Opinie o Randstad w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Randstad. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Randstad o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad w Kraków

Biały murzyn

Jestem pracownikiem Randstad na terenie philip moris, co tam się dzieje to jeden wielki (usunięte przez administratora) nie pracujcie tam bo jesteście traktowani jak śmiecie macie pracować nic więcej, umowa wyplata jest za mala. Żeby pracowac na 3 zmiany + weekendy. Ich tam nieninteresuje ile masz lat czy 25 czy 60 dostaniesz dwie maszyny i masz to robic nie ważne czy dajesz rade chodzi o sprzątanie i segregację jest straszne tempo bo tylko kasa sie liczy dla menagera bo zarabiaja powyżej 15 tys i gnaja ludzi a jak nie pasuje to siedzisz w domu i zadzwonią do cb 3 razy na miesiąc zeby ci badania nie przepadły, sa dzialy gdzie jest spokoj ale nie zawsze jest tam praca, nie pracujcie przez ta firmę Randstad bo maja was w du.. Co tam się z wami dzieje macie tylko potwierdzić grafik i przyjść do pracy reszta ich wali nie polecam!!!!!!!

Abadon
@Biały murzyn

W 2023 było dużo gorzej. A premia świąteczna to talon na suche , stare ciastko z filipinki. 25 zł brutto na godzinę hahahahahahah niby jakieś dodatki są ale wypłaty są po prostu gówniane. Nie polecam w 2024 , jest tylko gorzej , jeśli ktoś ma możliwość niech próbuje do Mana , słyszałem tylko pozytywne komentarze wśród znajomych pracujących i pensje lepsze. Jednodniowe umowy w XXI w ? Ktoś powinien się tym zająć , bo dla mnie to jest niepojęte. W żadnej firmie nie spotkałem się z takim traktowaniem pracownika. Ogólnie już tam ludzie nie chcą pracować , więc zatrudniają emerytów za których trzeba pracować bo nie wyrabiają , nadal za 25 zł brutto. Ktoś napisał że dwie maszyny się ma , to było chyba dawno , teraz chcą żebyś bawił się w Boltw na trzech lub czterech. Dużo osób się zwolniło bo nie wyrabiali , młodych zdrowych silnych chłopaków. A wisienka na torcie to strefa prucia , emeryci i renciści siedzą w pomieszczeniu , ploteczki gadka szmatka co chwilę przerwy , papierosek , ciasteczko. Za 25 zł brutto , dla porównania my młodsi też zarabiamy 25 zł brutto , ale my po zmianie jesteśmy wykończeni po tak nieziemskiej orce , a emeryci mówią że co my opowiadamy , że jest spoko , super praca. Stawka godzinowa powinna być zależna od rodzaju wykonywania pracy... NIE POLECAM , DBAJCIE O ZDROWIE KTORE JEST TYLKO JEDNO :/ praca zmianowa w firmie (usunięte przez administratora)

Harry Opinia 2024

Witam wszystkich , Na wstępie chciałbym kategorycznie odradzić pracę na stanowisku pracownik pomocniczy produkcji w Philip Morris przez Randstad Praca , w zakładzie jest praca fizycznie ciężka , na dodatek bardzo monotonną i okropnie nudną. Pracownik firmy randstad jest na każdym kroku wykorzystywany i traktowany jak człowiek gorszego sortu. Niejednokrotnie wykonywałem pracę za dwie lub nawet trzy osoby !!! Za marne 25 zł brutto... Kadra firmy kompletnie nie nadaje się do zarządzania , w papierach niewyobrażalny bałagan , dzwonią , wysyłają smsy nawet gdy człowiek jest na zwolnieniu lekarskim czy urlopie. Potrafią mieć taki (usunięte przez administratora) w papierach że wysylaja smsy do ludzi którzy są zagranicą z pytaniem czy nie przyjdą do pracy i to nie jest pojedynczy przypadek. Tylko nagminna sytuacja... Nawet w okresie kiedy chce człowiek odpocząć czy jest chory nie dają o sobie zapomnieć. System premii pod koniec roku budził w ludziach mnóstwo kontrowersji. Gdyż po pierwsze rozdawali po 4 tysiące , jak premia dyrektorska. A po drugie tak naprawdę nikt nie wie jaki był klucz do otrzymania premii. Podobno konkretny okres rozliczeniowy , jednakże Firma randstad odwoływała pracowników czyli jednoznacznie uniemożliwiła pracownikowi otrzymanie takowej premii. Notoryczne dzwonienie do pracowników czy nie przyjdą na inną brygadę , gdzie czlowiek ledwo żyje po takiej orce... Za L4 czy urlopy pracownicy są karani , są przerzucani na inne działy , częściej odwoływani a kolejna kara jest zmiana umowy z miesięcznej na jednodniowa ktora powinna być Prawnie zakazana. Pracownik z jednodniowa umowa jest b.czesto odwoływany. Bo pierwszeństwo wejścia mają osoby z pożal się Boże miesięczna umowa. A praca koordynatorów jest taka że lepiej byłoby jakby ich nie było , a biuro zajęłoby się pracownikami i byłyby cięcia w firmie , a koordynator który zazwyczaj zaczyna pracę od godziny 13 (wyższy w okularach) jest bezczelny , niewychowany i niekulturalny. Pracownik dzwoni zgłosić że ma zwolnienie lekarskie , papierosy to produkt który ma kontakt z ustami w moim mniemaniu i należy przestrzegac pewnych norm higieny. A ten człowiek na koordynatorce mówi że go to nie interesuje że jest L4 i w przypadku nie przyjścia do pracy wpisuje Nieobecność nieusprawiedliwiona po czym rzuca słuchawka. Jest mnóstwo nieprawidłowości w działaniu firmy i traktowaniu pracownika. Nie jestem już młody , pracowałem w wielu firmach w Polsce i zagranica , ale czegoś takiego nie spotkałem nigdy. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Jaka atmosfera jest między działami w Randstad?

Biały murzyn

@Biały murzyn

WSZYSTKO w 100% ZGADZA SIĘ co NAPISAŁEŚ. W tamtym odeszłem stamtąd.

@Biały murzyn

WSZYSTKO W TYM JEST PRAWDZIWE TEŻ PRACOWAŁĘM W TYM ZAKŁADZIE PRACY była to moja 1 praca w życiu pracowałem tam 1 miesiąc traktują cię jak (usunięte przez administratora) na początku udają żeby ci w głowie namieszać a tak naprawdę jesteś owcą pracowałem na 2 działach otp i seal po 3 tygodniach przestali dzwonić i no najbardziej żałosne jest to ze umowa na 1 dzień i brak tygodniówek po prostu dostajesz kasę 10 1 raz w w miesiącu a wywalić cię mogą w każdym dniu jak przyszedłem po 1 miesiącu tam do biura to mnie nie poznały ale takie (usunięte przez administratora)tam pracują niestety(usunięte przez administratora)

Ala
@Biały murzyn

Zgadzam sie calkowicie z ta opinia. Randstadu nie interesuje ze wami tam pomiataja. Ich interesuje tylko kasa jakby tu najwiecej zarobic na niewolnikach. W Philipsie jako pracownik pomocniczy najgorszy (usunięte przez administratora) ci zlecaja. Mycie aparatow klejowych, sprzatanie, praca ponaf sily na 2 maszynach. Kiedys podobno sami myli te aparaty. A teraz dziadom nawet nie chce sie bo (usunięte przez administratora) z Randstadu to zrobia. A widzac przyzwolenie szefow coraz bardziej sobie pozwalaja.

Abadon Nowy wpis

Harry Opinia 2024 Nowy wpis

Jarek Nowy wpis

W tej firmie jest problem ze wszystkim.Wystawiają lipne dokumenty bez pieczątek.Umową od nich możesz (usunięte przez administratora),tyle samo praca na niej jak bez umowy.Nie dają umowy od początku pracy.

Brałeś udział w rekrutacji do Randstad. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Ala

Beznadziejna praca jako pracownik pomocniczy w Philips morris. Zarowno Randstad jak i Philips pomiataja takim pracownikiem. W Randstadzie maja niemile panie w biurze. Ze dwie w ogole nie powinny tam pracowac. Nie maja podejscia do ludzi. Grafiki ustalaja ze pracujesz np 3 dni w tygodniu albo 1 dzien. Potrafia zadzwonic 2 godziny przed zmiana zeby przyjechac do pracy. Natomiast w samym Philipsie sa rakie gnoje, ktore kaza ci harowac na 2 maszynach, sprzatac najgorszy syf, myc aparaty i jeszcze kwekaja. Kiedys podobno sami to robili a teraz nakladaja cotaz wiecej rzeczy na takich pracownikow. I traktuja jak jakies popychadlo. Nie dziwne ze duzo ludzi szybko ucieka.

@Pracodawca

Dzień dobry ,jestem pracownikiem tej firmy od półtora roku. Jestem bardzo zadowolony , praca dobrze zorganizowana , grafik przedstawiony na czas praca z koordynatorem i kierownikami bardzo dobra. Wypłata na czas w terminie. Socjalne rzeczy zapewnione. Bardzo się cieszę z tej pracy.

Nicky

Ta firma (usunięte przez administratora)Obiecywanie i obiecywanie,a ja dochodzi co do czego to nie chcą dać umowy i wysyłają do pracy bez umowy.Nigdy nie dostaniesz oryginałów dokumentów,wciąż dostajesz jakieś kopie lub skany.Zalegają z wypłatą pieniędzy ,że nie mają wykazu przepracowanych godzin.Gdy przyjdziesz zapytać o pieniądze to przy ul.Karmelickiej w Krakowie zostaniesz obsłużony w drzwiach bo jesteś intruzem.

Randstad

Ta firma to ściema!Zatrudniają cię bez umowy.Nie jest tak jak obiecują.Początkowo wygląda to normalnie tz. badania i szkolenie bhp.I to tyle bo umowy brak.Przychodzisz do pracy bez umowy.Gdyby coś stało ci się w czasie pracy to nie masz umowy.To co oni robią to jest w Polsce nielegalne.Fałszowanie godzin pracy.Źle odprowadzany podatek do US.Zaniżone składki do ZUS.W tej firmie nie warto pracować nawet jednego dnia.Wciąż wystawione fikcyjne ogłoszenia o przyjęciu do pracy-(usunięte przez administratora)danych osobowych do celów marketingowych.

Czy firma Randstad kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Na jakie benefity można liczyć w Randstad?

Magda

Firma beznadziejna nie pomaga wogole w poszukiwaniu pracy. Wysyłam na stanowiska inne niż pracownik fizyczny to odrzucają bo mam większość jako pracownik fizyczny . Ale nie mogę już pracować jako pracownik fizyczny że względów zdrowotnych i odrzucają . Fatalna forma typowe korpo

OLO

Pracy w PMI przez Randstad nie polecam. Przyjmuja odrazu, oczywiście rozmowa i badania wstępne obowiązkowe. Później okazuje się, że zostajesz przydzielony do jednej z Brygad, pracujesz 4 dni i 1 dzień wolnego. Praca 3 zmianowa- 14,22,10. Wielki minus to brak urlopu. Umowy tymczasowe 4 dniowe. Może okazać się, że nie będzie dla Ciebie pracy przez najbliższe 2 tygodnie. Podsumowanie: zyskuje na tym PMI, ludzie gotowi do pracy na telefon, urlopów nie muszą płacić w razie choroby nie mają zajętego etatu.

eger
@OLO

Umowę w PMI jest zmieniana z dniem 1 marca a na oficjalnej stronie Randstad są 2 ogłoszenia do PMI z 6 i 13 lutego, w których twierdzą, że robota jest na cały etat. Natomiast dla starych pracowników 3/4 etatu umowy na 7 lub 1 dzień. Jakieś rozdwojenie jaźni?

ghj
@eger

Ale te oferty są ważne do 30 kwietnia! Hit pijarowski.

Skyr007

A ja zacząłem przez pośrednika w Philip Morris przy transporcie i załadunku palet. Jestem po studiach po dwóch kierunkach podobno będzie mi łatwiej awansować na młodszego księgowego itp. Może zaczynasz jako paletowy ale myślę pół roku może rok i jakieś właśnie stanowisko księgowego czy menedżera dzięki studiom. Póki co, umowa zlecenie pracujesz kiedy pasuje no żyć nie umierać

Kandydatka

Podzielam doświadczenie Rozczarowanej, po obiecanym kontakcie do 2 dni roboczych nikt do mnie nie zadzwonił, potem otrzymałam informację że rekrutacja została zamknięta, a ze mną próbowano się skontaktować, śmiech na sali. To już moje drugie nieprzyjemne doświadczenie z Randstad w Krakowie, firma jest niepoważna.

Kandydatka

Niestety proces rekrutacji to porażka, jeden telefon trwający 6 min, zero informacji o firmie tylko wypytywanie, lub raczej wywiad z aplikującym. Informacja, że feedback będzie mniej więcej do tygodnia to także kłamstwo. Do dziś dzisiejszego nie dostałam informacji co i jak, czy wgl jest jakiś kolejny etap i czy się do niebo dostałam i czekam tak od 3 tyg ponad :/

Alicja
@Kandydatka

A sama nie zapytałaś o jaką firmę chodzi? Może to był zwykły screening, pewnie później był kolejny etap... Możesz chociaż zdradzić o co wypytywali? I jakiego stanowiska dotyczyła rozmowa?

Rozczarowana

Ponad tydzień temu dostałam mniej więcej taką wiadomość "gratulujemy dostała się pani do kolejnego etapu rekrutacji, proszę spodziewa się telefonu do dwóch dni roboczych." Telefonu oczywiście się nie doczekałam, więc po co takie rzeczy wysyłać ludziom?

Dorota
@Rozczarowana

Nie myślałaś o tym żeby samemu sie do nich odezwać? A tak w ogóle jak wyglądał pierwszy etap? Było stresująco?

Witam, polecacie prace w philip morris przez randstad? Jak wygląda praca

@Kandydat

HARÓWA i grafik co łaska. Możesz mieć np. 4 dni w miesiącu, 8, 11. Ja miałem najmniej 7 dni ale mi nie zależało. A i tak mnie potrzebowali jako dobrego pracownika, na którym mogą polegać morrisy. Najwięcej to miałem 22 i 23 dni pod rząd. Lekarze nazywają system 4 brygadowy CICHYM ZABÓJCĄ. I to jest prawda.

@Kandydat

Pracy nie. Ale jak trzeba płacić rachunki, to trudno.

Bronisław
@XXXXX

A płacę jakbyś ocenił w porównaniu do wymagań i podobno niezłego tempa pracy, które w tamtym zakładzie narzucają? Warto było znosić czterobrygadówkę?

Jolanta

nikt tu pracy nie poleca, skoro nie odpisano na pytanie sprzed paru miesięcy? :( ktoś odradzał pracę z biurze u nich, pytanie tak właściwie czemu? tak dużo roboty jest, sporo klientów? albo jakaś dezorganizacja czy o co może chodzić? wiadomo jak płacą?

@Jolanta

Na pewno byś harowała. Ogrom pracy przy obsłudze wszystkiego co związane z obsługą zatrudnionych do Philip Morrisa. Na pewno w tamtych roku ok. 400 na bieżąco miało z nimi umowy śmieciowe. Byłem jednym z takich i wiem jak wyglądały kontakty z biurem. Za mało osób do obsługi. By zwiększyć zysk ( koszty ). Nie wiem ile płacą w biurze. możesz spróbować i odejść w razie potrzeby

Jolanta
@XXXXX

no teraz to już nie wiem jak piszesz mi tu o 400 zleceniach... ale to szczegółów już nie znasz czego wymagają tp., skoro piszesz, że ogrom pracy tu jest? też teraz już nie wiem, w biurze można na stabilne zatrudnienie liczyć w końcu czy nie?

Jakie godziny pracy obowiązują w Randstad?

Kuba21

Praca w tej firmie w biurze Randstad Kraków Niepołomice nie POLECAM SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ

C.

3-mianowa, 4-brygadowa, 7 dni w tygodniu.

Łukasz
@Kuba21

Czemu radzisz omijać? Nastraszyłeś a tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi. Uwielbiam takie wpisy... ;

IG

Witam, czy polecacie pracę w Cisco przez Randstad w Krakowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad - Kraków

• Jak się pracuje w Randstad?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad?

Randstad