Opinie o P.H.U Mares w Włocławek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy P.H.U Mares. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w P.H.U Mares o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U Mares w Włocławek

Jaka jest kultura pracy w P.H.U Mares?

Rysio Nowy wpis

Nie ma kultury. Mały prezesik to zbiór wszystkiego co negatywne.

Nowy Nowy wpis

Hej, czy pracował ktoś w tej firmie troszkę dłużej i może podzielić się opinią? Na temat stacji, kierowników, dyrektorów, na którą stację najlepiej trafić? Z góry dzięki

Paulina Nowy wpis

W jakim systemie pracujecie w Mares? Standardowo, od poniedziałku do piątku po osiem godzin?

Czy można liczyć w P.H.U Mares na prywatną opiekę medyczną?

Ariel

Kto wie, może jak zatrudnisz się jako Główna Księgowa to tak???

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona profesjonanie,zapozniae sie z regulaminami i zarządzeniami

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Jak jest z pakietem medycznym w P.H.U Mares? Można dołączyć rodzinę?

Na szczęście były już pracowni

Jaki pakiet medyczny zapomnij podstawowe dobrowolne ubezpieczenie chorobowe i to wszystko do tego kosmiczna umowa z kwota 1800 brutto jak oni omijają przepisy do tej pory nie ogarniam do tego niby premie których na oczy nie zobaczysz niby masz się starać a guzik dostaniesz bo szanowna kierownik zgarnia wszystko cwaniara i swoje premie i pracownicze chore układy w firmie brak jakichkolwiek zabezpieczeń na nocach jesteś sam a kolesie z osiedla ciekawi się pojawiają paranoja tylko patrzeć aż stanie się coś naprawdę poważnego ale prezesi mają to gdzieś... nie wiem jak to wygląda teraz ale jak przez ostatni rok nic się tam nie zmieniło... a wnioskuje z opinii z lat że raczej nie to lepiej nawet nie starać się o pracę to że tam się ciągle ludzie zmieniają o czymś świadczy a firma nie robi z tym nic, w skrócie stracony czas na pracę tam...

Ser

Witam.szy ta firma sprzedaje dzialki budowlane??

Paulina

@**, pamiętaj, że wypowiadasz się na forum publicznym zatem unikaj określeń powszechnie uważanych za niecenzuralne. Użytkownicy z pewnością mają poczucie humoru jednak żarty nie są na forum kwestią priorytetową. Najważniejsze informacje dotyczą warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery panującej w firmie. Jeśli możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat powyższych kwestii - czekamy na Twoją odpowiedź.

Spotyka się trzech prezesów.. PREZES 3 - jaki jest najlepszy samochód? PREZES 1 - mercedes.. szyk, tradycja a poza tym każdy od razu widzi że jedzie facet z kasą i władzą PREZES 2 - Lexus.. nowoczesność a poza tym niezawodność PREZES 3 - nie panowie.. najlepszy jest samochód służbowy.. za przeglądy, naprawy, ubezpieczenie, tankowanie płaci .. FIRMA.. a wybrać przecież markę możecie jaką chcecie.. PREZES 3 - jaka jest najlepsza kochanka? PREZES 1 - blondynka z długimi nogami zgrabnym tyłkiem.. aa i żeby robiła lody. PREZES 2 - brunetka z dużym cycem i żeby lubiła w kakao PREZES 3 - ehh panowie.. SŁUŻBOWA !!!

adam. z

a co z kierownikami gdzie sie podziali a polnej z torunskiej, z hurtowni olei itd. tacy uczciwi byli ponoc

@adam. z

Zależy o których Ci chodzi.... o którego z polnej Ci chodzi? jeżeli chodzi o stacje.... i o którego jeśli chodzi o toruńską.... bo tam zawsze były roszady między kierownikami

Adam.Z
@Były pracownik P.H.U "Mares"

O wieslawa nie widac go na polnej

@Adam.Z

Nie mam bladego pojęcia, aż takiej wiedzy nie posiadam.

wojtek
@Były pracownik P.H.U "Mares"

jest na pchli, targu awansował;)

Były pracownik P.H.U "Mares"

Spędziłem w tej firmie dość sporo czasu... Nie był to czas stracony, ale człowiek po dłuższym okresie dostawał furii. Zacznijmy od minusów :) Otóż podejmując pracę na stacji paliw tej firmy musisz liczyć się z tym, że jeśli coś więcej potrafisz na pewno Cię zajeżdżą jak kobyłę na westernie :) Musisz liczyć się też z tym, że jeśli nie będziesz wykonywał zadań to ktoś Cię podkabluje do kierownictwa. Kilka razy przeciwstawisz się kierownictwu z przyczyn prywatnych - np. kierownik prosi Cię o to abyś został w pracy kilka godzin dłużej bo pracownik który ma Cię zmienić nagle wyjechał, a Ty się nie zgodzisz - to możesz być za to wyrzucony. Nie zrobisz dobrego wyniku tajemniczego klienta - też możesz liczyć się z pożegnaniem z tą firmą. Co chwile jakieś zmiany - zmiana kierownictwa była średnio co rok. Jeśli chodzi o pracowników to też są spore rotacje. Będąc pracownikiem sporo ludzi się przewinęło przez tą firmę i ludzie którzy byli już wyszkoleni i na prawdę byli dobrymi "fachowcami" zostawali wyrzucani tylko dlatego, żeby stażyści mogli przyjść. Kolejny przykład: były sytuacje gdzie kasjerki, które obsługiwały klientów perfekcyjnie były wyrzucane przez "widzi mi się" Pani Dyrektor. A na miejsce jednej pani przyszła taka, która zapewne do tej pory obsługuje klientów z zapiskami obsługi kasy fiskalnej. Po prostu totalne dno. Najlepsi to byli klienci, którzy mówili, że znają właścicieli firmy i pójdą na skargę, że na przykład źle go obsłużyłeś czy też odpyskowałeś jak był dla Ciebie niemiły. Głównie takie groźby kończyły się tylko gadaniem. Sporym minusem też jest oddawanie za braki. Na innych stacjach jest tak, że oddajesz tylko za braki co są za ladą - fajki, wódka. Niestety gdy zbliżała się inwentaryzacja w tej firmie ludzie musieli oddawać za wszystko. Zdarzało się, że nawet za gazety które były zdane, a ktoś ich po prostu nie wycofał ze stanu. Reasumując podejmując pracę w tej firmie musisz liczyć się z tym, że będziesz wykorzystywany na każdy sposób tylko po to żeby inni mieli dobrze, będziesz musiał oddawać hajs za braki i najważniejsze.... że możesz być wyrzucony w każdej chwili. Jedyny plus tego wszystkiego - wypłata zawsze na czas - o ile można to nazwać wypłatą.... prędzej jałmużną....

q
@Były pracownik P.H.U "Mares"

Bardzo rzeczowa i konkretna opinia. Co do podejścia do pracowników to wynika to z doświadczeń ludzi zarządzających. W określony sposób doszli do pieniędzy więc...

Ksiegowa z wiekszym cycem niz myslisz;-)

Grazynko zyczymy bujania przez te dni przynajmniej dwoch jaj. Tesc gdybys chciala wspomoze ciebie nawet kociakami. Bywaj bo podobno po bujaniu wyladujesz....Twoj Zespol

Paulina

Jak wygląda ścieżka kariery w P.H.U Mares?

Menstos i wszystko jasne

Juz sa potwierdzone info - dyrektor handlowa jest na wylocie Cieszymy sie

AFP
@Menstos i wszystko jasne

Brawo Brawo należało się :D

Maryla

Dziadostwo. Dziadówka szefówka.

???
@Maryla

Ha ha ha .. dobre.. dziadówka .. bo się zadaje z dziadem?

Ziuta

Juz do domku? A nagodziny?

@Ziuta

już nie potrzeba zostawać :)

Am

No ja nie wiem jak teraz wygląda handel, ale chyba znośnie

Seba

Dawna pracownica podobno mowila ze na ...........pieczatki nie graja. Zadayma szukaja pieczatek. Mówia ze tymi bursztynami dyrektor handlowa od rana bedzie czaskac pieczatki - lapka

bardzo ciekawa

Zwolnili Grażynkę czy sama odeszła?

Bystry
@bardzo ciekawa

Zajrzyj na stronę internetową i zobacz kto przestał pracować. Chyba coś Cię ominęło.

Grażynka - reinkarnacja
@Bystry

Czyli znowu plota ... myślałam, że Anwil znowu skusił do prawdziwej roboty a nie machania łapkami

Asia

Ale ja nie wiem bo tam u was jakies babsko robi zadyme, wrzeszczy nie jest zbyt milo. Ta baba jaka jest? Warto aplikowac? Asia

Bronek
@Asia

Składaj, ta rozwrzeszczana baba juz nie pracuje, z tego co słyszałem od roku. Teraz jest Ok.

ice cream
@Asia

z tego co wiem szykują się przepychanki własnościowe a to nigdy dobrze nie wpływa na firmę.. Firma będzie istnieć na pewno.. ale kto będzie miał większość udziałów??? Może to trochę zdestabilizować firmę..

Były

A ja słyszałem ze w firmie zaczyna się źle dziać...

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U Mares - Włocławek

• Jak się pracuje w P.H.U Mares?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U Mares tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U Mares?

Kandydaci do pracy w P.H.U Mares napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U Mares