Opinie o Gen-Bud S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gen-Bud S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gen-Bud S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gen-Bud S.A. w Warszawa

anonimowa

anonim - 2010-03-10 21:38:19 anonim - 2010-03-10 16:41:37 anonimowa - 2010-03-10 15:51:49 M. - 2010-03-10 15:08:31 Trzeba umieć rozmawiać z zarządem, mi tam krzywdy nie zrobili, to raczej niekompetentni pracownicy zrobili krzywdę zarządowi - to oni wykopsali tę firmę, więc się nie dziwcie że prezesi nie dażą nikogo zaufaniem, co do odpraw nie piszce bzdur, wszystkim wypłacają, trzeba się tylko zainteresować. Prawo pracy mówi że odprawa się należy a nie że pracodawca musi wypłacić - drobna różnica w nazewnictwie a zostawia furtkę dal firmy - po co ma wychodzić przed szereg? pracownik się nie upomina to mu nie płacą i prawa nie łamią to chyba pisał sam prezes w swojej obronie hehe albo pracownik, który nie wie co sie teraz dzieje w firmie! Trzeba umieć rozmawiać z zarządem??? A kto cie tam wysłucha? Biedny prezes wyjechał na urlop zamiast ratować co sie da, widocznie za dużo problemów z złodzieje i zdania nie zmienię ,zarzad!!!! wyprowadzili kasę do innych spółek a teraz udają przed sądem z jakimiś zakłamanymi adwokacinami ,ze nic nie wiedzieli bo to ich przerosło ,ze pracownicy ,a ja mówie i udowodnimy 100 przekrętów panom latającym bzykającym /w pierdlu ich miejsce HAHAHA, to musiał pisać ktoś z Zarządu, jak można być do tego stopnia bezczelnym??!! Zarząd nigdy nie pozwolił zrobić sobie krzywdy oczywiście kosztem pracowników. M. przedstaw się z imienia i nazwiska skoro zarzucasz kłamstwo oszukanym pracownikom! Tutaj nie mamy najmniejszego powodu, żeby pisać kłamstwa, a winnych musi dosięgnąć sprawiedliwość! Żeby rozmawiać z zarządem trzeba chyba być takim samym podgatunkiem jako oni i kraść tak samo jak oni. Bo innych mają za nic i rozmawiają tylko z tymi których się boją. Jak bym ujawniła to co mam na nich to na pewno by mi wszystko wypłacili. Problem w tym, że nie chcę zniżać się do ich poziomu. Co najciekawsze nie trzeba było stać wysoko w hierarchii, żeby widzieć co się dzieje, wystarczyło umieć słuchać. Czy to nie dziwne, że z firmy wyjeżdżały całe tiry towaru do Konstancina? Ciekawe jak to wygląda w papierach.... M. to [usunięte przez moderatora]

Wypłata wynagrodzenia w całości i we właściwym terminie jest obowiązkiem pracodawcy. Niedotrzymanie tej powinności stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracodawcy wobec pracownika. To z kolei upoważnia pracownika, aby zgodnie z treścią przepisu art. 55 par. 11 k.p. rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia. Taką wykładnię potwierdził także SN w wyroku z 5 lipca 2005 r. (I PK 276/04) wyjaśniając, że niewypłacenie wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia w trybie art. 55 par. 11 k.p.

anonimowa

ode mnie pała jako ogólna ocena, gdybym mogła to bym im dała w twarz, choć pewnie ich by to średnio przejęło, bo to już tacy ludzie są, a mi też są winni kasę

Gwiazda

ktoś dodał wysoką gwiazdkę w opinii i teraz genbud ma dwie, dodawajcie po jednej, żeby zjechać opinię !!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gen-Bud S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

anonimowa

M. - 2010-03-10 15:08:31 Trzeba umieć rozmawiać z zarządem, mi tam krzywdy nie zrobili, to raczej niekompetentni pracownicy zrobili krzywdę zarządowi - to oni wykopsali tę firmę, więc się nie dziwcie że prezesi nie dażą nikogo zaufaniem, co do odpraw nie piszce bzdur, wszystkim wypłacają, trzeba się tylko zainteresować. Prawo pracy mówi że odprawa się należy a nie że pracodawca musi wypłacić - drobna różnica w nazewnictwie a zostawia furtkę dal firmy - po co ma wychodzić przed szereg? pracownik się nie upomina to mu nie płacą i prawa nie łamią to chyba pisał sam prezes w swojej obronie hehe albo pracownik, który nie wie co sie teraz dzieje w firmie! Trzeba umieć rozmawiać z zarządem??? A kto cie tam wysłucha? Biedny prezes wyjechał na urlop zamiast ratować co sie da, widocznie za dużo problemów z "niekompetentnymi pracownikami". Jeśli nawet wysłuchają to obiecują, obiecują i nic więcej, na tym koniec- zawsze tak było!!!

M.

Tak - obecnie mamy propozycje dla handlowca

A czy to jest propozycja tylko dla handlowca?

może to kogoś zainteresuje [usunięte przez administratora]

Czy ktos z doswiadczeniem w GenBud bylby zainteresowany podjeciem pracy w firmie zajmujacej sie dystrybucja materialow budowlanych (mazowieckie, lodzkie, pomorskie)? [usunięte przez administratora] l

anonimowa

Ja sama jestem na okresie wypowiedzenia i zamierzam złożyć wniosek. Nie będę czeała na sąd pracy. Zalegają mi za luty i zalegać będą za marzec plus odprawe w wysokość dwu miesięcznej pensji. Wiem, że nie mają i nie będą mieć na to kasy. To jest najszybsza droga w odzyskaniu swoich pieniędzy! Do 25 marca trzeba składać wnioski, później będzie rozprawa do tego czasu jeśli konieczne będzie świadectwo pracy a przypuszczam że będzie- doniosę. Myślę że bez świadectw pracy też można sie zabezpieczyć.

tzn. ze pracownicy na wypowiedzeniach tez powinni zlozyc taki wniosek jako wierzyciel?

anonimowa

Czas na zgłaszanie swoich wierzytelności jest jedn miesiąc od ukazania się ogłoszenia o upadłości w "Monitorze Sądowym i Gospodarczym". [usunięte przez administratora] My jako pracownicy będziemy mieć pierwszeństwo!!!

nick

Jest tu ktoś, kto już złożył pozew do sądu pracy? Potrzebuję wzór wniosku.

zapłacą, zapłacą bo zaczną im brudy wychodzić!

z tego co uszy donoszą to nie zapłacą nic z własnej woli, sam też słyszałem coś o funduszu ale nie uwierzę jak nie zobaczę na koncie a póki co nic nie mam, pomysł z sądem pracy jest dobry

bonczek

kiedy zapłacą za styczeń,luty ,marzec i odprawy ? czy będzie to spłacał fundusz świadczeń gwarantowanych?

Nie wierzę w to, że ujdzie im płazem. Całe to zło, które wyrządzili ludziom wróci do nich ze zdwojoną siłą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gen-Bud S.A. - Warszawa

Gen-Bud S.A.