Opinie o El-Cab w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie El-Cab. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie El-Cab na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o El-Cab w Bolechowo

jojk

Anman i jemu pokrewni, jak nie jesteś czegos pewnien albo chyba cos ci sie wydaje to moze najpierw sprawdzic informacje, zanim zaczniesz sie udzielac na forum albo po prostu przeczytaj na glos co napisales przed nacisnieciem entera... mniejsza. a teraz cos o pracy, napewno trzeba pracowac, znac sie na robocie i robic. Robią szkolenia wiec mozna sie przyuczyc. Generalnie nie jest zle. tutaj wrzawa, a jak sie przychodzi do pracy, to jest zupelnie normalnie, robi sie swoje ijuz

ddreporter
@jojk

ale wiesz punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia mozna sie wkurzac jak czekasz na busa jak jedzenie powiedzmy srednie, jak dofinansowanie do multisporta czy tam flexipassa a nie poprostu wykupiony ale tak sie ostatnio zasepilem 1.11 jakas zaduma mnie ogarnela i jakos tak poszlo :D ze w sumie to sie staraja ci z gory

Borek

Bez owijania w bawelne normalnie sie pracuje i tyle.

owo

Ja lata na eksporcie robiłem, płaca oczywiscie nieporownywalna ale co w domu to w domu

Czy ktoś może zdradzić jaka jest stawka? I czy to prawda że trzeba czekać 2 godziny na transport do domu?

oj nawet q.........a nie pytaj

UCIEKAJ!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
dok

Udawac, ze się cos robi to tu się nie da. wystarcza checi do pracy, a tak to jest calkiem znosniee.

Kapsol
@dok

Spoko jak trzeba to i przyucza wiec nie ma z tym problemu.

Polik

Roznie mozna mowic ale generalnie wedlug mnie normalna robota. Jak gadalem z kumplami to tez jakos nie marudzili..

Witam jak jest na cięciu pvc?

brodaty

Niektorzy tutaj to sie chyba pozapominali. Wchodzi czlowiek na forum zeby poczytac jakies konkretne informacje, a tu same wyzwiska i trescie w ogole pozbawione logiki masakra...prawda jest taka ze jednak sa osoby ktore w tej robocie siedza bo im po prostu moze cos odpowiadac.

Ida
@brodaty

Albo nie mają wyjścia i dlatego tam siedzą np. Przed emerytura sa albo w ciążę chcą zajść albo kredyt wziasc i hapia nadgodziny żeby mieć jakąś średnia lub poprostu muszą go spłacać imają ręce związane

Ross
@Ida

albo po prostu ktos mial zle doswiadczenia z innymi firmami i siedzi el-cabie bo nie uwaza zeby w pracy byla masakra. ile ludzie tyle opinii...

:-)
@Ross

Oli na krajalni jest ok. jak potrafisz ogarnać komputer i nie przeszkadzają Ci 3 zmiany to zapraszamy :)

Oli

Witam jak jest na dziale cięciu ?

bw

Nie nie żartuje, a ty co mnie atakujesz i o co podejrzewasz? Niczym do niczego nie chce zachęcić widziałam na własne oczy, tylko pisze informacyjnie. To norma tutaj że czasem młodszy ma więcej niż stary...

Sądząc po Twojej wypowiedzi i sposobie pisania nie rozumiesz co się do Ciebie mówi i pisze. Nikt się nie pomylił przy wklepywaniu kwoty.Niedopuszczalne jest żeby się dopytywać kto ,i ile zarabia. Jedna pani tez sie dopytywała i stąd zaczęłysie moje kłopoty z jej strony. Ale nie ma tego złego....

Taka tam

Hahaha

lipik

robie swoje, skupiam sie na robocie i tak mija czas. Wazne, ze nie zalegaja mi z kasą bo w poprzedniej pracy musialem sie o to dopominac..takze tu jest lepiej.

RYSZ
@lipik

Widze ze mamy podobne doswiadczenia dlatego dla mnie jest wazne ze jest terminowo od razu to czlowiek spokojniejszy.

Toniu

Ludzie .sami takim glupim pisaniem tworzycie atmosfere niezgody...w kazdej firmie znajda sie ludzie ktorzy beda wam robic kolo piora..plotki to codziennosc ...bo swojego zycia nie maja ...albo odwrocic uwage od siebie sie staraja... praca jest ok ...jesli chce sie pracowac ..finanse na czas socjal ok ..a reszta zalezy od tego po co do pracy przychodzisz.

Lili

Nie wiem ja już tam nie pracuje jestem wolna od nich

Roberto

Wedlug mnie ta praca nie jest wcale taka zla.

Dyyk
@Roberto

no zwyczajna robota

LEsio
@Dyyk

Po prosttu ujdzie i juz.

Gutek

siedze w el-cabie bo jest calkiem znosnie nikt mnie tu na sile nie trzyma wiec gdybym miale jakies wieksze ale to bym sie zwolnil. Robota jak robota i juz.

Julita

@wieczos, dziękujemy za wskazówki odnośnie rekrutacji. Powiesz nam coś na temat warunków pracy w firmie? Jak wygląda ten aspekt w El-Cabie? Co skłoniło Cię do podjęcia zatrudnienia w firmie? Bo jak rozumiem jesteś jej pracownikiem? Podziel się z nami swoją opinią.

kon

jak aplikowac? i czy przyjmuja kazdego?

Beka
@kon

Przyjmują jak leci

wieczos
@kon

musisz poszukac na necie czy sa aktualne oferty, jak cos to wyslac formularz lub popytac na zakladzie, luzik :)

Julita

Przypominam o zachowaniu kultury wypowiedzi. Wypowiadacie się na forum publicznym i zobowiązaliście się do przestrzegania regulaminu forum GoWork.pl. Serwis nie jest miejscem służącym do wzajemnego obrażania się. Wszelkie komentarze łamiące regulamin mogą zostać usunięte przez administratora serwisu i warto o tym pamiętać. https://www.gowork.pl/regulamin @a....a, jesteś pracownikiem firmy El-Cab? Możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu?

Wer

Nikomu nie dogodzisz ja pracuje cały czas i jest ok a ludzie byli są i będą wredni a mój brygadzista jest ok pełna organizacja i szacunek do nas:)) A to działa w dwie strony

Tuti
@Wer

Pewnie że tak romek spoko jest

Dsd
@Wer

Jak wiadomo o Kogo chodzi:)))

a....a
@Tuti

normalny czlowiek..pelen szacun...

krokus

Przyszedlem do pracy z mysla, ze zostane tylko na chwile bo potrzebowalem czegos w miare szybko i sie udalo, ale wyszlo tak ze jestem w tej robocie juz calkiem dlugo i nie planuje na razie zmiany roboty.

Ffff

No ja się czasem zastanawiam z kim ja pracuję... Praskę z szafy od chłopaków w pomarańczowym bierzecie, wpiszecie sie na kartke "andzia" i sobie szukaj która to.... Albo "sbc". I po calym solarisie lataj i sie pytaj kto ma praskę... Myślenie nie boli. To jest po to żeby praske było można od razu znaleźć.

Taka tam
@Ffff

To ma wiedzieć praskowy gdzie jest a jak skończy odniesie po co latasz szukasz

@Taka tam

Zastanow sie może co piszesz bo chyba nienormalna jesteś. Jak ktoś ma zapamiętać kto zabiera praskę jak ich jest od (usunięte przez administratora) to po pierwsze, a po drugie czesto zadnego z nich tam nie ma bo praski ustawiają.

Ffff

No i wcale praski nie leżą pół dnia na stole i sobie odpoczywają bo komuś się nie chce odnieść, albo potrzebuje dopiero za 4 godziny, ale co tam, weźmie sobie ją rano jeszcze przed 6.

Ffff

I widzę, że dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu z kimś o tak niskim ilotazie inteligencji jak Twoj.

Fanka
@Ffff

No nie ma co z tobą dyskutować od tego jest brygadzista niech lata i przyniesie a nie wszystko same załatwiać i czas ucieka i brak premi o to w tym wszystkim chodzi a ty się denerwujesz i nie potrzebne kłótnie są

Zostaw merytoryczną opinię o El-Cab - Bolechowo

• Jak się pracuje w El-Cab?

Zobacz opinie na temat firmy El-Cab tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w El-Cab?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy El-Cab?

Kandydaci do pracy w El-Cab napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

El-Cab