Opinie o Happy House Krzysztof Siuba w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Happy House Krzysztof Siuba, jak również Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Happy House Krzysztof Siuba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy House Krzysztof Siuba w Poznań

Magda Nowy wpis

Jakie macie opcje przerw ?

Administrator Nowy wpis

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Happy House? Napisz o tym!

tra

Szczerze bardzo nie polecam współpracy z Happy House. Kierownictwo wykazuje się jedynie nieprofesjonalizmem i brakiem umiejętności zarządzania. Wykorzystują ludzi do pracy na dzień próbny (jest to niezgodne z prawem!), nawet nie informując, że jest to dzień bezpłatny. Po czym umywają ręce i zbywają niedoszłego pracownika. Ostrzegam przed takim bezprawnym postępowaniem firmy Happy House.

pracownik happy
@tra

SZCZERZE SIĘ NIE ZGODZĘ Z "tra" , PRACUJĘ TAM OD 8 MIES I NIESTETY NIE MOGĘ PODZIELIĆ TEJ OPINII . MYŚLĘ ŻE JAK KOMUŚ NIE WYSZŁO W HAPPY HOUSE TO POWINIEN NAPISAĆ DO WŁAŚCICIELI A NIE WYLEWAĆ SWOJEGO HEJTU NA CAŁY ŚWIAT .

Mar Nowy wpis
@pracownik happy

Witam mam propozycje pracy w Happy House, i jestem ciekawa jak wyglada wynagrodzenie w tym sklepie?

brązoweoko Nowy wpis
@pracownik happy

A Ja potwierdzam wszystko to co napisała poprzedniczka! Dodam zero szacunku dla pracownika zwłaszcza pani pseudo kierownik Ewa! Ta osoba mija się w ogóle z zarządzaniem zespołu. Dodam że pracowałam tam długo. . I o wiele za długo zjedli mi tylko nerwy czas i zdrowie!

Zostaw merytoryczną opinię o Happy House Krzysztof Siuba - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Happy House Krzysztof Siuba
1/5 Na podstawie 1 ocen.