Opinie o LUXUM w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LUXUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUXUM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUXUM w Kraków

Szkoda, że firma nie daje feedbacku po rekrutacji mimo że na rekrutacji wspominają, że dadzą nawet jeżeli odpowiedź jest negatywna.

@Kandydat

O wynikach rekrutacji informujemy telefonicznie. Niestety zdarza się, że telefon nie jest odbierany, stąd negatywne wrażenie.

Na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko handlowczyni . Widzę , że podane są tutaj godziny pracy 9:00-17:00 oraz 10:00-18:00 . Czyli wychodzi na to , że pracownik może sam zadecydować , w których tych ramach czasowych chce pracować ? Może przychodzić raz tak , a raz tak ? Widzę również , że pracuje się tutaj w jedną sobotę w miesiącu . Czy za nią ma się płacone jakoś więcej ? Dajcie znać , jak to wszystko wygląda , bo rozważam zatrudnienie w to miejsce .

e-rzecznik Luxum Nowy wpis

Niestety nie ma możliwości wyboru godzin pracy. Różnice biorą się stąd, że firma posiada dwa salony w Krakowie i są czynne w różnych godzinach.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie LUXUM na stanowisku Handlowiec? 5 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

e-rzecznik Luxum Nowy wpis

W skład pełnego wynagrodzenia wchodzi pensja zasadnicza (bezpieczna podstawa) 4650zł brutto (stan na lipiec 2023) + premia od sprzedaży indywidualnej + premia od sprzedaży zespołowej. System premiowy jest aktywny po okresie szkolenia. Często wypłaty w dziale handlowym przekraczają kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Firma poszukuje ludzi o wysokim stopniu zaangażowania i zmotywowanych do otrzymywania wysokich wynagrodzeń.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie LUXUM?

Aneta

Tak no-stop kogos szukaja, co miesiac wiec dlugo sie tam nie masz szans utrzymac masakra...

@Aneta

Tak, wraz z rozwojem firmy firma zwiększa zatrudnienie. 95% pracowników jest zatrudnionych na umowę o pracę na czas nieokreślony. Luxum cechuje dbałość o komfort pracy i stabilność zatrudnienia, co doskonale odzwierciedla powyższa statystyka.

Wojciech
@Kandydat

Dużo czasu Ci zajęli? Nie chciałbym brać wolnego z powodu rozmowy, by finalnie nie dostać odpowiedzi. Aha i jakiego to stanowiska dotyczyło?

Paulines
@Wojciech

Potwierdzam, jak startowalam na stanowisko Social Media i mieli dac odpowiedz, zaprosili do firmy i zero kontaktu juz po, ale mowili, ze dadza znac niezaleznie od decyzji... Ogolna zlewka, ciagle wystawiaja ogloszenia pracy, wlasciwie co miesiac na te same stanowiska... wiadomo o czym to swiadczy :)

Doris
@Paulines

A powiesz ile było etapów rekrutacji? Miałaś kilka rozmów czy jedną? :) Zdradzisz w ogóle pytanka jakie padały na stanowiska Social Media, bo w przyszłości jakby znowu szukali, to chciałabym do nich aplikować :)

Handlowiec Stacjonarny

Rozmowa z menadżerką salonu, a później kolejno z dwoma właścicielami firmy. Oczekiwanie na rozpoczęcie rozmowy około 10minut. Propozycja wody, kawy, herbaty. Neutralna atmosfera. Bez zbytecznych uprzejmości, ale także celowego stresowania. Zaznaczono, że ponowny kontakt może być wyłącznie w przypadku pozytywnej odpowiedzi. Natomiast otrzymałam sms, że dziękują i sorry...

Sporo pytań o poprzednią pracę, o wizję własnej pracy, ilość dni na L4, własne zainteresowania, wiedzy na temat firmy. Dużo pytań nie związanych bezpośrednio z pracą, a zainteresowaniami, które były wpisane w CV.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

LUXUM poszukuje pracownika na Copywriter. Czy stanowisko Copywriter wymaga nadgodzin?

Nie polecam tej posady, wyzysk i ciagla rotacja! Jak najdalej od tej firmy !

@Anna

Może Pani napisać coś więcej. Na czym polega "wyzysk"? Anna, to bardzo popularne imię, ale akurat z zespołu nikt o takim imieniu nie odszedł od wielu lat. "Ciągła rotacja"? Absolutnie nie ma miejsca w naszej firmie! Zdarza się, że po zdobyciu lepszych kompetencji, czy doświadczenia ktoś zmienia pracę, często wyjeżdżając z Krakowa. Jesteśmy dumni, z tego że możemy oferować stabilną pracę, na dobrych warunkach, w przyjaznej atmosferze.

Sylwia
@e-rzecznik Luxum

jest szansa na dowiedzenie się czegoś więcej o atmosferze tutaj? jak praca jest zorganizowana i co takiego w niej może na nią wpływać?

Justyna

W Luxum można liczyć na niepowtarzalną atmosferę, fajnych współpracowników i szefów. To miejsce w którym można rozwinąć skrzydła i wiele się nauczyć.

Hanna
@Justyna

To fajnie, a chodzi o naukę poprzez zdobywanie doświadczenia czy też może macie jakieś szkolenia organizowane? No i czy zarobki są również na plus?

Nikto

Zależy od stanowiska. Ale w dziale np. projektów i grafiki , to siadasz przed komputerem i masz test. Później kilka dni szkoleniowo-zapoznawczych. Na stanowiskach typowo produkcyjnych, to w przypadku kadry specjalistów wiedza branżowa jest konieczna. Na pozostałych to dobre zdrowie, chęci i umiejętności manualne, bo wszystkiego nauczą.

alens
@Nikto

Jaki test, czego dotyczy?

Sylwia

widziałam, że szukają kogoś na copywritera i zastanawiam się czy warto. Pracował już ktoś może na tym stanowisku i podzieliłby się wrażeniami? Niestety w ofercie widziałam, że praca stacjonarna, nie orientuje się nikt czy są jakieś perspektywy na tryb hybrydowy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w LUXUM? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

e-rzecznik Luxum

Są dwa lub trzy etapy rekrutacji, w zależności od stanowiska. Ale może zdarzyć się także "złoty strzał", gdzie decyzja o zatrudnieniu zapadnie na pierwszym spotkaniu. Zapraszam serdecznie. W listopadzie 2021r firma poszukuje kandydatów na stanowisko handlowca.

Marlena

@e-rzecznik Luxum mogę prosić o adres salonu z rekrutacja?

@Marlena

Adres salonu gdzie odbywają się spotkania rekrutacyjne, jest zgodny z adresem siedziby firmy. Kraków ul. Dekerta 44 Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum

e-rzecznik Luxum

Szanowni Państwo Informujemy, że salon, magazyn i produkcja pracują normalnie z zachowaniem reżimu sanitarnego. Bieżące rekrutacje odbywają się salonie firmy. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko koordynator-administrator biura. Stanowisko szczegółowo opisane jest w ogłoszeniu o pracę w serwisie olx, oraz zakładce kariera na stronie www.luxum.pl Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami. Rekrutacja trwa do 16.03.2021r

Nikto

Co do przerw to zależy gdzie. W biurze nie ma ustalonych przerw, bo robisz sobie te przerwy kiedy tego potrzebujesz. Mineralna, kawa z ekspresu, herbata - ile chcesz. Jak palisz, to idziesz zapalić, chcesz do sklepu to idziesz. Pracy jest bardzo dużo, ale jak ma człowiek ochotę zrobić sobie parę chwil przerwy, to nie ma problemu.

Bella
@Nikto

Tak, tak jest i nic się nie zmienia. To jest fajne.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie LUXUM?

e-rzecznik Luxum

Preferowana jest Umowa o Pracę.

e-rzecznik Luxum

W związku z dynamicznym rozwojem Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum w Krakowie poszerzy zespół sprzedażowy o nowych handlowców - sprzedawców. Praca w salonie głównym w Krakowie ul Dekerta 44 ( róg Dekerta i Klimeckiego ) Czy to jesteś Ty? Osoba z doświadczeniem życiowym i zawodowym, zaangażowana, sumienna, lojalna, doskonale zorganizowana, z dobrą pamięcią oraz ambicjami do zarabiania znacznie powyżej średniej. Lubiąca pracę w handlu i potrafiąca czerpać z pracy satysfakcję przy odpowiedniej atmosferze oraz motywacji finansowej. Gotowa do wytężonej pracy w zamian za wysokie wynagrodzenie prowizyjne z bezpieczną podstawą. Będziesz odpowiedzialna/y za: bezpośrednią sprzedaż w salonie obsługę zapytań internetowych koordynację procesu zamówień z działem projektów koordynację realizacji zamówień z działami produkcyjnymi i kooperantami utrzymanie relacji z klientami pozyskiwanie i utrzymanie relacji z biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi kompletownie zamówień, doradztwo i opieka nad klientami indywidualnymi, firmowymi i korporacyjnymi. Oferujemy: ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie ( do wyboru ) miłą atmosferę w zgranym zespole bardzo komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym salonie narzędzia pracy, laptop, nowoczesny telefon z internetem i połączeniami bez limitu, także do użytku prywatnego zaplecze socjalne, kuchnia, kawa, herbata, woda bez limitu szkolenia możliwość awansu bardzo dobre wynagrodzenie - bezpieczna podstawa oraz system premiowania z realnymi do osiągnięcia zarobkami na poziomie powyżej 10.000 zł mc. Oczekujemy: pełnego zaangażowania i dyspozycyjności profesjonalnego podejścia do powierzanych zadań wysokiej kultury osobistej sympatycznego usposobienia i łatwości nawiązywania kontaktów podstawy technik handlowych w sprzedaży dóbr luksusowych umiejętności analitycznego i logicznego myślenia dobrej organizacji pracy, łatwości uczenia i zapamiętywania niekaralność wykształcenie minimum średnie miele widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Poszukujemy profesjonalistów, lub osób mocno zmotywowanych do zostania profesjonalnym sprzedawcom dóbr luksusowych. Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wyłącznie w formacie PDF. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Administratorem danych jest właściciel marki Luxum. Homsa SP Z O.O. SP.K z siedzibą w Krakowie ul. Dekerta 44 Na etapie rekrutacji firma nie gromadzi nr dowodów osobistych i PESEL. Wszelkie dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby rekrutacji i nie są przekazywane podmiotom trzecim. W ciągu 30 dni od daty zakończenia rekrutacji, dane osób niezatrudnionych są trwale usuwane. Uprzejmie prosimy od dopisek w CV "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

@e-rzecznik Luxum

Dziękujemy za liczne odpowiedzi, na poprzednio ogłoszoną rekrutację. To dzięki naszym zaangażowanym pracownikom, firma odnosi sukcesy i zawdzięcza tak szybki rozwój. Już niebawem ponownie otworzymy rekrutację i zaprosimy do współpracy, na nowych stanowiskach produkcji oraz w dziale handlowym.

@e-rzecznik Luxum

Rekrutacje na nowego handlowca w salonie znów ruszyły. Zapraszamy.

e-rzecznik Luxum

W związku z epidemią Koronawirusa, zwiesiliśmy wizyty przedstawicieli handlowych u kontrahentów firmy. Działy projektów i administracji oraz doradztwa technicznego pracują zdalnie. Dział handlowy częściowo pracuje zdalnie, oraz w salonie, ale w ograniczonych godzinach. Przed wizytą w salonie zalecamy wcześniej umówić wizytę. Dla pracowników dyżurujących w salonie oraz pracowników produkcji i magazynu, przygotowano żele antybakteryjne do rąk, rękawiczki jednorazowe, maseczki oraz gogle ochronne. Żele i rękawiczki, są dostępne także dla odwiedzających salon. Niestety w obecnej chwili rekrutacje zostały wstrzymane. Mamy nadzieję, że powrócą niebawem. Zamówienia można realizować bez przeszkód. Życzymy bezpiecznej pracy.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

e-rzecznik Luxum

Warunki zatrudnienia w zakładce kariera na stronie Luxum.pl

e-rzecznik Luxum

Serdecznie dziękujemy za przesyłanie aplikacji na stanowisko przedstawiciela mobilnego. Nie spodziewaliśmy się, aż tak dużego zainteresowania ofertą firmy. Obecnie rekrutacja na to stanowisko jest zamknięta. Cieszymy się, że nasz zespół powiększył się, o ludzi z dużymi kompetencjami, dających rekojmię profesjonalizmu i wysokich standardów. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przesłali do nas swoje CV oraz przybyli na rozmowy rekrutacyjne. Tym wszystkim, których nie mogliśmy jeszcze zaprosić do pracy z nami, życzymy szybkiego znalezienia zajęcia, które spełni oczekiwania i marzenia zawodowe. Jednocześnie zachęcamy do aplikowania na stanowisko konsultant - handlowiec, w salonie firmowym w Krakowie.

Stefan

Cześć wszystkim! Widzę, że firma poszukuje przedstawiciela handlowego. Z informacji, które uzyskałem, jest to praca mobilna na terenie całego kraju. Możecie mi pomóc i napisać najczęściej iludniowe są to wyjazdy?

e-rzecznik Luxum

W związku z dynamicznym rozwojem Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum w Krakowie poszerzy zespół sprzedażowy o nowych handlowców - sprzedawców w salonie głównym oraz mobilnych przedstawicieli handlowych. Handlowiec: Praca w salonie głównym w Krakowie ul Dekerta 44 ( róg Dekerta i Klimeckiego ) przedstawiciel handlowy : Praca mobilna na terenie całego kraju z koniecznością noclegów w hotelach. Czy to jesteś Ty? Osoba z doświadczeniem życiowym i zawodowym, zaradna i kompetentna. Ambitna, z walorami intelektualnymi predysponującymi na aplikowane stanowisko. Gotowa podjąć wyzwania w zamian za wysokie wynagrodzenie i możliwość awansu. Mile widziane osoby w wieku powyżej 25 lat. Jako handlowiec w salonie będziesz odpowiedzialna/y za: bezpośrednią sprzedaż w salonie obsługę zapytań internetowych koordynację procesu zamówień z działem projektów koordynację realizacji zamówień z działami produkcyjnymi i kooperantami utrzymanie relacji z klientami pozyskiwanie i utrzymanie relacji z biurami architektonicznymi i firmami budowlanymi kompletownie zamówień, doradztwo i opieka nad klientami indywidualnymi, firmowymi i korporacyjnymi. Handlowiec mobilny: Będzie odpowiedzialny za utrzymanie i pogłębianie relacji z dotychczasowymi odbiorcami w postaci salonów wyposażenia wnętrz, architektami, firmami budowlanymi oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Oferujemy: ciekawą pracę w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie ( do wyboru ) miłą atmosferę w zgranym zespole bardzo komfortowe warunki pracy w klimatyzowanym salonie narzędzia pracy, laptop, nowoczesny telefon z internetem i połączeniami bez limitu, także do użytku prywatnego zaplecze socjalne, kuchnia, kawa, herbata, woda bez limitu szkolenia możliwość awansu bardzo dobre wynagrodzenie - bezpieczna podstawa oraz system premiowania z realnymi do osiągnięcia zarobkami na średnim poziomie powyżej 10.000 zł mc przy odpowiedniej motywacji. Mobilny przedstawiciel handlowy dodatkowo do dyspozycji nowy samochód służbowy, także do użytku prywatnego. Oczekujemy: pełnego zaangażowania i dyspozycyjności profesjonalnego podejścia do powierzanych zadań wysokiej kultury osobistej sympatycznego usposobienia i łatwości nawiązywania kontaktów podstawy technik handlowych w sprzedaży dóbr luksusowych umiejętności analitycznego i logicznego myślenia dobrej organizacji pracy, łatwości uczenia i zapamiętywania niekaralność wykształcenie minimum średnie miele widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Mobilny przedstawiciel handlowy powinien posiadać prawo jazdy kat B oraz praktyczną umiejętność jazdy w dalekich trasach. Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wyłącznie w formacie PDF. CV z dopiskiem " handlowiec " lub " mobilny przedstawiciel handlowy " w zależności od preferowanego stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Administratorem danych jest właściciel marki Luxum. Homsa SP Z O.O. SP.K z siedzibą w Krakowie ul. Dekerta 44 Na etapie rekrutacji firma nie gromadzi nr dowodów osobistych i PESEL. Wszelkie dane przetwarzane są wyłącznie na potrzeby rekrutacji i nie są przekazywane podmiotom trzecim. W ciągu 30 dni od daty zakończenia rekrutacji, dane osób niezatrudnionych są trwale usuwane. Uprzejmie prosimy od dopisek w CV "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pozytywnie

Bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o LUXUM - Kraków

• Jak się pracuje w LUXUM?

Zobacz opinie na temat firmy LUXUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUXUM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUXUM?

Kandydaci do pracy w LUXUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUXUM
4.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Dekerta 44
    30-703 Kraków