Opinie o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie United Colors of Benetton, oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie United Colors of Benetton o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o United Colors of Benetton w Kraków Rynek Główny 11

Mxxxyxx

Przepracowalam tam miesiąc, bo więcej nie byłam po prostu w stanie znieść. Kierowniczka - masakra. Niby miła, pomocna, ale jak przyszło co do czego to przeokropna żmija, która wszystkimi się wyręczała, a sama w czasie pracy na zapleczu przeglądała codziennie pudelka (śmiechu warte). Dziewczyny na sklepie pracujące spoko, ale zdegradowanie jednej z nich z wyższego stanowiska po paru latach pracy tam - skandaliczne. Wieczne układanie rozmiarówki, ubrań na koniec dnia, mimo, że nic prawie naruszone to była katorga. Nie mówiąc o klientach, którzy co chwila przychodzili jedynie ze zwrotami i byli mega niewdzieczni. Ale to praca z klientem więc nic wiecej nie mowię. Stawka - niesmieszny żart. Na pół etatu było to 900 złotych, w ciagu niecałego miesiąca pracowałam na praktycznie 3/4 etatu, a wypłata była równa niecałym 1050 zl! To jest to świetne wynagrodzenie, podawane w ogloszeniach? Nie sądzę. Nie jest to praca dla osób, które mają większe ambicje intelektualne niż przekładanie ciągle ubrań z góry na dół, żeby zrobić fotki dla zarządu. Uciekajcie póki możecie, bo ta firma to tragedia...

GIAW

Jakie są godziny pracy? Kiedy jest najwcześniejsza i najpóźniejsza zmiana?

Były pracownik Nowy wpis

Warunki pracy fatalne. Brak szafek pracowniczych, mikrofalówki, lodówki… Długość przerwy chyba zależy od tego jak bardzo lubi Cie kierownik, bo niektórzy przy tym samym wymiarze godzin mogą iść na 20 min, a inni na 30min. Nieważne czy jesteś na L4 bo jesteś przeziębiona czy urwało Ci rękę. To zawsze jest ogromny problem, NO BO NIE MA PRACOWNIKÓW (to płaćcie więcej i szanujcie pracowników, których sami wyśmiewacie ze mało zarabiają ????) Ścieżka kariery jest taka, ze obiecują wam wyższe stanowisko, ale potem okazuje się, ze przecież nie ma pieniędzy wiec zostajecie zdegradowani XD Kierownicy często wysługują się pracownikami niższego szczebla, każąc im robić coś, co nie jest w ich obowiązkach. Będąc tam sprzedawca wypełniacie obowiązki VM i zastępcy kierownika. Za darmo. Pracownicy z biura głównego również nigdy nie traktują pracowników niższego szczebla z odrobina szacunku, ale to już się wynosi z domu. Nikomu nie polecam tej pracy, takiego mobbingu to nigdzie nie zaznacie.

ciekawa

Hej, czy ktoś może podać jaki jest zakres obowiązków dekoratora i ile o zarabia?

Kama
@ciekawa

Zarabia najniższą krajową. Jesteś po prostu sprzedawcą z większą liczbą obowiązków.

Kkk Nowy wpis
Kandydat
@Kama

A jakie są godziny pracy dekoratora, czy stoi też na kasie?

Gość Nowy wpis
@Kkk

Godziny pracy różne i tak stoi na kasie.

Nie Nowy wpis

Polecam zastanowić się zanim ktoś podejmie pracę w Warszawie. Można natrafić na osobę pracującą kilkanaście lat, która nie potrafi zarządzać zespołem, a swoje błędy usprawiedliwia zrzucając winę na podległych pracowników.

GIAW

Jakie są godziny pracy? Kiedy jest najwcześniejsza i najpóźniejsza zmiana?

B:)
@GIAW

Zaczynasz prace różnie a kończysz zwykle jak zamyka się sklep czyli na przykład o 22. Zmiany trwają zwykle 8h :)

qqqqq
@GIAW

Niekoniecznie, zmiany rozwalone po całym dniu od 10 do 21, od 11 do 21, od 9 do 19 a później w ramach rekompensaty po 11 czy 10 godzinach przyjdziesz sobie na 5 godzin. Zmiana grafiku bez twojej zgody i jakiego kolwiek pytania czy możesz, nie polecam za psie pieniądze

Ryszard
@qqqqq

A jakie to są te "psie pieniądze"? Zdradzisz więcej?

Kama
@Ryszard

Najniższa krajowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

kkkk

okropne warunki pracy, brak szafek pracowniczych, brak mikrofalówki w niektórych miejscach. Wieczne obietnice o awansie i lepszym stanowisku, a finalnie kończy się to degradacja. Trzeba liczyć się z tym, ze robi się dużo więcej niż jest w obowiązkach (bez wyrównania w postaci np premii) Uwzględnianie próśb grafikowych to tez zawsze ogromny problem. Premie za sprzedaż przychodzą najczęściej spóźnione lub podzielone na kilka przelewów, albo ogólnie pomylone, czasem nawet nie wiadomo czy wyrobiło się premie, bo progi premii wcale nie przychodzą.

Jak wygląda ścieżka awansu w United Colors of Benetton?

Nick

Nie doczekasz się awansu

Ok
@Pytanie

Od sprzedawcy nawet do kierownika. Zależy od zaangażowania

Anobo

Dno i sto kilo mułu. Pracowałam w wielu miejscach ale takiego mobbingu nie zaznałam nigdzie.

Gowork
@Anobo

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

Ala
@Anobo

Ponoć najgorsza praca na świecie to walka z oceanem zła w internecie.

Pati
Klient
@Gowork

Ale tu nawet klienci są niezadowoleni ...

Pati
Klient

Sklep na Rynku w Krakowie - koszmar. Szukałam rozmiaru jeansów na siebie czyli 32/33 lub więcej . Kiedyś tam kupiłam 32 i byłam zadowolona. Teraz się dowiedziałam że największy rozmiar to 31 . Zapytałam czy może na stronie są większe - dowiedziałam się że nie ma w ogóle większych... Nie dość że fasony brzydkie to jeszcze to.. obsługa za ladą też nie miła już po wejściu do sklepu. W ogóle nikt się nie interesuje klientem.

Wiecie czy United Colors of Benetton udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

zz
@Pytanie

oczywiście,udostępnia i układasz ubrania zdalnie

Jakie narzędzia pracy zapewnia United Colors of Benetton? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Milusińska

Witam. Napewno nie polecam Benettona w Ursusie. Masakryczna atmosfera ludzie sami po okresie próbnym odchodzą ale to zasługa p kierownik która nie potrafi traktować pracowników jak ludzi. Poza tym wzięła do pracy swoją kolezaneczke i razem swoje rządy wrowadzaja.

Gal anonim
Kandydat
@Milusińska

Blue city?

@Mxxxyxx

Możesz podać miasto w którym ta sytuacja miała miejsce?

@123

Gość

Czy to był outlet?

prawda
@Mxxxyxx

niestety potwierdzam poza tym to chyba krakuska więc nie ma sie co dziwic. Oni troche sa minute do tyłu za resztą swiata.

Ola
@prawda

To prawda Krakusi są zacofani i zawistni Pracowałam w innym sklepie i dokładnie to samo! Nie zbyt rozgarnięci i mocno zacofani

Ciężko jest w systemie 12/12 w United Colors of Benetton? Ktoś coś?

@Pytanie

Z początku tak, ale później do przeżycia

onomatopeja

Ja pracowałam chwilę ale wspominam miło kierowniczka super atmosfera również finanse też nie takie złe. Trafiłam w dobre miejsce na fajnych ludzi więc polecam. Ubrania również ok i rabat pracowniczy też. Polecam.

Ile jest zmian w United Colors of Benetton?

Gość
@Pytanie

Nie ma określonej liczby zmian. Prace zaczyna się o różnych godzinach.

Nie polecam nawet największemu wrogowi

Dziewczyny pracujące na rynku sa nie miłe, myślą że jak pracują miesiąc to są kierowniczkami i maja coś do powiedzenia.(usunięte przez administratora)

Benka

Czy naprawdę jesteście tak niezadowoleni z firmy? Dlaczego nie zmienicie pracy zamiast tak dramatycznie wypisywać opinie? Czemu niektórzy mają tyle nienawiści w sobie? Benetton to marka i będzie trzymała wysokie standardy.

Ankaaa
@Benka

Wysokie standardy, niska płaca :) Myślałam, że firma o takiej pozycji na rynku, jest w stanie dać większe wynagrodzenie niż najniższa krajowa.. Nie polecam

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy United Colors of Benetton?

Ktoś
@Pytanie

Na jakie stanowisko? Jeśli na sprzedawcę, zastępcę kierownika czy na dekoratora to raczej w sklepie. Siedziba jest na mikołakskiej

Jak szefostwo w United Colors of Benetton? Spoko traktują ludzi?

Benettonka
@Pytanie

Wszystko zależy na jakie szefostwo trafisz i na jaki zespół, ja już pracuje trochę i ekipa jak i kiero są świetni . Bez problemu można się zamieć itp.

Renata
@Benettonka

@Benettonka Super! A, czy atmosfera pomiędzy pracownikami jest równie sympatyczna?

Benettonka
@Renata

U mnie akurat jak najbardziej zespół zgrany nikt pod nikim dołków nie kopie

Renata
@Benettonka

@Benettonka Dzięki za odpowiedź. Bardzo zachecające, chyba złożę CV. Na jaką umowę mogę liczyć ?

@Renata

Umowa o prace

Zostaw merytoryczną opinię o United Colors of Benetton - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

United Colors of Benetton