Opinie o LUXUM w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LUXUM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LUXUM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LUXUM w Kraków

Pablo

2000zł netto na start? Owszem, ale chyba musisz startować do pracy w biurze, albo na przedstawiciela, albo w Krakowie. Dostaniesz też na start tyle jako operator CNC, albo jak znasz się dobrze na carbonie. Na hali tak, nawet więcej, ale nie na początek. Na początek 2050zł brutto.

Felo

Paproki nie mają czego szukać. Jak się komuś wydaje, że wanny i umywalki robione w pojedynczych egzemplarzach to łatwizna, to nie ma pojęcia. Jak ktoś potrafi robić, to i dobrze zarobi. Do tego nie rozumiem kompletnie narzekania na szkolenia w Mediolanie. Przecież każdemu zostanie. Każdy wie, że Marmorin albo Roca, każdego człowieka z Luxum przyjmie z pocałowaniem ręki, bo takich fachowców nigdzie nie znajdą.

Anonimowo

Pieniądze na czas, to bardzo ważne. Czy duże? Zawsze chciałoby się więcej, ale to trzeba z Polski wyjechać. Poza tym może nie wybitny szacunek, ale z całą pewnością nikt nie może się czuć dotknięty. Nie ma przegięć.

Galeon

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Wielu się o tym przekonało. Robisz co do Ciebie należy, pracujesz, a nie bumelujesz, pilnujesz jakości swojej pracy to nie masz się czego obawiać. Życiowej fortuny nie zbijesz, ale Luxum to dobry pracodawca.

Handlowiec Stacjonarny

Rozmowa z menadżerką salonu, a później kolejno z dwoma właścicielami firmy. Oczekiwanie na rozpoczęcie rozmowy około 10minut. Propozycja wody, kawy, herbaty. Neutralna atmosfera. Bez zbytecznych uprzejmości, ale także celowego stresowania. Zaznaczono, że ponowny kontakt może być wyłącznie w przypadku pozytywnej odpowiedzi. Natomiast otrzymałam sms, że dziękują i sorry...

Sporo pytań o poprzednią pracę, o wizję własnej pracy, ilość dni na L4, własne zainteresowania, wiedzy na temat firmy. Dużo pytań nie związanych bezpośrednio z pracą, a zainteresowaniami, które były wpisane w CV.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
bULi

Jest praca, jest płaca, jest OK. Ja mimo to odszedłem na swoje i nie żałuję decyzji. Dla tych co zatrudnią się w Luxum, radzę uważać na kontrolę jakości, bo wypłaty nie będzie. Walczcie u Gracjana o wyjazd na "praktyki" do Włoch, przybędzie pieniędzy i wiedzy. Można też samochód przywieźć.

Alonso

Fajnie, gdy by zarobki były większe i trochę lepsza atmosfera. Tylko pupilki 3 "Panów Dyrektorów" mają dobrze, reszta musi klepać biedę. Przy czym wymagania są wielkie. Kontrola jakości czepia się wszystkiego, nawet tego co nie widać. Są ciągłe szkolenia, także zagraniczne. Jednak nie są przymusowe, więc niepłatne. Ale jak ktoś nie pojedzie to nie ma szans na premię...Do tego trzeba się uczyć w domu, bo są ciągłe egzaminy zawodowe. Za to też nie można liczyć na kasę. Jednak jak się nie zda teorii ( moim zdaniem jak ktoś ma lata praktyki, to owszem coś tam może powtórzyć, ale nie ciągle jak uczniak )to leci premia. Dodatkowo za jedną usterkę zabierają połowę premii, a za drugą w miesiącu tracisz całą premię i następną masz obniżoną o połowę. Sprzęt, BHP, ogólne traktowanie na hali - OK.

szatan

bardzo prawilnie

Zostaw merytoryczną opinię o LUXUM - Kraków

• Jak się pracuje w LUXUM?

Zobacz opinie na temat firmy LUXUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUXUM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUXUM?

Kandydaci do pracy w LUXUM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUXUM
4.2/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Dekerta 44
    30-703 Kraków