Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

Qwerty

Tak tak. Piszcie więcej jeden na drugiego. No bo samo gadanie w pracy z każdym po kolei na ten temat nie wystarczy. Tak właśnie wygląda atmosfera w pracy, którą sami tworzycie między sobą. "Tamten gada to ja też". Żałosne, tak jak i wszystkie zmyślane przez Was plotki. Nie macie swojego życia prywatnego, że zajmujecie się czyimś? Piszcie wiecej tutaj takich rzeczy. Może ktoś zanim zdecyduje się przyjść do pracy na produkcję w el-cabie to przeczyta i w porę się wycofa. Bo praca nie jest ani trudna, ani zła. Tylko ludzie to wścibskie, wredne babsztyle, wielce poszkodowane przez los. Jak wam tak źle to się zwolnijcie. A na gorzkie żale to do kościoła.

Zła

Czy ja wiem 11zl? Nie prawda nowi pracownicy mają więcej niż ci starsi na wstępie dostają 13

Szczęśliwego nowego roku życzę wam moje koleżanki i koledzy aby w nowym 2018 roku nie zmuszano nas do nadgodzin.aby rok 2017 został rozliczony przez inspekcje pracy z nadgodzin bo większość z nas przepracowała więcej niż dopuszczalne 150 nadgodzin.aby koleżanki mogły pracować bez pampersów i chodzić normalnie do ubikacji a nie jak ma tylko okres bo boi się że czas przekroczy.abyscie pracowali normalnie a nie (usunięte przez administratora) z pod siebie zjadali.abyscie mniej jadem syczaly.i za 5 zł noży w plecy nie wbijały .aby nam żyło się razem lepiej gdyż więcej czasu spędzamy razem niż z rodzinami bo pomieszało się i żyjecie żeby pracować a nie pracujecie żeby żyć.i zebyscie za późno się nie ocknęli ze zdrowie jest najważniejsze .witajcie w nowym 2018 roku w pracy z uśmiechem .

Szczęśliwego nowego roku dla el cab.????????????

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gwiazdorka

WESOŁYCH ŚWIĄT dla nas pracowników :)

GWIAZDOR

Wesołych Świąt dla całej firmy :) (*_*)

Lalunia

Ta pani z montazu niech zajmie sie swoim kieliszkiem wodki "I"a nie obgadywaniem innych ludzi co przyszli dopiero kazdy ma swoje czasy i robi jak on potrafi

Je

A co mają kadry do tego? One nieingeruja w sprawy co się działa na hali .panuje spychoza nie ja kierownik kierownik ja nie brygadzista i zostajesz z problemem sama

Gbur

To jakiś czeski film.......

Guru

Święta prawda i niech nie udaje niewiniątka bo się pogrąża

jakoś tam

Od zwracania uwagi i upominania są przełożeni, brawo dla tego kto poruszył ten temat przychodzimy do pracy i wzajemny szacunek to podstawa

Mała

Czy to jest forum o firmie? Chyba to nie miejsce na rozwiązywanie takich kwestii. Osoba która prosi tu o pomoc tylko się ośmiesza. Kobieto ogarnij się to tylko facet w dodatku gbur i prostak.

Ok
@Mała

I co że się ośmiesza ale ja zniszczy

ooooooo

I co przyszło Tobie po tym ze masz imię i nazwisko .Co teraz bedziesz szukać przez internet czy list gończy wyszlesz hahaha.Takie sprawy załatwia sie osobiście no chyba ze masz naście lat.Troche brak Tobie kultury osobistej a przedewszystkim honoru.Polecam meliske wypić na uspokojenie

A o jaką sytuację chodzi bo może firma powinna się tym zainteresować?

Ok h

Popieram

Hdgd

Nie rozumiem ,dlaczego długoletnich pracowników się popędza do pracy i wymaga od nich Bóg wie co?A przychodzi jedną młoda tylko w soboty i nic nie robi tylko dosłownie leży podparta łokciami na stole(córeczka mamuni) i za to jej płacą i zero reakcji że się obija......a niech na układanie stanie tam nie będzie miała czasu się podpierać i siedzieć i zobaczy co to praca. A nie że mamusia ja kryje....I tak wygląda praca w el-cab ....masz plecy to żyjesz jak pani.....

klb
@Hdgd

Tak było jest i będzie... młody ma większą podstawę niż starszy pracownik ....

Hdgda
@Hdgd

Coz za impertynencja . Radzę zacząć od siebie i leczenia swojego uzależnienia od alk.

@Hdgda

A ty zacznij od pisowni. I patrz na siebie bo łatwo kogoś oskarżać bezpodstawnie.Alkoholików i narkomanów to jest pełno w tej firmie.

Hdghs
@Hdgd

Należy najpierw spojrzeć na siebie, a nie oceniać innych. Chciałbym również zwrócić uwagę na to, iż jest to ewidentna zazdrość, że młodzi/osoby na umowę zlecenie zarabiają więcej niż stali pracownicy. A ty kobieto powinnaś zacząć się leczyć...

@Hdghs

Dokładnie - przez ludzi przemawia zawiść i zazdrość...niby jedna firma, ale jeden drugiemu jakby mógł to nóż w plecy by wbił. Straszne. Praca sama w sobie ok, ale atmosfera pozostawia wiele do życzenia....

Dla tych wredot.

Jestem pracownikiem na eksporcie i zależnie od pracy jestem albo na montażu albo na układaniu, wiadomo wszędzie się człowiek narobi. Ale głupie komentowanie, że się siedzi i nic nie robi jest totalnie zbędne. To że pójdzie ktoś na montaż to nie znaczy że od razu się opierdziela. Radzę się przyjrzeć dokładnie oraz patrzeć na siebie a nie bezpodstawnie oceniać innych.

święta krowa z uchorowa

Proponuje dyrektorowi i kierownikom, dokładniejsze przyjrzenie się, tzw. zleceniom zewnętrznym. Cuda się dzieją podczas wykonywania tych zleceń... Np. osoba układająca/obrabiająca jedną wiązkę w czasie etatowych godzin pracy, robi to w czasie 4 godzin. Na zleceniu zewnętrznym zajmuje jej to 2 godziny... Cud! Inna sprawa że najczęściej zlecenia zewnętrzne wykonywane są najczęściej w czasie etatowych godzin pracy, lub co gorsza w soboty. Takie osoby mają nie słusznie płacone "za sobotę" i zlecenie zewnętrzne jednocześnie. Szczytem jednak jest wykonywanie takich zleceń, przebywając na zwolnieniu lekarskim!!!

Obserwuj

Syf i jeszcze raz syf w tej pracy nie polecam nikomu...

Ty

A ta z solaria na kontroli... Masakra słychać ja na całej hali. Wieś się ogarnij. A nie wyjedzie jak syrena że ktoś źle zrobił

Czepliwa
@Ty

Polecam słownik ortograficzny.

Xyz

Powtarzam pytanie jak tam jest czy warto iść do pracy na magazyn jaki kierownik atmosfera i jaka kasa

xyz
@Xyz

jest ok...

k

przestańcie s. .. metka ....praca jak praca...wszędzie tak jest

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab