Opinie o Geco w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geco w Kraków

ha!

to niezła firma, co trzyma niepotrzebnych pracowników i jeszcze im płaci!

rozbawiony

To zależy czy chcesz pracować na montarzu czy w biurach... Na montarzu od 6:45 do 14:45, w biurach od 8 do 16. Nadgodziny są w soboty jak jest duzo roboty. jak cie potrzebuja to za toba chodza a jak nie to maja cie gleboko w [usunięte przez administratora]

rozbawiony

Tak, dostaniesz umowę na rok, klejną na rok, a później na stałe. Jak nie będziesz spożywać alkoholu w pracy to Cie nie wyrzucą. Zależy im przecież na taniej sile roboczej...

rozbawiony

Na początek umowa na 3 miesiące stawka 9 zł brutto, później bez zmian... Pracując tak jak ja 5 lat dostaniesz max 10 zł brutto :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
rozbawiony

Doświadczenie mówi jedno: robota w tej firmie to taka dziecinada. Wszyscy niczym dzieci w piaskownicy wyrywają sobie zabawki by udawać, że coś robią a tak na prawdę nic się nie dzieje :) Pewnie gdyby dzień dziecka wypadłby w dniu roboczym każdy dostałby po pączku ;)

Gorg

Witam, Firma jak każda inna, warunki pracy dobre a nawet bardzo dobre, ze względu na to iż budynek jest nowy, zadbany i czysty pracuje się stosunkowo komfortowo. Zarobki niewygórowane no i ciężko o podwyżkę ile wynegocjujesz na początku za tyle będziesz robił gdyż o podwyżkach można raczej zapomniec. Chyba nie jest jednak aż tak źle, gdyż jest tam grupa ludzi, która pracuje już od wielu lat a przecież nikt ich tam na siłę nie trzyma. Trzon firmy stanowią elektronicy i chyba tylko oni są w stanie negocjowac swoje stawki. Sympatyczne szefostwo mocno nakierowane na rozwój no i wiecznie skonfliktowany OIZP. Ten dział jest całkiem oddzielnym tematem tej firmy ale kierownicy zmiany są niepodważalnym dowodem, że można się tam jednak rozwinąc no i awansowac, Firma posiada jeden slaby punkt ale to pozostawię bez komentarza... Pozdrawiam

Error001

Pracowałem w tej "firmie" 3 miesiące nie polecam zarobki to jakaś komedia nie opłaca sie nawet wstawać podziwiam ludzi pracujących tam po parę lat, uciekłem przy pierwszej nadarzającej się okazji.

myron

Jakiś czas temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie na stanowisko elektronika do spraw testów. Zaoferowana stawka to 11zł/brutto na godzine co w przeliczeniu daje jakies 1300 zł w skali miesiaca...porażka.

q

1028 zł netto za 172 godziny

do Arkady

a ile tam zarabiałeś człowieku? przyznaj się tylko szczerze, podaj konkretną kwotę...

Arkady

Pracowałem w GECO prawie półtora roku i zrezygnowałem tylko dlatego że wyjeżdżam z kraju. Podobało mi się, atmosfera była OK, jak ktoś przyszedł do pracy pracować to na pewno się tam odnajdzie, bumelantom może być ciężko. Firma traktowała mnie zawsze uczciwie.

nick

dziadostwo a nie firma

potencjalny pracownik

Firma cagle się ogłasza, że poszukuje ludzi. Czyżby się tak rozwijała ? Nie sądze. Może dlatego, że ludzie uciekają stąd? Opinie napisane powyżej nie stawiaja firmy w zbyt dobrym świetle. W sumie miałem składać aplikację, ale nie zrobie tego po przeczytaniu opinii. Kryzys szaleje pracowników brak. Takie absurdy tylko w POlsce.

Praca jak praca, nic nadzwyczajnego. Zarobki jedne z najniższych z jakimi się spotkałem. Firma stawia na ciągłą rotację pracowników, gdyż kierownictwa i zarządu nie interesuje, że pracownikom jest źle i prędzej czy później znajdą coś lepszego. Firma nie przewiduje żadnych podwyżek ale utrzymuje darmozjadów którzy nic nie robią. Zła organizacja pracy, w tygodniu niema co robić, a w weekendy trzeba zasuwać. Gdzie prezes ma oczy? hmmm... Nie widzę rozwoju tej firmy. Ogólnie nie polecam, zresztą itak już chętnych na prace niema.

utah

Firma która specjalizuje się w [usunięte przez administratora] pracownika. Zarobki najniższe z możliwych a przy calkowitym oddaniu firmie najniższe z możliwych + 5% premi

ha,ha!

pozdro dla klejar ;) dla najlepszego działu, który wie co to ciężka praca,nie to co na kablach. HA,HA!

gecownik

Firma, której kierownik produkcji nie wie co jest produkowane i jedyne czym w przypływie energii się zajmuje to utrudnianiem życia pracownikom przez montowanie kolejnych zamków do drzwi i pomysłami racjonalizatorskimi. I chyba sam już nie wie co zrobić żeby dniówka zleciała. OZIP robi co może ,ale ze względu na brak kwalifikacji i doświadczenia ich decyzje wprowadzają chaos.Niestety zarządzający firmą nawet w połowie nie wiedzą, co się w niej dzieje i jakie błędy popełniane są przez kierownictwo. Częsty brak części powoduje przestoje na montażu, a w konsekwencji nadrabianie straconego czasu w soboty. Brak doświadczonego działu kontroli jakości(kontrola jakości tylko z nazwy) i testowania powoduje niską jakość produktów. Firma ma chyba dużo pieniędzy skoro stać ją na wypłacanie pensji handlowcom którzy nic nie sprzedają, ale potrafią we czterech myć auto przez parę godzin. Duża rotacja pracowników produkcyjnych powoduje tylko stratę czasu na ich szkolenie. Pracownicy przyjmowani w okresie letnim, mogą się liczyć z tym, że będą[usunięte przez administratora]przez kilka miesięcy a w końcu, kiedy się ich wyszkoli w okresie zimowym i tak zostaną zwolnieni.O planowaniu urlopu można tylko pomarzyć, nie wiadomo czy się dostanie i kiedy.Ogólnie to polecam tylko jeśli ktoś chce pracować w firmie gdzie wszystko jest tylko na niby…pensja też.

wspaniała firma cd

Oczywiście wypowiedz powyżej należy traktować dokładnie na odwrót :D ps. zanim ktoś pojedzie na rozmowe polecam porozmawiać z kimś na przerwie koło 10:45 ;)

Super firma

Witam na wstępie chciałbym wyrazić wielkie wyrazy podziękowania za możliwość pracy w tej firmie. Szczególe wyrazy podziękowania składam kierownikowi zajmującemu się produkcją był On moim mentorem i przewodnikiem, człowiekiem fascynującym się elektroniką i wspaniale zarządzającym cała firmą niejednokrotnie udowadniał mi że moja wiedza z zakresu elektroniki jest bardzo mała. Zawsze mogłem liczyć na konkretną odpowiedz z zakresu elektroniki. Wspaniały fachowiec i menadżer. Zdobyte tam doświadczenie uważam za bezcenne. Jeszcze raz przesyłam wielkie wyrazy podziękowań. P.S. Oczywiście pozdrawiam również dział OZIP który rozumie ludzie problemy i jest ogniwem łączącym zwykłych pracowników takich jak ja z kierownictwem dziękuje za cierpliwość i okazaną mi pomoc.

robol

Przepracowane kilka lat w tej firmie i krótkie podsumowanie: - możliwości rozwoju - w zasadzie żadne, ktoś kiedyś powiedział że jedyne co tam się rozwija to papier toaletowy w WC (a czasem go brakowało:)) - wynagrodzenie - patrz wypowiedzi poprzedników - atmosfera pracy - uczą Cię zasady "człowiek człowiekowi wilkiem", sztucznie stwarza się i podtrzymuje bariery między ludźmi z różnych działów - kierownictwo - maskowanie nieudolności osób zarządzających, zrzucanie winy na podwładnych, każdy uważa się za dyrektora - współpracownicy - dużo ludzi naprawdę wartościowych odeszło, wiele osób bardzo mile wspominam. Jednych praca w takich warunkach jednoczyła, a drugich dzieliła. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Geco - Kraków

• Jak się pracuje w Geco?

Zobacz opinie na temat firmy Geco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geco?

Kandydaci do pracy w Geco napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geco