Opinie o Lambii w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lambii. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lambii na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lambii w Poznań

xxx

byłyśmy za dobrymi telemarketerkami,tak skuteczne,że firme nie było na nas stać,z reszta fa firma ma dziś wielkie (usunięte przez administratora) wyłącznie nieczyste sumienie i kupe zadłużeń,a klienci co o was piszą???juz od dawna,nie umiecie czytać???już was nie stać nawet na to żeby odkurzacze zabierać na pokazy,z jednym jeżdzicie a klientom obiecujecie,że wyślecie im towar kurierem,a potem dodzwonić się do was nie mogą,sprzętu nie dostają a raty spłacają, żałosne...jak te wasze luksusowe garnitury z kika czy pepco, totalne badziewie,szef niech sobie w nich sam chodzi,kosmetyki ziaja tez wam nie wyszły,żenada...ludzie już dawno przekonali sie jacy z was perfidni oszuści i dlatego już nic od was nie chcą,posłuchajcie sobie rozmów tel.z klientami co o was mówią,to tylko dzięki staraniom telemarketerek w ogóle ktoś przychodził na wasze żenujące pokazy, a dziś za te starania i one zostały oszukane,ja nawet waszej nazwy firmy nie podaje w swoim cv,bo mi wstyd,że w takim bagnie pracowałam,i szykujcie się bo prokuratura w Nowym Tomyślu lada dzień upomni się o wasze wstawienie się,wstyd i żenada..a odkurzacz może i niemiecki ale w necie chodzi juz od ok.500zł i nie jest żadną nowością na rynku, z techniką też macie do tyłu, a upominki to takiej klasy,że pożal się boże...śmiech na sali

ooooooooo

ale jaja:)mam niezły ubaw czytając to:)

Aniołek

W NT pracowały uczciwe kobiety, które zostały z firmą do końca i tak zostały potraktowane,Wy jesteście babska i to podłe ,wyrafinowane i pozbawione ludzkich uczuć, wytapetowane sztuczne twarze z podłym glupkowatym usmieszkiem,dorobily się na NT i poszły w długą,a szef bez jaj ,podstarzaly lovelas nie potrafił spojrzeć w oczy i powiedzieć ludziom prawdy ,tylko wyslal przedstawiciela Lidunie ,a ta niedlugo by nas pobiła za to ,że chcemy własne pieniądze,zaklamana sucz ,M tak samo ,to sa ludzie w maskach ,uważajcie ,dziś my jutro wy z P-nia możecie zostać na lodzie,.....na ludzkiej krzywdzie się nie wzbogacą a zło ,ktore nam zgotowali powróci do nich,klasy i inteligencji zero ,jeszcze mam przed oczami Magdy byki w komentarzach,masAkra

Tępe dZidy

Odkurzacz jest niemiecki hahaha

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lambii spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
xxx

w Nowym Tomyślu?jak będzie uczciwa to i Nowym Tomyślu Otworzy,ale za to wy za długi i wszystkie oszustwa już macie wszędzie spalone szanse,więc lepiej weżcie sie w końcu za uczciwa prace,tym bardziej,że przyjdzie dzień i godzina aby wszystkie długi popłacić.Prawda w oczy kole?,i tak do zprostowania to policja była w firmie wezwana przez pracowników,wiele bym dała aby znów zobaczyć mine pani niby księgowej,którą wtedy zrobiła,dopiero się kobietka zdenerwowała,a na końcu uciekła z kierowniczką,

słońce

Mało tego, byłe pracownice z vital very i lambii to stracenie dla pracodawcy totalne (usunięte przez administratora) ani złotówki tym babą bym nie zapłacił!!!

xxx

wypowiedzenia były dla kilku osób z dwudziestu paru, ale bez gwarancji wypłacenia,totalna ściema,nagle chcieli numery kont,a kasa pod stołem zawsze dawana vyła,księgowa od dawna robiła oszustwa podatkowe i oszukiwała skarb państwa z tchórzem szefem na czele,to była ściema aby tylko pracownik podpisał wypowiedzenie,szef miał tyle godności i odwagi cywilnej co wzrostu,za sierpień?no własnie,a lipiec nie wypłacony,niektóre osoby za cały lipiec otrzymały wyłacznie po 400zł,policja zainteresowała się przekrętami tej firmy,policja doradziła pracownikom co mogą zrobić i gdzie maja się udać w tej sprawie,policja sama jak równiez właściciel budynku kręcili głowami na taką bezduszność i oszustwo,ale ta firma jest już znana,wystarczy przeczytac to co klienci piszą wyżej,życzymy ci tego szczera kierowniczko,bo pewnie ty to piszesz żeby spotkała cie w życiu taka sama krzywda,a przede wszystkim jak będziesz miała swoje dzieci,bo narazie to masz tylko pieska,nie zapomnij go nakarmić za nasze pieniądze,co do twojej postawy wobec niby twojej załogi to dużo by pisać,to wszystko było od dawna zaplanowane,a ty udawałaś do swojej załogi wyrozumiałość,nawciskałaś kitów,że czekacie na przelew,że prosisz o cierpliwość,a na końcu na zadawane konkretne pytania zbywałaś nas lub unikałaś odpowiedzi,żygać się chce na myśl o twoje osobie,po tym jak wystawiłaś swoją załogę i brałaś od początku w tym wszystkim udział dziwie się,że możesz spoglądać na siebie w lustro,pieniądze to w życiu rzecz nabyta,a sumienie każdy ma jedno przez całe życie,mam nadzieje,ze twoje nie da ci spokoju do końcażycia,i zamiast robić sobie kolejny tatuaż czy przyklejać rzęsy to lepiej weż się za odchudzanie to korzystniej na tym wyjdziesz,udanych zakupów za nasze ciężko zarobione pieniądze,pewnie śmietanka odpaliła ci za dobre aktorstwo,pewnie kiedyś się spotkamy,ale z pewnością nie będzie to miłe spotkanie oszustko.

aaa

taka firma profesjonalna,a na rynku nie umiała się utrzymać,a sprzedaże na pokazach były,ale chytry w życiu dwa razy wiecej traci,gdybyście uczciwie traktowali pracowników i klientów to firma istniałaby do dzisiaj,WOOL STAR cały czas od tylu lat jest na rynku,bo ma uczciwe produkty uczciwe podejście do pracowników i klientów a wam daleko do tego

kkk

za sierpień? a za lipiec? bo lipiec już minoł. ale o tym zapommiałaś napisać?

xxx

kto wczoraj uciekał przed poliją jak szczur to ty wiesz.

Ty Magda to lepiej się nie wypowiadaj bo policja to zajęła się wczoraj wami żadna z was nie spodziewała się takiego obrotu sprawy. Ze swoją inteligencją i posiadaną wiedzą na temat prawa pracowników i pracy to na kierowniczke to się nie najdajesz pewnie dzięki romansowi z szefem utrzymałaś się tak długo. Na temat księgowej to się wypowiadać nie będę bo to baba kompletnie tempa i pusta. Oddajcie (usunięte przez administratora) zaległe pieniądze które nam się należą a zgarnęłyście do siebie. A pracownika Poznania współczucie głupoty skoro myślicie że pracujecie za pensje grubo się mylicie. Banda złodziei

iiiiii

Końcu nadszedł koniec Tej firmy.już dawno szef powinien podjąć tą decyzję a nie się kompromitować przed pracownikami.nie mają kasy i zawodzą ludzi którzy ciężko pracują.A osoby które już tam nie pracują to nawet o 2 miesiące cZekały na swoje pieniądze zaprasowane bo ciągle nie mieli i zwiedzili na czele z pseudo księgowa.jeszcze tylko czas na panią M. z malwowej...

promyczek

Pewnie już żadna firma nie odważy się otworzyć telemarketingu w nowym tomyślu kiedy się dowie, jakie bezczelne babska tam są, więc zacznijcie się rozglądać za pracą (fizyczną)a nie toczeniem jadu na forum.

xxx

chciałam poinformować,że jeśli ktokolwiek z czytających to forum otrzymał w ostatnim czasie jakieś zaproszenie czy kod wstępu na sondaż najnowszego urządzenia wielofunkcyjnego i obiecano mu w prezencie garnitur aby dał sobie spokój i został w domu,bo to strata czasu,nie dość,że straci czas,otrzyma mydło a nie garnitur,to będzie próbowano go naciągnąć na chiński odkurzacz i oszukać,proponują odkurzacze za 4-6tys zł,które chodzą w internecie już od 500zł a w szczególności apeluje do takich miejscowości w najbliższym czasie jak 25.08 LUBARTÓW, 25.08 LIMANOWA,26.08 WŁODAWA,26.08 NOWY TARG, 27.08 KOZIENICE, 27.08 BRZESZCZE, 28.08 JAWORZNO,28.08 CHYNÓW.Ta firma okradła nawet swoich pracowników!

miła

jak bez sumienia, jak są wypowiedzenia. za sierpień pensje w sierpniu?? coś nie tak chyba. Policja sie zajęła tym ze nie chciałyście wyjść.

xxx

Pani kierowniczka Magdalena z szefostwem bez sumienia zostawił0 27kobiet,które ciężko pracowały,które mają dzieci bez środków do życia,nie otrzymały całych pensji za lipiec i sierpień,od dwóch tygodni pracownice były zwodzone przez kierowniczke M.,a szef tchórz nie miał odwagi nawrt sę pojawić i poinformować ich o zamknięciu oddziału w N.Tomyślu,zajęła się tym policja,a jutro inspekcja pracy a także prokuratura w Nowym Tomyślu,to faktycznie (usunięte przez administratora) i oszuści i pomyśleć,ze kierowniczka w tym wszystkim brała udział,ale zło kiedyś powraca

Zostaw merytoryczną opinię o Lambii - Poznań

Lambii