Opinie o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. w Kraków

Hgtgg Nowy wpis

Frytkarz Wielicka byle Tesco (usunięte przez administratora) gościu tak tępy że hej frytki bez soli to jełop specjalnie ci pakuję na nie dysponuje kradzionymi danymi osobowymi i ma kontakty sadystyczne praca po wazelinie

Janina Nowy wpis

Brak poszanowania dla potencjalnych nowych pracowników. Po wiadomości o propozycji spotkania na rozmowę kwalifikacyjna ze strony ogłoszeniodawcy nastąpił brak odpowiedzi ze strony menadżera/ właściciela na moja odpowiedź i pytanie w jaki dzień mogłaby się ona odbyć. Na dodatek brak jakiegokolwiek „nie” na pytanie czy rozmowa kwalifikacyjna jest wciąż aktualna, mimo aktywności Pana J. na portalu OLX, gdzie wystawione było ogłoszenie. Zamiast odpowiedzi zauważyłam tylko zmianę statusu ogłoszenia na „nieaktualne” Żałosne zachowanie.

Agnieszka Nowy wpis
@Janina

No to rzeczywiście średnio profesjonalnie. Ale może kogoś znaleźli po prostu i tak wyszło. A jakie to było stanowisko na które aplikowałas?

Maciej

Niedawno miałem przed sobą perspektywę pracy w food truckach tej firmy. Niestety zostałem podczas rekrutacji potraktowany niepoważnie. Wysłałem swoje CV i dostałem wiadomość zwrotną z zaproszeniem na spotkanie. Pan, z którym się spotkałem (było to w środę) zdradził mi nieco szczegółów dotyczących pracy (stawka, godziny pracy, lokalizacje food trucków itd.). Podzieliłem się z nim paroma moimi uwagami, dotyczącymi głównie tego, że w najbliższym miesiącu, ze względu na nadchodzącą sesję egzaminacyjną, moja dyspozycyjność może być ograniczona oraz że preferuje dwie z czterech lokalizacji foodtrucków ze względu na łatwiejszy dojazd tam z mojego miejsca zamieszkania. Zostałem poinformowany, że w porządku, będziemy się starać żeby było jak najlepiej. Powiedziano mi, że mam przysłać SMSem moją dyspozycyjność i w poniedziałek mogę przyjść na szkolenie. Dwa dni później (piątek) wysłałem SMSa z dyspozycyjnością i nie otrzymywałem informacji zwrotnej gdzie i kiedy dokładnie mam się stawić w poniedziałek na szkolenie. W akcie desperacji zadzwoniłem na podany numer telefonu w niedzielę, wczesnym popołudniem. Podczas rozmowy zostałem poinformowany, że do wieczora będę miał ten grafik, jednak... nie dostałem go. Kilka następnych dni to bezowocne próby dodzwonienia się do pana, z którym odbyłem wcześniej spotkanie, wielokrotne próby, warto dodać. Za każdym razem nagrany głos informował mnie, że numer jest zajęty, niezależnie o jakiej porze dzwoniłem. Najprawdopodobniej mój numer został po prostu zablokowany. I tu nie chodzi o to, że nie dostałem tej pracy. Gdyby tak było, nie przychodziłbym tutaj i nie wylewał żali, rozumiem że mogłem nie spełniać warunków zatrudnienia, nie spodobać się, przyszedł ktoś inny, kto bardziej się nadawał. Nie jest to dla mnie problemem. Problemem jest to, jak w związku z tym zostałem potraktowany. Bo wystarczyło do mnie zadzwonić albo przynajmniej napisać SMSa z informacją, że jednak tej pracy dla mnie nie ma, sytuacja się zmieniła i nie mogą mnie zatrudnić. Zrozumiałbym to, naprawdę. Zamiast tego zostałem totalnie zignorowany, a mój numer zablokowany. Uważam to za skrajnie niedojrzałe i nieodpowiedzialne.

Zostaw merytoryczną opinię o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.?

Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.
  • Św. Wawrzyńca 16
    31-060 Kraków

Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.