Opinie o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Restauracje
Restauracje Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. w Kraków

Hgtgg Nowy wpis
Pracownik

Frytkarz Wielicka byle Tesco (usunięte przez administratora) gościu tak tępy że hej frytki bez soli to jełop specjalnie ci pakuję na nie dysponuje kradzionymi danymi osobowymi i ma kontakty sadystyczne praca po wazelinie

Janina Nowy wpis
Kandydat

Brak poszanowania dla potencjalnych nowych pracowników. Po wiadomości o propozycji spotkania na rozmowę kwalifikacyjna ze strony ogłoszeniodawcy nastąpił brak odpowiedzi ze strony menadżera/ właściciela na moja odpowiedź i pytanie w jaki dzień mogłaby się ona odbyć. Na dodatek brak jakiegokolwiek „nie” na pytanie czy rozmowa kwalifikacyjna jest wciąż aktualna, mimo aktywności Pana J. na portalu OLX, gdzie wystawione było ogłoszenie. Zamiast odpowiedzi zauważyłam tylko zmianę statusu ogłoszenia na „nieaktualne” Żałosne zachowanie.

Agnieszka Nowy wpis
Inne
@Janina

No to rzeczywiście średnio profesjonalnie. Ale może kogoś znaleźli po prostu i tak wyszło. A jakie to było stanowisko na które aplikowałas?

Maciej

Niedawno miałem przed sobą perspektywę pracy w food truckach tej firmy. Niestety zostałem podczas rekrutacji potraktowany niepoważnie. Wysłałem swoje CV i dostałem wiadomość zwrotną z zaproszeniem na spotkanie. Pan, z którym się spotkałem (było to w środę) zdradził mi nieco szczegółów dotyczących pracy (stawka, godziny pracy, lokalizacje food trucków itd.). Podzieliłem się z nim paroma moimi uwagami, dotyczącymi głównie tego, że w najbliższym miesiącu, ze względu na nadchodzącą sesję egzaminacyjną, moja dyspozycyjność może być ograniczona oraz że preferuje dwie z czterech lokalizacji foodtrucków ze względu na łatwiejszy dojazd tam z mojego miejsca zamieszkania. Zostałem poinformowany, że w porządku, będziemy się starać żeby było jak najlepiej. Powiedziano mi, że mam przysłać SMSem moją dyspozycyjność i w poniedziałek mogę przyjść na szkolenie. Dwa dni później (piątek) wysłałem SMSa z dyspozycyjnością i nie otrzymywałem informacji zwrotnej gdzie i kiedy dokładnie mam się stawić w poniedziałek na szkolenie. W akcie desperacji zadzwoniłem na podany numer telefonu w niedzielę, wczesnym popołudniem. Podczas rozmowy zostałem poinformowany, że do wieczora będę miał ten grafik, jednak... nie dostałem go. Kilka następnych dni to bezowocne próby dodzwonienia się do pana, z którym odbyłem wcześniej spotkanie, wielokrotne próby, warto dodać. Za każdym razem nagrany głos informował mnie, że numer jest zajęty, niezależnie o jakiej porze dzwoniłem. Najprawdopodobniej mój numer został po prostu zablokowany. I tu nie chodzi o to, że nie dostałem tej pracy. Gdyby tak było, nie przychodziłbym tutaj i nie wylewał żali, rozumiem że mogłem nie spełniać warunków zatrudnienia, nie spodobać się, przyszedł ktoś inny, kto bardziej się nadawał. Nie jest to dla mnie problemem. Problemem jest to, jak w związku z tym zostałem potraktowany. Bo wystarczyło do mnie zadzwonić albo przynajmniej napisać SMSa z informacją, że jednak tej pracy dla mnie nie ma, sytuacja się zmieniła i nie mogą mnie zatrudnić. Zrozumiałbym to, naprawdę. Zamiast tego zostałem totalnie zignorowany, a mój numer zablokowany. Uważam to za skrajnie niedojrzałe i nieodpowiedzialne.

Zostaw merytoryczną opinię o Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. - Kraków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.?

  Zobacz opinie na temat firmy Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Św. Wawrzyńca 16
  31-060 Kraków
 • NIP: 6762518678 REGON: 366093162 KRS: 0000652525
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Frytki Belgijskie w Krakowie. Łukasz Wilk i Mateusz Szpak sp.j.
Przejdź do nowych opinii