Opinie o BIMs Plus FHH w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BIMs Plus FHH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BIMs Plus FHH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIMs Plus FHH w Kraków

andrzej.wick@wp.pl Nowy wpis

ograniczenia w rozwoju, ograniczenia w dochodach. Atmosfera stałego donoszenia - tego wymagają przełożeni nieoficjalnie i tylko takie osoby tam pozostają. Duża rotacja w firmie, cały rok rekrutacje... Nie pchaj się tam!

Czy w BIMs Plus FHH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

handlowiec Nowy wpis

Dzień dobry, interesuje mnie praca na stanowisku handlowca w tej firmie. Jakiej najniższej podstawy można się spodziewać na tym stanowisku? Bez premii kwartalnej za obrót itp. interesuje mnie tylko sama podstawa. Doświadczenie i znajomość rynku posiadam dlatego zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Wcześniej pracowałem w konkukrencji. Może jakiś pracownik się wypowie? Czy były jakieś podwyżki inflacyjne w tym roku?

Jakie godziny pracy obowiązują w BIMs Plus FHH?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BIMs Plus FHH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jestem świeżo po okresie próbnym w firmie Bims jako handlowiec w ABEXie, warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia byłem na szkoleniu w każdym z ABEXÓW w Krakowie więc poznałem dość dobrze warunki i charakter pracy w tej firmie. Dla przykładu na jednym z punktów sprzedaży nie ma lodówki na drugim brak aneksu kuchennego więc śniadanie w pracy jemy między komputerem a okurzonymi regałami. Na większe pieniądze po okresie próbnym nie ma co liczyć chyba ze jak to dyrektor mówi ktoś się wykaże tylko jak się wykazać na okresie próbnym w szczególności jak pracujemy na słabo rentownym punkcie sprzedaży? Obecnie trwa rekrutacja na Gromadzką i Górę Libertowską w których na premie na najbliższe miesiące a nawet lata nie ma co liczyć a podczas rozmowy o prace właśnie ta premią usprawiedliwiają bardzo niską podstawę. Benefitów brak tylko opieka medyczna i multisport. W ostatnim czasie około 6 osób odeszło do konkurencji firma nie była wstanie ich zatrzymać wynagrodzeniem a pracownicy z wieloletnim stażem pracy zarabiają podobne pieniądze do tych nowych co przychodzą więc nie bardzo jest o co walczyć. Ogólnie nie polecam szkoda czasu, lepiej poszukać lepszej pracy za normalne wynagrodzenie.

rolcz

Powiem tak, atmosfera pracy świetna, kierownik magazynu jest nie najgorszy, praca na magazynie w porządku, no i umowa o prace od pierwszego dnia pracy. Jedynie to to, że jak ktoś chce zarabiać przyzwoite pieniądze to nie tam, na początku młodym dają 1500 na ręke, potem coś tam sypną ogólnie straszne skąpstwo.

robert

A aplikował ktoś już na kierowce w Pyszowicach? Jestem ciekaw, jakie warunki faktycznie zaproponowali kandydatom. Poszukują osób z dwuletnim doświadczeniem, więc nie są to jakieś zawyżone wymagania.

tomek

hej pytanie do chłopaków z magazynu. Ile tam zarabiacie? na slasku w firmie placa nam od 2400 do 2800 brutto w zależnosci od stazu pracy!

xywomen

Bardzo zły pracodawca. Dyrektor z firmy stworzył ołtarzyk. Kto uważa inaczej won. Pracuje się na zasadzie jak Cię lubię. Bardzo mierny dyrektor, Głowa nabita jesteśmy wielcy a zero kompetencji targane i sprzeczne decyzje. Koszmar !!!!. Jak ktoś w życiu narozrabiał to tam idzie za karę

Zostaw merytoryczną opinię o BIMs Plus FHH - Kraków

• Jak się pracuje w BIMs Plus FHH?

Zobacz opinie na temat firmy BIMs Plus FHH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BIMs Plus FHH