Opinie o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sklep Internetowy DVDMAX.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

Farinelli

Blokują swoich klientów na Allegro za negatywne opinie, nie polecam.

@Farinelli

Co kupowałeś? Pytam bo nie wiadomo, czy źle oceniasz produkty, czy wysyłkę, opakowania i tak dalej.

gosc

Najgorszy sklep internetowy z jakim się spotkałem. Firma sprzedaje produkty, których nie posiada. Beznadziejny kontakt z klientem. Po telefonie do obsługi klienta zostałem okłamany w sprawie wysyłki towaru (mieli go wysłać pod koniec tygodnia, ale do tego nie doszło). Zero informacji o ewentualnym wydłużeniu czasu oczekiwania. Zero informacji o tym co się dzieje z paczką. Żadnych przeprosin i wprowadzanie w błąd. O braku towaru dowiedziałem się po miesiącu pisania maili bez odzewu. Prosiłem o zwrot pieniędzy. Od kliku dni czekam na zwrot... Ostrzegam przed zakupami w tym sklepie.

@gosc

Kontakt dobry zamówienia idą do mnie średni 2 tygodnie niekiedy 1 tydzień i mam w chacie mają tę CD co chce a słucham death metalu

Konin

Praca w tej firmie skończyła się psychoterapią i przyjmowaniem antydepresantów. Szef to czyste zło, hipokryta udający pobożnisia, za nic mający zarówno pracowników, jak i prawo i przepisy. Nie wiem jakim cudem nie siedzi jeszcze za oszustwa. Pracownicy wykonują pracę za 2-3 osoby, wypłata to najniższa krajowa, reszta pod biurkiem. Brak wynagrodzenia za nadgodziny, siedzisz, póki nie wykonasz roboty, właściwie mógłbyś tam mieszkać, bo nigdy się nie wyrobisz przy takim nawale pracy. Ta firma wysysa całą energię i radość życia. Atmosfera grobowa. Większość produktów jest zamawiana u dostawców dopiero po wpłaceniu kasy przez klienta. Nie warto ani tam kupować, ani pracować.

@Konin

Nie prawda zamawiam tam od roku ponad 100 CD zamówione i wszystko cacy zawsze zamawiam za pobraniem a słucham ciężkiej muzyki

Milka

Jak atmosfera w firmie? Naprawdę taka zła?

nick
@Milka

Od chwili wejścia do środka to się czuje: jest dziwnie. Pracownicy to młodzi ludzie, a klimat jak na pogrzebie. Mrówki siedzące przy kompach w milczeniu, przestraszone i zahukane. Wyjątkowo negatywny vibe.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. zakupów - akcesoria GSM oferowane przez firmę Sklep Internetowy DVDMAX.PL? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
kupujący

Witam, miesiąc temu zakupiłam płytę cd jest początek marca. Rozumiem,jest Brexit, ile muszę jeszcze czekać? Naprawdę zależy mi na tym produkcie...

Mistrz

Kolego dostosowujemy się hahah firma internetowa najwiecej zarabia i będzie cmokac jak chcesz !!!!

Adonis

Pierwszy raz i ostatni zrobiłem zakupy w tym pseudo sklepie internetowym. (usunięte przez administratora) i naciągacze. Zamówiłem zaledwie jeden produkt, płytę CD, 16 stycznia, do dnia dzisiejszego towar nie został dostarczony. Nie było żadnego odzewu z ich strony co się dzieje z zamówieniem, żadnego kontaktu telefonicznego i mailowego. Wysłały jeden mail po dokonaniu wpłaty, że wysyłka w ciągu 3-14 dni roboczych, przewidywany termin przekazania do wysyłki: 2021-02-04 (w przypadku zaksięgowania wpłaty najpóźniej do godziny 14:00). Dzisiaj jest 22 Lutego i dalej zero kontaktu z ich strony. Gdy człowiek zadzwonił na jeden z ich numerów infolinii, miła dziewczyna cieplutko spławiła, że towar idzie tak długo bo Brexit, przepraszamy za brak odzewu czasem coś nam umknie itp. Kiedy zrealizujecie zamówienie? Do końca przyszłego tygodnia. Przyszły tydzień już minął i dalej zero odzewu. Naciągacze i wyłudzacze pieniędzy. Zgłaszam reklamację do Banku oraz sprawę na policję, aby przyjrzeli się działalności tego sklepu pseudo internetowego. Już lepiej zamawiać na stronie Empiku, zawsze uczciwie i na czas, czego nie można powiedzieć o DVDmax.

Była pracownica

Z całego serca odradzam pracy w tym (usunięte przez administratora). Praca na czarno, bez jakiegokolwiek przeszkolenia bhp i badań lekarskich. Wymagania wygórowane już od samego początku. Pracownicy pracują tam po 10-12 h przez 6 dni w tygodniu, jak przyjdzie ktoś kto chce robić bez nadgodzin patrzą jak na nieroba. Atmosfera fatalna, każdy każdego podpie*dala, choćby nie wiem jak dobrze ktoś pracował, jeśli nie przypasuje kierowniczce lub komuś z produkcji wylatuje. Zatrudniają kogoś a i tak w miedzy czasie szukają innych baranów i robią sobie selekcję. Ludzie wulgarni, fałszywi i wredni. Szef od początku mojej pracy (OK 10 dni) nawet nie podszedł żeby się przedstawić, nie zamienił ze mną słowa odnośnie pracy, warunków czy umowy. Pracownicy rzucają sobie kłody pod nogi żeby tylko statystyki były dobre i hajs się zgadzał. Przed zatrudnieniem czytałam opinie i niestety, ale wszystkie moje obawy się spełniły. Praca to strata czasu, a ludzie, którzy niby szkolą pracowników są totalnie nieprofesjonalni, biorą kogoś z ulicy i po prostu masz robić, jak zadajesz za duzo pytań to już zaczyna sie dogryzanie i marudzenie. Szef chciałby żeby ludzie hapali jak w Amazonie i robili na jego luksusy. Nigdy nie spotkałam się z tak niskim poziomem zarówno ze strony kierownictwa jak i szefostwa, które jest w zmowie z pracownikami, którzy notorycznie kogoś (usunięte przez administratora). Odradzam i zachęcam do czytania komentarzy poniżej, cała prawda!

Termin wysyłki i kontakt z klientem na poziomie żenującym

@Gość

Z całego serca nie polecam!!! Dwukrotnie otrzymałam informację mailową oraz telefoniczną, że wyślą towar i nie zrobili tego. Jak w końcu wysłali zamówienie otrzymałam produkt, którego nie zamawiałam. Oczywiście nie chcą przysłać zamawianego przeze mnie produktu. Każą zwrócić błędny produkt na własny koszt. Obsługa rzuca słuchawką i nie dopuszcza mnie do głosu.(usunięte przez administratora)

Xxxx

Przed rozpoczęciem pracy czytałam negatywne komentarze, myślałam że coś się się zmieniło lub po prostu wobec mnie będzie inaczej. Niestety wszystko się sprawdziło. Nowy pracownik jest (usunięte przez administratora) Zero szkoleń - wszystko masz umieć. Umowa po paru tygodniach, kasa w kopercie, szef bardzo niemiły. Nie polecam, jedynie jako pracę na chwilę żeby przeczekac i znaleźć coś innego.

Jak jest z pakietem medycznym w Sklep Internetowy DVDMAX.PL? Można dołączyć rodzinę?

jaki pakiet medyczny ??

Nie jestem zadowolony !!!

Zamowienie 20050566133026 DVDmax.pl Nie jest to blender który zamówiłem !!! Na zdjęciu macie „Kitchen Collection „!!!! Dzwoniłem do państwa , zapytałem czyli napewno to jest „Kitchen Collection” ? -powiedzieli ze jak na zdjęciu tak i jest takiej samy !!! Oszukańczy !!! Wysłali do mnie blender tej samej marki tylko „EXPLORE MIX & GO COOL” !!! A nie „Kitchen Collection” !!! Jestem w szoku!!! Oczekiwał inny a nie to co mi wysłali!!! Ja z dzwoniłem pytałem !!! Błagałem ze by był napewno ten co macie na zdjęciu !!! Nie zadowolony ogólnie !!! Do tego wszystkiego jeszcze i długo wysyłacie do klienta paczkę !!! Jak by nie zadzwonił i nie przyspieszył to czekał by miesiąc !!! Wszystko złe u was !!!

Shevchuk
@Nie jestem zadowolony !!!

Zamowienie 20050566133026 DVDmax.pl Nie jest to blender który zamówiłem !!! Na zdjęciu macie „Kitchen Collection „!!!! Dzwoniłem do państwa , zapytałem czyli napewno to jest „Kitchen Collection” ? -powierzali ze jak na zdjęciu tak i jest takiej samy ... Oszukańczy !!! Wysłali do mnie blender tej samej marki tylko „EXPLORE MIX & GO COOL” !!! A nie „Kitchen Collection” !!! Jestem w szoku!!! Oczekiwał inny a nie to co mi wysłali i dzwoniłem !!! Błagałem ze by był napewno ten co macie na zdjęciu !!! Nie zadowolony ogólnie !!! Do tego wszystkiego jeszcze i długo wysyłacie do klienta paczkę !!! Jak by nie zadzwonił i nie przyspieszył to czekał by miesiąc !!! Wszystko złe u was !!!

Kropka

Praca ciężka-da się wytrzymać. Ludzie aż za mili a tak naprawdę pomiatają tobą i mają cię za nikogo. Kierownictwo to nie wiadomo kto jest kierownikiem bo gdy pani Agnieszka wychodzi z magazynu to zaczyna rządzić niejaka Kamila- głośna krzykaczka, myśli że jest fajna a tam naprawdę każdy się śmieje z niej za plecami, wynosi informacje o wszystkich pracownikach do kierowniczki i jak ktoś jej nie przypasuje to obojętnie jakby dobrze pracował to i tak zostanie zwolniony. O umowie można pomarzyć. Co chwilę zatrudniają albo studentów albo osoby na staż z urzędu pracy. Odradzam!!!

Dwukropek
@Kropka

Kropka... wszyscy tam tacy są?ale zmysł obserwacji...szacun

Przemysław
@Kropka

Mam przez to rozumieć, że firma Sklep Internetowy DVDMAX.PL zatrudnia tylko i wyłącznie stażystów, bądź studentów? W przypadku studentów, na jaki rodzaj umowy mogą liczyć? Chciałbym, abyś napisał również, jak kształtuje się wynagrodzenie, które oferuje ta firma nowo zatrudnionym pracownikom. Proszę o rzetelne informacje na ten temat.

Olo
@Przemysław

To chyba dobrze, że daje szansę młodym ludziom. Studenci też potrzebują sobie dorobić.

Przemysław
@Olo

Oczywiście studenci oraz osoby młode również potrzebują miejsc pracy, gdzie mogą rozpocząć swoją karierę zawodową. Chciałem tylko, aby ktoś z Was uzupełnił informację, czy również zatrudniani są pełnoetatowi pracownicy przez firmę Sklep Internetowy DVDMAX.PL. Ktoś wie, jak to wygląda?

@Kropka

Wiem o którą chodzi hehe. Takich ludzi w żadnej pracy noe brakuje i mają bardzo poważny problem emocjonalny jak i też psychiczny :) Nie sa swiadomi swojego zachowania,że to z nimi cos nie tak :) Proponuje dojrzeć emocjonalnie. Bo to poziom podstawówki :) z takimi tekstami.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Jak tam będziesz pracować to nie wiem czy będziesz się rwać/rwała do tak pochlebnego komentarza pytając się o team :)

Serio, jeszcze nie spotkałam się z firmą, żeby nie dawali chociaż umowy na zleceniu tylko na "czarno". Cieszą się, że dali pieniążki w kopercie i reszta nie obchodzi. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o składki. Nie chce mi sie wierzyć,że przede mną nie było nikogo w tym miejscu pracy, abym mogła powiedziec,że nie dawalam rady. Pracowałam przy maszynach, że przez osiem godzin potrafilam się wyrobić z dwiema maszynami do złożonego zamówienia, robiąć je sama ! Wygórowane wymagania. Nie raklamujcie się, że macie dobrą atmosfere, brak kultury. Niski poziom. Pięknie piszą. A później się wyda czy to prawda :)

@Gość

Potwierdzam, koszmarna atmosfera, umowa o pracę jak już jest to na minimum, reszta pod stołem o ile szef ma nastrój, bo za każdym razem zawartość kopert jest inna, z reguły mniejsza

@Była pracownica

Każdy też rozumie, że w pracy jest pod wpływem presji. Ale nie tak, żeby czuć sie jak robot.

Agnes

Stanowczo odradzam objęcia stanowisk biurowych w tej firmie, w szczególności asystenta prezesa zarządu. Zakres obowiązków w dużej mierze bazuje na wykonywaniu zadań z prywatnej sfery życia prezesa (zakupy dla Niego oraz rodziny, poszukiwania wakacji, apartamentów, samochodów na wynajem). Oczekiwania nazbyt wygórowane, nie proporcjonalne do wynagrodzenia, ktòre na umowie widnieje jako najniższa krajowa + premia, w moim przypadku podarowana w kopercie oraz niezgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Przykro to mòwić, ale atmosfera w firmie ròwnież nie zachwyca. Jest nerwowo i samolubnie. Wystrzegajcie się tego środowiska jeśli posiadacie godność oraz szacunek do samych siebie. W przeciwnym wypadku Wasza praca pozostanie niedoceniona, a Wy będziecie kolejnymi sługami w rękach łaskawego Pana ...

Gabriela
@Agnes

Czy jest możliwość awansu w firmie? Podzielisz się informacja?

@Agnes

Zacznijmy od tego, że od tej firmy nie ma umów. Nawet zapomnij o zleceniu, jak się przepracuje tydzień! O Świadectwie Pracy nie ma co wspominać. Atmosfera ?Pozostawię bez komentarza. Dadzą Ci wypłatę w kopertę i się cieszą i za lekarza, że nie robi się na czarno ! Ktoś tu nie zna etyki !

@Agnes

Ile wytrzymałość, ja trzy miechyb i o trzy za dużo, porażka

@Była pracownica

Mnie trzymali całe szczeście tylko siedem dni :) Wygórowane oczekiwania. Czułam sie jak robot, a nie pracownik.

Czy można liczyć w Sklep Internetowy DVDMAX.PL na prywatną opiekę medyczną?

Była pracownica

Nie, co najwyżej różanie szef za ciebie odmówi, bo jest bogobojnym człowiekiem o moralności Kalego w kwestii ZUSu

Damian K

Zamówiłem 4 płyty blueray w tym jedną podwójną. W jednym przypadku film, który miał być z polskim lektorem i napisami, okazał się produktem w wersji niemieckiej. Drugi, podwójny, był w uszkodzonym opakowaniu. Po interwencji przysłano nowe opakowanie, ale na jedną płytę. Jeśli ktoś lubi wycieczki na pocztę i nieuprzejme panie, na czele z Sylwią M., które obsługują telefony, to dobry sklep. I dowiesz się, że na uwzględnienie reklamacji oni mają 2 lata!

Pati

Kontakt z klientem jest tragiczny, na stronie nie ma wystarczająco informacji. Nie polecam!

kwin

stanowczo odradzam

Gabriela
@kwin

Dlaczego odradzasz DVDMAX.PL? Dobrze byłoby jakoś to uzasadnić. Daj znać, co jest nie tak.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Internetowy DVDMAX.PL - Konin

• Jak się pracuje w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Internetowy DVDMAX.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Sklep Internetowy DVDMAX.PL
1.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Spółdzielców 3
    62-510 Konin