Polstar Holding Sp. z o.o. Sp.k.

Koszalin

Opinie o Polstar Holding Sp. z o.o. Sp.k.

eddy

a gdzie można spotkać ich ogłoszenia o pracę @kilkt, bo ja nigdzie ich nie spotkałem, a jestem zainteresowany tą firmą

interesant

Proszę o fakty, np ile się zarabia w polstar? Czy są częste zwolnienia? Czy jest duża presja?

zainteresowany

Witam, jestem zainteresowany pracą. Czy są to mowy o pracę, (tak jest podane w ogłoszeniu)? Czy są zlecenia a w nich liczne kary? Pytam gdyż jest to sp.komandytowa, takie często nie mają pieniędzy. Będę wdzięczny za informację.

dramat, bardzo zły pracodawca, nieszanujący pracowników

masakra

tragedia budowanie fortuny cudzym kosztem

NICK

dla niewtajemniczonych firma ta, to porażka pod każdym względem- jak najbardziej z dala.....

miki

nie warto .....................

Zostaw opinię o Polstar Holding Sp. z o.o. Sp.k. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polstar Holding Sp. z o.o. Sp.k.