Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Elo

Nie polecam!!!!!!!!!

Ciekawski
@Elo

Nie polecasz bo??

adam81

tragedia rekruterzy traktuja potencjalnych kandydatów do pracy jak ścierwo. Dodałem informację z prośbą o kontakt, na dodatek smsem, że rekrutują na stanowsiko headunter'a Pani obiecała o kontakt kolejnego sdnia o 12 tej i zero odzewu, UWAŻAJCIE PRYZJDZIE TAKI DZIEN, ŻE WASZA FIREMKA ZNIKNIE

Dariusz
@adam81

Niestety to prawda . Miałem podobnie szczególnie te Panie z Łodzi takie są .

Pompo

Fakt firma ma slaba organizację,ale pozatum wszystko jest ok- praca jest, pieniądze na czas.zmiany mieszkania trochę uciążliwe i dojazdy do pracy,ale każdy kto pracował za granica się z tym moze liczyc.nie ma alkoholików i ćpunów na mieszkaniach to najważniejsze i nie ma problemu z pieniędzmi a płacą przyzwoicie

częstochowa

pani Ż. zajmująca się rekrutacją w Częstochowie już przy pierwszym kontakcie telefonicznym wydaje się być osobą wysoce nieuprzejmą, całkowicie niszczy chęć współpracy ze strony kandydata oraz odnosi się do osoby chętnej do pracy w sposób pełen pogardy, szorstki, wręcz obelżywy. Postawa tej osoby nie rokuje w żaden sposób na pozyskiwanie pracowników, chyba, że mają to być pracownicy na o podobnej kulturze osobistej

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Natalia

Czy był ktoś na produkcji ketchupu i majonezu Niemczech? Bo nie wiem czy warto wgl dzwonić, proszę o opinie.

Ola
@Natalia

Zdecydowałaś się na pracę? Dzwoniłam dzisiaj do agencji i dostałam tę ofertę jako propozycje. Miałabym parę pytań bo nie wiem czy się decydować...

Opiekunka

Radzę omijać. Firma idzie w ilość ale jakość pozostawia wiele do życzenia.

Winiarz

Nie polecam firmę jeżeli chodzi o kwestie winobrania. Jedynym plusem jaki można znaleźć to tani przejazd na teren Francji do winiarni. Słaba organizacja noclegu z firmą - spanie pod namiotami od początku do końca mimo ulew jakie w tym czasie były. Kolejnym minusem był brak tłumacza Francuskiego na winobraniu, gdzie ani właściciele, ani pracownicy nie rozmawiali nawet w języku Angielskim. Kwestia wypłat... Raz agencja informowała, że wypłata "została wysłana na konta", gdzie po paru dniach i kontakcie z agencją pracownicy dostają odpowiedź, iż "nie mogą dostać wypłaty, dopóki wszystkie osoby nie doślą ewidencji pracy". Na umowie wypłata powinna być na koncie do 10' każdego miesiąca, niestety jest 11 październik, a firma tłumaczy się, iż kwestia wypłat obecnie leży po stronie banku. Jeden wielki (usunięte przez administratora) każdy pracownik informuje inaczej, nie jest doinformowany oraz próbuje wybrnąć z tej sytuacji, a możliwość dodzwonienia się graniczy z cudem, iż na 15 połączeń od godziny 11, zostało odebrane dopiero przed godziną 17 jedno.

Nie polecam pracy jako przedstawiciel handlowy prz z tego pośrednika . Poczytajcie forum Coca-coli. Z ostatniego roku. Wszystko prawda .

Gosia

Hej czy ma ktoś opinie na temat pracy w dechow (okolice lubeki)? Jest to chyba produkcja żywności bio. Jak sama praca, wynagrodzenie i zakwaterowania?

@Gosia

I pracuje pani koło Lubeki W Dechow ,ja dostałem oferte opłaca się?

Współpracowałem z tą firmą przez 4 miesiące i nigdy więcej. Przed wyjazdem Panie w biurach ucieszone, miłe, pomocne, wydzwaniały namawiały. Fajnie pięknie. Badania przed wyjazdem za granicę i testy covid trzeba było sobie samemu opłacić. Panie informowały że pieniądze za wszystko zostaną oddane, co później okazało się nie prawdą. Wszystkie koszty które poniosłem, nie zostały zwrócone. Na miejscu kwatery po 6-8osób, stan ich bardzo słaby, grzyb, pleśń, po strychu biegające szczury... aż dziwne że na zachodzie coś takiego można spotkać. Po tygodniu brak kontaktu z "Opiekunem". Po 10 telefonie opryskliwość, totalnie wywalone na pracownika. Inne kwoty wypłacone jak było ustalone na początku. Dużo by jeszcze opisywać... w skrócie nie polecam, unikać.

Przedstawiciel handlowy

Uwaga!!! Kandydaci do pracy na stanowisko przedstawiciel handlowy do firmy coca cola przez tą agencję. Poczytajcie go worka Coca-coli. To wszystko jest prawda - byłem i potwierdzam Wszystko . Oferta nie warta zainteresowania .

Irmina

Zepsuli się jako agencja. Wyjeżdżałam trzy lata i widze dużą zmianę na gorsze niestety. Mają notoryczne braki w dokumentach, problemy z wypłatami w terminie a kontakt z koordynatorem jest znikomy. Wg mnie mają wielki bałagan w biurze i to niestety źle wpływa na kontakt z firmą.

Czy poziom wynagrodzeń w InterKadra Sp. z o. o uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Lento.pl 8 września.

Space

Odpowiedz : Teraz wynagrodzenia uległy zmianie są niższe dużo niższe

Ph

Obecnie jest oferta pracy na PH w Tarnowie. Ktoś wie w jakim projekcie ? Polecasz ? Jaka kasa?

PH

Coś więcej możesz powiedzieć ? Jakie punkty w obsłudze? Jakie wynagrodzenie i od czego uzależnione?

Qe

Ja póki co na pracę dla CC nie narzekam. Wszystko zależy od zespołu do jakiego się trafi. Czasami zrobisz robotę wraz z dojazdem i powrotem w 6h a czasami siedzisz po godzinach. Kasa wiadomo mogła by być lepsza albo chociaż jakieś premie :P , samochód co kto woli ale z serwisem nie miałem problemów.

Damian151515

Witam ma propozycje wyjazdu do francji na umowie francuskiej z inter kadra. Pani mówi że z nad godz. mogę wyjsc 2800 euro czy to prawda?

Zbigniew
@Damian151515

Wszystko zalezy od tego jaka stawka jest no i ile tych nadgodzin bedzie, oczywiscie ze mozliwa jest taka wypalata

Dobra rada

Pozwolę się nie zgodzić z Twoją opinią. W skrócie: TRZEBA WIEDZIEĆ, JAK ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI. Bo pamiętaj, z wielką D wejdziesz wszędzie, ale z wielką buzią już niekoniecznie. Z Pauliną też idzie się fajnie dogadać. Wystarczy do niej mieć dobre podejście, a nie traktować jej jak największe zło tego świata. Co do kasy to idzie nawet więcej zarobić, wystarczą chęci. Względem kontaktu z przełożonymi, też nie powiem złego słowa. Nie zdarzyło mi się też, żeby ktoś na mnie naskakiwał na dzień dobry. Wiedziałeś/aś co podpisujesz. A skoro Ci tak źle, to zmień pracę, proste. Ale jak widać lepiej wylewać swoje frustracje na goworku , aniżeli wziąć się w garść. Powodzenia!

@Dobra rada

No niestety mówisz głupstwa . Ja też miałem kontakt z tą kreaturą . Nie polecam pracy w tej firmie za miskę ryżu i z tymi ludźmi . Nigdy więcej Interkadra . Ludzie nawet sobie głowy tym nie zawracajcie .

Dobra rada
@Kraków

Owszem, warunki nie są wybitnie satysfakcjonujące. Jednak ludzie dzielą się na takich, którym się chce i zarabiają więcej niż 2800 bo wezmą się w garść i takich, którym się nie chce i zarabiają grosze. IK nie oferuje jakiejkolwiek stabilizacji i warunki jak na rynek pracy mają słabe, ale wszystko zależy od chęci. Poza tym we wszystkim idzie dopatrzeć się pozytywów- dzięki IK np można nauczyć się oszczędzać :))). Dodatkowo jeśli ktoś idzie do IK z myślą, że będzie siedział i pachniał przez 8h i się nie narobi, a pieniądze będą leciały z nieba- to jest w błędzie. Tutaj na wszystko trzeba sobie zapracować. Praca jako audytor nie jest wybitnie ciężka, bardziej męczy jazda samochodem, niż użeranie się z klientami którzy nic złego Ci nie zrobią. No, może od czasu do czasu podniosą ciśnienie, żeby nie było nudno. Ale generalnie wg mnie jest ok. Tutaj trzeba mieć twardy tyłek i zacisnąć zęby, a na koniec wyjść na tym dobrze- takie uroki pracy w "handlu". Zdania o przełożonych nie zmienię. Według mnie to na prawdę w porządku ludzie, wystarczy odpowiednio do nich podejść, a roszczenia schować w kieszeń. Gwarantuję, że wtedy każdy miałby fajne trasówki i ok kontakt z koordynatorami.

TaInformacjaZmieniłaMojeŻycie

Myślałam, że w dyskusji należy zachować jakikolwiek poziom kultury, a nie wcinać się tam, gdzie nic w temacie nie ma się do powiedzenia :) Jeśli takie osoby jak Ty pracują w IK, to aż mi żal pracodawcy, że musi się z takimi ludźmi użerać.. Nie dziwię się, że później same frustracje tutaj są wylewane, skoro najwyraźniej nie dociera po dobroci i na poziomie.

TaInformacjaZmieniłaMojeŻycie

Po 1. Pisz po polsku Po 2. Nie będę się zniżać do Twojego poziomu i z powodu braku argumentów Cię personalnie wyzywać :) Po 3. Na pewno nikim, kogo znasz. Miłego dnia!

@TaInformacjaZmieniłaMojeŻycie

Szanuje firmy, trafił se taki :/

TaInformacjaZmieniłaMojeŻycie

Też szanuję firmę. Z tym że wkurza mnie, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie niż czyjeś, to jest z miejsca atakowany, zamiast kulturalnie podyskutować. Nie tak to powinno działać.

TaInformacjaZmieniłaMojeŻycie

Skoro siedzisz mi w głowie i twierdzisz, że wiesz lepiej, co myślę- ok, niech będzie :) Nie dziwię się, jeśli przełożeni w rozmowach z niektórymi są opryskliwi, jeśli ci niektórzy pracownicy w stosunku do nich (koordynatorów) są takimi prostakami jak tutaj, na forum.

Niedoszły pracownik

Brak odzewu po rozmowie rekrutacyjnej oceniam bardzo negatywnie.

Shyunax

Witam czy ktos sie wybiera lub był w firmie homann koło Bad Essen jako pracownik produkcji ?

@Shyunax

Tez jestem ciekawa bo planujemy od lipca wyjazd z chłopakiem, proszę o opinie i jakie jest zakwaterowanie?

@Gosia

My też od lipca więc możliwe że się spotkamy na miejscu c:

Piotrexx
@Shyunax

Hej, na zakwaterowanie nie ma co narzekać wszystko jesdt na miejscu :) Firma jest duza ale do ogarniecia wszystko jeśli się tylko chce. Generalnie polecam, ja nie mam żądnych złych doświadczeń.

Charlotta
@Gosia

Czesc, ja bylam z chlopakiemi mama tam przez 3 msc. Zakwaterowanie na prawdę jest dobre- czyste i zadbane . Praca nie jest lekka, ale kobiety dostaja inne obowiazki nuz mezczyzni . Bylam z roznymi agnecjami w pracach i czesto byl problem z wyplatami, a interkadra placi zawsze w tym samym terminie i pieniadza zawsze sa na koncie 10 to duzy plkus. Od wrzesnia wracamy do homanna tez przez agencje.

@Charlotta

A możesz powiedzieć czy rzeczywiście jest tak jak wyżej napisane ze nie dają nawet wnieść butelki wody jeżeli jest tak gorąco? I co dokładnie robiliscie?

Charlotta
@Gosia

Ja zawsze mialam przy sobie malo butelke, duzo tez bylo przerw niepisanych gdzie mozna sobie skorzystac z dystrybutorow na korytarzu i nalac sobie wode. Praca rozna , czasami przekladalam sloiki czasami mylam maszyny, nic skomplikowanego wystarcza checi

Karola

Cześć, również wybieram się

@Karola

a kiedy macie zamiar jechac :d ?

Sławek
@Shyunax

Witam. Osobiście jestem na miejscu i nie polecam. Co tydzień wyjeżdża stąd około 5 osób. Albo się trafi na spoko warunki mieszkaniowe do pierwszej kwatery albo do drugiej gdzie osoby urządzają sobie codzienne libacje. Zdarzały się przypadki ze ludzie przyjeżdżali nie zdążyli iść do pracy bo dostali wolne cały tydzień i pojechali do Polski. Kontakt z Paniami z biura jest średni, albo trzeba pisać SMS albo liczyć się z tym jak odbiorą telefon to będą mówić tonem jakby się przyjechalo tu za karę. Panie z biura są jedynie miłe jak trzeba przedłużyc umowę albo coś im pomóc. Ogólnie nie polecam, ściągaja co tydzień po około 10 osób a później jest brak pracy dla wszystkich. Radzę każdemu przemyśleć przyjazd tutaj, osobiście na dniach wracam do Polski. Pozdrawiam.

Parix
@Gosia

Hejka i jak? Pojechaliście? Jak wrażenia?

OLa
@Shyunax

No i jak jest bo sie pakuje.

Sławek
@OLa

Przyjedźcie i zobaczycie skoro nie czytacie tego co osoby piszą które są na miejscu :)

Pepe

NIE POLECAM, ŻENADA

Bolek

Praca w homman jest ogólnie ciężka, zależy gdzie się trafi. Najgorsze jest to że Interkadra mówi że na hali temperatura jest pokojowa, a tak na prawdę jest ponad 35 stopni ( a przy tempie pracy około 40 stopni). Na hali nie można mieć ze sobą wody do picia, gdzie w Polsce jest to norma przy takiej gorączce. Przed podpisaniem umowy firma sama dzwoni do pracownika, a potem ma go w d...e. Nie odbiera telefonów i na e-maila nie odpowiada. Ogólnie nie polecam tej firmy. Odradzam z nią współpracę.

@Bolek

Kiedy byłeś i jak długo tak pracowales?

Bolek
@Gosia

Gosia byłem jakiś czas temu , ale w tym roku. Pracowałem 2 tygodnie, tak jak umowa była.

Były jeleń

Dokładnie załatwiają pracowników, jedziesz do pracy w niedzielę, w poniedziałek zaczynasz pracę, a następne dni do soboty wolne, bo nie ma pracy a za mieszkanie trzeba płacić. Żenada

LKA

Słuchaj ja jestem w tej chwili werbowany podałem już dane osobowe i szukam sobie lekarza (pytałem o tą historię z zastojem to powiedzieli mnie że taśma był popsuta . ) No i zgłupiałem . Bo ja w swojej karierze zawodowej spotkałem się różnymi rzeczami .Też mnie sporo rzeczy nie gra. Tez jest dziwne bo to polska umowa (nie dostane ani zwrotu ani extra zasiłku ) Za pierwszym razem odmówiłem .......ale za drugim się zgodziłem bo jednak czas mnie goni i miałem pauzę . No i czytając to się zastanawiam .Piszecie co innego w biurze co innego , czemu ? Mam takie wrażenie (że ktoś sobie tworze olbrzymia baze danych osobowych ) No bo to jest dziwne nie widze innego powodu Tam zachęcają tu zniechęcają. ''Wygląda to tak podajesz dane przyjeżdżasz -aut '' Dane pracownika '' nie mylić z osobowymi petenta można przetrzymywać przez 25 lat ''można'' Jest taki obowiązek przechowywania......(jestem mega inteligentny i mam spore doświadczenie życiowe ) No nic innego do głowy nie przychodzi mnie do glowy . Teraz żaluję że podpisałem te przed umowę . ''Wczoraj kobieta z biura powiedziała mnie że nie wie czy mnie zakceptują i jeszcze sam za badania musze sobie zaplacić ,Już żaluje -----odczekam tydzień dwa i wyjadę z normalnym biurem do Holandii bo nie ma co jest dziwnie , bardzo dziwnie ''Nie wiele spraw na świecie może mnie zaskoczyć bo mam olbrzymie doświadczenie życiowe .Ale kłamstwo to kłamstwo i zawsze ma w sobie jakiś cel ....... (macie jakiś adres mail albo telefon to napisze )

QQQ Ada QQQ

Odradzam pracę mercza mobilnego . Nie wierzcie w nic to co oni mówią . Praca po 16 godzin na dobę , do objechania 400 km dziennie po dwa województwa. Za 1500 zł . Odradzam nawet desperatów .

Merch
@QQQ Ada QQQ

ja tam jezdze po 6/7 max, wiec ewidentnie cos robisz nie tak skoro wychodzi Ci az 16h.

Alicja
@QQQ Ada QQQ

Miało być 2800 brutto jest 1500 netto bo obcinają kasę pod byle pretekstem .

Merczee
@Alicja

Niestety to prawda . Pracuje jako mercz Red buła i zarabiam 1500-1700 zł za 250 h w miesiącu . Jazda po kilku województwo . Zwalniam się bo oni kłamią i oszukać...uja

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 35 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o