el-cab

Bolechowo

Opinie o el-cab

Kamil83 2017-06-05 11:59
Nie osądzajcie a nie będziecie sądzeni......
WKURZONA 2017-06-06 09:46
Brak słów... Widać, że jesteś najzupełniej zazdrosna. Osoba, o której jest mowa to dziewczyna, która dba o siebie, do jej ubioru nie ma co się czepiać, bo nosi strój pracowniczy i nie chodzi jak to niektórzy twierdzą z gołą du...ą na wierzchu! A, że ma dobry kontakt z pracownikami, w tym z mężczyznami, to w czym problem? Że sobie porozmawia poza godzinami pracy? Przykro mi, że muszę czytać takie wpisy, skoro jest to strona o zakładzie a nie o pracownikach, a konkretnie o oczernianiu jednego. Proszę, zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i swoją osobą, a nie życiem dziewczyny, której sprawiłaś zapewne wielką przykrość. Może trzeba byłoby wrócić do przedszkola? Bo takie zachowanie jest na takim poziomie!
gość 2017-06-06 11:36
Moja odpowiedź do a..k..l..
Posłuchaj wredzizno... skoro jesteś zazdrosna, to zacznij dbać o siebie tak jak Natii... Żal Ci du... ściska, że Ona dba o siebie, zawsze ma zrobiony ślicznie makijaż, chodzi na solarium, uwielbia słoneczko, potrafi się odpowiednio ubrać, uśmiechnąć, zawsze piękne - lśniące włosy i błysk w oczach, ma z Wszystkimi bardzo dobry kontakt i jest zawsze duszą towarzystwa.... oto Ci chodzi???? Zmień coś w sobie, a będziesz też uwielbiana i nie będziesz musiała zazdrościć i ubliżać innym, a zwłaszcza Nati... i nie pier...farmazonów, że cała firma o niej mówi, bo jeśli mówisz, to tylko Ty i jednostki, które zajmują się pierdołami, plotkami i żyją cudzym życiem, bo swoje mają tak smutne, smętne i ponure, że nie mają czym się pochwalić, dlatego wchodzą w butach w życie prywatne innych osób... biedaczki, kiedy Wy zmądrzejecie, popatrzcie najpierw na siebie i swoje postępowanie, a póżniej na innych. Zajmijcie się pracą, a nie obserwowaniem i pierdołami; kto, gdzie, z kim...bo się okazuje, że pewnie działacie lepiej niż kamery zamontowane w naszej firmie. Dość tej obłudy i fałszywych ludzi.... A Ty a..k..l.. nie nazywaj Nati..sempem, bo semp to TY, gdyż się na nią uwzięłaś. Teraz przeproś ją za to ubliżanie i krzywdę oraz usuń ten wpis....
Robot 2017-06-06 12:05
popieram gościa!!!
Lili 2017-06-06 13:05
To co się w ostatnich dniach dzieję na tym forum to jest kpina. Ludzie, pracujemy w jednym miejscu pracy i potraficie coś takiego... na drugiego człowieka wypisywać. Dzieciaki które chodzą do gimnazjum i przeżywają swój okres buntu, tak się zachowują. Pracujemy razem więc chociaż jakiś szacunek miejcie do kolegi/koleżanki z pracy. Poza tym myślę, że pewne uwagi trzeba zachować dla siebie a nie upubliczniach. Normalnie małpy w ZOO...
Malutka 2017-06-07 11:34
praca...jak praca.Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma.Atmosfera troche nie taka.Za duzo wymagaja
kika 2017-06-07 11:36
Doslownie praca jak na akord...czas jeszcze raz czas...................................
m,,j,h 2017-06-11 20:27
piknik najlepszy na swiecie dziekujemy i pozdrawiamy..
oTak 2017-06-19 20:52
Parę chwil w fałszywych uśmieszkach by potem wrócić do szarej rzeczywistości z nożem w plecach? :D
Zainteresowany 2017-07-14 12:10
Jakie sa zarobki na próbnym?
On 2017-07-15 21:43
2300 brutto po 3 miesiacach do 25 % premi
Gfd 2017-07-16 21:05
No nie wiem ja tam pracuje od dawna i brutto jest 2100
tajemnicza 2017-07-16 21:20
Niech się z góry przejdą po firmie i zapytają ludzi jak się ich traktuję i co się hrabia z ludźmi. Co innego jest mówione na rozmowie o pracę a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.....Góra nie wie co się dzieje prawda odbiega od rzeczywistości..........Jakby tak wziąć wyrywkowo kilka osób na rozmowę co się dzieje w firmie to byscie wiedzieli czemu jest taka rotacja pracowników.Psychicznie większość nie wytrzymuje....Jak się brygadzistka i koordynatorka na ciebie uwezmie to jest po człowieku.Niech ktoś się przyjrzy temu...,Nagonka.....i zobaczcie jak brygadzistki i koordynatorki traktują ludzi..,a nie pamięta wół jak cielęciem był.
Julita 2017-07-20 19:57
@On mógłbyś podać dokładne informacje na temat premii, które można uzyskać za pracę w el-cab? 25% to dobra stawka, ale jakie są zasady jej uzyskania i czy jest to zależne od stanowiska, które zajmuje się w firmie. To przydatne informacje dla wszystkich zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy. :)
-) 2017-07-22 16:38
premie śmiechu warte pracowałam trochę najniższa krajowa potem troszkę ponad najniższej krajowej do końca nie widziałam 25%premii a to ze nie robi się nadgodzin a ze czasy przekroczone a to ze błędy a to urlop na żądanie lub L4 zawsze jest jakiś powód żeby premii całej nie dać jak dostaniesz bony świąteczne lub socjalne latem to tez premii nie ma max 10%każdy się boi odezwać i panuje mobbing wśród pracowników myślą że to normalne tak się zachowywać i odzywać do koleżanek nie wspomnę już o brygadzistach bo oni nie tylko mobbing stosują ale i terror prowadza jak się taka brygadzistka v.j. odezwie to ręce się trzęsą przez resztę dnia brygadziści powinni przejść psychotesty jak np, aga z bawarii no teraz z krajalni-przesunęli ją na inny dział gdyż polowa bawarii sie zwolniła i teraz krajalnia się zwalnia tak tak ile osób już odeszło za jej rządów? pracują same rodziny matki z córkami kuzynki szwagierki bratowe zony z mężami itd itd i komu brygadziści z exportu wezmą premie rodzinie ?tobie wiec jak nie masz nikogo to masz przerąbane popracujesz chwilkę i uciekniesz kierownicy się zmieniają i to nie na lepszych tylko na gorszych z t.d . wcale się nie idzie dogadać np.wyjazd w góry pośrednikiem był elcab i dziewczyny nie dostały zgody na przesuniecie urlopu kasa przepadła -termin podany był już w zeszłym roku wrześniu a on sam idzie w innym terminie na urlop niż jego zmiana a ty jak chcesz urlop to tylko na pogrzeb go tobie udziela ma ludzi za beduinów tylko liczy się praca i jego kasa niestety nie twoja bo tobie tylko ja zabierze ty musisz tyrać i tyrać nadgodziny gdyż autobus jedzie raz po 10h pracy po 8 h możesz jechać własnym transportem
sawks 2017-08-04 22:50
W którym miejscu ona jest piekna hahaha???? Ja rano lepiej wyglądam niż ona wymalowana i pomarszczona od solarium jak stara mandarynka
Wierny 2017-08-05 18:28
A ja wam radze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sie od ludzi i patrzcie na własne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Bando ludzi zapatrzonych w sobie, Ja to bym na pewno nie chciał tam pracować
B.W.......m 2017-08-21 20:20
Mam pytanie? Co należy do obowiązków koordynatorki zmian...???Bo czy to nie ona powinna szykować nam dokumenty,oznaczniki,PVC,nw... itd....bo niektórym się chyba poprzewracalo w główkach bo tego nie robią .Pracownicy sami wszystko robią a ona chodzi na pierdu pierdu...a później czas przekroczony...niech jedna czy drugą stanie i zrobi w osiem godzin to co my robimy i jak to zrobią w tym czasie co my to możemy dopiero pogadać.......koszmar jakiś w tej firmie..,..dzieka Bogu odchodzę z tego bagna....życzę wszystkim wytrwałości
Julita 2017-08-23 14:06
@-) - dziękuję za Twój komentarz. Piszesz, że w pracy stosowany jest mobbing. Mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy według Ciebie takie sytuacje występują w el-cab?
zadowolona 2017-08-28 20:19
a ja mam super koordynatorkę m.m
-) 2017-08-28 20:34
ja tak nie sądzę tylko tak jest mobbing pięknie się nazywa gnębienie pracownika - koleżanki jedna odważna się znalazła i na początku roku poszła do kierownika t.d.kilka kobiet było na rozmowie poprzesadzał je i na tym sprawa się zamknęła .bo sama praca nie jest ciężka ani płaca najgorsza mniej odważne odchodzą
tajemnicza ixi 2017-08-29 10:33
Ale koordynatorka E........ jest masakra wiecznie napuczona i niezadowolona. Współczuję kobieta z ukladania.Wiecznie na nie naskakuje.Cala hala słyszy jak jazgocze na nie....Z ta kobieta się nie da pracować,atmosfera do kitu. Kobieto ogarnij się a wyżywaj się w domu a nie na ludziach.Ty zamiast być pomocna dla ludzi to ty ich jeszcze dobijasz
Gfd 2017-08-29 10:36
Brygadzista Pan Romek jest najlepszy..pozdrawiamy ????
była 2017-08-29 20:48
W el-cabie przepracowałam parę miesięcy jako młoda osoba liczyłam na to, że będzie to praca o której w domu nie będę myśleć - zrobię swoje i tyle. Myliłam się i to bardzo. Każdą rzecz przeżywało się w domu parę razy w kółko zero chwili odpoczynku, a to wszystko przez nawet zwykłego szarego pracownika, który myśląc, że jest kryty przez rodzinę na wyższym stanowisku może sobie pozwolić na więcej. Nie raz lądowałam w łazience zapłakana. Terror terror jeszcze raz terror. Na swoim dziale nawet w spokoju do łazienki nie mogłam pójść bo od razu pytania "Co tobie tak długo tam zajmuje?". Pani Agnieszka przeniesiona z bawarii nie miała pojęcia tak naprawdę o pracy na krajalni. Zarzucała nam, że za wolno pracujemy, że wszystko mamy robić szybciej, a sama na maszynie nie potrafiła nawet jednego przewodu uciąć. Po tym jak przyszła na krajalnie nawet ze sobą rozmawiać nie mogliśmy. Zdarzyła się nawet sytuacja kiedy biegła za mną do toalety żeby sprawdzić czy czasem na pewno załatwiam tam sprawy fizjologiczne. Najważniejsze dla niej było przeniesienie swojej "prawej ręki" z bawarii na krajalnie, a na stałych pracowników znających się na pracy miała wyrąbane. W powyższych komentarzach można przeczytać o braku wykształcenia/doszkolenia kierownictwa. Idzie to zauważyć w krótkiej rozmowie z kimś "ważnym". Ja jako szary pracownik miałam lepsze wykształcenie niż osoba która decydowała o moim wynagrodzeniu. Możliwe, że tym miotaniem pracownika wynagradzają sobie braki intelektualne. Zostali nauczeni siania strachu i myślą, że to da im efekty. Grubo się mylą. Firma zacofana jeżeli chodzi o kontakty międzyludzkie - czasami jest nawet gorzej niż w przedszkolu.
była 2017-08-29 20:48
Obecna 2017-08-30 17:12
Napewno gorzej niż w przedszkolu. W przedszkolu są pogadanki z dziećmi, a w pracy nie ma miejsca na niekończące się dyskusje o niczym. Tam się pracuje (skandal-jak można tak terroryzować biedną, młodą, wykształconą, świetnie zapowiadającą się osobę).
Serdecznie Ci współczuję. To musiał być dla Ciebie koszmar. Zapwne przez tak nieludzkie traktowanie, pewnie połowa swojego cennego czasu w tej firmie spedzilaś na "L4".
Teraz napewno masz wspaniałą prace, a osoba która decyduje o Twoim wynagrodzeniu ma conajmniej tytuł Profesora belwederskiego .
Pozdrawiam Cie serdecznie i broń boże nie zwracaj już do tej "zacofanej jeżeli chodzi o kontakty międzyludzkie" Firmy.
Mówiąc proście - nie wracaj do nas.
Wykonczona 2017-08-30 21:29
Witam powiem tak pracowalam pol roku na ukladaniu potem na bawarii..koordynatorka e. I z drugiej zmiany koordynatorka a. Wykanczaja psychicznie przez nie non stop plakalam w domu..non stop czasy i jeszcze raz czasy!!!a one same same pierdoly robia i gadaja o pierdolach zadna z nich nie ma wykształcenia nekaja ludzi...Aga z bawarii to kobieta patologia...dajcie sobie spokoj z taka robota. Nie polecam
jeszcze pracująca 2017-08-31 15:22
ha ha to co napisałaś tylko dowodzi temu jak tam jest jacy są brygadziści i współpracownicy ton jaki wyczuwa się w twojej opinii tylko świadczy o tym ze jest terror pięknie pokazałaś swój charakterek i przelałaś to na forum nic dodać nic ująć a powinno dać ci do myślenia nie ważne czy jesteś tylko pracownikiem czy brygadzistką jak odnosić się do innych
.. 2017-08-31 15:53
A kto by chciał do takiej firmy a zwłaszcza brygadzistki wracać? Śmiechu warte
xxx 2017-08-31 19:50
dziwni jesteście...
sawka 2017-08-31 22:06
Zacofana to Ty jestes pisząc takie bzdury.Wyksztalcenie w tych czasach na papierku można kupic.I to w głowie trzeba miec poukładane czyli cos czego Tobie brakuje.Ogarni sie dziecko .
g 2017-08-31 22:41
Popieram...nic dodac nic ujac
xxx 2017-09-01 04:22
po co się czepiają wszystkich i i wszystko zwolnijcie się i spokój....
xyz 2017-09-01 05:50
popieram xxx jak się nie podoba to wrotki. ..
gg 2017-09-01 13:56
Nie czepiają tylko pisza prawdę
xxx 2017-09-01 20:08
to niech powiedzą to głośno a nie zala się na forum ....co to im da...
fd 2017-09-01 23:08
Przynajmnie ludzie ktorzy maja chec podjac ta prace to się zastanowia czy warto..i co sie w tym zakladzie wyprawia.... Po to jest to forum miedzy innymi
xyz 2017-09-02 04:20
Ci co chcą pracować to beda a ci co nie to zawsze znajdą wymówek..
bla 2017-09-05 15:42
Cóż o El-cabie możnaby książke napisać o plusach i minusach... jedna z tych firm mająca w d.upie pracownika. Pozatrudniali ukraińców i latają koło nich jak mucha przy gaciach. Robią by sie nie narobić a Ty zapie,przasz i nawet dziękuję nie usłyszysz. Ciągle czegoś brakuje, na wszystko trzeba czekać, wiele rzeczy jest nie przemyślane. O biurach i innych świętych krowach to nawet szkoda już słow. Ludzie są różni, nie ze wszystkimi się dogadasz ale nie jest żle przecież wszystkim nie trzeba pasować ;) Dziękuję za uwagę.
B.W.......m 2017-09-05 17:32
Zauważcie ilu dobrych pracowników już odeszło i nawet teraz odchodzą......czy wy macie klapki na oczach......zacznijcie szanować pracownika i zacznijcie doceniać ludzi.....bo zakład pracy schodzi na psy.....jeszcze trochę i też idę i słońcu zamknę klamkę z drugiej strony i moja noga nigdy tam nie wróci....to co się tu wyprawia przechodzi samo siebie....a może zakład puściłby po firmie anonimowe ankiety na temat pracy,kordynatorow i brygadzistka......oj dużo rzeczy się dowiedzieli co jest grane.....książkę by napisać,....
!!!! 2017-09-05 19:49
praca sama w sobie zła nie jest...Ale...brak materiału... zero organizacji....ludzi maja w du... płaca marna.....ciężko od wypłaty do wypłaty. ..
bla 2017-09-06 10:35
nam jest super bez ciebie i też ciebie nie chcemy-tylko nie wracaj na bawarie
aaa 2017-09-06 19:13
O.M.G.....
Tyg temu i 2017-09-07 18:43
Co się dzieje na krajalnia? Co po chwilą błędy popełniają.A to przewody za krótkie,nieczytelne,opisy nie takie a to grubość przewodu nie taka....kto tego pilnuje..oczywiście Magda Ź. Zawsze ma najwiecej do powiedzenia.Wszystko wiedząca...Pojęcie zielone.Kto jest odpowiedzialny za te wszystkie błędy,,,oczywiście nie ma winnego.Przez ich błędy praca się opóźnia bo wiecznie błędy wynajduja inni pracownicy.Zanim przewody wyjdą z krajalnia to powinny być sprawdzone.A tam każdy robi co chce i jak chce.Zrobcie coś z tym bo tak się nie da pracowac
xyz 2017-09-07 19:52
a to fakt...krajalnia przegina ....tłumaczą się popsutymi maszynami ....Ale maszyny nie zmieniają przekroju ...to Ci co tam pracuje nie znają się na nich...a później pretensje że docinki ...masakra
Słońce 2017-09-08 07:10
A dziwisz się jak na krajalni jest taka duża rotacja? Tam ludzie mają być przeszkoleni na każdej maszynie a to że nie każdy do pracy się nadaje to już ten fakt pominę. Różnica w wiedzy i umiejętnościami między pracownikami jest kolosalna. Co niektórzy to tylko do duszenia "enter-a"są . Wiec się nie dziw jak masz nadruk nieczytelny bo operator sobie ustawić go nie umie . Więc awaria goni awarię bo jakoś się wytłumaczyć trzeba. Dobrych ludzi na krajalni to na palcach dwóch rąk można policzyć.
!!!! 2017-09-09 10:11
najlepsza jest ta z łaską....
Hgy 2017-09-13 11:38
Nie polecam tu pracować ,normalnie nie do ogarnięcia zwykły pracownik nie ma tu nic do powiedzenia
!!!! 2017-09-13 12:24
to wie każdy....
zxc 2017-09-19 12:38
Ale lizuska z tej .....s
Zostaw swoją opinię o el-cab - Bolechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie el-cab