Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Kraków

ew

Czy to prawda, że Biedronka płaci na początek 3300 brutto?

Bena

Ludzie pracujący w sklepie biedronka są nie mili, łaskę robią że kasują towary. Każdy w życiu musi coś robić ale nie z takim nastawieniem. Najgorzej jest w Krakowie na ul. Lipskiej, kolejki do kasy, brud i niepoukładany towar.

seximotherfucker
@Bena

zatrudnij się to poukładasz

Madzik krk
@Bena

Za niedługo będziecie mieć Ukraińców to wam poukladaja...wy jako klienci pierdziele ego koszyka nie odłożysz na miejsce...wstyd Polak na Polaka nawala a dobrze wie co się dzieje na biedronkach...za niedługo będzie telewizja to się dowiesz czemu się do ciebie nie uśmiechamy...

srick

tak, kasjer ma premię plus 150 zł za brak chorobowego, więc nieraz, choć nie zawsze ta róznica wynosi ok. 100 pl

srick

jesli praca w stonce to tylko jako kasjer. Zastępca kierownika ma niewiele większą kasę, zap... dala dwa razy więcej i ma odpowiedzialnosc kierownika. Ogólnie to dalej obozy pracy, coraz więcej roboty, brak ludzi, już pojawiają się Ukraińcy na kasach. Dość, że wyprowadzają kasę z Polski, to jeszcze niedługo wypłaty będą wyjeżdżać na Ukrainę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
sowa

Biedronki to obozy pracy: - praca po 11 godzin 45 minut - bo gdyby pracowali po równe 12 godzin to przysługiwały by pracownikowi 2 przerwy po 15 minut a tak ma jedną - podnoszenie non stop opakowań po 20kg co jest niezgodne z przepisami - w dalszym ciągu robią problemy z wyjściem do ubikacji - płaca to 1400 pln (320 EURO) na rękę za taka harówkę - w innych krajach uni zarabiają 1500 EURO. - nagłe zmiany grafików - zapomnijcie, że jest ustalony jeden na miesiąc - co parę dni się zmienia więc nie zaplanujecie sobie nic Jednym słowem jest to jeden wielki wyzysk - gdzie organizacje praw pracowniczych się pytam?

danka

@kasztan, a możesz chociaż odrobinę uchylić rabka tajemnicy i napisac ile zarabia tutaj kasjer na pełen etat? Ja celuję w 1800 na rękę, jest to możliwe w Biedronce, czy nie bardzo? W ogóle to czesto napotykam ogłoszenia, że zatrudnią np. na 3/4 etatu, co jak mi zalezy na pełnym etacie, jest szansa, czy trzeba sie dostosować?

Aaaa
@danka

1800? Nie ma szans chyba ze chodzisz bez l4 do pracy po 12 pracujesz i w dodatku nocki to moze ewentualnie ...pracuje w biedronce wiem co mowie

Kris

A jak jest teraz w 2014.09- płace,premie,traktowanie? Dzięki za szczere odpowiedzi.

ania

potwierdza dokładnie tak tam jest

gosc

Praca w Krakowie niestety to porażka, stawki 2000 brutto, podwyżki po roku czasu o 50 zł brutto. Premie, którymi mamią na rozmowach są tylko nie jak mówią 300-500 zł na rękę(na sklepach wysokoobrotowych) tylko zwykle 50-100 zł (na rękę) o ile w ogóle są. Ważne by spytać się jak wygląda obsada bo jak na duży sklep liczba godzin na dzień wynosi 70-80 ( liczonych wszystkich pracowników łącznie z kierownikami) to jest taki zapier.... , że po powrocie do domu myśli się tylko o tym by położyć się spać. Jako kobieta nie ma żadnego zmiłuj trzeba zasuwać i podnosić kartony, mężczyzn na sklepie praktycznie nie uświadczysz, czemu się nie dziwie lepiej pracować na budowie za większą kasę, a wysiłek podobny. Praca to nie tylko kasowanie towaru, ale rozkładanie go, sprzątanie, zmienianie co jakiś czas całkowicie alejek z towarem bo jakiś idiota z centrali myśli , że zajmuje to godzinę. Zwykle co 2 tygodnie przetasowanie alkoholu, na kogo trafi ta przyjemność to zrozumie jakie to chore. Na koniec dnia mycie sklepu, jest maszyna ale jak się zepsuje to trzeba mopami zasuwać. Pracuję , aż nie znajdę coś innego nawet za minimalną stawkę i odchodzę, bo mam dość po 1,5 roku czasu pracy ( kręgosłup coraz bardziej się odzywa, a towaru coraz więcej do przerzucenia).

ania
@gosc

ty jakom pracownik zwykły jesteś tam nikim traktują cie jak swoją własność zastanów sie nad tym ja tam pracowałam teraz pracuje w lidl za lepszą kase i lepiej nas traktują

gość

Aktualnie szukają do pracy w Biedronce w charakterze kasjera, ale nie tylko jest to praca na kasie, lecz też przy wykładaniu towaru oraz pracy na magazynie. Wszystko zależy od charakteru sklepu, jeśli są duże kolejki to wszystkie kasy działają pełną mocą i nie ma nawet jak zejść z kasy. Dostaje się od razu umowę o pracę na czas określony, przykładowo na 6 miesięcy, albo od razu na rok czasu. Nie pytałem o różnice w kasie jakie są, ale chyba lepiej by nie brakowało pieniędzy. Jak widzę pracę na biedronce to wszyscy pracują równo, czyli kobiety i mężczyźni wykładają towar oraz sprzątają puste kartony. Wynagrodzenie to 2000zł brutto, a więc przy umowie o pracy netto - "na rękę" wychodzi - 1459,48zł, jest to cały etat czyli powinno być 160h, nie wiem jak jest w praktyce. Przy etacie na 3/4 jest to wynagrodzenie 1500zł brutto. Wszystkiego dowiedziałem się od kierownika sklepu. Etat przyznaje kierownik rejonu, on wybiera sobie osobę, która będzie dla niego pracowała. Myślę, że trochę przybliżyłem pracę w Biedronce, nie pracowałem tam, więc nie wiem jak to jest w rzeczywistości. Jeśli będę miał jakieś informację to się nimi podzielę :) Pozdrawiam

juzek

a który to KR taki niedobry????

pk

w biedronce jest wielki [usunięte przez admina] nami kasierami jak leci.niewjem czy na innym rejonie tez tak jest bo rejon kraków to jedno wjelkie (usunięte przez administratora) niepolecam nikomu pracy w bieronce w krakowie,pienjadze guwniane a po 12 godz kaza nam robic

Jestem zainteresowana praca w sklepach Biedronka!Czy ktos moglby mi napisac jak sie pracuje w tych sklepach,jakie sa godziny pracy,jakie place?Z gory dziekuje!!!

maj

Chciałabym przyjąć się do pracy w biedronce , ale nie wiem jakie są warunki płacy i pracy ? Czy warto ? Proszę o odpowiedź ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Kraków

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

Jeronimo Martins Biedronka