Opinie o P.H.U Mares w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U Mares. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U Mares o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Mares w Włocławek

asia

zainteresowałam się waszą firmą ale nie wiem czy ta baba co kieruje jest fajna. czy dam rade sie dogadac. moja sasiadka zna ja mowi aby tam nie aplikowac, bo ta szefowa to nawet kanapki - sniadanie cudze zjada. az tak zle? czy aplikowwać? mozna prosic o odpowiEDZ?

Mysza

Podwyżki były, najniższej krajowej, i tego możesz się spodziewać.

Rysiek z Klanu - mały szefo

Tragedia, zatrudnili dwóch handlowców i zwolnili ich po 2 tygodniach. Są tacy, co pracują długo i mają swoją sprzedaż, po za którą nie przeskoczą, nowi nie mają szansy nic sprzedać, bo ta firma jest spalona u tylu klientów, że szok. Nawet ich dawni znajomi nie chcą z nikim z tej firmy rozmawiać - mowa o małym i dużym prezesie. Obrażają się na wszystkich.

Kadrowa
@Rysiek z Klanu - mały szefo

Rysiek, weź się do roboty, to może tym razem popracujesz dłużej

AFP

I ogółem nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :D każdy pracownik to może potwierdzić :D

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona profesjonanie,zapozniae sie z regulaminami i zarządzeniami

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
AFP

Powiem tylko tyle to co się dzieje w tej firmie to istna parodia :) pozdrawiam.

@AFP

To kto teraz rządzi w firmie? :) ale tak na prawdę nie ze względu na stanowisko..

@ice cream

W sumie to sam nie wiem kto rządzi w firmie. Mówię ogólnikowo że się pozmieniało :)

AFP

Swoją ocenę napisałem wyżej - istna parodia :) To powinno dać Ci do myślenia jak oceniam tą firmę :)

edek

Musisz kazać usunąć ten post kubie bo tak robisz.

edek

Parzy kawa wszyscy pracownicy o tobie mówią to samo zjadłaś wszystkie rozumy a tak na prawdę guzik wiesz.

edek

Prośba Kuba nie usuwaj postów bo to nie ma sensu i tak Panowie Prezesi dowiedzą się całej prawdy o firmie.

edek

Panie Prezesie może Pan przetrze oczy i zobaczy jak Panów robią w karola robią pracownicy biura. Może ja Paną otworze oczy jak parzy kawa usuwa teksty które napisałem.

edek

Super usuwacie komentarze super ale parzy kawa jest parzy kawą P. K...

e

Szanowny Panie Prezesie R.... jeszcze kierownik z Jana Pawła pracuje u Pana to wstyd.

ghost

niektórzy zarabiają ponadprzeciętnie.. a zdarza sie że leżą i pachną..

bolek

Praca jak wszędzie, trzeba zrobić swoje i tyle. Ludzie różni, ile osób tyle charakterów ( wszystkim nie dogodzisz ). Ja osobiście nie narzekam, jest ok. Zarobki na poziomie średnim ( nie najniższa krajowa , ale kokosów też się nie zbiera).

ice cream

Wyraźcie swoje opinie kto jest najbardziej przyjazny w Maresie.. mój typ - główna księgowa

a

w sprawie podwyżki to mozna rozmawiać z prezesami a nie pracownikami .. ha ha ha

lila

Witam was. Opowiem wam parę rzeczy o firmie ale musicie trochę poczekać tam tylko kadrowa jest spoko.

ice cream

Podobno zmiany sie szykują w firmie na 2016...

@ice cream

zmieniło się i to sporo ;)

@AFP

To dopiero poczatki.. będą większe zmiany jeszcze.. ale pewnie po wakacjach.. ale tak jest jak komuś sie w głowie p..rzy

Windykacja

Zyczymy swiatecznie szewowej nowej pancernej szafy. Ciekawe czy wreszcie przyniesie cos wlasnorecznie robione. I jescze zyczymy czerwonej sukienki - nowej!:)

aaaa
@Windykacja

Własnoręcznie co robione??? hmmm :)

idź porozmawiaj poznaj ludzi wyrobisz sobie zdanie (fakt powierzchowne ale swoje) :)

hmmm

A to nie pani prezes rzadzi??

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Mares - Włocławek

• Jak się pracuje w P.H.U Mares?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Mares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U Mares?

Kandydaci do pracy w P.H.U Mares napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U Mares