Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

WALD

ALE NAJWAŻNIEJSZE DLACZEGO NIE MA PANI G DODATKU ZA SZKOLENIE PRACOWNIKÓW? DLACZEGO ZROBILI ZEBRANIE I PODJĘLI DECYZJĘ KIEROWNICY BEZ NIEJ? SZKODZI TYLKO FIRMIE NIC INNEGO. PRZYJEŻDŻA NA OSTATNIĄ CHWILĘ I OPUSZCZ ZAKŁAD JAKO JEDNA Z OSTATNICH. MOŻE SIĘ BOI ZA TE WSZYSTKIE ŚIWIŃSTWA I ZŁOŚLIWE ODZYWKI.

Kiler

Witam. Mógłby mi ktoś udzielić informacji odnośnie pracy w Szczepankowie na produkcji. Jakie jest tempo,czy norma jest i czy da się ją wykonać nie żadna wyśrubowana no i jakie są bejmy na początek... Z góry dzięki.

@Kiler

Witam. Daj sobie spokój z pracą w tej firmie (bez względu na to, czy podejmiesz prace w Szczepankowie, czy w Bolechowie) Zmarnujesz tylko czas i nerwy

Julita

@Kiler Widzę, że jesteś bardzo zainteresowany pracą w firmie el-cab. Pamiętaj, że jeśli nie uda Ci się tutaj uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania, to zawsze możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio biuro@el-cab.com.pl Na pewno udzielą Ci tam rzetelnych informacji. @Mika Może Ty w sposób spokojny i kulturalny wypowiedziałabyś się o pracodawcy, jakim jest el-cab? Warunki pracy są tam odpowiednie, czy raczej odbiegają od normy?

Rozkwit

Matko jak to forum wygląda. Jedna ciągle wszystko komentuje. El-cab wcale do najgorszych nie należy przecież.

@Rozkwit

Nie da się tego nie zauważyć. Ale jak widać nie dociera żeby dała sobie spokój....

@Rozkwit

Bo ja pisze pod jednym nickiem a wy ciągle zmieniacie i dlatego się wydaje że ktoś inny pisze a w kółko ta sama osoba ale pod innym nikiem a jak tobie sie nie podoba to forum to nie czytaj .napisz coś ciekawego o zakładzie a odemnie się odczep mało w pracy się czepiasz tu jeszcze musisz zamykać mi buzię ?

A skąd Ty wiesz kto pod jakim nickiem pisze? Hakerka? Hahaha

@Qwerty

Jak się chce to się wszystko wie

@Lili

Raczej jak sie coś sobie wymyśli albo wmówi. Tak jak większość plotek w tym zakładzie

terbia
@Lili

nam mowisz ze jak sie forum nie podoba to mamy nie czytac? smieszne. jedyna osoba ktorej forum sie nie podoba jestes ty wiec moze ty przestan je czyta c i przede wszystkim skoncz komentowac!!!

@terbia

Mnie się bardzo forum podoba praca i placa tylko nie wy ludzie którzy tam pracują¡!!!!!!!a to tobie się nie podoba że o was źle pisze mam pisać tylko pozytywy tragedia nawet tu nie ma wolności słowa tylko 97 procent ludzi jest strasznie wredna i dokucza innym .nie ma dnia żeby coś nie powiedziały i już człowiek się denerwuje wyśmiewanie i naśmiewanie się z innych nowych pracowników poprostu tragedia

terbia
@Lili

no to szkoda ze o zaletach firmy nie piszesz tylko wszystkim wady punktujesz. a pomyslalas ze moze to nie z ludzmi jest cos nie t ak tylko z toba???

@Lili

Tak lili i to już wszyscy zdążyli 10 razy przeczytać z Twoich komentarzy. Nic nowego nie piszesz.

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

irek

I jeszcze wazny jest wynajem mieszkań ukraincom

Julita

@Lili Nie chodzi przecież o to, by pisać same pozytywy, tylko przede wszystkim prawdę o el-cab. A ja dopytuję po to, by nowi użytkownicy forum, którzy są zainteresowani pracą w tej firmie, mogli sobie wyrobić chociaż cząstkowy jej obraz. Jeśli w związku z tym masz jeszcze coś o niej do przekazania, to zachęcam. Pamiętaj tylko, że na tutaj należy wypowiadać się w sposób stosowny. @Aga Dziękuję za Twoją opinię. Dlaczego, według Ciebie, jest tam nerwowo?

zadowolona

a ja mam super koordynatorkę m.m

Guru
@zadowolona

Haha m.m z Hama na pana gratulacje

Abc
@zadowolona

Tak do póki była kordynatorka wszystko się zmienia ludzie tez jak każdy ma swoje grono i innych nie widzi

Fanka
@Abc

Też mi się tak wydaje że się zmieniła na gorsze

Darek

Mam tam pracować jak jest

Aga
@Darek

Praca spoko pensja ok tylko nerwowo jest

Julita

@foxtrot To już całkiem długo jesteś tam zatrudniony. Na jakie stanowiska aktualnie rekrutują? Zatrudniają też osoby bez doświadczenia zawodowego, czy raczej stawiają na doświadczenie? @Zainteresowana @Lili Di Do czego konkretnie odnoszą się Wasze komentarze? W tym momencie raczej nic one nie powiedzą innym o pracy w el-cab. Jeśli w związku z tym posiadacie jakieś rzetelne informacje na temat tego pracodawcy, to zachęcam do podzielenia się nimi.

@Julita

Piszą tu o firmie i ludziach tam pracujących .jak nic nie wnoszą te komentarze? Bardzo dużo z jakimi ludźmi musimy pracować a to że już pani się nie podobają takie komentarze to proszę coś z tym zrobić żeby ludzie się nie zwalniali przez tych wyżej opisanych a nie mieć pretensji że pisze komentarz który pani nie pasuje!!!!

Star
@Lili

Lili daj już prosze ja ciebie spokój. Julita to moderator, ona sie tylko pyta i sugeruje różne rzeczy. Nawet moderatorkę atakujesz na forum, wstydziłabyś się!

@Star

Po co pyta jak nic z tym nie robi

Star
@Lili

Lili, bo ona jest moderatorem, ona nie ma robić, tylko ma pytać. Tyle spędzasz czasu na goworku, a nie wiesz takich rzeczy?!

vin

odpusc bo nikt juz ciebie sluchac nie chce

@vin

Co prawda boli?

Lili

Tylko proszę pisać same pozytywy negatywów nie przyjmują buhaha.i tak to nie zmienia faktu że nic nie robią w zakładzie pracy żeby zmienić atmosfere między pracownikami

Ona

Jakie sa zarobki?

Gucio
@Ona

Najniższa krajowa chyba(usunięte przez administratora)

Ona
@Gucio

A co ma wygląd do tego?

Gucio
@Ona

Dużo

Misia.
@Gucio

Co ma ładna do kasy co za idioctwo.Tak samo jak pisanie ze zarabia się najniższa krajowa co za bzdury.I premie są super wysokie wystarczy się wziasc do pracy a w jej trakcie dzwonić po kiblach i gadać

@Misia.

Premie super wysokie na papierku a do wypłaty nie ma a pensja jak pensja szału nie ma

Kalina

Jak jest w pracy?

Nnnnn
@Kalina

Ja polecam

@Nnnnn

Prace polecał zakład też pensja w miarę ok tylko nie ludzi są okropni nie da się długi z nimi pracować

Basia

Atmosfera zależy od ludzi w pracy

?????

a co ciebie to obchodzi w ogóle????

Qwerty

Ustalcie sobie grafik w jakich godzinach i ile razy dziennie każda ma obowiązek iść do toalety i bedzie po kłopocie.

@Qwerty

Jak ty nie rozumiesz co pisze to jak chcesz dokumenty dobrze czytać i konektory zakładać.(usunięte przez administratora)

@Lili

Nie, to Ty nie rozumiesz co to sarkazm, więc Ci wyjaśnię o co chodziło w mojej wypowiedzi: każdy chodzi do toalety tyle razy ile ma potrzebę i na pewno nie potrzebuje do tego Twojej zgody, a widać że nudzi Ci się w pracy skoro masz czas żeby wchodzić komuś w gacie. A to co napisał zorro jest co najmniej śmieszne jeśli nie żałosne... Może zastanówcie się co piszecie zanim klikniecie "odpowiedz" bo same sobie robicie porute.

@Qwerty

Większość osób wchodzi na to forum i ma z Was polewkę

Z
@Qwerty

Gdyby nie zwracała mi i innym uwagi że chodzą do łazienki to bym się nie zastanawiała nad tym ale mówi "chodzą bez przerwy do łazienki czasy przekraczają i się potem dziwią że premi nie mają 'wic siedzę i sobie obserwuję

asdd

Tak to fakt

@asdd

Jak polowa ludzi chodzi do łazienki na ploty/ fajke/ posiedzieć w telefonie lub zadzwonić i 10min ich nie ma po kilka razy dziennie to są przekroczone czasy. Wystarczy chodzić do łazienki po to do czego zostala stworzona. 3min to pewnie zajmie to na prawde bedzie to powodem przekroczenia czasu że ho ho. Wiec nie gadaj głupot że przez wyjścia do łazienki są czasy przekroczone tylko przez to że siedzicie tam nie wiadomo ile czasu.

Lili

Nie wiem i już nie chce wiedzieć ????

Kaja

A jak jest na cięciu pvc?

wandzio
@Kaja

wszędzie jest w porządku.

@wandzio

wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma a najlepiej w domu

Kefi5
@Lili

Tobie sie chyba najlepiej siedzi w domu Lili i pisze te bzdurne komentarze pod każdą opinią.

@Kefi5

Już pisałam że cię (usunięte przez administratora) to obchodzi gdzie ja piszę komentarze może lepiej ty zajmij się praca a nie czytanie forum !!! Bo ja potrafię łączyć przyjemne z pożytecznym

Kefi5
@Lili

A może Lili sama się zajmiesz robotą, a nie czytaniem forum i odpowiadaniem na każdą opinię? Kocioł garnkowi przygania.

@Kefi5

Co tobie do tego

Julita

@foxtrot Dziękuję Ci za odpowiedź - jestem pewna, że będzie ona pomocna dla osób szczególnie zainteresowanych tym pracodawcą. Długo już pracujesz w el-cab? Prowadzą teraz rekrutację? @Krokodyl Pracujesz albo pracowałeś w firmie el-cab? Na jakim stanowisku? Twoja poprzednia wypowiedź może niewiele mówić nowym użytkownikom forum, dlatego dopytuję Cię o szczegóły.

foxtrot
@Julita

pracuje coś koło dwoch lat. jest teraz jakaś rekrutacja na różne stanowiska.

Krokodyl

OGŁOSZENIE :) Zatrudnimy pracowników z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze :)

@Krokodyl

Pieniądze jak pieniądze nie są najgorsze .tylko ludzie humor nie pomoże wręcz przeciwnie musisz mieć nerwy ze stali a to masz do czasu aż w końcu pękniesz

jost
@Krokodyl

pensja jest dobra w tej firmie akurat, więc powiedzenie nietrafione ;)

Krokodyl
@jost

Jost akurat ledwo wystarcza do 1-go

@Krokodyl

Dla mnie wszystko jest ok tylko ta atmosfera w pracy ci ludzie zawistni złośliwi. dziś ci słodzą a za 5 minut wybija pieniek w tyłek że masz tak dość że odchodzisz

Julita

@foxtrot Po Twoim wpisie wnioskuje, że pracujesz w el-cab. Co możesz zatem nam powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie oferuje warunki zatrudnienia? @Druga Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Jak długo już pracujesz w tej firmie? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii o tym pracodawcy, ponieważ może okazać się przydatna dla osób, które planują tam aplikację.

foxtrot
@Julita

warunki są że jest praca na dwie zmiany, dają umowę o pracę, troche benefitóe multisporty i inne. stabilnie bardzo. normalne warunki.

Druga

Maja wymagania, jak robisz co do ciebie nalezy to jest wszystko jak trzeba. Porownanie mam z innymi miejscami to elcab dobrze wypada. Wiem co mowie.

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab