Opinie o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sklep Internetowy DVDMAX.PL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep Internetowy DVDMAX.PL w Konin

ona

jesli chodzi o ta firme to jest wielka beznadzieja, szef niewyplacalny i oszukuje pracownikow, atmosfera w firmie jest okropna (wszyscy sie nienawidza a najbardziej nowych i wcale tego nie ukrywaja) zadko kto z nowych wytrzymuje dluzej niz miesiac, a jesli juz wytrzymuje to musi sie zgadzac na ciagle pretencje i stres oraz glodowa stawke wyplacana o ile szefowi sie zachce, koniec koncow czlowiek wychadzac z tej firmy jest tak wykonczony psychicznie jakby wrocil z wojny. W tej firmie nie ma zadnych perspektyw rozwoju na przyszlosc.

Dario

(usunięte przez administratora)Niby wszystkie produkty mają czas realizacji 24 godziny, ale to jest wielka ściema. Tak na prawdę na większość produktów trzeba czekać, a stany magazynowe są wirtualne. Nie polecam...

Sleja

[usunięte przez administratora] Hipolicie. Od 2 lat zamawiam filmy z tego sklepu i jeszcze ani razu nie zdarzyło się żeby przesyłka była opóźniona. Wczoraj zamówiłem dwa filmy a dziś mam już wiadomość z Inpostu że przesyłka została wysłana. Widocznie powyższe opinie były pisane przez konkurencję. Sklep jak najbardziej profesjonalny i godzien polecenia.

bob

Dramat nie sklep , omijać z daleka . Sprzedają coś czego nie mają , jestem w fazie oczekiwania na towar,a zakup miał być prezentem. Odradzam wszystkim szkoda nerwów .

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. zakupów - akcesoria GSM oferowane przez firmę Sklep Internetowy DVDMAX.PL? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
agg

ta firma to zupełni nieprofesjonaliści i oszuści !!!! Pod nazwą "kabarety" na Allegro sprzedają nieoryginalne płyty, które są źle nagrane, na których nawet nie słychać piosenek i nie chcą przyjmować reklamacji twierdząc, że tak ma być !!! (usunięte przez administratora)

jaro

beznadziejna firma, beznadziejny wlasciciel, brak towaru na magazynie a magazyn to tak na prawde magazyn dostawcy ;) hahahahah

Barbara

Stanowczo odradzam ten sklep. Od miesiąca nie mamy opłaconego zamówionego towaru. Po otrzymaniu przelewu sklep zamilkł. Nie odpowiadają na maile, odbierająca telefon pani nie była w stanie udzielić żadnej informacji - obiecała wysłać maila, po czym zapadło milczenie. Bardzo to podejrzane!

Jasio

NIE POLECAM wystawiają do sprzedazy towar, którego nie posiadaja. Brak kontaktu z klientem. Dopiero po 10 dniach po kliku mailach i telefonie uzyskalem informacje, ze nie maja zamowionego towaru.

kosiak

Poprzednia opinia musiała zostać dodana przez pracownika "sklepu". Nigdy nie zdarzyło sie, żeby zamówiona płyta była w magazynie. Stany magazynowe są chyba wirtualne. Poza tym ceny są bardzo wysokie, szczególnie jeśli chodzi o muzykę. Poza tym nie ma szans uzyskac jakiejkowliek informacji. Ci ludzie nie maja pojęcia o muzyce! ODRADZAM.

M
@kosiak

Przeciez to widac, ze ze sklepu piszecie matoly...

Ava

Po dłuższej przerwie jestem miło zaskoczona wyraźną poprawą jakości obsługi i bogatą ofertą filmów w sklepie DVDmax - również tych trudno dostępnych czy zupełnie nieosiągalnych w innych sklepach internetowych. Obecnie przesyłki docierają w ustalonych terminach, są starannie opakowane. O wysyłce obsługa sklepu informuje mailem. Kilkakrotnie zapłaciłam należność przelewem i wszystko przebiegło bez żadnych problemów. Tym razem z przyjemnością wystawiam DVDmax jak najwyższą notę i dziękuję obsłudze sklepu za udane zakupy!

jareczek
@Ava

To wygląda na opinie właściciela tego sklepiku. Atmosfera w pracy to ponura ciemność w otoczeniu mrocznych smutnych ludzi. Umowa o prace to ściema na którą czeka się miesiącami (sam sie nie doczekalem - na szczeście zrezygnowałem). Jak się okazało na umowie zlecenie. Zero ZUSu nic. Porażka!

rosomak

Pomimo wpłaty przez miesiąc nie otrzymałem towaru. Nie mają towaru, który sprzedają. Miła korespondencja, niestety nic nie zmieniła, podawano masę powodów, a to pudełko było pęknięte, a to dystrybutor zrobił sobie długą przerwę, po miesiącu napisano wprost: "nie możemy podać nawet przybliżonego terminu realizacji zamówienia". Odradzam, szkoda nerwów i pieniędzy.

Ona25

Popieram! Sprzedawanie towaru którego nie ma wogóle u dystrybutorów, za to w Dvdmax wystawili i to z wysyłką 24 h... jak zamówiłam to produkt zmienił status na niedostępny... zdziwiłam się bo wszędzie indziej ten towar jest niedostępny , wyczerpany :/

monique

S(usunięte przez administratora)śli komuś zależy na czasie to BARDZO ODRADZAM!!!!!! Zamówiłam u nich prezent dla męża i oczywiście nie dotarł na czas a rozczarowanie w oczach męża było dla mnie straszne....

IGOR

NIE POLECAM,

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Internetowy DVDMAX.PL - Konin

• Jak się pracuje w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep Internetowy DVDMAX.PL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sklep Internetowy DVDMAX.PL?

Sklep Internetowy DVDMAX.PL
1.7/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Spółdzielców 3
    62-510 Konin