Opinie o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wezi-tec Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wezi-tec Sp. z o.o. w Legnica

Hej ludzie. Jak pracodawca dba o wasze zdrowie i bezpieczenstwo w czasie epidemii

Florian
@Gość

Też jestem ciekaw wypowiedzi.

Marian

Fajnie, że postojowe dają chociaz :)

Kamil

Nie polecam tej firmy największemu wrogowi wykożystywana pracownika ale zauważyłem jeśli donosisz na ludzi i dobrze liżesz to karierę tam zrobisz

@Kamil

Dokładnie potwierdzam Kamila..jak smarujesz to jedziesz w tej firmie..I do tego żenujące zarobki...Ukraina rządzi!!!!

Gargamel
@Kamil

Czy prawdą jest ze na nockach można się zabawić z jedną z pan ?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Lalunia

Nie ma żadnego podejścia. Kierownictwo unika ludzi jak się tylko da.

Automatyk

Krótka prezentacja swojej osoby i przejście na hale produkcyjna.

Pokazanie szafy sterującej (opisanie co w niej widzę). Dokumentacja techniczna dlaczego jeżeli mamy napięcie bo zabezpieczeniu nie trafia ono do silnika(styki NO). Znalezienie stycznika na innej stronie odpowiedzialnego za przesterowanie tych styków. Pokazanie dwóch stanowisk montażowych (opisać z czego się składają). Różnice między czujnikami. Różnice między NPN a PNP.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracowałem prawie 3 lata..na szczęście rok temu przed świętami udało mi się uwolnić z tej chorej firmy..zaczynałem na lakierni..jakaś masakra facet na lakierni tyra z zawieszkami za marne grosze..wytrzymałem tam nie całe dwa miesiące..Ale udało mi się przenieść na swoją prośbę na KV ..operator wtryskarki..praca nie mająca perspektywy żadnej..stoisz jak palant i pakujesz w skrzynki A jak maszyna się wyłączy to lecisz szukasz i prosisz się o włączenie... Fakt kto liże (usunięte przez administratora) to ma dobrze. Ale nie polecam ogólnie .pozdrawiam. Teraz widzę że Ukraina rządzi.

O co ci chodzi..wyraziłem swoją opinię na temat firmy...Takie byly fakty A jeśli tobie pasuje firma to pracuj tam jak najdłużej..

A trzymał mnie kredyt powiem Ci bo bym już dawno szukał coś innego..

g

chodzi o politykę firmy,atmosferę firmy czy polityczną atmosferę firmy..yyy...

Antysympatyk Dyrektora B

Pamiętajcie wszystkiemu winien jest pan Dyrektor ponieważ on buduje politykę firmy Powinien być wrażliwy na potrzeby załogi i widzieć patologie Panie Dyrektorze, tak długo już tu pan jesteś, dlaczego atmosfera wśród załogi jest taka słaba, patrz wypowiedzi na forum

===

Chciałabym się dowiedzieć czy nowy pracownik na początek ma chociaż 3tys na rękę?

PR2

ja jestem brzydka i mam 2.600 na rękę Ukraińcy mają większe stawki

Barbara PR1
@===

Nowy pracownik ma na początek te 3tys na rękę, ale za drugim miesiąc pracy i z 4 przymusowymi sobotami, oczywiście praca non-stop na 3 zmiany. Pierwszy miesiąc okres próbny podstawa bez premii. Zacisnąć pasa, chińskich zupek nakupić i przetrwać do drugiej wypłaty ;-) Acha naucz się po Ukraińsku gawarity bo polaków tu mało... Zapraszamy :-)

@===

Zapomnij o takich zarobkach..na początku max 2500 ..chyba że będziesz chodził na nadgodziny..m

Patka

Nie polecam pracy na montażu to były najgorsze 3 miesiące pracy obgadywanie za plecami nabijanie się i dyskryminacja wykożystywana przez starszych stażem pracowników donoszom że nic nie robisz a sami nic nie robią nie polecam

Mania

Nie polecam pracy na montażu pracownika traktuje się jak szmate przez starszych pracownikuw

Joanna
@Mania

Fakt, że starsi pracownicy są bardzo niechętni do szkolenia nowych osób. A później się dziwią, że niewiele osób zostaje po okresie próbnym. Poza tym bardzo nerwowo, niemalże agresywnie reagują na opinie, że praca się nowym nie podoba. Przy czym sami na nią narzekają.

Obserwator

Wszyscy piszą o montażu tylko. Idźcie zobaczyć jak pracuje dzial jakosci. Tam dopiero sie dziejs. Ile razy bys nie wszed to tylko smiechy i obgadujom ludzi.

Danuta
@Obserwator

Nie trzeba chodzić aby widzieć jak panie z działu jakości pracują i działu setka. Dobrze, że są komórki bo zanudziłyby się na śmierć. Brak przełożonych i jakiegokolwiek nadzoru. O wszelkich nieprawidłowościach proszę powiadamiać dyrektora,do tego służą skrzynki a dyrektor zakładu jest włodarzem naszego zakładu. Widocznie kierownicy poszczególnych działów nie radzą sobie.

xxxtragediaxxx

Nie wiem jak na produkcji, ale sama rozmowa kwalifikacyjna mnie zraziła do firmy. Kierownik bez szacunku do człowieka, zadaje pytanie po czym przerywa w trakcie wypowiedzi, ziewa.... zero kultury. Rozmawia z człowiekiem jak ze smieciem i daje do zrozumienia, ze Nas tam nie chce, po czym jakby nigdy nic pyta od kiedy mogę zacząć prace i kieruje mnie po skierowanie na badania. Dziekuje za taka prace w tych czasach to pracodawca się stara o pracownika, a nie na odwrót.

Nie polecam,montażyści traktowani jak maszyny a ludzie zarabiają najmniej.

Paulina

Czemu wyzysk? Wezi-tec mało płaci? Czy za duże mają wymagania?

Kasiu nie przejmuj się to jest firma plotkaży i ludzi ktuży nie mają swego życi i zajmują się życiem innych takie są realia w tej firmie dobrze że ja już tam nie pracuję i zero zainteresowania pracownikami

Stasiu

Pani Kasiu jaka płaca tak praca. Pozdrawiam

Łukasz

Nie polecam wyzysk przez starszych pracowników stażem i bobink nie słuchajcie tych wypocin o zarobkach bo to nawiedzone kobiety z kadr wypisują bo derektor im każe bo ludzie uciekają z tej firmy pozdrawiam Łukasz

Guwno tec nie firma nie polecam sztywni ludzie

PR1

Ciężka praca manualna na akord 3zmiany na rękę średnio niecałe 2 5 0 0 zł Powinni płacić w hrywnach haha ;-) Na montażu Kijów rządzi. Polacy to już mniejszość, za takie ochłapy nie ma chętnych???

Barbie
@PR1

Atmosfera jest nerwowa, a zarobki u mnie też takie ale bez nadgodzin. Robisz jak robot. Aplikuj do konkurencji obok zarobki netto trzy tyś PLN po miesiącu i praca z Polakami a nie z Ukrainą. Vis-à-vis Gîtes polecam. Wezi-tec wszędzie Ukraina, mam wrażenie ze ja tam jestem, a nie oni tu. Brygadzista liderka z Ukrainy rządzą nami bez przygotowania tylko czuć te ukraińskie papierosy jak przechodzą. Mam nadzieje ze długo już tu nie popracuje.Wypytałam się Góry i z przykrością mnie poinformowali że podwyżek nie przewidują w najbliższym czasie.Jutro idę na rozmowę w sprawie nowej pracy z koleżanką.Tam podstawa to 3400 brutto +premia na początek. I setki wypłacane co miesiąc.Pracuje tu już 6 lat i takiej lipy jeszcze nie było.

Chora firma nie polecam tam pracy każdy tylko paczy żeby ktoś za nich robił sztywna atmosfera i obgadywanie za plecami nie polecam

Monika Lange
@Michał

Zgadzam się z Tobą,uwielbiają podpierd..aczy i lizusów,a jak ktos się odezwie to wręczają wypowiedzenie!!!! DZIŚ W FIRMĄ WEZI TEC WYGRAŁAM SPRAWĘ SĄDOWĄ I MUSZĄ MI ZAPŁACIĆ ODSZKODOWANIE ZA BEZ ZASADNE WYPOWIEDZENIE!!!!! BRAWO JA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wezi-tec Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wezi-tec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wezi-tec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wezi-tec Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wezi-tec Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wezi-tec Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 818 ocen.
  • Jaworzyńska 299
    59-220 Legnica