Emte Polska Tomasz Pięciński

Kraków

Opinie o Emte Polska Tomasz Pięciński

Oper

Na początku, gdy zaczeli było dobrze.. przez 3 lata, potem totalny kryzys. Odszedłem w dobrym momencie, pozostali pracownicy, z tego co wiem, nie mieli już tego szczęścia i wielu z nich do tej pory czeka na zaległe wypłaty sprzed lat

antyemte

borewicz7
@antyemte 12.02.2014 12:30
Czy to dziadostwo jeszcze istnieje?Ludzie jak najdalej od emte,ze tez pecina i gulu moga spac po nocach...

Pecina i ten jebany Gul od 4 lat mi wisza kase i to nie mala.DZIADY JEBANE i tyle.

Zamyka Cafe Culca potem otwiera w innym miejscu a poprzednich pracowników zbywa i nie wyplacil zaleglych wynagrodzen...nawet laskawie nie okresli sie kiedy wyplaci...[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Emte Polska Tomasz Pięciński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emte Polska Tomasz Pięciński