek z tego co słyszałem Japończycy mają to przejąć ale szef możliwe że się nie zmieni chyba że teraz go wykończą :)
abcd 2015-03-08 08:00:34
E no dziewczyny nie ma u nas źle,czemu narzekamy. Ludzie się zwalniaja a potem przychodzą i proszą o wycofanie zwolnienia. Czyli nigdzie nie ma tak dobrze jak u nas. !!!!PORAŻKA
ha ha 2015-03-15 17:48:32
Ha ha no bo tam trzeba byłoby robić skończyły by się godz kawki.
abcd 2015-06-26 15:56:56
przyjdź do firmy i zobaczysz a potem na temat kawek się wypowiesz.
" produkcja anten samochodowych i wiązek elektrycznych wymaga jednak dużego nakładu pracy i jej świetnej organizacji" z tym stwierdzeniem się zgadzam z tobą tylko że te godz kawki nie tyczą się ludzi produkcyjnych.
iza 2015-10-22 19:24:21
A co wasz prezes ma do powiedzenia , rozmawia z wami ?
iza 2015-10-23 18:44:16
Poważnie ?
--- 2016-04-10 17:18:20
Witam,chce zlozyc cv do tego zakladu i tu moje pyt ile wychodzicie na mies z wyplata i praca jest na 2czy 3 zmiany
123 2016-04-10 19:32:41
Najniższa srednia plus 300 zł premi obecnosciowej .bez żadnych świadczeń socjalnych tzn bonów świątecznych, wczasów pod gruszą. Praca na dwie lub trzy zmiany w zależności na którym dziale
Robak 2016-05-14 11:31:55
Premie to nawet do 500 złotych na miesiąc dochodzą
Zostaw swoją opinię o New Pinto Poland - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Pinto Poland