ZPW LUXUM LAMINATY Rafał Łukawski

Opinie o ZPW LUXUM LAMINATY Rafał Łukawski

szatan 2013-11-07 21:54:57
bardzo prawilnie
Alonso 2013-11-08 19:36:51
Fajnie, gdy by zarobki były większe i trochę lepsza atmosfera. Tylko pupilki 3 "Panów Dyrektorów" mają dobrze, reszta musi klepać biedę. Przy czym wymagania są wielkie. Kontrola jakości czepia się wszystkiego, nawet tego co nie widać. Są ciągłe szkolenia, także zagraniczne. Jednak nie są przymusowe, więc niepłatne. Ale jak ktoś nie pojedzie to nie ma szans na premię...Do tego trzeba się uczyć w domu, bo są ciągłe egzaminy zawodowe. Za to też nie można liczyć na kasę. Jednak jak się nie zda teorii ( moim zdaniem jak ktoś ma lata praktyki, to owszem coś tam może powtórzyć, ale nie ciągle jak uczniak )to leci premia.
Dodatkowo za jedną usterkę zabierają połowę premii, a za drugą w miesiącu tracisz całą premię i następną masz obniżoną o połowę.
Sprzęt, BHP, ogólne traktowanie na hali - OK.
bULi 2014-04-10 20:44:54
Jest praca, jest płaca, jest OK. Ja mimo to odszedłem na swoje i nie żałuję decyzji. Dla tych co zatrudnią się w Luxum, radzę uważać na kontrolę jakości, bo wypłaty nie będzie. Walczcie u Gracjana o wyjazd na "praktyki" do Włoch, przybędzie pieniędzy i wiedzy. Można też samochód przywieźć.
Galeon 2014-11-13 19:08:12
Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Wielu się o tym przekonało. Robisz co do Ciebie należy, pracujesz, a nie bumelujesz, pilnujesz jakości swojej pracy to nie masz się czego obawiać. Życiowej fortuny nie zbijesz, ale Luxum to dobry pracodawca.
Anonimowo 2015-02-11 09:55:43
Pieniądze na czas, to bardzo ważne. Czy duże? Zawsze chciałoby się więcej, ale to trzeba z Polski wyjechać. Poza tym może nie wybitny szacunek, ale z całą pewnością nikt nie może się czuć dotknięty. Nie ma przegięć.
Felo 2015-04-08 23:37:39
Paproki nie mają czego szukać. Jak się komuś wydaje, że wanny i umywalki robione w pojedynczych egzemplarzach to łatwizna, to nie ma pojęcia. Jak ktoś potrafi robić, to i dobrze zarobi. Do tego nie rozumiem kompletnie narzekania na szkolenia w Mediolanie. Przecież każdemu zostanie. Każdy wie, że Marmorin albo Roca, każdego człowieka z Luxum przyjmie z pocałowaniem ręki, bo takich fachowców nigdzie nie znajdą.
Pablo 2015-10-29 11:38:44
2000zł netto na start? Owszem, ale chyba musisz startować do pracy w biurze, albo na przedstawiciela, albo w Krakowie. Dostaniesz też na start tyle jako operator CNC, albo jak znasz się dobrze na carbonie. Na hali tak, nawet więcej, ale nie na początek. Na początek 2050zł brutto.
LigaRadzi 2016-01-19 22:04:20
A jak tam święta, widzę wszyscy uśmiechnięci. Owszem po 1000 złociszy premii każdemu się przydało. Ale pasowało by może jakieś podwyżki, tym bardziej, że nie pamiętam aby było aż tyle zamówień, zwłaszcza na wanny. Wymagania ostre, a ponad rok ani złotówki więcej. Może by także jakieś 2 stóweczki dodało motywacji?
LigaRadzi 2016-03-01 23:25:09
Miało być minimum po 200 na głowę, jest po 150zł. Szkoda. Szkoda, bo to ciężka i odpowiedzialna praca.
Lizus 2016-03-05 13:19:25
Jestem całkowicie zadowolony. Wiadomo, że się nie zarobi tyle co na zakładzie w Mediolanie, ale gdzie tak jest w Polsce, aby zarobić tyle co we Włoszech.
ZUS jest - jest, BHP jest - jest, kasa jaka jest - ale jest. Robota blisko koło domu. Nie ma co narzekać .
Słoneczko 2016-07-14 16:36:15
Każda dobra firma, zatrudni kogoś z polecenia o ile polecający jest godny zaufania.
Trzeba też pamiętać, że jak się kogoś poleca, to jest się za tą osobę odpowiedzialnym.
Słoneczko 2016-08-25 16:36:25
Było teraz ogłoszenie z Luxum, ale na grafika komputerowego.
Machinery 2016-09-26 23:33:38
Nie można narzekać. Dobra firma.
Machinery 2016-10-03 23:35:55
Dobra firma. Bo jest umowa o pracę, bo jest BHP, bo jak zachorujesz to nikt nie robi problemu i wypłaty na czas. Bo nikt się wydziera tylko postara się wytłumaczyć. Bo ktoś na koniec tygodnia pogratuluje i powie, że dziękuje za dobrą pracę. Bo traktują Cię jak człowieka. Może zarobki nie zachwycają, ale ludzie boją się odejść, bo trudno jest o stabilną i dobrą pracę. Ale lasery nie mają na co liczyć. Nawet nie macie szans.
Machinery 2016-10-09 13:00:22
Umowa w pierwszy dzień pracy. Pierwsza próbna na 1miesiąc. Terminowa na 2 miesiące, kolejna na 3 miesiące. Następnie umowa na stałe. Czyli po 6 miesiącach. W pierwszy dzień lekarz, na drugi BHP. Kolejne kilka dni to podstawowe szkolenie.
Machinery 2016-10-09 13:01:23
Machinery 2016-10-17 01:05:38
Chodzą słuchy o przejęciu jednego z producentów umywalek i rozbudowie tego zakładu, więc ludzie będą potrzebni na 100%.
janek 2016-10-17 08:42:38
To potwierdzone info @Machninery? Bo "słuchy" są bardzo nieokreślone :)
Machinery 2016-10-25 00:36:44
Prawdopodobnie od marca, Luxum wykupi sporego producenta umywalek dolomitowych.
xyz 2016-11-02 18:59:20
Uwazam, ze produkty nie sa najlepszej jakosci. Obsluga niemila. Szef z nieodpowiednim podejsciem do klienta. Takie moje skromne zdanie...
ABC 2016-11-07 03:21:38
Wiadomo, że Luxum = jakość + świetna obsługa.
Jak ktoś konkretnie szuka pracy to są przyjęcia. Na stronie jest zakładka Kariera
Zostaw swoją opinię o ZPW LUXUM LAMINATY Rafał Łukawski - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPW LUXUM LAMINATY Rafał Łukawski