Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

xxxx

Na szczescie za dlugo nie popracowalam w (usunięte przez administratora) a doswiadczenie mam z innej firmy. (usunięte przez administratora) zle poukladana firma.ja rozumiem pracowac na tzw.przetrwanie ale nie po 2-3 lata.zdrowe,fajne i madre dziewczyny a nawet nie szukaja innej pracy o to chodzi..narzekaja ale nic nie szukaja a nie wierze ze przez rok nie znajdzie lepszej pracy.no ale wasza strata.wezcie sie dziewczyny w garsc i wiary w siebie troche.szkoda zycia i nerwow

xxxx

Na szczescie w firmie (usunięte przez administratora) pracowalam bardzo krotko.naprawde mam porownanie takich firm i (usunięte przez administratora) zla organizacja itd.wszyscy najchetniej by tylko zarzadzali.i rozumiem ze ktos pracuje na tzw.przetrwanie tam bo nie ma innej pracy a kase potrzebuje ale ludzie co tam robia mlode zdrowe dziewczyny po 2-3lata?nie wierze ze przez ten vzas nic ny porzadnego nie znalazly.

stara

Musicie zaspokoić głód biednych konsultantów. Wypłacicie im to marne 1000 zł chociaż na czas. Więcej chyba nie są wstanie wynieść z tej firmy.

crazy

Skoro pracowałeś w takiej branzy gratuluję bo chyba sam (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) , są porządne firmy, które szanują swoich klientów, maja z nimi kontakt itd co do marży to wyprodukowanie np.puszki piwa kosztuje 50gr a w sklepie jest 4zł....Wszystko kosztuje...utrzymanie handlowców, hotele, diety, paliwo, autostrady, towar, zaproszenia, call center, biuro, wynajem sal, prezenty itd, itd....

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
crazy

Widocznie skoro pracowałeś w takiej firmie to sam (usunięte przez administratora) ...Bo firma,a firma, w niektórych mowi się klientom prawdę, dba o nich, daje nr tel itd więc gratuluję Tobie haha a co do marży hmm wyprodukowanie puszki piwa kosztuje 50gr , a płaci się za nią 4zł....Utrzymanie handlowcow, call center , biura, paliwo,autostrady, hotele, diety, zaproszenia, wynajem sal, kupno prezentów dla gości, towar itd itd wszystko to są kolosalne koszty....

jadzka

Rozumiem te babcie co tam pracuja ale zastanawiam sie co tam robia te mlode dziewczyny?gdzie wasza ambicja? (usunięte przez administratora)

xyz

tak a i tak wyplat (usunięte przez administratora) ) a naewet nie chcecie rozmawiac na ten temat

crazy

Praca jest praca, ktoś narzeka bo jej nie ma inny narzeka bo ją ma, ale nie taka... nie dogodzisz prawda? Tylko nie uważacie, ze wypisujac tu takie rzeczy, które załatwiać trzeba w biurze zrazacie klientów, którzy to czytają? Przecież Wy również zyjecie z tych pieniędzy....Zenada... A potem jak klientów zabraknie będzie lament bo nie ma pracy i koło się zamyka....

zonam
@crazy

Bardzo cieszę się z tego , że klienci mogą to czytać ;) niech wiedzą (usunięte przez administratora)

viki

taki pracownik zawsze będzie narzekał cóż Polska

@viki

taki pracownik jak ty zawsze będzie bronił (usunięte przez administratora) nistratora) Cóż Polska. Chyba wolę pracownika który narzeka :) Lepiej zajmijcie się robotą. (usunięte przez administratora)

xyz

Będzie Panie czekać tak długo , jak my oczekiwaliśmy (usunięte przez administratora)

Witajcie. Kupilan w firmie lambi odkurzacz na raty. Juz minelo ponad miesiac od podpisania umowy a odkurzacza nie mam a raty juzsplacam. Mowia mi ze dostawe maja w piatek a w nastepnym tygodniu bede miala dostawe w domu i taka odpowiedz mam (usunięte przez administratora) . Co robic pomozcie ile mozna czekac

gumiś
@Ewa

No własnie mam tą samą sytuację tyle tylko że zakupiłem komplet pościeli i odkurzacz.Kontakt z Właścicielami (usunięte przez administratora) jest mocno ograniczony,po rozmowie z jednym z nich zobowiązał sie to załatwić twierdząc że ma zawirowania w firmie...a co kupującego interesują jego problemy w firmie?Klient zapłacił przez Bank (usunięte przez administratora)

sempre

a moja kolezanka do dnia dzisiejszego nie otrzymala wynagrodzenia za 1/2miesiaca pracy i nawet te lumpeksy nie zadzwonia kiedy ma przyjechac po kase.no i jak tutaj nie pisac ze (usunięte przez administratora)

domena

JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora)

ccc

Zapomniałaś się podpisać, AK

oooo

Na szczescie ta firma to tylko jakis wypadek po drodze w moim cv i ciesze sie ze juz mnie z ta firma nic nie laczy i niechce miec juz z nimi nic do czynienia.a takiej pracy na telefonie jest pelno no ale troszke ambicji dziewczyny

aa

to jak mówią ze są niewypłacalni, to nic nie wskóra wojna z urzędami, bo z czego zabiorą. goopie baby, naiwne. (usunięte przez administratora) nie stanie krzywda, tylko nam z pracą. pierdzielicie, bo jak by było wam tak tragicznie to dawno szukałybyście nowej, ale wy sie nadajecie do jęczenia na forum jak wam jest źle :)

oooo

2 dni po terminie to jest na czas???pewnie dali tak szybko bo sie boja a nie ze maja takie dobre serce.a wogole sami mowia ze (usunięte przez administratora)

v

O babochlop znów piszę ale masz słabego informatora bo jednak wszyscy dostaliśmy wypłaty na czas!!!!zmień go i to torebeczke tez;-)

A****ka

Popieram K. Firma Lambi nie powinna (usunięte przez administratora) . Jeśli tylko będę w stanie pomogę mu . Wypłaty na czas? Chyba pani M. miesiące się pomyliły. Wypłat na czas juz od kilku miesięcy nie ma i nigdy nie będzie . P.S Pani (usunięte przez administratora) może lepiej zacząć szukać innej pracy? Albo lepiej nie. Siedź tam sobie , przynajmniej inni będą mieli szanse na zdobycie pracy. I nie będziesz blokowała (zabierała) innym miejsc pracy . Bo są lepsi od Ciebie.

zdziwiona

Ludzie, ja rozdział "Lambii" dawno temu zamknęłam. Nigdy więcej nie chcę uczestniczyć (usunięte przez administratora) A Wy wypowiadając się na forum nie róbcie błędów, nie zjadajcie liter i nie przekręcajcie słów. W końcu jesteście wizytówką firmy. Dobranoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii