Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

k

lalalala każdy ma swoje zdanie:)((

Żaba

Na tym forum to jest jeszcze większa dziecinada niz w tej firmie

tysioncpińset
@Żaba

zgadzam sie. przekrzykują sie jeden z drugim zamiast pracować...

@tysioncpińset

No i widzisz nawet w domu z dala od pracy nie dasz mi sie zRelaksować i trochę o was popisac tylko gnasz do roboty .CO PRAWDA BOLI? Nic tu nie jest kłamstwem czyta prawda i odczep się odemnie i nie mów mi co mam nawet w domu robić

ciekawe ktooo?!

ciekawe kto? !

☺☺☺

he he ale dziecinada ludzie.....to jest praca a nie przedszkole ogarnijcie się w koncu ,a nie " MI SIĘ " PODOBA A MI NIE..misie są w zoo..wszędzie tak jest ,że ludzie sa dla siebie wrogo nastawieni. ..patrzą sobie na ręce itp.Ameryki nie odkryliscie.....więc albo głowa w wiazke albo WROTKI. ....

@☺☺☺

Widać że nigdzie indziej nie pracowałaś i myślisz że wszędzie tak jest widać że poza ecabem świata nie widzisz a tu się właśnie myślisz ja sobie znalazłam lepszą pracę i niedługo was zostawie i napewno miło kolezanek nie będę wspominać bo tak jak wszyscy piszą sama praca nie jest zła tylko z całą reszta nie da się pracować i wy które już tam pracujecie po naście lat to jest wyłącznie wasza zasługa że ludzie odchodzą i młodzi i i co starsi są wiekiem

@Lili

i tu się mylisz... to nie jest moja pierwsza praca...a najwyraźniej to Ty masz ze sobą problem skoro nie umiesz się ogarnąć i masz do wszystkich pretensje...

@☺☺☺☺

No ja nie mam problemu to wy macie ciągle o coś problem a to że ktoś praski nie ma nie pilnował a to że knektora a to że siku się idzie a to że przepustkę się wzięło a to że nadgodzin się nie robi albo że się robi jak jest Bailey chcecie czarne a jak czarne to chcecie białe a już nie wspomnę jak ktoś na elke pójdzie to ma przesrane u was

@Lili

no sorry ale jak nie ma na czym pracować to co mamy zębami zacisnąć ....to normalne że każdy się denerwuje jak nie ma czym pracować...

@☺☺☺☺

Pewnie na innych się wyzywać bo czas przekroczysz (usunięte przez administratora)

@Lili

heheszki...ja nie z tych ...a czas to pojęcie....no właśnie SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ

@☺☺☺☺

Mówię czasach które kiedyś kiedyś na metrykach a teraz ich nie ma a premia jest zabierania za ich przekroczenie

@Lili

a to fakt....nie ma pokazanego czasu na Metryce ????

Lili

Dlaczego nic z tym nie zrobicie tyle ludzi chce tam pracować ale się zwalnia przez szykany innych pracowników (usunięte przez administratora)

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
rrrrrrr

mi się podoba praca, polecam

Nasi
@rrrrrrr

A co ci się podoba?

Lolek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Może nie jest idealna ale daje nam pracę.

inny
@Lolek

można można sporo pozytywnego. ja sobie dużo chwale w elcabie, najbardziej ludzi z którymi pracuje.

@inny

Tak ciekawe pewnie robisz już z 10 lat a te co przychodzą szybko odchodzą powinny się wypowiadać np. kobieta -+ 45 lat dostaje najniższa krajowa czeka 3 m że po okresie próbnym dostanie podwyżkę a tu nic umowa na rok po roku znow nie ma podwyżki przepraszam ma podwyżkę z najniższej krajowej na najniższa i znów umowa na rok .młoda ładna -+20 lat bez doświadczenia zawodowego dostaje 200 zł więcej niż najniższa krajowa po okresie próbnym znów ma podwyżkę umowa na dwa lata potem na stałe.ale co z tego jak młody i tak chce więcej zarabiać i pracować w przyjaznej atmosferze a tu takiej brak na każdym kroku (usunięte przez administratora) ludzie wolą się zwolnić gdyż nie warto poświęcać zdrowia i czasu bo praca wszędzie jest za lepsze pieniądze i w lepszym towarzystwie. Druga sprawa nadgodziny nie każdy chce robić a nie ma autobusów powrotnych tylko we własnym zakresie czyli zmuszanie do nadgodzin.brak wszystkiego materiału po narzędzia jak pracować jak nie mam czym ????zakład się chwali socjalem socjal teraz ma każdy zakład .obiady dofinansowane ale i tak za drogie są .karty do kina czy na siłownię po co nam jak nie mamy czasu żeby iść bo siedzimy cały czas w pracy .sorki szukam dobrego słowa i nie mogę nic znalesc. A no że niedługo wchodząc do pracy nie powiem dzień dobry tylko zdrastwujcie

inny
@Lili

forum polega na tym że sie może wypowiadać kto chce. nieważne jaki mam staż pracy to mam prawo napisać ze firma jest okej.

@inny

Pewnie każdy może pisać swoje opinie i odczucia i żale i i swoje racje byle prawdę ale już nie każdy rozumie co ktoś napisał .w mojej wypowiedzi chodzi o to że nowy pracownik nie ma szans przebicia i pracować do emerytury gdyż taka jak ty dobrze ci się pracuje więc moje zdanie jest takie że zapewne masz umowę na stałe (usunięte przez administratora)nie boje się tego pisac gdyż sama odczułam to na sobie jacy ludzie tu pracują na moim dziale wszystkie osoby tak się zachowuja

Dragon

Nie rozumiem osób, które tak narzekają szczególnie w internecie. Nie podoba sie - to można poszukać roboty gdzie inndziej, jest w czym wybierać. Ja pracuje długo i jakoś nie narzekam.

Lulu
@Dragon

Pewnie jesteś jedną z tych osób przez które ludzie się zwalniaja. Gratulacje dla ciebie

Zniesmaczona ????

Kompletne dno i żenada!Co chcecie osiągnąć komentarzami tego typu .Jeżeli coś ci nie pasuje złuż oficjalna skargę lub zażalenie. Takie obczernianie ludzi anonimowo świadczy tylko o braku twojej inteligencji . Jestem oburzona ! Z jakimi ludźmi musimy pracować . Patologia przez wielkie P!

Aaa
@Zniesmaczona ????

Dokładnie patologia przez duże P która sama ja tworzysz

@Zniesmaczona ????

A do kogo złożyć skargę do kierownika (usunięte przez administratora)a może do samej (usunięte przez administratora)?

Nasza
@Uuu

Czytam wcześniej ten wpis i mam pytanie Dlaczego tu usunięte zostały imiona a w innych postach widnieją te same imiona ?

tutti

czasem cisną z robotą ale sie nie dziwie bo jednak interes sam z siebie sie nie kręci, ale tak to ogólnie jest ok.

zxc
@tutti

wiadome sprawa coś za coś :)

Sztaf

Właśnie znalazłem ten portal, więc zostawię tu opinię o tej firmie. Muszę powiedzieć, że to porządny pracodawca. Nie mam nic do zarzucenia. Ludzie, z którymi pracowałem i kierownictwo byli całkiem znośni. Sama robota może i wymagająca, ale bez przesady. Polecam tę firmę.

@Sztaf

Na jakim dziale pracowałaś? Abjak tak fajnie to dlaczego już nie pracujesz? Koleżanki nie fajne były?

Sztaf
@Iii

Czasem niestety trzeba z różnych losowych powodów przeprowadzić. Takie życie.

☺☺☺

marudy ????

Wut

A co cię to obchodzi? Nos w swoją robotę i nie interesuj się tym, co się dzieje wokół. Potem się dziwić, że robi się patologia kiedy jeden z drugim interesuje się tym, czym nie ma.

Eed

Haha
@Wut

Haha roboty

Qwerty

Jak Cie to tak interesuje to idź i się jej zapytaj

Huha
@Wut

Tak podwyżkę z najniższej krajowej na najniższa krajowa bo innych podwyżek tu nie ma i oczywscie podwyżkę pracy czasy obciete

@Huha

Oj nie raz była po podwyżkę.Mysle że ładnie zarabia .

Aaa

O jakiej rudej mówicie?

ello

firma jak firma. pracujesz i robisz swoje, to dostajesz co trzeba. nie ma miejsca dla leni.

Marian

Witam, ile osób pracuje w tej firmie?

No
@Marian

Coś koło 400 na dwie zmiany

P.......Was

Najlepsze to są zlecenia zewnętrzne ... dodatkowa kasa ale tylko dla wybranych, analiza planu co warto brać a co nie. Zalatwianie tego w godzinach pracy? Normalne ale tylko dla przydupasow. Nie wiem jakie są kryteria wyboru ludzi do tych zleceń ale ciągle robią te same osoby. A co tam niech się wypchaja i udlawia a i tak (usunięte przez administratora) mają. Panie dyrektorze może warto się temu przyjrzeć?

@P.......Was

Wiązki zewnętrzne każdy może sobie załatwić tylko trzeba chcieć, a nie pisać farmazony, że tylko wybrani mogą. Zgłosili się sami, a nie zostali wybrani, może lepiej się zapytać niż pierdoły roznosić.

święta krowa z Uchorowa
@Abc

Nie wiem czy jesteś jedną z osób wykonujących zlecenia zewnętrzne, ale może odpowiesz mi, na nurtujące mnie pytania: 1. W jaki sposób, i kto rozlicza (raportuje) błędy z tych zleceń? (Jest to jeden z wymogów które nasza firma musi spełnić aby dotrzymać normy ISO 9001 Bo bezbłędność na tych zleceniach nie wierze) 2. Dlaczego zlecenia ZEWNĘTRZNE są wykonywane na terenie firmy, nie rzadko w czasie etatowych godzin pracy? (Skoro są to zlecenia zewnętrzne, to z definicji powinny być wykonywane w 100% poza firmą) 3. Może Ty mi wyjaśnisz, skąd takie zaangażowanie w czasie wykonywania tych zleceń, wśród osób które w czasie etatowych godzin pracy nie wykazują zapału do pracy? (Może lepiej gdyby firma wszystkie zamówienia klientów wykonywała jako zlecenia zewnętrzne. Ile czasu i nerwów wszyscy byśmy na tym zaoszczędzili)

@święta krowa z Uchorowa

Kontrolę jakości każdy robi sobie sam. Jak przyjdzie reklamacja to jest to rozpatrywane indywidualnie. Jakoś wiązki z produkcji na kontroli są, a reklamacje i tak przychodzą. Więc jaka tu jest Twoja logika to nie wiem. Ja jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś w swoich godzinach pracy robił zlecenia zewnętrzne...

Aha

Jak ci źle robić domówki to po co je robisz .nie narzekaj tylko zap.....j

@Aha

Nigdzie nie napisałam że mi źle. Skoro je robię, to widocznie mi to pasuje.

@Qwerty

A jaka to odbierać jeśli piszesz że robisz po 8-10h w domu w niedzielę soboty za normalną stawkę jak się nie opłaca to nie rób albo rób i nie narzekaj jak mi się coś nie opłaca to nie robię dla idei tylko dla kasy

@Abc

No jak widze niektórym żal tyłek ściska, bo nie umieją sobie załatwić zleceń zewnętrznych tudzież chcieliby kase za nic. Nic nie ma za darmo. Jak chce sie mieć kase to trzeba na nią zapracować, a nie psioczyć na każdego w koło bo chce sobie na coś konkretnego kase uzbierać.

@Qwerty

Tylko trzeba rozróżnić zarobek o wyzysku.ja w jedną sobotę zarobie w 8 h zarobię więcej niż tu więc pracuje dla siebie a nie dla nich

@Abc

A ja mam mniejsze potrzeby i nie muszę ani ty anie tam tyrać mam inne przyjemności

@Aha

Ty nie musisz wiec nie robisz, ja mogę więc robię. W czym problem? Nikt nikogo nie zmusza

święta krowa z Uchorowa
@Qwerty

Widzę że nie do końca się zrozumieliśmy... Więc zapytam wprost: Wpisujesz (w metrykę) sobie błędy które wykryjesz podczas samokontroli? Zgodnie z zasadami panującymi w naszej firmie POWINNAŚ! Twierdzisz że nie zauważyłaś żeby zlecenia zewnętrzne były wykonywane w czasie etatowych godzin pracy. Masz jakieś problemy ze wzrokiem, czy udajesz że tego nie widzisz? Nikt wam nie broni brać zleceń zewnętrznych, i nikomu żal (usunięte przez administratora) nie ściska. Tylko pracujcie z takim samym zaangażowaniem w czasie etatowych godzin pracy, jak pracujecie na zleceniach zewnętrznych. I mała prośba od współpracowników: Jak już bierzecie zlecenia zewnętrzne, to bierzcie takie które jesteście wstanie w całości wykonać "w domu" Żeby nie zajmować miejsca "na układaniu" czy "na prasce" koleżankom które w przeciwieństwie do Was, muszą wiązkę wykonać w czasie określonym w metryce. Miło byłoby również gdybyście po zakończonych zleceniach narzędzia oddawali do firmy, a nie magazynowali do następnego zlecenia. Wszyscy mają takie same prawo do użytkowania tego sprzętu.

@święta krowa z Uchorowa

Nikt nam nie zabrania zostawania w pracy i zarabiania konektorów na aplikatorze. Co do prasek to się zgodzę, że powinny być od razu zdawane do firmy.

Martyna

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

Ok

Nikt ci nie każe tyrać po 10 . Jest nie obowiązkowe nadgodziny

@Ok

Jesteś śmieszna jak nie robisz nadgodzin to nie masz premi całej umowy przeciągane a koleżanki tak będą dogadywać że w końcu dla swojego spokoju zrobisz nadgodziny usłyszysz od nich że jesteś nie koleżeńska i nie solidarna bo nie robisz nadgodzin

@Abc

Premia tyczy się tylko 8h pracy. Nadgodziny to nadgodziny. Gdyby mi nie przyznali jakiejś części premii bo nie chodzę na nadgodziny to poszłabym o to walczyć. Co macie na umowie? Za 8h dziennie macie wynagrodzenie +0-25% premii. Nic tu nie ma o nadgodzinach. A jak sobie dajecie zabierać kase przez brygadzistów to czyj to problem?

@Qwerty

Tak byłam i usłyszałam że nieangazuje się w pracę ????powód zawsze się znajdzie nie jeden a tylko było to że nie robię nagodzin .za to koleżanki więcej dokuczają i bardziej to boli niz brak 5 procent premi

Ha
@Aha

A jak nie robić nadgodzin jak nie ma po 8 h autobusu do domu czy to nie jest zmuszanie do nadgodzin

@Aha

Nieangazowanie się w pracę czyli niechodzenie w soboty do pracy robienie nadgodzin

@Uuu

Cieszcie sie że płacą za nadgodziny a nie są "za dzień wolny"

@Qwerty

Śmieszna jesteś może mam się cieszyć że mogę robić nadgodziny moze mam robić godzina za godzinę?A kto by miał mieć dzień wolny ? Jak ludzi nie mają do pracy.

@Qwerty

Śmieszna jesteś może mam się cieszyć że są nadgodziny ? Ze płacą 100 procent a nie godzinna za godzinę? Bo ja to odbieram inaczej nie maja ludzi do pracy i nas zmusza do nadgodzin!!! Do czego to prowadzi jesXze troche i będziemy płacić żeby pracować

@Iii

Są nadgodziny- źle bo trzeba robić. Nie ma nadgodzin- źle bo wypłaty za mało. Nie dogodzisz.... W soboty nie musicie przychodzić. Do autobusu nikt was nie targa na siłę.

@Qwerty

Masz rację nic nie muszę tylko premi całej nie ma i to wasze gadanie że się koleżeńskim nie jest bo nadgodzin nie robi ma jeśli jest tak fajnie to dlaczego tak ludzie odchodzą pracy?

@Uuu

To nie zmienia faktu że nie musisz przychodzić w sobotę. Jak dla kogoś jest ważniejsza opinia koleżanek niż wlasna to nic na to nikt nie poradzi

No
@Qwerty

To nie opinia to dokuczanie jest że się nie robi nadgodzin

@Uuu

No właśnie dlaczego tyle ludzi się zwalnia? Co się stało na solarisie ? Gdzie panowie którzy tam pracowali ? I te panie?

Hgu

Psychicznie nie wytrzymują

xyzjh

ciekawe ktooo :)))) pewnie ta B.B

MNL
@xyzjh

zajmij się lepiej pracą, a B.B zostaw w spokoju - możesz brać z niej przykład. obrotna dziewczyna. pozdrawiam

asdd
@MNL

w którym miejscu obrotna..na wysokie mniemanie o sobie i tyle ...

Abc

Ale nudy nikt nikomu (usunięte przez administratora) nie rąbie :) Czyli atmosfera w pracy oki:)

Nowy rok- nowy elcab ;-)

Qwerty

Tak tak. Piszcie więcej jeden na drugiego. No bo samo gadanie w pracy z każdym po kolei na ten temat nie wystarczy. Tak właśnie wygląda atmosfera w pracy, którą sami tworzycie między sobą. "Tamten gada to ja też". Żałosne, tak jak i wszystkie zmyślane przez Was plotki. Nie macie swojego życia prywatnego, że zajmujecie się czyimś? Piszcie wiecej tutaj takich rzeczy. Może ktoś zanim zdecyduje się przyjść do pracy na produkcję w el-cabie to przeczyta i w porę się wycofa. Bo praca nie jest ani trudna, ani zła. Tylko ludzie to wścibskie, wredne babsztyle, wielce poszkodowane przez los. Jak wam tak źle to się zwolnijcie. A na gorzkie żale to do kościoła.

Zła

Czy ja wiem 11zl? Nie prawda nowi pracownicy mają więcej niż ci starsi na wstępie dostają 13

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab