Opinie o WODR w Poznaniu w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy WODR w Poznaniu. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WODR w Poznaniu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WODR w Poznaniu w Poznań

Maja Nowy wpis

Widziałam ze pisaliście jeszcze w zeszłym roku o raczej niskich zarobkach ale do dziś nikt nie potwierdził ze takie właśnie sa. Od początku roku weszły jakieś przyzwoite podwyżki ze nie narzekacie?

Anon Nowy wpis

Ogolnie ok, atmosfera raczej dobra, ale to pewnie zalezy tez od dzialu i od poszczegolnych osob. Zaleta tez jest roznorodnosc zadan. Zarobki raczej niskie i problemy z wyposazeniem pracownikow w nowe komputery. Wszystko idzie do przodu ale powoli. W niektorych dzialach jest duza rotacja pracowników. Najczesciej odchodza ci co pracuja do 1 roku.

Zwykły człowiek Nowy wpis
@Anon

A jak z szacunkiem do pracownika lub przyszłego pracownika? Czy potencjalny pracownik dostaje odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej nawet tą negatywna, poswiecil przecież ostatnie pieniądze na dojazd i czas, a jak wiadomo czas jest też cenny?

Karol Nowy wpis

Ale to chyba dobrze ze są szkolenia ?

WodrPoznań

Ta instytucja to wielka pomyłka. Pracownicy, którzy tam pracują na własną rękę doksztalcaja się, a śmieszne szkolenia, które są tam organizowane tylko dla zmarnowania czasu i nic nie wnoszą. Zero wprowadzania w życie aktualnych nowinek. Komunistyczny system tam panuje i tyle. Najbardziej to jest widoczne w śród pracowników na kierowniczych stanowiskach. Mobbing na każdym kroku. Mimo tak niskich zarobków każdy jest zastraszany i nie ma odwagi odezwać się. Podziwiam obecną dyrekcje za taką determinację aby ta instytucja sama się rozpadła-typowe dla komunistycznego systemu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WODR w Poznaniu. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds.sprzedaży
Poznań
Loewe & Partner Sp. z o.o.
Adrian

@Jasiu, a możesz powiedzieć coś szerzej na ten temat? Ostatnio pytałem o atmosferę wśród pracowników ale nikt się do tego nie odniósł. Twoja wypowiedź poniekąd do tego nawiązuje, dasz znać o coś chodzi dokładanie z tą reorganizacją WODRu?

Jasiu

Znowu zmiany organizacyjne ????!

Adrian

@Darkwarior 565, aplikowałeś? Czy masz już jakieś informacje o firmie? Podzielisz się? Kto jeszcze może wyrazić swoją opinię o WODR z Poznania? Jaka jest atmosfera wśród pracowników?

Jacol

Dyrektorzy ODR i ich zastępcy otrzymali: - Dolnośląski ODR (dyrektor) – 27,3 tys. zł - Kujawsko Pomorski ODR (dyrektor) – 11,3 tys. zł - Podlaski ODR (dyrektor) – 10,3 tys. zł - Podlaski ODR (II zastępca) – 14 tys. zł - Lubelski ODR (I zastępca) – 9,6 tys. zł. - Łódzki ODR (I zastępca) – 18,4 tys. zł - Podkarpacki ODR (dyrektor) – 8,6 tys. zł - Podkarpacki ODR (I zastępca) – 16,5 tys. zł - Świętokrzyski ODR ( II zastępca) – 12,1 tys. zł Ale jednocześnie niektóre ODR (Małopolski, Mazowiecki, Pomorski, Śląski i Wielkopolski) nie otrzymały nawet złotówki na nagrody dla kierownictwa. Oj słabo, słabo dyrektorzy z Poznania, że nie dostaliście nagrody, a może szykuje się wylotka ;-)

Jacol

Kto ukradł moje pieniądze wypłacone w formie nagród w ubiegłym roku http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ponad-173-mln-zl-nagrod-dla-spolek-podleglych-resortowi-roln,nId,2570408

darkwarior565

Główny Księgowy podczas rozmowy kwalifikacyjnej na bezpłatne praktyki unikał dawania jednoznacznych odpowiedzi. Nie wiem z czym się zetknę w pracy. Czy ktoś wie cokolwiek na ten temat? Nie mam na razie alternatyw, a jestem świeży w księgowości.

Stefan

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm raczej nie znajdziecie.

@Stefan

A co mam pozytywnego napisać, że zarabiam 1430 zł na rękę po 35 latach pracy. Umiałbyś za to żyć?

masakra
@Jacob

serio w wodrze zarabiacie poniżej ustawowego 'minimum' ?

@masakra

Ja napisałem, że 1430 zł tyle dostałem na rękę w lutym czyli jest to płaca netto. Brutto wyniosła 2115 zł czyli nie jest poniżej ustawowego minimum. Nikt nie może dostać mniej jak 2100 zł brutto i chyba o tym wiesz?

jaaa

2100 zł brutto = 1530 zł netto

@jaaa

Owszem 1530 - składka na PZU - składka na PKZP - składka na związki zawodowe , zostało 1430 zł do wypłaty

jaaa

Współczuję

Adrian

Aktualnie znalazłem dwa ogłoszenia o pracę. Link jest tu: https://wodr.bip.gov.pl/search/joboffers/ Może ktoś się wypowie, jak przebiega proces rekrutacji w tej firmie? Jaka panuje atmosfera między pracownikami? @Stefan, próbowałeś aplikować do tej firmy? Wiesz coś o aktualnych warunkach które oferuje WODR?

@Adrian

Jeżeli nie masz większych aspiracji to spoko, możesz tutaj pracować. Tylko nie licz, że dostaniesz więcej jak 2100 brutto. Za taką kasę to pewnie nie wybrzydzają tylko biorą każdego co się nawinie.

Waldi
@Adrian

Ogłoszenie do działu ekonomiki nadal aktualne , pewnie za te duże pieniądze nikt się nie zgłosił

Jacob

Ile osób w tym roku przeszło w naszej firmie na emeryturę i ile się zwolniło? Chyba na przestrzeni roku znacznie zmniejszyła się liczebność załogi? W związku z powyższym powinna zrobić się znaczna nadwyżka w firmie, a tym samym powinny wzrosnąć zarobki? Co tym sądzicie?

....
@Jacob

i tak wszyscy sie boja !

aloj
@....

czego?

.....

Pozdrowienia dla czuwającego A.........!

Mario
@.....

Tego darmozjada powinno się dawno wypierdzielić na twarz

Jorg

A co sądzicie o protokole z ostatniej narady? Dyrektor WN podała rewelacyjna informacje, że w lutym i sierpniu wypłacona nagrody dla pracowników. Kto z Was dostał? żenada

nick
@Jorg

cala ta firma to żenada

Zarobki zdecydowanie za niskie, polityki trochę za dużo

Jacob

Czego się tak boisz? Proponuję rozpoczęcie merytorycznej dyskusji na temat naszej firmy. Pozdrawiam

....

Boję się ?

Zostaw merytoryczną opinię o WODR w Poznaniu - Poznań

• Jak się pracuje w WODR w Poznaniu?

Zobacz opinie na temat firmy WODR w Poznaniu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WODR w Poznaniu?

WODR w Poznaniu