Opinie o Geco w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Geco. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Geco o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geco w Kraków

brk_nck

Radze uwazac co sie pisze w sieci i na kogo. Nie ma czegos takiego jak anonimowosc. Kazdego mozna wysledzic, a za niektore komentarze mozna miec problemy albo sprawic problemy tym ktorzy jeszcze pracuja. Zreszta moim zdaniem kikka ostatnich komentarzy zakrawa o jakas hiperbolizacje wszystkiego co sie dzieje w firmie. Polecam komentowanie na spokojnie. Tak aby nie robic sobie i innym krzywdy.

Ukraina już tam pracuje

życzliwy

Praca bardzo słabo płatna i socjale beznadziejne- nie polecam nikomu. Lepiej szukać cierpliwie dalej innej pracy

Takie życie

Szkoda, był bardzo pomocnym kolegą, załatwiał sprawy znacznie, znacznie szybciej niż Artur. Tak że jak widać nie warto być za fajnym :(

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator

Witam. Jestem były pracownikiem tej firmy. Jeśli chodzi o prace (ja pracowałem na produkcji) to ogólnie monotonia, ludzie ci co najniżej na stanowiskach w porządku natomiast jeśli chodzi i kierownika OiZP to nadąsany kiero którego o wolne trzeba się prosić i z wielką łaska nie zawsze wyraża zgodę. Jeśli chodzi o kierownika wyżej to w momencie rozmowy po okresie próbnym na wiadomość że nie chcę już dalej u nich pracować to tak jak bym mu nie wiem co zrobił bo jak to ja mogę się zwolnić a nie on mnie, nawet nie usłyszałem do widzenia tylko wyszedł. Jeśli chodzi o zarobki to szału nie mam na początek najniższa po okresie próbnym +5%, jeśli nie mam nadgodzin to trochę ciężko, nadgodziny 100% płatne. Księgowa bardzo miła i pomocna. System dwu zminowy 6/14 14/22

wujek

W biurze piją kawę za darmo, nie to co na produkcji.

Poszukujący

WITAM, czy ktoś może wypowiedzieć sie o pracy w biurze konkretnie w księgowości jaka panuje tam atmosfera, zarobki czy są możliwości rozwoju

guzik

to trafialiście póki co na naprawdę dziwne oferty pracy. Ja idąc do Geco czy innych firm, zawsze na pierwszym etapie rozmowy kwalifikacyjnej otrzymywałem informacje na temat pieniędzy które w firmie można zarobić. Oczywiście często są to grosze toteż nie dziwie się że trafialiście na takie które chciały to ukryć jak najdłużej

hm

skoro byłeś tylko na rozmowie , czy możesz coś wiedzieć faktycznie o zarobkach? ogólnie firma w temacie zarobków przyjęła standardy chińskie , " na miskę ryżu dziennie"

GG

Obecnie poszukują magazyniera niby wszystko fajnie bo praca po 8h na dwie zmiany ale na początek tylko najniższa krajowa a po okresie próbnym 13,5/h brutto plus premia od 5-25 % ..tylko pytanie czy te 25 jest osiągalner, niby nie jest żle ale fajerwerków tez nie ma..

maniek
@GG

czy to nie jest tak, że narzekacie mimo tego, że zarobki nie są niskie, bo Polacy tak mają, że lubią narzekać? byłem na rozmowie, było bardzo miło i przyjemnie, ale mimo wszystko mam pytanie do was - czy nie jest tak, że firma po okresie próbnym zwalnia pracowników? czy te premie 25 proc. są osiągalne? jaka jest atmosfera w pracy? będę wdzięczny za opinie. pozdrawiam

smerf maruda

Elektronik w dziale serwisu- będziesz naprawiał uszkodzone sterowniki które wróciły na gwarancji. Elektronik w dziale testów- Będziesz testował i ewentualnie naprawiał sterowniki które dopiero co zostały wyprodukowane. Taka kontrola jakości. Elektronik w dziale wdrożeń. Będziesz testował prototypowe sterowniki które jeszcze nie trafiły do produkcji i robił do nich testery. Więc żyłka majsterkowicza jak najbardziej wskazana. Konstruktor elektronik- Będziesz projektował nowe sterowniki. Atmosfera w pracy jak najbardziej OK. Większość ludzi uprzejmych i życzliwych.

rozbawiony do łes

Czy chciałbyś, aby Twoja Kobieta była szczęśliwa, a Twoje życie rodzinne ukojeniem dla skołatanych nerwów? Czy chciałabyś aby Twój Mężczyzna Cię rozpieszczał i miał czas tylko dla Ciebie? Nie ma sensu marnować życia na kasie w supermarkecie! Przyślij swoją ukochaną „drugą połówkę” do nas! W GECO czeka na nią stanowisko Montera układów elektronicznych Region: małopolskie Miejsce pracy: Cholerzyn (pow. krakowski) Nr referencyjny 8/2014 Jeśli zaś jesteś singlem, przyjdź sam. Dla nas będziesz równie atrakcyjny, a Twoje życie zmieni się na lepsze!

wiktor

popieram pytanie, też interesuje mnie dział wdrożeń, mm nadzieje, ze ktoś ma aktualne informacje na ten temat, z góry dzięki za odpowiedz! :)

sandro

Może za mało doprecyzowałem, chodziło mi o Elektronika w dziale wdrożeń, ktokolwiek wie coś na ten temat?

baltek

Jak wygląda praca w biurze konstrukcyjnym jako konstruktor? jaka atmosfera i zarobki? dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Gondor

Hejka potrzebuje info kto jeszcze został w Geco ( moze na maila) najbardziej chciałbym wiedziec o Serwis i SMD

loka

wiele firm robi tak, że wstawia oferty pracy a potem zapomina o nich całkowicie. Zadzwoń do nich i zapytaj o aktualność

bary

Mnie zastanawia aktualność tych ofert pracy w Geco, bo sa na stronie od zeszłego roku, cos mi sie wydaje, że dawno kogoś powinni juz znaleźć.

zbyniu

Bedom płyty bedzie piniondz :)

nowy

Czyżby zmiana formy ogłoszenia na pracuj.pl świadczyła o tym, że do G_CO nie chce już przyjść ? Przecież to taka prężna i rozwojowa "fabryka". Buhahahha

Zostaw merytoryczną opinię o Geco - Kraków

• Jak się pracuje w Geco?

Zobacz opinie na temat firmy Geco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geco?

Kandydaci do pracy w Geco napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geco