el-cab

Bolechowo

Opinie o el-cab

To ja 2016-06-20 16:26
Jak wszędzie. Albo na początku zaciśniesz poślady i nie dasz sobą pomiatać, albo stare pryki Cię po prostu zjedzą. Rób swoje, nie gadaj na temat innych a powinno być dobrze i będziesz mogła się cieszyć śmieszną wypłatką. Chociaż ogół atmosfery pozwoli i tak stworzyć o Tobie baśnie, o jakich Ci się nie śniło. Ludzie szukają plotek i niuansów niszcząc Ci przy tym psychikę a Ty Bogu ducha winna jesteś, ale co zrobisz. Cieszę się, że już tam nie pracuję.
Knopers 2016-06-24 00:20
A co sądzicie o brygadzistach? coś się zmieniło?
Uczciwa 2016-08-25 17:57
Jeśli ktoś idzie do pracy pracować i potrafi dostosować się do panujących reguł w danym środowisku pracy to nie powinien mieć problemu z wykonywaniem obowiązków. Gorzej jeśli chodzi o adaptacje bo sami sobie robimy taką a nie inną atmosferę. Sumienność i skupienie na pracy zawsze jest docenione. Pracuje w firmie wiele lat i przeszłam wiele działów. Raz lepiej raz gorzej. Czy mam kolegów i koleżanki w firmie? Raczej nie. Mam znajomych z którymi czasem porozmawiam na przerwie. Mnie to wystarczy. Plotki mnie nie interesują i wydaje mi się to receptą na godne warunki pracy. Zawsze czynem i wiedzą zapracowywałam na premię czy awans. Co do zarobków zgadzam się że mogłoby być więcej. Każdy z nas podpisując umowę jednak ma szansę ją przeczytać więc wie za ile pracuje i jakie są względem niego wymagania.
mala 2016-09-05 14:53
Najniższa krajowa na start... jak tu wyżyć za takie pieniądze? A potem że młody człowiek mieszka z rodzicami zamiast iść na swoje... za co ja się pytam?!?! Najgorszy jest fakt ze kobiety na tym samym stanowisku co mężczyźni zarabiają mniej... i to nawet o 500zl brutto na start... no mnie się wydaje że coś tu jest nie tak szczególnie że większość działów to praca szczegolnie dla kobiet... smród bród i ubóstwo:(
gabri 2016-09-05 15:50
Kurde bez przesady @mala młodzi to teraz od razu chcieliby nie wiadomo jakie pieniądze zauważyłem zarabiać. Najniższa krajowa na start no cóż jak w większość firm później trzeba starać się o podwyżkę i tyle
Masza 2016-10-27 01:14
Witam! O tej firmie mogłabym książkę napisać... ogólnie to zarobki marne no chyba że jesteś facetem. Wtedy nie musisz nic robić a dobrze Ci zapłacą,nawet możesz przychodzić pod wpływem alkoholu. Nie ma co liczyć na podwyżkę jeśli masz brutto 2300 bo to już jest max. Nieważne jaką masz wiedzę i umiejętności.
Spostrzegawcza 2016-11-04 01:11
Każdy się czepia i czepia wieczne narzekanie. Jeśli się nie podoba to wyjazd nikt nie trzyma tutaj na siłę. PS Pan Szymon Cofta ma świetną kurtkę zimowa, jest ekstra :)
wiktor 2016-11-18 11:56
firma ok tylko przydalo by się zmiana brygadzistek na bawari a szczególnie pania A.K. której trzeba wlazic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby mieć dobrze a kto tego nie robi to potrafi człowieka zgnoic szczególnie młodsze osoby a jak się nie podoba to papiery i z brame.
konrad 2016-11-22 16:11
Jeżeli brygadzistka z bawari nie zmieni swojego nastawienia do ludzi(przestanie ich traktować z góry) to ludzie zaczną odchodzić.
Temat "szefostwa" jest prosty - większość brygadzistów pracujących ponad 10 lat ( bez umiejętności ,po zawodówce) miotają ludźmi na prawo i lewo. Głupie żarty i docinki. Kierownik zmiany równiez nie jest lepszy ( T.D) zamiast dawać przykład i szanować swoim pracowników,którzy dla niego (również dla siebie $$) idą do pracy w sobotę ,po tym jak ogłaszają to dopiero o 13;55 (koniec pracy o 14). Zarobki w miare wyglądają jak się zrobi ok.25-30 nadgodzin. Praca lekka i to jest wielki plus ! Reszta jest nad przepaścią.

Ludzie pracujący w biurach są również tacy bez matur.

DROGA FIRMO !!! W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI WYKSZTAŁCIĆ BRYGADZISTÓW (mowa tutaj o wykształceniu- w DOBRYCH firmach brygadzistami nie są osoby po ZAWODÓWCE niepotrafiący się składnie wypowiedzieć), następnie szkolić ,szkolić i jeszcze raz szkolić swoją kadrę (Biura,kierownictwo)

Konrad 2016-11-24 16:47
Liczysz na całą premie ?
Luigi 2016-12-02 10:05
Powiem tak udało Mi się przepracować w tej firmie parę miesięcy, niestety straconych w Moim życiu, co do niedorozwiniętej kadry zarządzającej (brygadziści oraz pracownicy wyższego szczebla) nie będę wspominać. Przymusowe nadgodziny, bo jak człowiek nie został to musiał załatwiać transport we własnym zakresie, informacja o nich tak jak przedmówca powiedział "za pięć" w piątek żeby ludzie do końca dnia robili a nie się denerwowali. Teraz z czego wiem to niektórzy ludzie ostatnio z nadgodzin tak wyszli że na część z nich chodzili "za darmo", bo dowalili im podatku. Zresztą jeśli w firmie przez cały rok jest taka duża rotacja pracowników jak w EC oraz posiłkują się dzieciakami i studentami to coś o tym świadczy. Najbardziej śmieszą Mnie ludzie, którzy robią tam kilka bądź kilkanaście lat a narzekają jak to tam źle nie jest. Kto was tam na siłe trzyma? Nie podoba Ci się to szukaj innej pracy i tyle! Jeśli ktoś Chce to znajdzie. A wypłata? Śmiech, nawet w przypadku faceta (o których w tej firmie mówi się że zarabiają kokosy) o kobietach nie wspomnę, bo minimalna krajowa za robotę którą wykonujecie to proporcjonalnie tak jakbyście w Chinach za miskę ryżu robiły ... A myślicie że kto na tym najlepiej wychodzi? Prezes, który ma na te Swoje super autka i posiadłość i niewiadomo co tam jeszcze. Podsumowując jeśli ktoś Ma inne wyjście z pójściem do pracy to najprawdopodobniej jest dużo lepsze niż praca w tym zakładzie. Tak więc zakład nie warty uwagi chyba że nie ma innej możliwości pracy, to się idzie gdzie można. Na szczęście ten zakład to zamknięty etap w Moim życiu ;)
Full 2016-12-02 18:35
Czy biuro kadr jest otwarte w soboty?
Nie, nie jest. 2016-12-06 00:15
Nie
Iluminati 2016-12-06 00:31
Wykształcenie swoją droga, ale doświadczenie również. Będąc kiedyś pracownikiem w tej firmie na dziale produkcji naprawdę wiele czasu zajęło mi by...przyzwyczaić się do panujących tam abstrakcyjnych ludzi i tak samo ich zachowań. W wielu firmach tak jest, nie oszukujmy się ale tutaj jawnie przekłada się to realizowany plan oraz statystykę błędów, gdzie to wygląda po prostu mizernie. Pani V.J. zwyczajnie nie nadaje się na powierzone jej stanowisko, nie radzi sobie ze stresem, napięciem jeśli chodzi o czas i realizację planu, biega z kąta w kąt nie wiedząc sama za czym. Miesza i szerzy chaos na tyle duży, że przekłada się to potem na wyniki. Nie wiem czy kierownictwo tego nie widzi (nie chce widzieć), już mnie to nie obchodzi w sumie ale powinni zauważyć, że firma potrzebuje zmian i to nie takich, że dojdą nowe stojaki na zagniatarki czy inną rzecz, a ustalenie priorytetów względem ludzi, ich prac i płac. Podwyżki w tej firmie nie ma, a jeśli będziesz się starać to odstaniesz 100zł brutto na "odwal się" i ani nie myśl za rok czy dwa próbować znów startować z wnioskiem. Prędzej i lepiej jest przyzwyczaić się do otrzymanej umowy, zaakceptować ją z ewentualnymi łzami w oczach i pracować ledwie łącząc koniec z końcem. 2017 rok przyniesie dużo podwyżek (już je zresztą widać), pracy pewnie będzie więcej, a nawet jeśli będzie tyle samo to czy ludzie znów dadzą się dymać? Gdzie wy macie oczy? Boicie się o pracę? W okolicy jest jej mnóstwo i to na lepszych warunkach, jakie oferuje El-cab . Przykro jest patrzeć, jak "znajomi" skaczą sobie do gardeł, zamiast stanąć za sobą murem i powiedzieć coś wspólnie, bo na kogo macie liczyć? Na kierownika? Dyrektora? Prezesa? Ich interesują tylko wyniki firmy, w tym wyniki waszej pracy, a ile będziecie się musieli z tym naszarpać to już ich nie obchodzi. Rotacji w zasadzie nie było jeszcze jakieś 3 - 4 lata temu, a teraz? Ludzie przychodzą zarobić a dostają jałmużnę i zwyczajnie rezygnuje, bo kto chciałby pracować za takie grosze. A te gadanie typu "jak Ci nie pasuje to wypad do biedronki na kasę" jest po prostu śmieszne i świadczy tylko o pracodawcy i o tym, jak dba o pracownika wieloletniego, z dużym doświadczeniem ale też i młodych, którzy chcieli by jakoś tą swoją energią wprowadzić większy obrót, ale gdy zauważą pierwszą pensję, najzwyczajniej rezygnują i nie ma się im co dziwić. Teraz normą w większości zakładach jest 2000 NA RĘKĘ, gdzie to w El-Cabie trudno osiągnąć nawet z premią, która jest jak los na loterii. Nadgodzin nie liczę, bo jakim prawem mam nadganiać już i tak głodówkową pensję tym typem pracy? Ludzie naprawdę szukajcie pracy gdzie indziej.
Pozdrawiam
Słodka 2016-12-16 11:32
Buziaczki dla ciasteczka z bawarii :*
zainteresowany 2016-12-17 19:20
no to wychodzi na to że w Biedronce zarabiają więcej niż u was.A już chciałem złożyć ofertę pracy ,wydawała się atrakcyjna od 3490 brutto .Odpuszczę sobie chociaż miałbym do pracy 12km to wolę dojeżdżać 25 ale za 3000 na rękę
Ex 2016-12-22 05:10
Zarobki strasznie male, m.in. w biedronce zarabia sie podobnie na okresie probnym a pozniej nawet wiecej(znam to z autopsji).
Wspolczuje chlopakom z bawarii, ktorzy musza meczyc sie z brygadzistka AGNIESZKA K. (Osoba ktora dlugo pracuje, ale podejscia do ludzi nie ma zadnego) nie dziwi mnie to ze ludzie najdzwyczajniej nie chca w jej brygadzie pracowac,a wielki szacunek dla tych ktorzy musza sie z nia meczyc.
Tworzy bardzo niezdrowa atmosfere,wszystko dzieje sie na duzym spieciu, a widac ze chlopaki wiedza co robic i jak. ZERO PODEJSCIA DO CZLOWIEKA
Misia 2017-01-07 05:54
Pracuje w York bolechowo i pierwsza wyplate na reke mialam 2100zl ...pracuje juz pol roku i wyplaty na produkcji mam 2300 do 2500 praca siedzaca czasem stojaca ale jest super...polecam. A w el-cab pracowalam rok i powiem ze porownujac jest masakra a brygadzistka pani pseudo Beata (Andzela) bo to imie jej sie nie podoba jest masakryczna glowa wiecznie w chmurach jakby wielka pania byla...gnebi pracownikow ze hej.....nie polecam
Iluminati 2017-01-11 02:12
Cieszę się z Twojej zmiany na lepsze - naprawdę. Sam zmieniłem prace i EC wspominam jako sól na ranie, którą chciałem zetrzeć ale coraz to bardziej bolało. Teraz pracuje w innej firmie (Murowana Goślina) i cenie sobie pracę, płacę oraż atmosferę tutaj. Naprawdę ludzie nie zastanawiajcie się - UCIEKAJCIE!
NICK 2017-01-12 11:09
HEJ PRACA W FIRMIE NIE JEST ZŁA GORZEJ LUDZIE I BRYGADZIŚCI. A LIZUSI SĄ I BĘDĄ. NARZEKAJĄ LUDZIE W KAŻDYM ZAKŁADZIE I BĘDĄ NARZEKAĆ. FAŁSZYWI LUDZIE SĄ WSZĘDZIE , NAWET W RODZINIE.
NIE SPRAWIEDLIWE JEST W TEJ FIRMIE ŻE CI CO PRACUJĄ SUMIENIE I STARAJĄ SIĘ TO SĄ NIEDOCENIENI I JESZCZE SŁYSZĄ GŁUPIE TEKSTY OD BRYGADZISTY, JAK POWIEDZĄ SWOJE ZDANIE.
A CO DO DZIAŁU TECHNOLOGICZNEGO TO PANI NINA NAWET TAM SIĘ NIE NADAJE. POPRAWIA WIĄZKI KTÓRE SĄ DOPRACOWANIE , TAK ŻE CZAS JEST DŁUŻSZY I GORZEJ SIĘ ROBI. A NIE KTÓRE MUSZĄ BYĆ JESZCZE RAZ DOCINANE I CIĘCIE POPRAWIANE .
WIĘC ZACZNIJCIE DOCENIAĆ LUDZI KTÓRZY PRACUJĄ A NIE TYCH KTÓRZY PODLIZUJĄ SIĘ . I CO NIE KTÓRZY SĄ NA STANOWISKACH NA KTÓRYCH NIC NIE UMIEJĄ .
PARĘ ZMIAN NA STANOWISKACH NIE ODPOWIEDNICH OSÓB I ODPOWIEDNIA PŁACA DO PRACY WYKONYWANEJ . I BĘDZIE LEPIEJ . POZDRAWIAM
CKU 2017-01-16 22:27
Masz rację, pracowałem tam przez chwilę i jestem psychicznie wykończony.
Podziwiam tylko tego jacka i ninę za odwagę.
Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze ich spotkam, ale wtedy będzie ostro...
Damianooooo 2017-01-23 10:56
Ja Dopiero Dzisiaj Zaczynam Hmm aż się boję xd
Panicz 2017-01-27 22:22
A ja się zakochałem w Ninie :)
OEmDżi 2017-03-02 02:34
...co świadczy o twoim kiepskim guście.
Lolo 2017-03-21 12:16
Błażej bardzo stronniczy. Widać że bardzo wyróżnia. Ci którzy donoszą i kabluja mają względyi są wyróżnieni. Urlop z dnia na dzień czemu nie ale nie dla wszystkich. Tylko szkoda że nie każdy umie kablowac i donosic i musi zapier...c żeby coiokwiek osiągnąć. A przydupasy zawsze będą przydupasami.
ONO 2017-04-02 22:02
PRACUJĘ W TEJ FIRMIE RACZEJ KRÓTKO PRACA NIE JEST CIĘŻKA TYLKO JEST BUDOWANIE WOKÓŁ NIEJ ATMOSFERY NAPIĘCIA I STRESU NIEPOTRZEBNIE PRZEZ CO WYDAJE SIĘ TRUDNA .CO DO KIEROWNICTWA CHODZĄ PO HALI RZUCAJĄC SPOJRZENIA I Z MINAMI JAK BY BYLI BEZ PRZERWY WKUR...ENI KIEROWNIK T.D MYŚLI ŻE JEST JAKIMŚ NADCZŁOWIEKIEM WSZYSTKO NAJLEPIEJ WIEDZĄCYM A TYM CZASEM TAK NAPRAWDĘ JAK ZAMIENIĆ Z NIM PARĘ SŁÓW OKAZUJĘ SIĘ ŻE JEST TO ZWYKŁY CIOŁEK I POZER RZUCAJĄCY TEKSTAMI JAK PIJACZEK Z POD SKLEPU MYŚLĄC ŻE JAK MA NA PAPIERKU NAPISANE KIEROWNIK TO POWINNIŚMY SIĘ GO BAĆ {DO PANA WIADOMOŚCI KIEROWNIK POWINIEN WZBUDZAĆ SZACUNEK A NIE STRACH}. STOSUNKI MIĘDZY PRACOWNIKAMI MASAKRA ZAWIŚĆ PONIŻANIE WYŚMIEWANIE JAK KTOŚ MA SŁABSZĄ PSYCHIKĘ I SOBIE POZWOLI NIE WYTRZYMA TAM DŁUGO .FINANSE RACZEJ NIC SZCZEGÓLNEGO W WIĘKSZOŚCI NAJNIŻSZA KRAJOWA PLUS PREMIA PRZYZNAWANA PRZEZ BRYGADZISTĘ DO 25 PROC PO PODWYŻKACH Z POCZĄTKIEM ROKU KIEDY ZWIĘKSZYŁA SIĘ NAJNIŻSZA KRAJOWA PREMIA NAGLE ZMALAŁA JAKOŚ MUSIELI SOBIE TO WYRÓWNAĆ OGÓLNA OCENA FIRMY NO CHYBA KIEPSKO
ktoś 2017-04-05 17:54
super kierownictwo i super atmosfera.... a jeśli ktoś narzeka niech się zwolni, przyszła wiosna czas na prace pielęgnacyjne w ogrodach... pozdrawiam tych pokrzywdzono-narzekających i smutasów...
P.......Was 2017-04-12 23:37
Najlepsze to są zlecenia zewnętrzne ... dodatkowa kasa ale tylko dla wybranych, analiza planu co warto brać a co nie. Zalatwianie tego w godzinach pracy? Normalne ale tylko dla przydupasow. Nie wiem jakie są kryteria wyboru ludzi do tych zleceń ale ciągle robią te same osoby. A co tam niech się wypchaja i udlawia a i tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają. Panie dyrektorze może warto się temu przyjrzeć?
Życzliwi 2017-05-01 22:01
Wiązki są niedopracowane..Przy układaniu wiecznie a to przewody za krótkie,albo brak jakiś przewodów. Zanim ci krajalnia cofnie ,to oczywiście czas leci na wiązce ale kogo to obchodzi....A później lata jedna z drugą że czasy za długie i wiecznie się czepiają.....Na rozmowie o pracę wogole nie wspominają o czasach że wymagają....Lepiej się dopytajcie bo możecie się rozczarować.ludzie są różni choć większość nóż w plecy ci wbija...Lizusy są.Gorzej z brygadzistka i koordynatorka wiecznie się czegoś czepiają nawet papy nie otworzysz bo już buczy że nie gadać tylko robić...Jak beduini
Zawsze 2017-05-01 22:14
Święta racja
desperado 2017-05-02 09:48
Liczy tu się Piniadz i dodatkowe premie dla biurowych chociaż z zaopatrzenia nie powinno się wynagradzać za nic skoro stałe czegoś brakuje.....
To ja 2017-05-07 13:51
BRAWO, wreszcie ktoś miał odwage o tym napisać. Na innych drze mordę ale sama swojego zachowania nie widzi.
A...b...c 2017-05-25 12:46
Nie rozumiem...forum i opinie sa po to zeby ludzie mogli pisac to co mysla....dlaczego czesc komentarzy jest usuniete bo komus to noe na rękę...i jak tu sie wypowiadac...po co? To co powinni zobaczyc ludzie to nie widza...porazka jakas
M..d....a 2017-05-25 12:59
Pracowalam pol roku,psychicznie wykoncza. Nie liczy sie jakosc tylko ilosc.Gorzej jak na akord.Chcesz byc dokladny to juz nie bo za dizo czasu mija.Robisz szybko bo wywieraja presje.Na ukladaniu wiazek Solaris laski maja przej...ne.Wspolczuje im wiecznie gnane za czasy.Najgorszy dzial jaki może byc.Export ma fajnie p.Roman super podejscie do ludzi.Umoe zorganizowac prace jego pracownicy bardz go lubia bo jest dla ludzi.Pracy w el cab nie polecam bo mam zle doswiadczenia z ukladania.Kazda z kobiet to wam moze potwierdzic z ukladania.Najgorsze to ze wszyscy milcza i robi im sie pranie mózgu.Nie masz twardej du.y to nie dasz rady,psychicznie cie wykoncza( brugadzistka i koordynatorka) niech im zrobia psychotesty bo wykanczaja ludzi.
a..k..l 2017-06-04 21:16
a ty laska z bawari czarna...ogarnij sie bo lecisz na facetow,,, jak sep .Opinie masz masakra .Malujesz sie jak lata...a.NIE wspomne o ubiorze..,.,Jestes na jezykach calej firmy.,.,..Kazdy za plecami smieje sie z ciebie ale ty masz klapki na oczach....o tobie mowia Nat...o G..s A tymi wlosami to sobie poswigaj w domu...
Kamil83 2017-06-05 11:59
Nie osądzajcie a nie będziecie sądzeni......
WKURZONA 2017-06-06 09:46
Brak słów... Widać, że jesteś najzupełniej zazdrosna. Osoba, o której jest mowa to dziewczyna, która dba o siebie, do jej ubioru nie ma co się czepiać, bo nosi strój pracowniczy i nie chodzi jak to niektórzy twierdzą z gołą du...ą na wierzchu! A, że ma dobry kontakt z pracownikami, w tym z mężczyznami, to w czym problem? Że sobie porozmawia poza godzinami pracy? Przykro mi, że muszę czytać takie wpisy, skoro jest to strona o zakładzie a nie o pracownikach, a konkretnie o oczernianiu jednego. Proszę, zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i swoją osobą, a nie życiem dziewczyny, której sprawiłaś zapewne wielką przykrość. Może trzeba byłoby wrócić do przedszkola? Bo takie zachowanie jest na takim poziomie!
gość 2017-06-06 11:36
Moja odpowiedź do a..k..l..
Posłuchaj wredzizno... skoro jesteś zazdrosna, to zacznij dbać o siebie tak jak Natii... Żal Ci du... ściska, że Ona dba o siebie, zawsze ma zrobiony ślicznie makijaż, chodzi na solarium, uwielbia słoneczko, potrafi się odpowiednio ubrać, uśmiechnąć, zawsze piękne - lśniące włosy i błysk w oczach, ma z Wszystkimi bardzo dobry kontakt i jest zawsze duszą towarzystwa.... oto Ci chodzi???? Zmień coś w sobie, a będziesz też uwielbiana i nie będziesz musiała zazdrościć i ubliżać innym, a zwłaszcza Nati... i nie pier...farmazonów, że cała firma o niej mówi, bo jeśli mówisz, to tylko Ty i jednostki, które zajmują się pierdołami, plotkami i żyją cudzym życiem, bo swoje mają tak smutne, smętne i ponure, że nie mają czym się pochwalić, dlatego wchodzą w butach w życie prywatne innych osób... biedaczki, kiedy Wy zmądrzejecie, popatrzcie najpierw na siebie i swoje postępowanie, a póżniej na innych. Zajmijcie się pracą, a nie obserwowaniem i pierdołami; kto, gdzie, z kim...bo się okazuje, że pewnie działacie lepiej niż kamery zamontowane w naszej firmie. Dość tej obłudy i fałszywych ludzi.... A Ty a..k..l.. nie nazywaj Nati..sempem, bo semp to TY, gdyż się na nią uwzięłaś. Teraz przeproś ją za to ubliżanie i krzywdę oraz usuń ten wpis....
Robot 2017-06-06 12:05
popieram gościa!!!
Lili 2017-06-06 13:05
To co się w ostatnich dniach dzieję na tym forum to jest kpina. Ludzie, pracujemy w jednym miejscu pracy i potraficie coś takiego... na drugiego człowieka wypisywać. Dzieciaki które chodzą do gimnazjum i przeżywają swój okres buntu, tak się zachowują. Pracujemy razem więc chociaż jakiś szacunek miejcie do kolegi/koleżanki z pracy. Poza tym myślę, że pewne uwagi trzeba zachować dla siebie a nie upubliczniach. Normalnie małpy w ZOO...
Malutka 2017-06-07 11:34
praca...jak praca.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Atmosfera troche nie taka.Za duzo wymagaja
kika 2017-06-07 11:36
Doslownie praca jak na akord...czas jeszcze raz czas...................................
m,,j,h 2017-06-11 20:27
piknik najlepszy na swiecie dziekujemy i pozdrawiamy..
oTak 2017-06-19 20:52
Parę chwil w fałszywych uśmieszkach by potem wrócić do szarej rzeczywistości z nożem w plecach? :D
Zainteresowany 2017-07-14 12:10
Jakie sa zarobki na próbnym?
On 2017-07-15 21:43
2300 brutto po 3 miesiacach do 25 % premi
Gfd 2017-07-16 21:05
No nie wiem ja tam pracuje od dawna i brutto jest 2100
tajemnicza 2017-07-16 21:20
Niech się z góry przejdą po firmie i zapytają ludzi jak się ich traktuję i co się hrabia z ludźmi. Co innego jest mówione na rozmowie o pracę a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.....Góra nie wie co się dzieje prawda odbiega od rzeczywistości..........Jakby tak wziąć wyrywkowo kilka osób na rozmowę co się dzieje w firmie to byscie wiedzieli czemu jest taka rotacja pracowników.Psychicznie większość nie wytrzymuje....Jak się brygadzistka i koordynatorka na ciebie uwezmie to jest po człowieku.Niech ktoś się przyjrzy temu...,Nagonka.....i zobaczcie jak brygadzistki i koordynatorki traktują ludzi..,a nie pamięta wół jak cielęciem był.
Julita 2017-07-20 19:57
@On mógłbyś podać dokładne informacje na temat premii, które można uzyskać za pracę w el-cab? 25% to dobra stawka, ale jakie są zasady jej uzyskania i czy jest to zależne od stanowiska, które zajmuje się w firmie. To przydatne informacje dla wszystkich zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy. :)
-) 2017-07-22 16:38
premie śmiechu warte pracowałam trochę najniższa krajowa potem troszkę ponad najniższej krajowej do końca nie widziałam 25%premii a to ze nie robi się nadgodzin a ze czasy przekroczone a to ze błędy a to urlop na żądanie lub L4 zawsze jest jakiś powód żeby premii całej nie dać jak dostaniesz bony świąteczne lub socjalne latem to tez premii nie ma max 10%każdy się boi odezwać i panuje mobbing wśród pracowników myślą że to normalne tak się zachowywać i odzywać do koleżanek nie wspomnę już o brygadzistach bo oni nie tylko mobbing stosują ale i terror prowadza jak się taka brygadzistka v.j. odezwie to ręce się trzęsą przez resztę dnia brygadziści powinni przejść psychotesty jak np, aga z bawarii no teraz z krajalni-przesunęli ją na inny dział gdyż polowa bawarii sie zwolniła i teraz krajalnia się zwalnia tak tak ile osób już odeszło za jej rządów? pracują same rodziny matki z córkami kuzynki szwagierki bratowe zony z mężami itd itd i komu brygadziści z exportu wezmą premie rodzinie ?tobie wiec jak nie masz nikogo to masz przerąbane popracujesz chwilkę i uciekniesz kierownicy się zmieniają i to nie na lepszych tylko na gorszych z t.d . wcale się nie idzie dogadać np.wyjazd w góry pośrednikiem był elcab i dziewczyny nie dostały zgody na przesuniecie urlopu kasa przepadła -termin podany był już w zeszłym roku wrześniu a on sam idzie w innym terminie na urlop niż jego zmiana a ty jak chcesz urlop to tylko na pogrzeb go tobie udziela ma ludzi za beduinów tylko liczy się praca i jego kasa niestety nie twoja bo tobie tylko ja zabierze ty musisz tyrać i tyrać nadgodziny gdyż autobus jedzie raz po 10h pracy po 8 h możesz jechać własnym transportem
Zostaw swoją opinię o el-cab - Bolechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie el-cab